Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

emode
23. feb 2010

ahojte ja len na skok, pomedzi zehlenie este musim umyt mikrovlku lebo ju davame hore na chatu ...
no ja sofii davam dost casto jedlo do ruky, aj obed som rozmyslala, ze jej len kusky spravim nech si sama berie ved sme uz aj zacali mrkvou 😅

jamaat
23. feb 2010

Jaaaj ako je to dobre, keď Emka spí hodinu a pol. Aj vo vani som si povegetila.

ludka, myslím, že je to OK, ako to robíš so Sofiou.

nika, trojkolku ešte nemám, musím sa ozvať kolegovi. On je totiž z Košíc, tak tiež musím dočkať, kým bude mať k nám cestu 🙂

Ja mám v pláne dať Emke surový kaleráb do ruky, to by sa jej mohlo dať ožužlávať.

rybca
23. feb 2010

jamaat - len pozor ci ti ten kalerab aj rozkuse ked sa jej kus ulomi v pusinke, aby jej nezabehlo, mna na to este upozornila doktorka na SK

jamaat
23. feb 2010

rybca, vyskusame - uvidime.

iinuska
23. feb 2010

siri, ja odpadnem, co uz nevymyslia 😀

iinuska
23. feb 2010

Adamko zaspinkal, doobeda pospal len pol hodku, bol unaveny, tak som ho vyskusala dat a neprotestoval. Na obed toho vela nezjedol, ja si zacinam mysliet, ze tie horucky ma z tych ocnych zubov. Lebo prso chcel. A vcera taj isto, obed nic moc, ale kojenie a kasa a jablko v pohode. To nemusi tolko kusat.

sirinka
23. feb 2010

iinuska hej, trosku gycove ale co uz...ja asi necham urobit malej torticku s motivom hello kitty 😝

jamaat ja davam malej jablcko na zuzlanie a ona co pohryzie pohryzie a co nie to vypluvne...

iinuska
23. feb 2010

siri, vidis, uz aj nad tortou by som mala zacat uvazovat 😕 . No kitty vylucujem 😀 😀

mimi21
23. feb 2010

iinuska a preco nechces kitty ??? 😀 😀 😀

len ten nabytok neukazujte nike 😀 😀 😀

tak dnesne plavanie sa nekona, auto este nemame, svokrovci lyzuju, takze dnes nic...

sirinka
23. feb 2010

iinuska ja som pozerala cez vikend torticky a nic ma zvlast nezaujalo...tak uvidim, ved este je cas...

iinuska
23. feb 2010

nas caka zaujimavy maj, 1. ma Adamko narodeninky, 8. mam meniny, 9. ma Petko birmovku no a nakoniec ceresnicka na torte, posledny vikend stretko 😵 😀

jamaat
23. feb 2010

iinuska, tak už máte termín birmovky? No tak to teda klaplo všetko. 🙂

Mňa minule napadlo, akú tortu urobím Emke, ale samozrejme som si nezapísala a už som zabudla. 😅

mimi21
23. feb 2010

jamaat to ja poznam, ze ma nieco napadne a za chvilu si ani za svet neviem spomenut

no, mam doma posledne 2 plienky, stale som bez auta, porazi ma a ako zakon schvalnosti Ninka sa pokaka vzdy ked ju prebalim 😅

dnesny obed mal 2 etapy a boj to bol poriadny, zjedla dokopy mozno nejakych 80-100, stale si suchala ksichtik, samozrejme usta cele zababrane, tym padom tricko, ruky, vlasy, mihalnice - vlastne cela tvar zakydana
no a vrcholom vsetkeho bolo ked mi posledna lyzicka ktoru som jej davala vyletela z ruky, cela stolicka okydana a do takeho odrazatkaco mame mi to spadlo do uplne takej malinkej medzery ale zmestilo sa to tam !!! 😠 😠 😠
tak som si uz aj fajne stavnato zanadavala 😅

iinuska
23. feb 2010

jajaj, ta skleroza 😀 . Ja si zapisujem, ako stara babka 🙄

jamat, hej, som rada, ze to takto vyslo 🙂

mimi, no radost

mimi21
23. feb 2010

no tak Nina znova kakala a uz mam doma len jednu plienku 😅
ale nastastie uz volali mm zo servisu, ze idu po neho, ze je auto hotove, konecne

tak mozme ist na nakup 🙂

mimi21
23. feb 2010

inak ked tak kaka a malo mi chce jest, tak by to mohli byt aj zuby
aj v noci nekludne spi, mrvi sa, obcas pomrnka ale potom sa zase ulozi a spi dalej ...

mystery7
23. feb 2010

u nas bol desny obed, vsetko splute, pultik, podlaha, ja aj on. Este to aj fajne poroztahoval po sebe. Jedli sme hodinu. Dala som ho do postielky, tak slen staval, zakrutila som ho do periny, aj tak sa postavil. Teraz je total zakruteny a reve.... ale spanie je daleko- asi.
Aj ja mu uz chcem davat kusky, chlieb mu uz davam, ale on si vie vsetko napchat do pusy, bojim sa potom onho.

