Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
22. júl 2009

tanulik, ufff, rotavirus teda vie potesit.... 😝 este stastie, ze to maly nechytil. tu v irsku sa rozmysla, ze to pridaju k povinnym ockovaniam, na ten rotavirus, lebo u tak malych deticiek je to velmi nebezpecne.

mimi21
22. júl 2009

ahojte
my sme sa vratili z kupania, joooj dobre mi to padlo
bola tam taka tehulka, tak som si zaspominala ake to bolo ked som mala malu v brusku 😵
aspon som si trochu zaplavala, mala bola zlatucka, spinkala, potom som ju tam aj nakojila

no rotavirus nie je sranda, ja som to schytila pred rokom, aj mm to mal, no hotova katastrofa 😒 😒 😒

luba142
22. júl 2009

tanulik no tak to je teda smola aj ten rotavirus aj ze si prisla o mlieko ☹

lenand
22. júl 2009

ahojte tak mi sme dnes boli na poradni 6340g a 62cm a mame za sebou aj očkovanie tak som zvedava ako bude v noci dala som nurofen tak snd bude dobre starši syn nemal vobec teploty ani neplakal
aj krvny obraz sa nam upravil tak super sa tešime
ako čitam sem tam ake mate problemi zo spanim tak mi uplne super sa o 18.30až 19.00 okupkame a o 19.30 už spinkame tak do 2.00 napapkame sa a potom ešte tak do 5.30 až 6.00 spinkame a aj cez den celkom pekne spinka ja som si vytrpela skor s tým starším synom tak teraz už je to lepšie musim poklopkat aby som to nezariekla 🙂

luba142
22. júl 2009

lenand aj my sme si u starsej vytrpeli so spankom a tiez sme nemali po ockovani problemy teraz malinka spinka dobre aspon v noci cez den obcas ma problem ale da sa to

lenand
22. júl 2009

ja som s oliverkom len vonku chodila aby spinkal

kosska3003
22. júl 2009

ahojte ako mate a co tu nove
ja idem tiez zajtra na kontrolu po sestonedeli aj ked zajtra mam 9 tyzdnou ja som chcela ist skor ale ta moja slavne dr mala zase dovolenku tak som zobrala kartu a isla prec k inemu a tam ma objednali na zajtra tak som zvedava ako dopadnem
pekny vecer

sssimi
22. júl 2009

Tanulik a ako dopadla svadba? Je mi luto s tým mliečkom, ale ten základ malý má.

mimi21
22. júl 2009

trochu mi prihorel pri tom dnesnom slneni dekolt 😎 😎 😎
ale nohy stale biele 😀 😀 😀 ruky od kocikovania hnede 😀 😀 😀
boze baby ja mam taku chut na deci cerveneho ze az ...

iinuska
22. júl 2009

Ahojte maminky, Adamko zaspinkal, cely bol spoteny ako sa napapal. Dnes bolo riadne horuco 😎
Spominate ockovanie, my ideme za dva tyzdne, tak som zvedava na reakciu. Musim este kupit Nurofen,

luba142
22. júl 2009

mimi tak si daj 🙂 aj ja so si raz dala biele a nic sa nestalo myslim mala lepsie spala 🙂

sirinka
22. júl 2009

juj baby u nas dnes co sa stalo...klarka ostala na dve sekundy bez dozoru s magdalenkou, ja som sla odlozit vyprate veci do skrine a sestra sedela pri pc...a klarka zatial zdvihla magdalenku a cez celu obyvacku ju odniesla k sestre a krici na nu, ze babo... sestra si v prvej chvilke myslela, ze to je babyborn baba az kym jej to doslo...
drzala ju pod pazuchami tvarou k sebe...

luba142
22. júl 2009

siri 😀 ,aj nasa mla takto doniesla malu este v perinke aj ked ma uz skoro 6 mali sme smrt v ociach aj s mm

iinuska
22. júl 2009

sirinka, este ze sa nic nestalo, ze jej nevypadla. Nuz Klarka je pomocnicka 🙂

sirinka
22. júl 2009

no ved prave...anjel strazny na nu dozrel, aby sa nepotkla... 😔

bambi7
22. júl 2009

cafte babulky

ako sa mame?my tu mame sestru tak sme pobehali co sa dalo 😉 mala poslucha stale sa smeje a smeje komunikuje z okolim 😀 vsetko sleduje....

