Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
20. máj 2010

nika, admini uz zalozili stranku, ze ktore nicky boli zakazane, no a konkretne ta anarida, tak ta ich mala dost. az sa clovek divi, ako si to vsetko mohla pamatat.ale odhalili ju, lebo si uz potom dost vymyslala, a prakticky nepisala nic o detoch, a pod. my sme tam kazda o vysetreniach vsetkych moznych pisali, ze ktoru uz kope drobec a pod a ona tam len rozpravky. a asi tam nie je jedina, lebo tam bolo viac takych nickov. no ale tu sme dufam vsetky real 😀

nikanika28
20. máj 2010

no pekne 😝 ☹
a najlepsie je to tu --- https://www.modrykonik.sk/forum/tema/zemrelo-mi... ...konkr. pripad na 106 strane tusim Lujzatko 😠

ladywitch26
20. máj 2010

nika, ja fakt nechapem, to tym zenskym robi dobre? 😠

borocka
20. máj 2010

Ahoj baby, dako som sa tu den dva neukazala.tak hlasim novinky!!
ZBAVILI SME SA FLASE!!!! patko pekne pije sam z poharika! flasu beriem len ked ideme prec z domu a nebudem mat po ruke pohar vzdy ked si zmysli.

pocasie sme mali dnes konecne pekne, len po obede o dakej tretej sa strhla riadna burka, teraz vsade blato a mlaky. ale aspon sme konecne boli vonku 😎 .
zajtra mame narodeniny, teda presnejsie v noci 2:02. tak rychlo to utieklo.mam z neho samu radost!

a tema zubar...niekde som citala ze dieta uz v prvom roku zivota musi mat zalozenu kartu u zubara. tak ako aj dospely, ze musi absolvovat preventivku raz rocne. pytala som sa svojho, povedal ze staci ako trojrocnemu. vy ako?????

a ozaj vysiel nam siedmy zub! dolna dvojka. este jeden ,a kupim kefku a pastu 😀

ladywitch26
20. máj 2010

borocka, pasta vraj az od dvoch rokov, ze zatial staci kefka a len navlhcenou cistit.
a pozeram,ze tvoj patko je tiez nocny vtak, stanka sa narodila 1,47 v noci 😀 😀
a ja ju na tu flasu skusam zasa naucit. keby to mlieko pila aspon cez slamku ako caj, ale houby. len po lyzickach. 😖

jamaat
20. máj 2010

Ahojte, ďakujeme za gratulácie. Aj som urobila Emke malú tortičku, ale ešte ju musím ozdobiť. To je len taká prípravná, oslava bude asi až v júni. Oslávenec práve zaspal, tak idem poriadiť, lebo je to tu ako po výbuchu, dnes sme ani povysávať ešte nestihli. Ale konečne sa slnko ukázalo, to sa hneď lepšie žije!

rybca
20. máj 2010

borocka - a ako to vyzera ked Patko pije z poharika? Teda nas Matko sa pekne napije ked je skutocne smedny, inac mi len fuka do vody, kuse poharik a robi sprostosticky..🙂 takze ak ho nechcem 5x za den prezliekat z mokreho, tak zatial mame poharik so sosacikom

lady - a to ako, ze cajik ano a mlieko nie?...🙂))))) to je riadna vymyselnicka..🙂))

jamaat - aj ja sa pridavam, vsetko najlepsie k narodeninam..🙂))))

sssimi
20. máj 2010

Ahojte!

Lady čo hovoríš na dátum 14.6.? Mám štátnice. 😖

Boročka u nás zubár od roka a 2x ročne. Ja mám s mojím dohodu. Stačí keď donesiem malej kartičku a on si ju zapíše.

sssimi
20. máj 2010

Nika akože niektoré su tu fakt že dovi-dopo.... No a hádzať si do albumu fotky cudzích detí a vydávať ich za svoje, tak to je tiež na prášky....

Jamat Emuške všetko najlepšie.

ludmilabb
20. máj 2010

lady neboj o dva tyzdne sa stretneme zoci voci 😀 aa ta baba akoze debatila s vami a popritom ani dieta necaka? a nechapem ako mohla mat 27 nickov vsak tolko prihlasovacich mien by ma ani nebavilo vytukavat a ako jej mozu zablokovat ucet vsak si moze iny zalozit, nie?

ludmilabb
20. máj 2010

nikanika28 😝

ludmilabb
20. máj 2010

@nikanika28 asi takto

ladywitch26
20. máj 2010

@rybca hej, caj v pohode, ale mlieko nie. no fakt nechapem a takto je to od 7 mesiaca.zo dna na den zacala vymyslat

@sssimi tak to je bohovsky dobry datum. 😉 zvladas lavou zadnou

@ludmilabb no vraj je to nakoniec nejaka 16r baba. vraj mala dve dcery, a cakala dvojicky. ze jej zomrel brat, jeho zena to psych. nezvladla, tak sa jej starala o dievcatko. potom bola aj v teme zomrelo mi dieta, tam pod inym nickom, no proste rozpravky, ze andersen by sa nemusel hanbit

jamaat
20. máj 2010

a čo za zavináče sa nám sem pchajú??? Ešte dojdu aj údenáče a ani sa nenájdeme 🙂

Tortička je hotová a oslávenec ešte stále spí 🙂

ladywitch26
20. máj 2010

@jamaat a to ju ides este budit? vsak ja som rada,ze stanka tak zavcasu zalomila a dufam,ze uz potiahne az do rana.

