Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

rybca
26. jan 2010

iinus - tak vo mne vzkypela zlc, len co som to citala, nedajboze by som to zazila..🙂 ale tvoj chlap je uzasny, moj by si to len vypocul a chlacholil ma nech sa nerozculujem, ja uz davno hovorim, ze dospeli v dnesnej dobe davaju "uzasny" priklad mladezi ako sa spravat, ja som takto vynadala jednemu oteckovi v garazach v Poluse este ked som bola tehotna, ked parkoval na dvoch miestach, jednoducho ako prisiel tak zastal, netrapilo ho, ze zabera dve miesta, a pravdaze mal 4x4, lebo to v BA je najpotrebnejsie a bol asi po syna v kine, taky 8rocny, tak som mu povedala aj pred nim, nech vidi, ze nie vsetko co jeho tatko robi je spravne, v tomto smere si vravim, ze zlaty socializmus, sice aj tam boli drzi fagani, ale nie az takto

prave som sa tak zlakla, maly sa plazil okolo psa a on zrazu zapistal a otocil sa na maleho, asi jej musel Matko strajchnut o pazuriky, je na ne strasne hakliva odkedy jej v "detstve" vsetky opadali

zuzkad
26. jan 2010

juuj ked pisete o soferoch ...vcera som mala jeden bohovsky zazitok....je parkovisko...a cez neho je urobeny chodnik, ktory prechadza az k ceste a k prechodu na druhu stranu...samosrejme po bokoch si velke skaly ako atrapa....parkovisko poloprazdne...ja som isla s tym, ze idem na druhu stranu cesty cez prechod, ale jeden velka Raper....pre mna to bol velky kkt ...si to zaparkoval rovno na ten chodnik, lebo od tial to mal len na jeden krok na pobocku do banky...hlavne ze o kusok dalej mal volne parkovisko, ale to by si raperik kkt.tik musel vian nozky namahat...tak to buchol rovno tam ...ja som samozrejme nemala ako prejst k prechodu, lebo su tam popri kraji tie skaly ozdobne....tak som faakt nadavala, esteze ma maly neregistruje este...a rozmyslala, ci sa vratim uplne spat alebo to skusim cez tie skaly a aby som sa dostala vobec k tomu prechodu, ale ako ?? No a prave sa vracal raperko k svojej nalakovanej paradnej hondicke..ako najvadsi geroy si sadol do auta v ktorom hned zacala bubnovat hiphopova hudba a este sa usmieval na mna, lebo pochopil, ze fakt nemam ako prejst...no a ked cuval, nedalo mi otocila som sa nanho a ukazala mu prostrednik s usmevom herecky na cervenom koberci...inak bala som sa, ze vystupi a jednu mi vrazi, ale to by som si hned spz zapamatala a aj jemu by som zakricala, ze sa vidime na policii, ale na stastie odisiel prec...ludia su proste hovadaaaa !!! Inak mi neskutocne pripominal toho s ritmusu ...ten raper 😠 😠 😠 😠 ale uz naozaj idem, lebo potom sa budem nahanat 😝 😝 😝

rybca
26. jan 2010

mne vcera pred obchodom zablokoval vyjazd kamion, ako nechal volne na prejazd, ale ja som parkovala priecne a bolo tam malo miesta na vycuvanie a to mam Matiza, tak som sa ho isla spytat, ze kolko tam bude, mojou lamanou anglictinou a on, ze tam je miesto a ked som povedala, ze malo, tak mi isiel ukazovat a fakt, ze bez jeho pomoci by som to nezvladla, lebo to boli centrimetre od kamiona ako mi ukazoval, ze mozem cuvat a to som aj tak potom dopredu musela prejst po obrubniku, som sa bala, ze chytim spodok, ale presla som

ale inach aj tu sa nadu somari, hlavne mladi, to je uz asi dobou

ludmilabb
26. jan 2010

tak vy teda mate zazitky!!!