co ste mi pisali do ip mate to tiez v IP 😀 a drzkam palce nech homeopatika zaberu ako nam a mame uz 3t pokoj so spankom drzkam vam palceeeeeeeeeeeeeee

emode
22. júl 2009

siri dufam, ze si ju pochvalila 😉 ... ale nie dobre ze sa nic nestalo 😝

mimi napis viac ako bolo vo Vyhniach, ake to tam je ake su pre babetka podmienky

my ideme zajtra na Kaskady, tak uvidime, ale ide aj svokra s malou neterou tak nebudeme sami ...
a som si dnes zhanala v nasom SC plavky, to bola zabava 😖 na moje D/E kosiky nieco najst a nakoniec sa mi podarilo no nie je to na 100%, ale nieco zakryju 😀 😀

kuk dala som aj nove fotecky 😀

sirinka
22. júl 2009

emode jaaaj, v jednej chvili som na nu kricala a zaroven som ju objimala...chudatko, nevedela ani ako sa ma tvarit...

tanulik21
22. júl 2009

simi - svadba bola fajn, tak v rodinnom kruhu, uz som par krat skusala aj fotecky pridat, ale mi to stale pada, tak skusim teraz v noci... mozno sa podari, mali sme to spolu s krstom, fakt peknucke to bolo a farar uzasny.

tanulik21
22. júl 2009

dievcence dosla vam tento mesiac v pohode materska?

... tie fotky mi nejdu pridat, su vraj velke... nejaky typ na zmensenie?

mimi21
23. júl 2009

emode vo vyhniach bolo super, mne sa velmi pacilo, hlavne to ze s kocikom mozes chodit aj priamo okolo bazena, lebo u nas vo ZV co su kupaliska tak tam je to tak ze je to plotom ohradene
nasli sme si tien, tam sme dali malicku - spinkala skoro cely cas
aj ceny su tam v pohode, 3 hod vstup je 5eur a celodenny 10
dokonca tam robia super pizzu 😝 😝 😝

aj ja som mala take myslienky ze pojdem kupit nove plavky, ale nie kvoli prsiam ale kvoli bruchu 😅 😅 😅
boli tam take babeny co mali sice dvojdielne plavky ale ten vrch zakryval aj brusko - nahodou to aj celkom pekne vyzeralo

atima
23. júl 2009

Ahojte
ttak dnes opať horuci den myy sme doteraz liečili potničky s ekzemom a vyzera tot ak že cez vikend budeme opať ☹ To globalne oteplovanie je citiť z roka na rok viacej a viacej.

mimi21
23. júl 2009

veru aj tu je uz poriadne horuco
dnes nejdem s malou cez den nikam, len vecer vybehneme na prechadzku
a k tomu vsetkemu nam od dnes 5 dni netecie tepla voda, tak budeme ako v stredoveku
sladky zivot v panelaku 😀 😀 😀

iinuska
23. júl 2009

Dobre ranko, ako sa mavate? My byvame v rodinnom dome, tak tu vnutri nie je tak teplo, ale vonku je uz teraz horuco. Tiez pojdeme von az na vecer.

sirinka
23. júl 2009

ahojte...aj u nas horucava, akurat napustame bazenik a poobede to isti jazero... akurat mam pocit, ze mam laktacnu krizu, tak dufam sa to rychlo spravi...

iinuska
23. júl 2009

sirinka, ako si na to prisla, ze mas laktacnu krizu? To snad nie

rybca
23. júl 2009

Ahojte, chodia vam pridavky na dieta? Mne nie. A mam to urcite vybavene.

atima
23. júl 2009

pridavky zatial nedošli ani nam ale ostatne priplatky už došli.

sirinka
23. júl 2009

iinuska no ja ani neviem, ale mala je teraz velmi casto na prsku, aj v noci bola dost nekludna a stale hladala, ale je aj pravda, ze cucia kratsie ako zvykla, takze mozno iba haluzim...ale neva, budem ju prikladat tak casto, ako bude chciet a ked aj je problem, tak sa to spravi.

iinuska
23. júl 2009

sirinka, aj nas drobcek si teraz pyta akosi castejsie, tiez mu dam ako chce. Mozno to je tym teplom, niekedy taha len par minut. Je asi len smadny. Jasne ze vsetko sa casom spravi. 😉