Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

bambi7
4. jún 2010

no nasa tiez spava ako sa jej chce tak hodku niekedy len 20 minut a je......

lady mame sa inak fajn ale vy sa pochvalteee

jamaat
4. jún 2010

Emka má jedno na lýtku už hádam aj pol roka.

Boli sme sa poobede prejsť aj so psom za dedinou, Emka chcela stále do potoka vliezť, všetko zo zeme dvíhala a koštovať chcela vrátane slimáka. A veľmi sa jej páčili také malé centimetrové šuštičky zo stromov, asi jej to pripomínalo granule, lebo sa vytrvalo snažila do pusy to dať, aj som ju chvíľu nechala, že zistí a vypľuje, ale nevypľula 🙂

ludmilabb
4. jún 2010

Sofii som uz davnejsie objavila znamienka, ma ich tri

rybca
4. jún 2010

diky baby, som pokojnejsia..🙂))) som sa bala ci to uz nemoze nieco zo slnka byt..🙂)) uz som paranoidna...🙂

kosska3003
4. jún 2010

ahojte Marika mi spala dneska 2,5hodky na obed a teraz uz spinka tiez dala som ju do postielky a hned aj spala a dneska si dala kasu sunarku marhulovu tak som rada potom som jej dala cecok tak som zvedava do kedy potiahne

ludmilabb
4. jún 2010

mne Sofia len teraz zaspala presne ako sa zotmelo, horsie je ze sa mi zvrta na brucho a hned nato prelozi ku okraju postele
zacalo blbe obdobie, neviem ako to bude dalej ale predstava ze mi spadne z postele vo vaku a udrie si hlavu je hrozna no a druha predstava urevane dieta, ktore nechce byt v postielke tiez nie bohvieco, jaaaj ☹

rybca
4. jún 2010

Ludka a ty ju mas este vo vaku? Nas uz vak nechcel ako sa zacal stavat v postielke. Zle sa mu v tom hybalo.

kosska3003
4. jún 2010

ja som Mariku ani vo vaku nemala len paplon

ludmilabb
4. jún 2010

rybca mam lebo ona neznesie mat na sebe ziadnu prikryvku

iinuska
4. jún 2010

aj Adamko len teraz zasal, len co som s stihla osprchovat. Dnes sme mali nejaky posunuty rezim.
No a to UM skusim zajtra dat cez den. Len ako zbadal flasku, tak bolo ne-ne-ne. Potom skusil Peto, ze ako mu chuti, a Adamko mu ruku pridrziaval pri jeho puse, z aby to vypil cele 😀

ludmilabb
4. jún 2010

Adamko vie co robi 😉

jamaat
4. jún 2010

Emka tiež neskoro zaspala, lebo ju segruša neskoro zobrala von a zaspala jej v trojkolke. 😅

ludmilabb
4. jún 2010

tebe sa ma kto od ditko postarat aka vyhoda starsich surodencov

iinuska
4. jún 2010

aj my sme boli dnes vonku na trojkolke, Adamko sa tesil, akokeby ju videl 1x. No ved vyse tyzdne bola v pivnici 😕

ludka, tak nejak 😉
jamaat, no taketo u nas nehrozi. Petko si ide radsej opekat s kamosmi 😅

kosska3003
4. jún 2010

jamaat v trojkolke tak to musela byt riadne unavena 😀 😀

ludmilabb
4. jún 2010

na Jojke ide film s Cate Blanchet o profesorke co si zacala s 15 rocnym ziakom 😕

jamaat
4. jún 2010

iinuska, ako Emka podrástla, tak Monika už dobrovoľne s ňou chodí. Ale kočíkovať nechcela.
A včera som takmer odpadla v úžase - vrátila som sa z aerobicu a Monika Emku už okúpala aj do pyžamka dala!

