Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
4. máj 2010

luba tak to mas dobre ja sa snazim vselico ale nic nepomaha len cicek

luba142
4. máj 2010

koska ona ani nejak nepyta ani cez den ja jej dam nad ranom a niekedy vecer pred spanim inak uz davam UM, lebo uz nemam moc

kosska3003
4. máj 2010

no ja mam asi dost lebo v noci minimalne 3 krat a potom pred obednim spanim vzdy po plavani to musi byt ine nechce a potom pred vecernym spanim nic akosi mrni tak ja idem spat dobru noc

sssimi
4. máj 2010

Borocka mne chodí Sarah spávať 1x za deň už od 9teho mesiaca. Nijak som ju do toho nenútila, proste si ona sama tak vytvorila režim. No a v noci aj tak neprespí celú noc. Bežne je hore tak 7 x. Nekojím, to až "na raňajky" dám len vodu a spí ďalej... No niekedy sa preberie a je aj hodinu hore. Dám ju medzi nás a ona tam potom nejako zaspí aj keď niekedy plače. A čo sa týka toho neskorého spania dieťaťa tvojej kamošky-mne malá chodila do 3-4och mesiacov spávať o polnoci. Nijak sa jej nedal posunúť režim, proste si ho vždy vrátila na tú polnoc. Vtedy mi dosť ľudí vravelo, že to je tým, že ja ako tehotná som chodila neskoro spávať. No a potom jej to ešte do polroka haprovalo, ale pekne si to popresúvala s mojou malou pomocou na 21 hodinu a tam nám to všetkým vyhovuje.

ladywitch26
4. máj 2010

simi, to s tou tehotnou je to blbost, babo sa vobec neriadi podla matky. ja som cele tehu chodila spat nejako o polnoci a vstavala som rano o deviatej, lebo som chodila na desiatu do roboty, no a stanka od zaciatku zalomila dost zavcasu, vacsinou uz o siedmej, este sa sice na krmenie o desiatej zobudzala, ale niekedy som ju musela ja zobudit, lebo by spala az do rana. a zasa bola ranostaj, v zime buntosila uz od piatej, teraz si to nastastie presunula na pol siedmu. co je uplny opak, ako ja. a tiez sa vravi, ze ked v tehu pocuvas hudbu, tak taku bude aj babo rado pocuvat. houby, v obchode nam cely den vyhravali skor take jemne melodie, ale stanusi sa najviac paci rock. a cim viac elektrickych gitar, tym lepsie 😀 😀

jamaat
5. máj 2010

Dobré ráno. Ideme s Emkou na krv, tak sa "teším".

mimi21
5. máj 2010

ahojte
ja som vcera zaspala o pol8 pred telkou a s prestavkou na kupelnu a presun do postele som spala az do rana 😅
len mala nejako zle spala, stale sa mrvila cestovala po postielke a ta nam fajne vrzga, neviem ci sa s tym bude nieco dat spravit 😒

borocka
5. máj 2010

Dobre ranko, mame za sebou zas dalsiu noc kedy som o malom vobec nevedela....ked ho netrapia zuby tak prespi celucku noc v klude.a vstaval az o 7:20!!!!
Rucku po vcerajsom hryze ma konecne bez stopy!!! hura!

simi, tiez som pocula o tom ze dieta prebera rezim matky z tehotenstva, ale ci je to pravda...no neviem, mozno v jednom pripade z 10. tazko povedat.

monkap
autor
5. máj 2010

ahojte,
my sme mali fajn noc ... iba raz hore 😨

nikanika28
5. máj 2010

Cafte, aj my sme mali noc bez prebudenia a spali sme do 6,30...uz som aj hovorila mm, ze nemusi budik na mobile nastavovat, Klarka je nas zodpovedny budicek 😀 ...a vlastne aj Lukasko chodi tak nejak za nami do spalne.
Baby, to s tym rezimom tehulky a nasledne babatka nie je az taka kravina. U nas to bolo aj pri Lukaskovi aj pri Klarke presne podla mojho rezimu za cias tehu. Napriklad, ku koncu, ked uz som bola riadne nervna, kazde rano od siedmej som chystala Lukaska do skolky, cize stale v pohybe, sem tam nervicky, ked sa nechcel umyt, obliect alebo nieco podobne 😀 ..a takisto vecer okolo pol osmej to iste.... a Klarka ked bola malinka, tak presne v tychto casoch bola dodst nervna, nie a nie sa ulozit spat.

