Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
14. jan 2010

ja pouzivam Alany z DM alebo Libero

dm1
14. jan 2010

monkap aj my mame stale 3 😉 ma vyhodu to ze su taky drobci aspon usetrime 😀

jamaat
14. jan 2010

Ja mám Babylove a Tesco, ale tie Tesco držia slabšie a vie si ich sama rozopnúť, tak sú to boje. Z DM zase držia tak pevne, že ich mám problém ja rozopnúť 🙂

Pozerám leták z Tesca a v akcii je Giant Pack, čiže cca 80ks v balení.

nikanika28
14. jan 2010

no ja som vcera kupila Tescove...5-9kilov a dnes som zistila, ze uz mame cez 9kg 😀 , ale v pohode ich zapneme 😅

ladywitch26
14. jan 2010

no esteze som tu, keby som mala kupovat tie drahe plienky pri stanke, tak skrachujem. dnes kvoli tym zubom uz hadam aj 10plienok minula. trochu poprdi a hned ma spinavu plienku. pod chvilou ma ako keby hnacku. a zvuky co pri tom iduuuuu

dm1
14. jan 2010

baby mm uz odisiel do anglicka a mne je smutnoooooo 😢

jamaat
14. jan 2010

lady, takú zázračnú Panadolovú premenu sme už aj my zažili. To bola fakt sila! Vtedy si človek uvedomí, ako ich to musí trápiť.

rybca
14. jan 2010

tak uz mame na zajtrajsie plavanie plavky a aj zupancek..🙂 dufam, ze to do rana vyschne..🙂

ladywitch26
14. jan 2010

dm, sucitim s tebou, tiez mi bolo smutno, ked bol mm v manchestri a to bol len 24hodin

jamaat, najhorsie je, ze uz jej to teraz prestavalo akosi ucinkovat. nastastie mi zaspala, lebo dalsiu davku jej mozem dat az o 11tej. moze sa to kazdych 6hodin 😖 a chcela som jej to natriet aspon tym gelom na dasna, ale normalne som nasilim musela. inokedy nema problem, ked jej idem do pusy, ale teraz normalne pery pevne zovrete a az zurila. a pozriet nehrozi, to by ju musel muz drzat a nasilu.

ludmilabb
14. jan 2010

no a mne ide mm na 11 dni do Rakuska koncom januara, uz teraz sa tesim ☹

iinuska
14. jan 2010

lady, Adamko tak casto nakladal do plienky ked sa mu prerezavali prve dva zubky. Teraz uz v pohode...

zuzkaprofant
14. jan 2010

cafte hlasim sa po celom dni namahavom, teraz som si sadla konecne maly mi od dnes stoji volalali sme s nasimi cez skype a maly sup ku notbooku co bol na gauci a postavil sa a stoji a tuka do klavesnic a tak skusa tak sa tesim uz ze ani ockom nemyhnemtak budem davat na neho uz pozor tak do mesiaca asi aj chodit budeme tak idem kukat na nete pomocku na chodenie

a este doky ze ho nemame davat velmi stat 😀

rybca
14. jan 2010

baby ja som boôa bez chlapa rok a to v tom najkrajsom obdobi, takze to zvladnete....🙂

dm1
14. jan 2010

rybca sak ja viem ale to je 1x co sme takto odseba....

ladywitch26
14. jan 2010

zuzka, tak doktori by ich pomaly aj uvazovali...vyvoj nezastavis 😀

inus, nam spodne zuby vysli bez problemov, len bola trosku dva dni umrncana, ale teraz tieto horne, to je des. aj hnacky, aj boli ju to, aj nervna je, zle spi, menej papa, sople ma uz skoro dva tyzdne a zuby stale nie a nie vyjst 😠

ludka, tiez nezavidim. ja by som to rovno mohla zabalit. babka daleko, nikoho tu nemam, tak by som bola bez muza stratena.

dm1
14. jan 2010

ja idem na vikend sestre na moravu nech nie sme sami doma

inak zacal sa mi ozyvat zub mudrosti ktory este nie je vonku 😖 a boli jak svina. myslite ze si mozem dat na to calgel 😀

dm1
14. jan 2010

nam vyslo bez problemov 6 zubov ale teraz sa trapime... myslim ze to bude nejaka stolicka vzadu

monkap
autor
14. jan 2010

lady: my podobne ... spodne bez problemov a tieto vrchne .. uz 2 tyzdne sa trapi - najskor horucky, potom kasel, hlieny, nechutenstvo, nespavost .... no veselo 😀

iinuska
14. jan 2010

no ja budem sama teda s Adamkom 😀 cele jarne prazdniny. Manzelik s Petom idu lyzovat. Ale pojdem na ten tyzden k mamine, tak budeme mat trosku zmenu.

dm1
14. jan 2010

no monkap akoby si opisovala nase priznaky.... sedi to uplne do bodky

monkap
autor
14. jan 2010

dm - a este "neciste" dychanie ... priadla ako macicka, prip. tak chrapcala ... ale uz sme na to dali sirup, tak je to OK ... este do soboty ho mame brat .... tak snad to uz prejde ...

dm1
14. jan 2010

tak ina mastenica to bola http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1688908 ale uz ma nebavilo stale prihadzovat. kupim na jar inu

ludmilabb
14. jan 2010

dm fajne to islo na dracku, ale sa ani necudujem 😉

monkap
autor
14. jan 2010

dm - a nad african nosicom si nerozmyslala? je to podobne ako manduca ale za podstatne lepsiu cenu ...

dm1
14. jan 2010

monkap a to je aky? ty ho mas?

monkap
autor
14. jan 2010

neviem najst ten inzerat na MMB ...

monkap
autor
14. jan 2010

ale aj tu je .... http://www.inzercia.sk/inzerat-AGC4203-predam-e... .. ale pozeram, ze uz zdrazel 😖 .... aj tu na MK je o nom diskusia ... predava ich jedna pani z trnavy .... dava si ich sit priamo v afrike ....

monkap
autor
14. jan 2010

pani co ich predava je velmi ochotna, vela bab si chodi kupovat priamo ku nej domov (ma obrovsky vyber vzorov a farieb) .... alebo posle postou a ak nebudes spokojna, mozes vratit .... ja mam ten svoj v albume ... ale lenku v nom veru vyfotenu nemam 😝

ladywitch26
14. jan 2010

baby, a aku nosnost maju tie nosice? lebo co mam doma,tak ten bol len do 9kil a to uz stanka akosi prekonala... 😀