Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
9. mar 2010

dobre ranko,

u nas noc katastrofa. Mys, ako si mozes zapamatat tie casy, 😅 kedy je maly hore 😅 . Ja Adamka uz len automaticky z postielky vyberiem, prilozim, potaha a ulozim do postielky. Aj ked pozriem na hodiny, hned zabudnem, kolko je. Ani neviem kolko x som bola hore.

ja som blizenec 😵

kolotoc nad postielkou este mame, ale Adamka nejako velmi nebavi. Ale este mu ho neplanujem dat dole. Teraz ako sme dali nizsie postielku nan nedociahne, tak v pohode.

ludka, mozu to byt zubky, aj Adamko teraz kaka castejsie a take zltsie. Tak to bolo, aj ked sa mu prerzavali dolne jednotky. Len nemal leploty, teraz ma. Rano mal 38 ☹

dm1
9. mar 2010

dobre ranko!!!

dnes sme mali ist do centra ale v blbom case to je od 10 a to maly vzdy spinka a aj zalomil uz. ale kamosky nakoniec tiez nesli len som si neskoro precitala na fore ze isli miesto toho kocikovat. skoda som mohla ist tiez a Matko by si pospal vonku. teraz uz ho budit nebudem.

ja som ho dnes rano vozila po byte v postielke lebo som sa chcela v klude naranajkovat a umyt si hlavu a sa mu pacilo ze je so mnou a vidi ma. skoda ze na ohradke nemame kolecka...

my nemame kolotoc a ani sme nemali. nas teraz natahuje baldachyn na postielke a schovava sa za to. alebo stoji v postielke vyhodi hracku a ja mu ju podavam a stale dokola. to by ho bavilo aj hodinu

mystery7
9. mar 2010

inuska: tie teploty su hrozne. Chudatka nase. Casy si pamatam len vtedy ked som uplne prebudena (takze ked som v polospanku ani neviem kedy si ho beriem k sebe). A ked sa takto prebudim, tak to je najhorsie 🙄 potom nanovo zaspavam

mimi21
9. mar 2010

iinus vy sa teda dotrapite s tymi teplotami ☹ tie zuby su riadne potvory 😠

ja som si pri nocnom kojeni nejako zalezala krk a teraz ma poriadne boli 😝 chcela by to asi masaz 🙂

ludmilabb
9. mar 2010

iinuska presne take zltkaste to bolo no som zvedava aky to bude mat priebeh

dm ja musim byt pri Sofii stale a nehrozi ze ona je v postielke a ja robim nieco ine jej pozeranie bohuzial nestaci ale sranda ze sa ti da manipulovat takto s postielkou to mas ako cestovnu

ludmilabb
9. mar 2010

mne sa snivalo take psycho riadne ze som kamoske vravela ze ako som na materskej ze ma strasne chrbat boli a ona mi vravi ukaz sa na to pozriet, stlacala po chrbte rozne miesta a strasne to bolelo a zrazu nieco zacala vytahovat take male srouby povyberala a vyzeralo to ako chrupky co maju sardinky v sebe no kraaaasa

dm1
9. mar 2010

ludka aj nas musi mat aj naladu na to inak mam smolu a v postielke sa nebude hrat ani za pana... ale teraz to bolo nove tak ho to bavilo. je to klasicka postielka len su zo spodu narazene kolecka. mali sme ich na postielke co mame u nasich po neterke a dali sme ich radsej sem aj ked mrnci tak niekedy len povozim a prestane. alebo rano ked sa zobudi si ho pritiahnem k sebe dam mu hracky a mozem este tak pol hodku lenosit

no ludka divoke to sny mas 😀

iinuska
9. mar 2010

Baby, a co myslite, mozem ist s malym von, ked ma tie teploty? Vcera som radsej nebola. Bolo skaredo, zima. I ked aj dnes je zima, ale aspon zatial svieti slnko a nefuka. Ja sa len bojim, aby sa nejako viacej nespotil a potom nenachladol. Fakt neviem... 😕

mimi, nech manzel pomasiruje 😵

dm1
9. mar 2010

inuska tazko povedat... keby clovek vedel ci su to fakt len zubky... inak nas sa vobec nepoti ked sme vonku ja ho radsej menej obleciem a pridavam deky ak treba ale vobec nie je spoteny a aj vzadu na krku ma teplucko

mystery7
9. mar 2010

tak a uz je hore. Po hodine revu spal pol hodiny a je ako rybicka, uz sa po mne splha.