kosska3003
4. jún 2010

ludmila kukam kukam konecne niaky dobry film dali

iinuska
4. jún 2010

jamaat, darmo baby su baby 😉 Petko sa s Adamkom maximalne zahraje ked potrebujem, ale uz za chvilku sa pyta, co robim 😀 . No a minule, skoro ma prekotilo. Boli spolu v obyvacke, Petko chcel odlozit tanier do umyvacky, volal Adamka, aby isiel s nim, ale on nchcel ,tak ho nechal tam a ja pridem do obyvacky, a Adamko drzal v rucke 50 centov, co vypadli Petkovi z vrecka. No ani nechcem pomysliet, co by sa mohlo stat... 😨

ludmilabb
4. jún 2010

kosska ale to sa inak zauzluje moooore

kosska3003
4. jún 2010

ludmila no to hej a este to trva 45 minut zase budem nevyspata ale co uz dokukam to

mystery7
4. jún 2010

my uz mame 3 znamienka dalsie sa robi 🙂 jedno na hlave, jedno na avom ramene a jedno ma pravom predlakti
Dnes sme mali super zazitok, Mirko odkusol z lopticky (takej makkej), ked sme sa nahodne nanho nekukali a veselo to prezuval. Pytala som sa mm, ze co fajne mu dal, ked tak odusu zuje. Mm na mna kuka a vraj nic (maly mal o chvilu obedovat). Tak som mu kukla do pusy a skoro som odpadla. Nechapem ci to chcel aj zjest, alebo to mal len na zuvanie 😅

kosska3003
4. jún 2010

tak super a neviem ako to skoncilo lebo cez reklamu sa mi mala zobudila a do teraz som s nou bojovala chcela cecok a ja som jej davala caj ale ten nechcela tak vyhral po 5 minutach revu cecok

jamaat
5. jún 2010

Ahoj, vidím, že všetci víkendujú a konečne si užívajú slnko 🙂

ludmilabb
5. jún 2010

kosska skoncilo to tak ze mlada odhalila staru, ze co je zac, precitala si jej dennik a vratila sa k manzelovi, ktory ju nastastie prijal a stara si nasla novu obet jednu mladu zenu a chlapca uz neukazali

my sme akurat dochystali vsetko pre hosti 😉

mystery7
5. jún 2010

hura slnko 🙂
U nas bola v noci akcia, nastastie byvame daleko od Hornadu
Doobedu sme boli hodku na prechadzke, teraz spinkame a poobede ideme s kamosmi na pivecko, kofolku a zmrzkuuu 🙂

ludmilabb
5. jún 2010

mystery joooj to bude ehm zaujimava kombinacia 😀

mystery7
5. jún 2010

nie vsetko naraz 😀 ale kazdy podla chuti 🙂

zuzkad
5. jún 2010

ahojteee 🙂 🙂

konecne mame slnieckoo, maly uz aj behal po vonku potom aj zaspal v kociku, teraz sme doma, ja som doupratovala cely byt, navarene tiez mam chvala bohu vsetko...malemu som kupila tuniaka a upiekla som ho na masle a zem. pyre k tomu, celkom mu chutilo, ale este mi kopec zostalo, zostane mu aj na zajtra...ale neviem moze sa upecena ryba dat zmrazit ?? lebo mi je luto to vyhodit...a piekla som ju tak ochutenu, len pre maleho 😖 😖
dnes som prvy krat skusila dat chleba s maslom a medom na ranajky, chutilo mu velmi...som zvedava, ci nebude nejaka reakcia, ale myslim, ze nie...
mys dala si mi tip na zmrzkuuuu v mrazaku mam cokoladovu, orechovu a este nejaku, len neviem aku 😀 😀 idem si aj hned nalozit 😉 😉

iinuska
5. jún 2010

ahojte, my sme cely den vonku na dvore, len co Adamko spinkal, aj prebalit som ho zabudla a teraz ma druhy spanok. Zaspinkal za 10 min 😅

no ja si radsej zmrzku nedam, lebo som mala nejake divne pochody v bruchu 😀