Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
22. sep 2010

@emode tak daj maleho do nosica....alebo nech ti pomaha... 😉

iinuska
22. sep 2010

@emode no ved pracka fici sama, prave doprala, tak idem povesat, dala som varit fazulu, chalani si rozkazali kyslu fazulovu polievku, no a prach utieram uz asi pol hodinu. Nemysli, zase az tak vela toho nestiham. 😅 Adamko mi tu roznasa topanky, ale uz sa mu to prestava pacit

sssimi
22. sep 2010

@iinuska ja som už stihla upratať kuchyňu a kúpelňu. Poprala som včera. Len škoda, že ja nemám takých pomocníkov ako ty čo by mi poradili čo variť 😀

iinuska
22. sep 2010

@sssimi no veru, som rada, ze ich mam 🙂

no a Adamko uz 3 x kaka, asi to bude zo zubkov. Ideme umyvat ritusu

iinuska
22. sep 2010

tak my sme stihli pred obedom este aj von vybehnut, lebo som zistila, ze mi chyba smotana. Adamko bol v pohode, teraz spinka, ja dovaram a pozeram damsky magazin

sirinka
22. sep 2010

@iinuska ved by bol hriech neist von....ja tu mam svokru, tak ostala s nimi na zahrade a ja som povarila....a teraz magdulka spinka po riadnej nakladacke do plienky...ocne zuby sa jej vsetky styri tlacia ale uz vyse mesiaca.....

iinuska
22. sep 2010

@sirinka ved prave, ze je tak pekne, len Adamko mal v noci horucku, tiez uz 3x nlozil take riedke, terz neviem, ci to je zo zubov, alebo reakcia na stvrtkove ockovanie 😒 . My uz mame ocne zuby prerezane.

sirinka
22. sep 2010

@iinuska pokial teraz nema teplotu, tak vonku mozete ist...

iinuska
22. sep 2010

@sirinka no, dufam, ze poobede sa nam podari ist este spon na chvilku, zatial sa mi nezdalo, zeby mal

rybca
22. sep 2010

Ahojte, no idem si ja poklepat po zuboch, bo ako vidim sme tu jedini zdravi, aj sa bojim vas citat, aby to nepreskocilo,

@emode - tak to je ta "lepsia" varianta. zelam skore uzdravenie a nech sa hernia neozyva..🙂

jamaat
22. sep 2010

Že nech malá pomáha pri upratovaní? Ojoj, o to rýchlejšie je všetko zas rozhádzané! A už zase mi začala vyberať zo šuplíkov v kuchyni, tak furt stúpam po varechách, lyžičkách, lievikoch a tak podobne. Stačí, že zodvihnem oblečko zo zeme na gauč, okamžite to zase šmarí na zem. A môžem sa aj na kolomaž rozliať, nezodvihne to, odignoruje ma. Do skrinky to odložiť tiež nie, lebo nehrozí, že by mi veci podala na odloženie, ona zo skrinky zásadne vyhadzuje.

Boli sme 2 hodiny vonku, je fajne teplúčko, minimálne pol hodiny sme kravy prenasledovali a obzerali 🙂

juska3
22. sep 2010

Caute kocky 🙂 konecne som vas precitala, aj som uz zabudla na co vsetko som chcela reagovat 😒 Alex zaspal pred tretou! tak mam trocha klud. Boli sme v parku do tristvrte na 2, tak som ani s tym nepocitala, ze bude vymyslat a som sa preratala, chvilu bol v postielke klud, tak som vypla Canakiho, v tu chvilu mlady muz sedel, pol hodiny mu trvalo kym sa znova ulozil a aj zaspal.

Musim si poklepat, nas zatial choroba obchadza a to sa mu akurat tlaci 16. zub ocny, tak drzime ostatnym palce, aby sa rychlo z toho dostali 🙂

@emode som rada, ze vysledky su dobre, drzim palce, nech je vsetko na poriadku 🙂

jamaat
22. sep 2010

@juska3 U nás nápodobne. Zaspala horko-ťažko o druhej, už som aj prestala dúfať. A spí doteraz. Takže večer to bude veselé.