Jani mne ma zase Sofia tu fazu ze s hlavou mika doprava, dolava, neviem co to ma za modu, vsak uz to nerobila a od vcera znovu tak som si na teba spomenula

martinaxyz
26. jan 2010

ahojte...
bohužial na SR je veľa arogantných a nevyspelých šoférov, a u nás v Krupine je to katastrofa...čo sa ja tu narozčulujem a prostredník naukazujem...
mimi od koho si z mimibazaru objednávaš Next?

dupinka
26. jan 2010

Ahojte!

ja mam soferak presne rok a stale nie som skuseny vodic, o parkovani ani nehovorim, no snaha tu je 😅 A dokazu ma vytocit do nepricetnosti hlupaci, ktori si to cez svetelnu krizovatku trhnu krizom popred auta. Vtedy si neodpustim par nechutnych nadavok. Esteze Adam zatial nevnima.

Inak, my mame doma asi fetisistu. Staci mu dat moje tricko a pod. a on zabori nos do neho a spinka. Aj noc sme dnes mali pokojnejsiu, zobudil sa na krmenie len dvakrat ako obvykle a dvakrat som k nemu vstavala podat cumlik.
Stale by nieco hryzol, ale nejako nevidim ziadny dalsi zubok na obzore.

Baby, ja chcem vecicky z Nextuuuuuuu. Ale asi si budem musiet pockat na zasielku od DM.
Stale okukujem stranku a kompletizujem zoznam, co by som kupila, musim sa krotit.

rybca
26. jan 2010

aj ja by om uz rada nieco z toho nextu, ale ako na potvoru maju problem s kosikom, nemozem don vkladat, da mi tam error a co maju blbe, ze sa nemozem zaregistrovat na anglicky next, lebo nemam anglicky phone, len na holandsky a tam je ta chyba

kristiniatko
26. jan 2010

ahojte, davno som uz nepisala! akosi nestiham. potom vas dodatocne citam bud skoro rano, alebo len narychlo v priebehu dna. a vzdy ako natruc tu nik neni! ☹

kristiniatko
26. jan 2010

no ja nemam zatial taku zlu skusenost s vodicmi a parkovanim 😉

iinuska
26. jan 2010

nikus, nezmohla som sa na slova, a maly spal, tak som nechcela hucat 😔

rybca, to musim dat precitat manzelovi, aky je uzasny 🙂 Ale on fakt je 🙂

dupinka
26. jan 2010

som vcera porovnavala ceny s zanckovymi obchodmi u nas (H&M a Mark & Spencers), tak z Nextu sa urcite oplatia, ale vacsie velkosti, od 1,5 roka uz ani velmi nie 😒

nikanika28
26. jan 2010

kristiniatko, sme tu, len sa treba ozvat 😉
Baby, asi mi nieco uniklo..co to objednavate zase????? jakto ze o nicom neviem ? 😕 😕 😀 😀

rybca
26. jan 2010

nika - to len ja chcem, solovka, kedze nie som na sk a nemozem sa k vam pridat..🙂

martinaxyz
26. jan 2010

baby mne sa ešte páčia veci od Early days a Adams, máme doma aj H&M a Spencer, ale cenovo a možnosťou výberu u nás vedie Next...

kristiniatko
26. jan 2010

nika, si zlata! 🙂
aj u nas vedie next 🙂

martinaxyz
26. jan 2010

hľadám veci manželovi do posilky a čo nenájdem...Darkove veci...celkom som na ne zabudla...

dupinka
26. jan 2010

babyyy, to nema nikto moznost objednat z Next-u hned teraz??? Lebo do aprila, ako pisala DM, je este veeelmi daleko a ja chcem vidiet tie krasne vecicky na nasom drobcovi. 😵 😵

Ja som vcera v H&M kupila malemu tricko a sortky na leto Macko Pooh, mali v akcii z 14,90 na 7 Eur. No nekup to. Inak jednoznacne vedie Next!

kristiniatko
26. jan 2010

dupinka, ja som objednavala 1 mikinu od tejto baby http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=20360. bola som s nou spokojna a ma dobre ceny. ona tusim objednava kazde 2 tyzdne. tak skus jej napisat. 😉

mimi21
26. jan 2010

mata to potesiiii 😵 😵 😵

ja som este z mimibazaru neobjednavala, ale kamoska objadenava od Timeak - je to nejaka baba z detvy a je s nou spokojna
inac hned ako vyjde nova kolekcia treba objednavat, lebo potom sa to uz rozpreda
ja som takto chcela malej ako vianocne darceky a ked som si to pokombinovala, napr. tricko s mikinou, tak uz to nemali, alebo velkosti nemali - to som vtedy chcela objednat od tej Timei
teraz mam od dm, ale to bolo len par kuskov na leto, a obcas nieo kupi segra v blave, ked su vypredaje a tak
aj teraz dojde na vikend a uz mi volala, ze co ma doniest z nextu 😀 ona mala len chalanov, tak sa teraz musi vyblaznit na satickach a suknickach 😀 😀 😀