a udenace nespominaj, idu mi na chut akurat 😝 😝

kosska3003
20. máj 2010

ahojte
jamaaat emke vsetko naj Marika ma zajtra rok torta uz je v chladnicke este ju dozdobim dam sviecku a zajtra moze fukat
lady no tak to je fakt chore ja by som nemala cas na to aby som mala 10 nickov a vymyslala bludy ja som rada ze sem mam kedy dojst 😀
a k vahe ja mam plus 6 kil oko pred tehu a treba mi zhodit aspon 10 kg ale neviem kedy aj na korcule by som sla ale 3 tyzdne uz prsi ako hlupe a este som aj chore mam nadchu a hlava ma boli ako kona

iinuska
20. máj 2010

ahojte, no tak Adamko si uz asi pomaly ale isto zvyka na zaspavanie na rukach. Takze ako super 😒

jamaat, Emke prajeme vsetko naj 😉

mimi21
20. máj 2010

no ahojte
sme spat z blavy, ninka si cestou naspat dobre pospala, tak teraz netusim, kedy vecer zaspi
poradna v pohode, mame knizku, zobrali mi plno krvi, ruka ma strasne boli 😒
doki ale tvrdi, ze babo je o tyzden mensie, ze teraz som len 7+4tt a nie 8+4tt ako by som mala byt podla poslednej MS
podla jeho vypoctov som mala otehotniet 8.4 ale ja viem ze som otehotnela 3.4
zatial ale vravi, ze vsetko co vidi je OK, uvidime co povie dalsie sono, srdiecko bije a babo ma 1,4cm
fotku nemam lebo skoro nic nebolo vidno, dalsia poradna az 18.6

no a v blave som malej kupila v Nexte balerinky a sebe podprdu v H&M, no a potom sme boli este v senci, kde som mala yhliadnuty golfac, tak sme kupili aj ten 😉

borocka
20. máj 2010

rybca, patko si vypyta ked je smadny. tak mu len podam poharik do polky plny, chyti si ho a pekne pije. on ho odlozi ked viac nechce. ak sa chce hrat, tak mu hned beriem. ale ozaj si pyta len ked chce pit.

simi, hej, viem ze zubnu pastu az neskor, ked uz dieta vie vypluvat....

sssimi
20. máj 2010

Lady to si ma potešilááááá 😀

Boročka ja som ti nič nepísala o paste 😉

iinuska
20. máj 2010

simi, tak ani ucit sa nemusis 😉

sssimi
20. máj 2010

Inus tak to zase nebudem riskovať 😀

jamaat
20. máj 2010

Emka sa zobudila sama pred ôsmou, tortou sa už napchala, tak ju idem uložiť spať.

iinuska
20. máj 2010

jamaat, a to ti zaspi?Adamko skor ako po 3 hodinach po zobudeni nezaspi

ludmilabb
20. máj 2010

tak mne Sofia ledva zaspala pred deviatou a to bola hore od stvrtej a obedne spanie si totiz posunula na pol druhu ja uz nechapem ako si ona vie posuvat cas takze obedovala poobede, teraz celkovo jedenie poposuvane, hocijako

iinuska aspon ti vcera v noci spinkal? ja musim lezat pri Sofii inak nezaspi , dnes polhodinu

borocka
20. máj 2010

simi, hej, prepac.....som si to zle kukla.........to lady pisala o tej paste

iinuska
20. máj 2010

ludka, zaspal az o 22.30, aj to pri kojeni a do rana bol hore este 4x. vstavali sme o 7.15. Ja ked si dam Adamka k sebe do postele, este viacej sa prebere, tak spanie s nami nehrozi

ludmilabb
20. máj 2010

iinuska so mnou Sofia spava od narodenia takze je zvyknuta, si neviem predstavit ju dat na noc do postielky to by sme sa nevyspali vobec, ja som s nou uz spala vlastne v porodnici mne to sestricka poradila lebo sme mali strasnu kosu na izbe tak ze si ju mam dat k sebe a zorhiat no a mala sa mi prilepila uz nastalo 😀

iinuska
20. máj 2010

ludka, tak ste usetrili na kureni. A v maji bola kosa? Ja som isla do porodnice naboso. Sice Adamko sa narodil 1. 5 a Sofia este nemala narodky

ludmilabb
20. máj 2010

vtedy sa dost ochladilo, deticky odchadzali z nemocky v hrubych fusakoch no a nasa izba bola najchladnejsia najlepsie bolo ked mi v noci doviezli na izbu cerstvu mamicku a sestricka sa kukla na moju postielku a vykrikla a vy mate kde dieta a ja taka prispata som v prvej sekunde ani odpovedat nevedela len som sa pozrela na tu prazdnu postielku a strasne sa prelakla, kym mi dopalilo ze ju mam vedla seba normalne som o par rokov zostarla a ked som sa kukla ako mi pekne v objati spinka uf to bol hrozny pocit 😨