Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

rybca
23. apr 2010

mimi - to je super, ze Ninka lezie ritkou dole, nas Mato zasadne hlavou, zatial ho nenechavame bez dozoru na gauci ci posteli, aj ked sa ho snazim otocit ritkou dole a dohovaram mu, vsetko marne

jamaat
23. apr 2010

Ahojte, ja len na skok. Včera keď som sa sem na obed konečne dostala a vypísala vám hotové litánie a chcela to odoslať, tak mi vypadol net a nabehol až dnes ráno. Kým pôjde Emka spať, tak chcem ešte povysávať a do vane vliezť a nielen vliezť, ale sa aj okúpať, takže padám, lebo času nazvyš nie je. TAk zatííím!

iinuska
23. apr 2010

dobre ranko
juska, mne tiez netreba vela na to, aby so bola vyspata. Kedze Adamko sa v noci budi velmi casto, som rada, ked spi vkuse 2 hodinky. Ale dnes rano spinkal do 8, amozrejme s prestavkami, ale normalne vstavame okolo 7. V noci som si davala Paralen, co ma tak hlava bolela, tak neviem, ci aj preto nespinkal dlhsie

no a teraz prave naklada do plienky, lebo rano nekakal. Takze za chvilku... 😀

juska3
23. apr 2010

jaaaj, vraj cerstva ako rybicka, a zveri napisem s y, dnes som mala odviest mm do roboty lebo potrebujem auto, tak samozrejme, som zabudla a tiez som zabudla zavolat svokre, idem trochen labzovat do Nitry po obchodoch a stretnut sa s kamoskami, tak bude s Alexom, takze pekne den zacina, esteze zavolala ona 🙂

mimi21
23. apr 2010

zuzka ja neviem co by som chcela na teste, asi radsej zatial len / 😀
bojim sa ako by som zvladla take dve male deti, ale uz som na nete aj trochu studovala surodenecke kociky 😅
no a ta druha ciarka na tom mojom teste je skor taka, ze vidno kde by mala byt, ale ci tam naozaj je si nie som ista
ked som bola takto s Ninou tehotna, tak uz som mala pekne // na teste
no ved som si kupila dalsi test, inu znacku, ale necham ho az na pondelok - ak vydrzim 😀

baby objednala som malej tieto topanocky, podla toho co tam pisu som si myslela, ze su aj na von, ale mm ma zdrbal, ze v nich 2 krat prejde vonku a podrazka bude znicena
http://www.liliputi.sk/index.php?page=shop.prod...

a nasa suseda mala zase vcera vasnivy vecer, normalne prekricala nas televizor 😅 a rano zase 😅
to ich ale asi Nina zobudila, tak to zase na nich prislo
este som ju poriadne nevidela, ale chcela by som ju stretnut, aj toho jej borca 😀

mimi21
23. apr 2010

juska aj ja sa chystam uz dlho do nitry, len mm tam nejako ako naschval nema cestu, chcela som ist do OC mlyny
snad aspon buduci tyzden vyjde blava 🙂

mystery7
23. apr 2010

ahojky
U nas sa konecne spi 🙂
Mna od vcera divne boli brucho, ako pred mrchou, tak pockam do pondelka a potom uvidim.
Mimi ked uz // tak by sme v tom mohli byt aspon spolu 😀
U nas o polnoci opat desny plac, ale mm ho nejako uhojdal, tak Mirko zaspal, ale spal s nami uz celu noc. Cez den bol v pohode, tak som mu na noc nurofen nedavala, nechcem ho nejako prepchavat liekmi. Uz nech tie zuby vylezu 🙄 minule som v obchode kecala s mamickou, ma 10mesacne devcatko, maju uz skoro vsetky zuby vonku - zavidela som jej 😅

mimi21
23. apr 2010

aj nam sa tlacia zuby, je z toho nervozna a zle aj spi, a stale zabudnem dat nurofen
mys nestras s tymi // - no ale keby boli tak co uz
ked ma sestricka objednavala tak sa ma opytala, ze ci chcem ist na interrupciu, ze potom by ma musela aj skor objednat

u nas je desna zima, bola som zbierat pradlo na balkone a skoro som zamrzla 😝

mystery7
23. apr 2010

tu svieti slnko, modra obloha, ale rano bol mraz.
Aj keby boli // tak to by ma nenapadlo ☹

rybca
23. apr 2010

mimi - boze, kde sa dnesny zdravotnicky personal uci taktu? ako jej to mohlo napadnut? ja by som tiez este teraz nebola nadsena z //, ale na potrat som ani nepomyslela

ludmilabb
23. apr 2010

mimi ake su tie sestricky bohovsky empaticke 😠 😠 😠
a hadam ze sa tie topanocky rychlo neosuchaju, vsak v nich nebude behat po strku... ale su krasne 😉

ludmilabb
23. apr 2010

a ozaj lady kde nikde tu nikde, hadam vsetko ok 😕
Sofia lezie zadkom dole z postele len vdaka mne, niekedy sama zastane na okraji ale inokedy ju musim zdrapit lebo by spadla hlavou dole

kackabrcka
23. apr 2010

kocky nemate zaujem o nove golfky ? su super len mne nevojdu do kufra seicenta

https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/zlcb/pol...

