Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
15. feb 2011
rybca
15. feb 2011

@iinuska to je do nasej pidizahradky velke, tiez som po tom poskulovala, ale ta co som ja nasla sa mi paci, ze je kombinovana s bazenom a neda sa na nej skakat kdejako vysoko, to uz mame odskusane

iinuska
15. feb 2011

@rybca pozerala som na ten link od teba, ale my bazen mame, a to, ze ma ta trampolina aj tu ochrannu siet, je super. Nemus davat taky velky pozor 😉

borocka
15. feb 2011

takze tento rok frcia trampoliny??????
minuly sme hromadne nakupovali trojkolky a teraz trampoliny?? ja isto nebudem, nemame na zahrade vhodny teren a do domu taketo veci nedam.....to by neskoncilo stastne. este neviem co, ale urcite mu vymyslim nejaku inu super zabavku.......mozno pieskovisko, alebo hojdacku, alebo dostane to co bude aktualne potrebovat hoci to nepovazujem za darcek

melpomene
15. feb 2011

@kosska3003 asi ta chce prekvapit a povedat ti osobne ze to uz zarezervoval... 😉 a na aku chatu tu na orave chodite? inac v altise som este nebola...ale ked fungoval stary hutnik (tak sa to predtym volalo) tak som tam bolo v lete skoro kazdy vikend...najviac ma stve ze ked sa chces ist okupat do pristavu tak pytaju od teba vstupne....ja som tam bola minule leto s malym sa prejst a ked vybalili na mna vstupne tak som ich vysmiala ze za co ho chcu...nech si tam zriadia peknu plaz s lehatkami, sprchami, veckami, ihriskami a potom ze sa mozme bavit o vstupnom....tak to vzdali a pustili ma zadara...take mrchy mrzke (napisala by som aj horsie ale to sa nepatri)

kosska3003
15. feb 2011

@melpomene no to aj mna vytaca no ma tam oco chatu z roboty ona nema nazov ale je to asi 200 m od pristavu smerom na namestovo oproti kempu hore pri lese no moj mm asi tazko po prve on na pocitaci nevie robit a to je ponuka na internete a po druhu je v robote a pride az za dva tyzdne takze asi tazko ma prekvapi a on to ani nevie to ja skor jeho prekvapim ako on mna

iinuska
15. feb 2011

no nic zienky, idem si ja lahnut. dobruuuu

nikanika28
15. feb 2011

cafte baby
Ja zas az takto neskoro 😅 . Dnes som bola po dlhej dobe zase na zumbe a teda asi svalovka bude 😝 , uz teraz ma vsetko boli 😅 😀 😀 . Klara dnes od rana jacala, jedovala sa pre vsetko... no a co sa dudla tyka, tak my presne ako u kossky...do postele s troma dudlami, obcas stacia len dva 😅 .., ale zase spi celu noc bez neho, rano ked sa zobudi, tak este dudle..inak cez den si na cumel nespomenie, len ho nesmie vidiet 😀
A cez den pijavame caj, tak do dvoch litrov...sladim medom a je jej jedno, aky, hlavne musi byt pomedikovany trosku 🙂

kosska3003
15. feb 2011

@nikanika28 no mi ak vypujeme dve flasky co je pol litra to je vela ale zase vypije pol litra mlieka actimel a polievku tak sa vopchame no aj moja ked cumel nevidi je dobre ale ked spadne a reve ho musi mat

nikanika28
15. feb 2011

@kosska3003 ale pokial viem, mlieko sa nerata k pitnemu rezimu...ci sa mylim? No sak to je jedno 😀 ..hlavne ze cosi piju bosorky nase 😀 ..a bosoraci tiez 🙂
Dnes som volala s Lukaskom a chcel Klarku k telefonu, tak si nieco mudre rozpravali a uz som len pocula, ako Lukas hovori Klare - povedz maminke no-no-no .. 😀 ..a Klarka uz aj s tym prstekom na mna no-no-no 🙂 .

jamaat
15. feb 2011

Ja dávam do čaju aj citrón.
A trampolínu isto kupovať nebudem, jedine že by som ju zakaždým z balkóna k paneláku spúšťala 🙂

sirinka
15. feb 2011

my uz trampolinu mame a vysoka spokojnost....decka ju miluju a teraz v zime ju miluju zase nase macky, pouzivaju ju ako lezovisko...

soffi
15. feb 2011

ja by som trampolinu brala hned, ale na to fakt potrebujes mat dost fleku, u nas nehrozi, vo sa dudlobv tyka tak presne ako u kossky, na spanie a ked spadne,....som rada ze teraz zacala samam spavat, tak neriesim zatial dudlik, ninka sa naucila najnovsie pit vodu so sirupom aloe vera, alebo bazovy sirup, predtym pila len dzusy alebo caj, cistu vody ani nahodou nechce, ale cajik jej robim uplne slaby, aj vodu so sirupom uplne slabu, takz enieje to moc sladke...

lubenka351
16. feb 2011

@luba142 ahoj, no super, to je teda náhoda s tymi menami 🙂

mystery7
16. feb 2011

dobre ranko - ako komu.
U nas otrasna noc, od polnoci do 3 bol Mirko hore 🙄 buntosil, len sa krutil, mrncal a ked som povedala, aby spal, tak hned rev. Nakoniec som mu povedala, ze ked neprestane, tak ho odvediem na chodbu k 'BOBOVI' to ako strasiak. Tak hodinu ticho lezal. Dobre, ze som mala nastaveny budik, lebo spime cele doobedu. Inac minulu noc som nemohla spat, bola som hore od 4 a Mirko spal ako zabity.
Nedari sa nam zosuladit to spanie. Som totalne vymleta 🙄
Dnes sa chystame do MC na akciu predskolkar, snad bude dobre. Vonku zatiahnute a jemne snezi, ale zhustuje sa to.