mimi21
22. sep 2010

ahojte
tak ja som dnes zistila, ze mame konecne vonku jednu stolicku, dalsie su na ceste, tak som rada, lebo to moje dieta ani nema poriadne cim jest
a bolo to bez nejakych vyraznych vedlajsich ucinkov, takze som rada, no ved som si to ani nevsimla 😅

a od vcera mame novu zabavku, nosi veci po byte v igelitke, sem-tam ich niekde povyklada a takto sa hodnu chvilu sama prehra 😀

ludmilabb
22. sep 2010

my odsavame dvakrat denne sople, takze chorych deti je tu viacej ako zdravych momentalne ☹

mimi21
22. sep 2010

my uz spime

vsetkym chorobkam zelame skore uzdravenie, my sme zatial OK, aj ked obcas mala zakasle

boze, videli ste dnesne televizne, co sa stalo tej mamicke s kocikom v kosiciach, strasne 😢 😢 😢

rybca
22. sep 2010

@mimi21 ja som videla, dufam, ze to tomu na BMW riadne spocitaju

ludmilabb
22. sep 2010

@mimi21 akurat som to sledovala aj ja v telke 😲 ja chodim denne cez take prechody 🤐

ludmilabb
22. sep 2010

a my este nespime ale uz sa zberame

mimi21
22. sep 2010

haloooo, kde ste ktooooo 😕 😕 😕
tak mm na vyrocie nezabudol, vsimol si to na FB 😅
ale o pol8 prisiel zo sluzobky a odfical na fucik 😒

inak teraz v modrom z neba bude dnes jedna kocka od nas, ide sa vydavat, ona je dost taka "divna" zamlcuje svoje dietatko, ked bola tehu tak si stahovala brucho aby to na nej nebolo vidno....
ved v konecnom dosledku to na malom aj ponat, chudatko ☹

iinuska
22. sep 2010

ahojte,
Adamko zaspinkal, poobede sme behali 2 hodiny povonku, bol v pohode, tak snad ani v noci nebudu teploty.

@mimi21 videla som ukazky, ale u nas ide panelak...

mimi21
22. sep 2010

jaj, a napchavam sa super natierkou - tvaroh, biley jogurt, mlada cibulka, sol a tzatziky korenie 😝 😝 😝
mam este skvele cerstve pecivo, takze nie je o com 😝
a mam strasne chute na sladke

mimi21
22. sep 2010

@iinuska aj ja mam panelak, ale tu svadbu si pozriem, oni su obidvaja taki dost vymleti 🤐

emode
22. sep 2010

@mimi21 my asi taky mesiac len kreslime, neviem, kde sa to v nej zobralo, ale uz sme museli kupit aj ceruzky aj voskovky, velky papier a kreslime ... do nemoty ... a krasne si riadnym uchopom chyti do ruky ceruzku a carbe 😅 😅 😅 uz bolo aj na stene 😅 😅 😅 a vdaka za tip na natierku, rano si spravim
😅
no ale dnes v jaslickach prekvapko, rano ani velmi neplakala, hned ju zobrala na ruky ucitelka a niecim ju zabavila no a poobede sa sice ku mne rozbehla ale domov ist nechcela, normalne sa chcela dalej hrat 😅 az na zmrzlinu sme ju nalakali ... a tiez dnes prvykrat spala v postielke ze asi desat minut mrncala a potom zaspala sice len hodinu ale vecer nebola vobec unavena, pekne sme isli o pol deviatej spinkat ...

iinuska
22. sep 2010

@emode no, esteze je tak teplo, ze sa da nahovorit na zmrzku. A to malej naozaj davas zmzku? My sme zatial len pri kornutku

emode
22. sep 2010

@sirinka malu do nosica 🙂

emode
22. sep 2010

@iinuska davam, zacal to mm a uz sa neda nedat... ja jej len okraj kornutka namocim do zmrzky, takze tak ale lize aj z mojej ... myslim, ze to mnozstvo jej ublizit nemoze 😕 inak sa snazim sladkosti nedavat, dnes napr. nemala nic sladke, len ovocie v jaslickach 😀

emode
22. sep 2010

no vidim ze si tu zas sama dopisujem ...

iinuska
22. sep 2010

@emode aj ja sa snazim sladke davat menej, radsej ovocie. Dnes ked tak rozmyslam, tak Adamko dnes nemal nic sladke, myslim piskoty a pod.

ludmilabb
22. sep 2010

Sofia zje kazdy den piskotu, vacsinou je to v mnoznom cisle