Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
18. dec 2009

lady, ešte som nezistila, čo pil. Večer som sa s ním radšej veľmi nebavila, aby to neskončilo zase hádkou, lebo on je v takom stave veľmi zádrapčivý. A to mali firemnú vianočnú oslavu, tam sa tak doriadil. Krčmových kamarátov obmedzil, odkedy sa Emka narodila.

iinus, aj ja som práve z vane vyliezla. Emka tiež v kresielku čumákovala na mňa, len keď vyleziem von, tak spustí plač a to som ani turban dnes nemala. Neviem, čo jej vadí.

Práve pre tie vajcové keksy som ja začala dávať aj piškóty.

emode
18. dec 2009

ahojte 😀
jamaat sofia nahana papuce asi si zobrala priklad z emky ... moze byt hocico okolo nej papuce to vzdy vyhraju a nie su najcistejsie 😖

si myslim ze sa okolo tych prikrmov robi az prilis vela kriku ... v malom mnozstve si myslim nic neuskodi a skor zistime ze nieco nesedi a dame si na to pozor ... davam aj chlebik (ale peciem ho doma tak bez kadejakych chemikalii) aj piskoty ale tie velmi nechce radsej ma chlebik ... a ked mam nieco ja na tanieri co nie je slane dam jej ochutnat ...

jamaat
18. dec 2009

Fuuu, tak sople na obzore. Dúfam, že Emke to plávanie a saunovanie pomôže na imunitu a nechytí dačo.

iinuska
18. dec 2009

nika, joj, tak aj Klarke nech sopliky rychlo prejdu

emode, ja radsej davam malemu chlebik, ako tie keksiky...Ale pekaren nemam, takze kupovany. Vzdy mam pripraveny, a ked my jeme, tak malemu dam.Akonahle ho posadim do stolicky, uz caka, co dostane 😀

Adamko ma nabeh na atopicky ekzem. 😒 Boli sme u kozneho a predpisal nam maste a je to ovela lepsie. Teraz ho pravidelne natieram a nema uz takmer nic. Len este v hlavicke trosku supinky.

jamaat
18. dec 2009

Emka prvý krát vo svojom živote zaspala na boku.

iinuska, my ideme ku kožnej 22.12. A tiež má aj na hlávke šupiny. .........Teraz budeme mať pauzu s plávaním, tak uvidím, či to nemalo vplyv.

kosska3003
18. dec 2009

ahojte tak mi noc rusnu bola sice len dva krat hore ale o pol 2 sa zobudila a horuca ako radiator mala teplotu 39 tak som potesena plavanie som uz zrusila a ked sa zobudi ideme k dr lebo ide vikend a nechcem zase po pohotovostiach chodit nech ju kukne a budem mat pokoj dufam ze nema dr dovolenku lebo ma urve

iinuska
18. dec 2009

jamaat, ja som sa pytala, ci to ma suvis s tym ekzemom, ze ano. Adamko ma proste suchu kozu, treba ho stale premastovat.No ved uvidis, co ti povie.

Adamko spava posledne tyzdne len na boku. Akonahle ho dam do postielky, hned sa otoci . 🙂

kosska, a co zubky? Ci choroba?

ludmilabb
18. dec 2009

ja som este sople neodsavala ani na to nemam instrumenty ani neviem akoby som to zvladla ale je mi jasne ze raz sa tomu nevyhneme ☹ ale uz teraz mam z toho husiu kozu

kosska3003
18. dec 2009

iinuska no to by som aj rada vedela ak su to zuby tak jej idu asi vsetky naraz ci co lebo vsak pred dvoma tyzdnami jej vysli horne tento tyzden dolne tak ja neviem co jej idu stolicky uvidim radsej idem k dr nech mam dusu na mieste

ludmilabb
18. dec 2009

Erika si sikovna ked chlebik doma pecies 😉

sssimi
18. dec 2009

Ahojte.
No aj ja mám podozrenie u malej na sople. Pre istotu som dala mm kupiť tu odsávačku na vysávač. Kiežby sme ju nikdy nemuseli použiť.

A dnes máme 7 mesiačikov.

Kočky zajtra skúška ☹ ... 10:30 sa budem potíííííť...

Inuska aj moja spáva už asi mesiac len na boku 😀 Je to podarené

juska3
18. dec 2009

ahojte 🙂
ja som hovorila doktorke ci by nam nemohla predpisat balneum, tak mi dala vzorky balneum aj oilatum, ze mam vyskusat co bude lepsie a potom, ze mam dojst a predpise. Zatial davame do kupela balneum a je to velmi dobre, uz nema suchu pokozku.