Ludka: veru, nasi dvaja su ako dvojcata 😝

My sme ali kolotoc, ale maly ho strhol, kolotoc sa polamal a uz sa nedal opravit.

Idem sa venovat mojmu horolezcovi paaaa

mimi21
9. mar 2010

ludka 😅

no iinuska fakt tazko povedat...ak sa maly poti asi by som nesla...
ja inak tiez nejako nenaobliekam malu, svokra je sice z toho chora, ale ja si ju obleciem ako ja uznam za vhodne, ona nema rada ked je velmi nababusena a este ani velmi chora nebola, len sopliky, zatial sme atb brat nemuseli, nastastie
za to svagrove deti, tie su chore furt a naobliekane tiez, spavaju v body, pancuskach a este pyzamo na to - podla mna "trochu" prehnane...ked sa v dome normalne kuri a nie je tam kosa tak ja na taketo obliekanie dovod nevidim

mystery7
9. mar 2010

ked ma teploty, asi by si s nim nemala choit vonku.

Nemate overenu recept na domacu vyzivu jablkovu s bananmi?? Aby mi to nescernelo. Chcem vyskusat. Vdaka.

dm1
9. mar 2010

mimi aj mna sa mama vcera spytala ked sme isli von ze ci mu nebude zima. ale on tiez neznasa byt zabambuseny a radsej mu dam deku ktora sa da rychlo odbrat ak treba ako s pod kombinezy vyzliekat vrstvy

mimi21
9. mar 2010

mys ja som len rozvarila jablka, pred koncom pridala banany, tie som moc dlho nevarila, len kym mi to zovrelo, pomixovala som, dala horuce do poharov a otocila hore dnom - nic mi nezcernalo, malej chuti, uz je skoro spapana 😝

ludmilabb
9. mar 2010

mimi mne sa vsetky vyzivy pokazili, nedala som cukor teda nemalo mi co zakonzervovat to ovocie a aj ked bolo vicko dobre chytene tak ked som otvorila vyzivu bola na vicku plesen a vyziva skysnuta dost ma to mrzelo boli to vynikajuce domace hrusky a zo 15 poharikov islo do kosa

mystery7
9. mar 2010

ja nikdy nedavam cukor a este sa mi nic nepokazilo.

mimi21
9. mar 2010

ani ja som nedavala cukor

mystery7
9. mar 2010

ja jablka nevarim. Ocistim, dam na plech-hlboky a peciem. V rure sa jablka uplne rozpustia. Pripadne hrudky len domixujem.
Idem skusit prihoit banany. Som zvedava 😅

emode
9. mar 2010

mimi svata pravda s tym obliekanim ...
ahojte 😀
som dosla z cvicenia, mala spinka v postielke lebo uz v aute zadriemala tak som ju len prelozila ...
dnes sme mali ist ku kamoske ale su chori tak nic z toho ... a poobede ideme drevo ukladat takze dvojfazovy trening 😀

emode
9. mar 2010

mys a nieco pod ne davas, trochu vody, ci nic?? plech asi antiadhezny ... 😕

juska3
9. mar 2010

emode, chodis cvicit do posilky alebo aerobic?