ludmilabb
16. feb 2011

ahojte, ja som nekupovala ani trojkolku vobec nam nechybala a trampolina urcite tiez nebude
@mystery7 boze to co mate ze noci, nie zeby sme my mali idealne dnes tiez buntosila a ked som jej povedala ze si ma lahnut vedla mna a nie na mna tak hned rev ale ma vytaca ked sa zacne na mna tisnut ze ani dychat nemozem a taha ma za ucho, alternativu ze bude lezat vedla a budeme sa drzat za ruku prijima po hlasnom reve ale vzdy sa podari, len ked sme casto hore tak potom rano spi aj do pol osmej a to sa zase cele spanie posuva
cez den je taka same nieeee a vonku sa tiez krasne predvadza, proste vzdor akonahle nie je tak ako ona chce 😠
viem ze toto preziva snad kazde dieta ale je to dost o pevnych nervoch, ktore ja uz nemaaaam

emode
16. feb 2011

Cafte,
mne to pride strasne daleko este riesit druhe narodky nasich pokladov 😉
Sofia cupitala do jasliciek a ja sa mozem liecit, ale musim aj k doktorke skocit, lebo mam hlas ako sandokan 😖

sirinka
16. feb 2011

@emode tak ja uz mam minimalne vybratu torticku aku dam urobit, lebo som teraz jednu videla, co sa mi veeeelmi paci...teda ak kamoska bude vladat, lebo uz bude v 7. mesiaci... 😝

emode
16. feb 2011

@sirinka ja mam vybratu tiez aspon dodavatelku, ta, co nam robila tortu na 1. narodeniny a bola skvela 😅

sirinka
16. feb 2011

no fajne....dnes ideme do Ba a vsade riadna poladovica, tak dufam, ze poobede uz to bude lepsie... 😠

nikanika28
16. feb 2011

ahojte, my sme dnes spali do pol osmej 😵 😵 😵 ..ale zato nervacime od rana, za vsetko sa jeduje 😝 ..pojdeme sa vyvencit, aj ked pocasie o nicom 🙄

mimi21
16. feb 2011

ahojte
my sme hore komplet vsetci od 6 🙄 🙄 🙄
emka zase nie a nie zaspinkat, zase pocujem, ze debatuje s kolotocom 🙂
@soffi preco ste vy brali tie probiotika? len preto, ze sa Ninka nevedela vykakat?
Emka nekakala od nedele rana, aj to ju prebalovala segra, tak neviem kolko kakala, odvtedy nic, ja viem, ze by nemusela ale zda sa mi ze aj to ju trapi
ale zas na druhej strane prdka dost, takze keby asi bolo treba kakat, tak s prdikmi aj kaka, ci?

soffi
16. feb 2011

@mimi21 dobre ranko, no mi sme ich brali prave kvoli tomu kakniu, lebo ona ked nekakala uz 4-5dni tak strasne plakala, celu noc sme boli hore, preto si mylsim z e10dni sice lekari vravia ze je to ok, ale podla mna je to uz to hranicne, neviem si predstavit ako by vystrajala keby nekakala 10dni...a potom sme kupili aj taky vankusik z dm s ceresnovymi kostkami, ten sa da ohriat do mikrovlnky a prilozi sa babatku na brusko, po kupani sme jej to vecer davali, a velmi jej to pomahalo

mimi21
16. feb 2011

@soffi tak ten vankusik kupim, dnes som chcela ist do DM, len je tu nehorazne hnusne pocasie, tak uvidime, do mesta urcite pojdeme, lebo nam treba na nakup
a skusim aj tu bio gayu, ved uskodit to nemoze ...

sirinka
16. feb 2011

@mimi21 nie, ne vzdy musi pri prdikoch ist aj stolica, ale ak je vylucne kojena, tak by to nemal byt problem, jedine, ze si jej pridavala UM...inac by nemala mat trvde hovienka...

soffi
16. feb 2011

@mimi21 drzim palce mimi, snad vam to pomoze, ono kazda mamicka vyskusa aj nemozne aby dietatku bolo dobre, ja som skusila fakt takmer vsetko a toto boli jedine sposoby , ktore na malu ucinkovali 🙂

na mna asi nieco leze, ledva som sa pred desiatov vystverala z postelle , mm bol s malou a teraz poobede ide do prace, no super som ja gazdinka 😖

emode
16. feb 2011

@mimi21 juj, velmi na teba myslim 😕 bio gaia piše od troch mesiacov 😕 tak neviem ... kvapky som davala malej pri antibiotikach a teraz aj pravidelne kvoli imunite ...

mimi21
16. feb 2011

@sirinka len kojim, UM nedostala, naposledy v porodnici, ked mi ju dokrmovali, lebo som este nemala mlieko

mimi21
16. feb 2011

@emode ale viem, ze ju lekari bezne davaju aj od narodenia

mimi21
16. feb 2011

@soffi dakujem 🙂
ja mam teraz tiez chvilu free, malinka zaspala, teraz uz bude zase s prestavkami na papanie spat az cca do 17stej...
mm vzal Ninku ku svokrovi, ma tam aj sesternicu, tak sa spolu hraju, kedze vonku sa neda ist 😝