dupinka
26. jan 2010

baby, dakujem za radu... 🙂

martinaxyz
26. jan 2010

mne sa raz stalo, že som objednávala modré nextové bodinká a poslali mi ružové 😀 😀 😀

iinuska
26. jan 2010

martina, tak ti ostanu pre dcerenku 🙂

martinaxyz
26. jan 2010

iinuska už som ich predala 😉 ...ktovie kedy budeme mať ďalšie dieťa 😅

zuzkaprofant
26. jan 2010

cafte idem si vam cele precitat lebo akurat som citala ze rozoberate seferov uz sa tesim na sk ako chodia k... na autach hlavne v ke sa neda ani cez prechod prest ja som v lete buchala po kapotach ako krava ale inac sa nedalo lebo by mna aj kocar zvalcovali ja tak nadavam ale nahlas nech pochuju aky su debilkovia tu v nemecku mi pekne zastane usmeje vodis ked treba aj pomoze s kocarom 😀 😀

ale to je zalezitost charakteru na sk to chyba tak kazdy kto ma bmw si mysli aky geroj je jooooooooooj uz sa tesim ako sa budem rozculovat na prachodoch a chodniku

dievcence u nas snezi a snezi som si bola cesticku ku chodniku odhrabat lebo ked maly vstane ideme vonku super je tak bielo krasne

napr tu sa mi iba raz stalo ze ma vodic ospliechal mlakou a na sk pravidelne ked som isla do robotky 😀

jamaat
26. jan 2010

Kristušák, ja by som toho nášho psa niekedy prizabila!!! 😠 Išla som s ním von a ako som otvorila vchodové dvere, vyštartoval za nejakým psom, čo šiel práve popred panelák. Bol na navíjacom 8-metrovom vodítku, takže stihol tak akurát rýchlosť nabrať, keď mne rukou trhlo. Ruku mi tresol o zábradlie a to ho vlastne zastavilo, ako sa mi ruka a špagát do zábradlia zamotali. Ešte teraz ma bolí plece a lakeť a na prste mám hrču a modrinu. Na druhej strane keby som sa nezabrzdila rukou, tak by ma asi stiahol z tých šmykľavých schodov. A chvalabohu, že som tentoraz nemala Emku v nosiči, lebo neviem, ako by sme dopadli. Len narýchlo som vybehla bez nej, kým spala, lebo nám to časovo nevydalo spolu ísť. 😠 😠 😠
Doma je Deny v pohode, ale vonku mu vie riadne v bedni prdnúť. Buď zdrhne, ak nie je na vodítku (tu pri panelákoch ho ani nepúšťam), alebo sa rozbehne za psom, lebo sa chce s ním biť. Keď je na voľno, vtedy sa so psami znáša. Ale na vodítku je ako besný. Kedysi som mu dávala kovový škrtiaci obojok, ale on ich trhal ako nič!

A ešte by som prizabila aj rôznych súkromných predajcov, čo "chodia do našej obce predávať" hovadiny a potom to furt v rozhlase vyhlasujú just vtedy, keď Emka spí. 😕

rybca
26. jan 2010

jamaat - u nas je dnes psica tiez v nemilosti na chodbe, pred domom mame kanal a ludia tam sypu suchy chlieb pre vtactvo a ta nasa sa tym musi drhnut, ako keby doma nemala dost, som ju musela za obojok po dvoch odtial odtrhnut

sirinka
26. jan 2010

caute baby...az mozte, dajte hlasy http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=68...
diky 🙂

iinuska
26. jan 2010

siri, vybavene 😉 Inak pekne vyznanie 😵

monkap
autor
26. jan 2010

siri zahlasovane 😉

nikanika28
26. jan 2010

siri, ja som si ten odkaz vytvorila uz davnejsie a uuuuplne som na to zabudla 😅 😀 😀 , tak mozte aj mne pls http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=ac...
kujeem 😉