Alex spava pravidelne na boku, ako pise iinuska, ked zaspava, tak sa pretoci a tak zaspi 🙂

My sme uz tiez museli odsavat sopliky, pred 2mesiacmi mal nadchu, a bol to des, odvtedy vzdy bojujeme, ked mu cistim nos. Inac, vtedy sa naucil dychat ustami 😉

ludmilabb
18. dec 2009

Sofia spava stale na chrbte v bezpeci zavinovacky 😀

ludmilabb
18. dec 2009

mate niektora takyto fusak?
http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

som na na MK diskusiu

jamaat
18. dec 2009

ludka, emode ho má.

ludmilabb
18. dec 2009

hah to je ten? sa mi zda nejaky tenucky na zimu 😖

ludmilabb
18. dec 2009

ked pozeram fusaky co ako spacaky vyzeraju tak neviem

iinuska
18. dec 2009

objavila som Adamkovi piaty zuuuuuubok 😀

dupinka
18. dec 2009

ja mam fusak z Alladina a som spokojna. Uplne jednoduchy cena 23 Eur, fleecovy. Nie je s otvormi na popruhy do kocika, ani do autosedacky, taky klasika. No vyhovuje nam. Ved tu v NR nie su extremne mrazy, vtedy aj tak sedime doma, a do autosedacky tiez nedavam vo fusaku, takze na prechadzky staci.

iinuska
18. dec 2009

dupi, no do vajca si uz ani neviem predstavit dat fusak. Uz aj tak sa mi tam maly ledva zmesti, ked je naobliekany.

dupinka
18. dec 2009

Iinuska, my sme uz teraz k nasim na vychod isli v riadnej autosedacke, lebo vo vajicku by bolo Adamkovi tesno. Nechce v nej velmi sediet 😖

http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

my máme tento fusak. Ale je teraz v akcii aj s otvormi na popruhy do kočíka, tuším nejakých 30 Eur, treba kuknúť. 😉
Dobierka je u nich v pohode, aspoň čo mi viaceré baby potvrdili, my sme boli osobne. Dodali nám aj autosedačku aj fusak do 2 dní od objednania.

kosska3003
18. dec 2009

tak sme doma od dr mame anginu predpisala nam antibiotika tak sa ideme liecit cely vikend ☹ ☹ ☹

sssimi vsetko dobre k 7 mesiacikom a zajtra sa drz na skuske ty to zvladnes isto neboj sa

rybca
18. dec 2009

ahojte, tak my mame 8554g a 69 cm, zvlastne, ze o 1cm menej ako pred mesiacom na SK u doktorky..🙂

sssimi
18. dec 2009

Tak odsávačka je doma-istota je istota. Malinká spinká-od rána je uplačkaná. Snáď ju neboli hrdlo ako mňa... Víkend pred nami 😠 šlaka... Ja som sa práve naraňajkovala a to som od 8:30 hore...

Ešte som sa ani do kníh nekukla.... Už nech je zajtra po skúške a Vianocujéééééééém....

Kočky zajtra idem zdobiť stromček a neskutočne sa na to teším.

Kosska ďakujem moc.

monkap
autor
18. dec 2009

sssimi: gratulujeme k 7 mesiacikom 🙂 a drz sa na skuske 😉

kosska: nech je marika cim skor zdravucka, ....

doobeda sme boli asi 2 hodinky vonku... patrik mal nadherne cervene licka .... teda este stale ma 😵

kosska3003
18. dec 2009

aj aj sa chystam stromcek robit cez vikend uz sa tesiiiiiiiiim uvidim ci mi mala dovoli

monkap
autor
18. dec 2009

aj my planujeme v nedelu ....

kosska, marika ma stale teplotu? ci sa ti ju podarilo zrazit?

mystery7
18. dec 2009

Ahojte kocky,
simi:gratulujem
koska a lady:dajte vediet ako sa mate
moj mi spi na prsniku.noc klasika,nic moc

kosska3003
18. dec 2009

monka stale ma teplotu aj teraz hodinu po tom co som jej dala nurofun ma 38,3 urva mu uz s toho tolko liekov mam doma a nic nepomaha akurat rano mala 37 tak som bola rada ale len chvilku ma chytene hrdielko tak sedime doma a vonku je tak krasne ☹ ☹

monkap
autor
18. dec 2009

kosska, drzte sa .... snad to coskoro prejde .... chuda male, to je hrozne, ked su deticky chore 😔