iinuska
23. apr 2010

ahojte, Adamko ma dnes len jeden spanok. Doobeda sme boli v BA a na nakupoch, v aute nezaspinkal, tak az ked sme prisli domov. Spinka od 14. Ale nebol ani nejako nervozny, ale asi preto, lebo rano vstaval az o 8 😵

mimi, to by ale sestricka nemala hovorit 😕

mimi21
23. apr 2010

ahojte
my sme boli v meste
dnes prepadli u nas banku, tam som niekedy zacinala a babu co bola na okienku poznam 😒 az ma zimomriavky chytali

iinuska
23. apr 2010

no a toto co toto? 😕

Adamko mal teda dnes len 1 denny spanok, vecer zaspinkal o pol 8.
Vecer som mu dala fenistil lebo sa mu nejako zhorsil ekzem. 😢 Do kelu. Ved ho mazem ako diva.

sssimi
23. apr 2010

Ahojte.
My máme za sebou ďaľšie plávanie. Už oblievame hlavičku. No super bolo. Malej sa to páči, tak asi pôjdeme aj na ďaľší kurz.

Mimi no som na teba strašne zvedavá ako to dopadne.

iinuska mne Sarah spáva 1x od 9teho mesiaca. Potom asi týždeň zase spávala 2x a teraz zase 1x.

rybca
23. apr 2010

sssimi - tu v NL, ziadne postupne ponaranie, rovno pod vodu a basta..🙂 nastastie to Matko zvlada..🙂

bambi7
23. apr 2010

cafte babulky

sssimi to plavanie je super aj domka ked chodila bolo to super ta miluje vodu

mimi21
23. apr 2010

joooj, prave sme dostali zasielku svadobnych kolacov a su supeeeer 😝 😝 😝
uz som fakt dlho nemala take dobre kolace a bolo ich aj vela 🙂

bambi7
23. apr 2010

no mnammm ja zajtra makam a kolace tam budu 😝 mnam

nikanika28
23. apr 2010

Cafte baby, som tu daaavno nebola, tusim dva dni 😅 😕 😕 . Prckala som sa s tou tortou, akosi nebol cas na nic 😝 .
Klarke sa zub stale neprerezal, ale spinka stale celu noc, akoby jej ani zuby nesli 😕 , snad to nezakriknem 😅
Kuk na tortu 😎

iinuska
23. apr 2010

nika, koksoooo, ta je naaadherna. 😵 😵 😵

mimi21
23. apr 2010

nika perfisna je, ja som ju uz na Fb obdivovala
ja na taketo kusky nemam nadanie 😒

dm1
23. apr 2010

Nika chvalim torticku aj tu nech je to kompletne 😀 . S dovolenim sa budem inspirovat a niekedy urcite pouzijem 😉

emode
24. apr 2010

Ahojte,
tak asi prvykrat v historii budem prva 😀
tiez nic nestiham ... je toho vela a kopec povinnosti, mala chodi do toho centra na dve-tri hodky a je uplne v pohode, este mi zakyva a posle pusu 😅
dnes chceme vyriadit pivnicu lebo sa v dome uz nevieme pohnut ... vsade su nejake haraburdy hlavne sofinkine 😅

emode
24. apr 2010

Ahojte,
tak asi prvykrat v historii budem prva 😀
tiez nic nestiham ... je toho vela a kopec povinnosti, mala chodi do toho centra na dve-tri hodky a je uplne v pohode, este mi zakyva a posle pusu 😅
dnes chceme vyriadit pivnicu lebo sa v dome uz nevieme pohnut ... vsade su nejake haraburdy hlavne sofinkine 😅

emode
24. apr 2010

tak toto bola sofinina robota, ani neviem co stlacila 😅

juska3
24. apr 2010

fiha, ja som druha, vcera prva, nejak to tu uz flakate, kocky 🙂

emode, s tymi haraburdami mam ten isty problem, ja potrebujem vyhadzat skrinky a vlastne aj pivnica by sa zisla 😝

nika, ta torta je uuzasna, kde chodis na napady?

mimi21
24. apr 2010

tretia 😉
my sme uz hore klasicky od 7, a to isla mala spat az okolo 9
a vcera urobila svoje prve dva samostatne kroky 🙂

teraz sa ju snazim este udrzat v bdelom stave, lebo bude zase spat len jedenkrat za den, tak ju chcem najprv nachovat a az potom ulozit
zatial je nalada celkom OK 😅

iinuska
24. apr 2010

ahojte,
Adamko zaspinkal, a ked sa zobudi dam mu obedik a ide sa von. Na dnes mame naplanovany vyletik. Pri Pezinku je taka neviem ako to nazvat 😅 usadlost, kde su kozicky, poniky, ihrisko pre deticky, tenisove kurty, restika, a neviem co este. Ideme tam prvy krat, tak som zvedava. Len to pocasie ma trosku prekvapilo, hlasili pekne a teplo, no zatial je akosi pod mrakom a 13 st.No aspon nech neprsi.