ja som uz tiez kolotoc dala dole lebo Alex odtrhol jedneho maca, uz som to tu tusim pisala

s obliekanim to tiez neprehanam, len uz viac ako tyzden mava Alex nad ranom soplik a neviem preco, ved aj predtym sa v noci nekurilo, resp. je nastaveny termostat na 20 stupnov, len teraz sa zacal dost casto v noci odkopavat, tak som ho aj po dve noci oblliekla do spacieho vaku, ale to este horsie lebo nie je zvyknuty a on si potrebuje nohy vykladat po tyckach a tiez rozstepy robit 😀 a v tom sa mu neda, tak zacal mrncat az revat, tak som to zrusila

emode
9. mar 2010

juska zatial aerobic body work (len to byva rano) ale zacnem aj posilku kym trosku spevniem 😀 ale kila nejdu dole 😠 ono to chce aj stravu prisposobit no a na to ja nemam pevnu volu ...

mimi21
9. mar 2010

emode nic si z toho nerob, ani ja nemam pevnu volu a co je najhorsie, tak zozeriem vsetko co nezozerie mna 😀 to mi mm hovori a v podstate ma pravdu 😅

juska3
9. mar 2010

emode, ono to pojde dole, len treba vydrzat, ja som aj stravu ako tak prisposobila, ziadne vyprazaniny, mm musi drzat dietu, len ked ja neodolam sladkostiam, a keby som vylucila este chlieb, tak by to bolo lepsie, lenze si neviem predstavit, co by som uz potom jedla....akurat som dnes do kalendara cumela, ze kolko este tyzdnov do konca maja a najvyssi cas so sebou nieco robit, hned som cokoladu odlozila, stroj na brusaky vytiahla, zatial na nom Alex cvici 😀

mystery7
9. mar 2010

emode: plech obycajny a pod jablka vobec nic nedavam. Oni pustia vodu, ta sa potom este odpari a vyziva je taka fajne husta.
My doma ani struhane jablka nezavarame (to sme niekedy robili ked ich bolo vela), ale take upecene. Pocas pecenia ich sem tam postucham, aby sa pootacali. Staci 200 stupnov, aby sa neprichytili.
Tak teraz uz spime, trvalo to 10 minut, som zvedava kolko potiahne.
Ja uz tiez musim nieco so sebou robit. Nechapem, ako som sa dakedy stravovala, uplne bez chleba a sladkosti. V tehu som sa rozozrala a neviem to zastavit. Vcera som dostala dezert, musela som ho dojest. Nedokazem si odrieknut ☹

jamaat
9. mar 2010

mys, to som ešte nepočula s tým pečením jabĺk, ale znie to zaujímavo.

iinuska
9. mar 2010

juska, kvoli nam chudnut nemusis 😉

ja prave rozmyslam, aky dezert si dam po obede. Manzel kupil makovy zavin, alebo zmrzlinu 😀 😝

nikanika28
9. mar 2010

Cafte...no ja nechapem ...my uz druhy tyzden tahame noci bez prebudenia 😕 😕 😵 . Celkovo je taka akasi kludnesia...no a zuby furt nic 🤐 🤐 🤐
Som napalena na skolku, resp. na ucitelky, davaju deckam uuuzastne ulohy na doma...teraz naposledy sme mali doma vystrihnut siluetu bosorky, samozrejme ju aj nakreslit - tu bosorku - a nalepit vlasy z vlny a vyrobit metlu 🙄 🙄 🙄 ..akoze uloha pre rodicov, Lukasa to vobec nebavilo 😝 . Tak som sa vecer "hrajkala" a vytvarala som bosorku..ale celkom sa mi podarila 😀 😀 . Minule sme mali vyrobit snehove vlocky, ale nie z papiera...to som robila tiez len ja 😝 😝
No a dnes sa chystam do posilky, tak sa uz aj docela tesim na tie endorfiny 😀 😀 😀

iinuska
9. mar 2010

baby, sa oteplilo, tak vsetky zacinate chodit cvicit? To len ja som leniva? Ved by som tam odpadla 😀

nika, a to potom co robia tie ucitelky v skolke? No este to by sa mi chcelo 😅

nikanika28
9. mar 2010

inus, no to neviem... 😝 A samozrejme, ked to deti nedonesu, tak nedostanu razitko ci co...
Ja chodim cvicit uz asi mesiac...ale tiez mavam jazyk po kolena obcas uz 😅