zuzkaprofant
23. feb 2010

cafte co mate nove mi dnes nejeme nic moj maly od rana vypil 200ml mliecka 3 hlty vody a pol poharika jogurtu a to je vse na dnes a nie ze by sm mu nieco dala vresti pisti spal dokopy mi 1hodku a je cerstvy ako rybicka a kuka simpsons a rehoce sa 😀 😀

ladywitch26
23. feb 2010

mys, tak stanke tiez uz davam chlieb nadrobeny na kusky,dnes dokonca aj kurca a syr na male kocky nakrajane, a sama si to pekne dava do pusy. len musim tak max dva kusky polozit pred nu, lebo ona si je schopna popchat vsetko naraz do ust. ako sysel. a dnes som nedavala velmi dobry pozor, lebo som este cosi zapisovala do zosita popritom, a ona potvora, ked mala plne usta, tak si zacala odkladat vedla seba na sedacku. asi do zasoby. az ked som ju zdvihla, tak pozeram, a ona tam celkom peknu kopku uz mala nazhromazdenu. sysluje do zasoby na horsie casy asi 😀

inak dnes ma islo porazit.mame tento tyzden akciu, balenie kurca plus sunka dokopy za 5,59. vcera mi prislo 10krabic, dnes na dnes bolo objednanych 20. no len kolega co to nahadzoval do pocitaca sa nejako pomylil, tak mi namiesto kurcata so sunkou prislo 20krabic free range kurciat, cize akoze chovane vo volnom vybehu, nieco ako bio.no ale jedno 1 a pol kilove kurca stoji 8€. no jasne, ze nemam sancu predat ich 100ks, aj keby mali zaruku 3mesiace.no ma islo porazit. tak sme im teda aspon zredukovali cenu na 6,50, takze na kazdom kurcati prerobime euro, lebo nakupna cena je 7,50. no sef bude nadseny, ked to uvidi.. 😖

inak stanka uz nic ine, len behat.muza uz bolia krize, lebo cele doobedie s nou behal po dome. a vraj sa mu pustila a sama spravila styri kroky. 😅 do chodulika ju uz ani nedavam, tam ju to uz nebavi. radsej sa sama pyta do cestovnej postielky, a tam nonstop stoji, pridrziava sa okraja a kraca dookola. a vobec sa neboji pustit, uz macherka sa pridrza len jednou rukou a kazdu chvilu sa pusta, no len hned ide k zemi. tam sa jej sice dobre pada, naspodu je matrac, ale sa bojim, ze to zacne skusat aj mimo postielky a niekde hodi riadneho papulniaka...

mystery7
23. feb 2010

no dnes je tu akosi mrtvo
Zuzka: asi dalsie zuby? Moj Mirko dnes zjedol skoro cely jogurt, ale obed mu nesiel nijako. Kupila som inu mrazenu zeleninu, tak neviem ci z toho...
Lady: Stanka je sikovnica, Mirko uz v postielke neposedi len stat a stat. Aj na gauci sa driape hore, aj o vajicko sa vie zapriet a postavit. Lady, keby si si niekedy nasla cas, skus kuknut na moje datumy 😉 vdaka.
Dnes sme mu dali aj kus jablka, poobhryzal, zjedol, ked ho to uz nebavilo odhodil. Kupila som mu super hracku na pultik stolicky, zajtra odfotim.

jamaat
23. feb 2010

lady, Happy Hippo mal úspech.

mystery7
23. feb 2010

aky happy hipo? Nejake video? Dajte link aj mne, vyskusame aj my.

iinuska
23. feb 2010

ahojte

u nas sa uz spinka

ani Adamko toho dnes dokopy vela nezjedol. Ani nie polku obedu, par lyziciek z jablka. Aj jogurt s bananom som skusala, ale bezuspesne. Jedine co zjedol, bola teraz vecer kasa. Aj vecerne kojenie odmietol 😒
Ale nastastie dnes mu uz teplota nevystupila cez 37, 5

ladywitch26
23. feb 2010

mys,

https://www.youtube.com/watch?v=Y7ulc8zbPEA


to je ten spievajuci hroch. stanka a teraz uz aj emka sa na tom dobre bavia 😀
vedla su aj slova, tak ja rovno spievam stanke spolu s hrochom

inak datumy mam uz aj mrknute a vypocitane vsetky, len akosi na to nemam casu a ani nejako chuti, lebo stale odbieham do kupelne tyckovat 😝

dnes som stanke kupila aj take kukuricne kolieska, cosi ako husenice, co byvaju na slovensku, len toto su take kolieska. len trubelka, ona si to cele vopcha ho hubky a potom ju natahuje. musim jej to rozlamat na kusky a tak davat. ale tento tyzden jej uz vyskusam zeleninu nepucit, ale podusim len na pare a nakrajam na mensie kusky a nech si sama papa.

iinuska
23. feb 2010

lady, aj pritom tak tancujes? 😀 Aj ja to pustam Adamkovi 😀

jamaat
23. feb 2010

lady, Emka sa nebaví, ona nehybne pozerá, ani okom slovka neprerečie 😀

ladywitch26
23. feb 2010

inus, ja nie, ale muz 😀 😀

jamaat, tak to je vacsi uspech, ako keby pri tom spievala a tesila sa 😀 😀

ladywitch26
23. feb 2010

inak dnes tu bol chlapik, ze ci mam zaujem o dovoz mlieka. vyberiem si druh a dni v tyzdni, kedy ho chcem mat predo dverami. v obchode stoji to,co kupujeme €1,69 a tu ho mal za €1,30. tak som si dala na tri dni do tyzdna, aj tak kupujeme. a pozerala som, tak sa da objednat aj smotana a vraj budu mat v ponuke aj jogurty. kazdy pondelok dilerovi zaplatim za cely tyzden dopredu, dam mu objednavku na dalsi tyzden a rano si predo dvermi najdem cerstve mlieko. no nech este ktosi zacne robit taky servis aj s chlebom a rozkami a budem maximalne spokojna 😀 😀