iinuska
5. máj 2010

ahojte, Adamko bol v noci LEN 3x hore. USPECH 😅
Teraz spinka, tak tu kukuckujem. No, keby mal Adamko spavat ako ja, ked som bola tehotna, tak to spi vkuse. Ved ja som len polihovala, a pospavala 😔

luba142
5. máj 2010

aHOJTE

TAK ani u nas to neplatilo s tym spanim aj ja som chodila neskoro spat a o 7 som vstavala, lebo som musela inak by som spavala hadam aj do 10 a Barborka chodila spavat pred 20 a prespala az do polnoci az jednej rana a potom sa nakojila a spala do 5 a potom este do 7 ale od 4 mesiacov ako jej sli zubky sa pokazila a budi sa v noci casto

iinuska
5. máj 2010

lubi, aj Adamkoz acal zle spavat, ked sa mu zacali prerzavat prve zubky, ked mal 3 a pol mesiaca. A odvtedy to trva a trva...

nikanika28
5. máj 2010

no u nas je dospate ... 🙄 🙄 ...a som uz zufala z varenia, uz neviem, co by som naklohnila, lezie mi to na nervy ...a toto pocasie mi privodi asi spavu nemoc 😝 😝 😀 😀 😀 😀

nikanika28
5. máj 2010

A ono je to urcite individualne s tym potehulskym rezimom. U nas to teda fungovalo u oboch. Napriklad pri Lukaskovi som bola polku tehu na PN a to som nic ine nerobila, len cele dni som spala...doobeda dve hodky a poobede tiez....a ked sa narodil Lukasko, tak ten vydrzal spat aj 4hodky v kuse, velmi vela spaval a bol velmi kludne dieta....no a teraz si to asi vynahradza, je jak z divych vajec 😀 😀

iinuska
5. máj 2010

nika, varenie mi ani nespominaj. Zatra musim nieco vymysliet, aby sme mali aspon na 3 dni. Esteze moji chlapci niesu narocni a nevadi im jest aj 2-3 dni to iste. Petko ma v skole obedy, tak ma aspon zmenu 😅

luba142
5. máj 2010

no ja idem varit ryzu a maso na zeleninke asi a budeme to jest asi aj 3 dni 😀 lebo neviem varit trosku

luba142
5. máj 2010

inus aj ja varievam tak , kto by kazdy den varil, minimalne na 2 dni varim urcite

rybca
5. máj 2010

Tak uz aj my mame slubenu tortu... http://www.kaatjetaart.nl/verjaardag_detail.php... ....len hore by som chcela Tiggra s Iackom, ale aj ta zirafka je krasna..🙂

nikanika28
5. máj 2010

joj, sak aj ja tak, ale ked do toho zaratam Klarkinu papanicu....my sme tiez este kura z nedele dojedali ..a je tam este posledna porcia aj na dnes 😀 😀 😀 😀

nikanika28
5. máj 2010

rybca,akosi mi nechce tu stranku nacitat 😨..... ja si zajednavam tortu u seba 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...len este netusim aku 😅 😀

iinuska
5. máj 2010

rybca, peknucka torticka 🙂

nika, keby si nebola tak daleko, tak si objednam u teba 😉

rybca
5. máj 2010

nika - to mam ako zalozny plaan...🙂 dalsie uz budem robit ja, nemam s tym problem, (aj segre na 18tku som robila ja, tematicku, od detstva po dospelost), ale na tuto by som nemala tolko casu a 1. som chcela mat taku profesionalnu...🙂

nikanika28
5. máj 2010

rybca, nejde mi to v ziadnom prehladavaci otvorit, neviem preco 😖
Inuska 😵

rybca
5. máj 2010

nika - takuto..🙂

luba142
5. máj 2010

rybca- pekna je a s tymi zvieratkamico ty chces bude super lebo oni su take mile 🙂

nikanika28
5. máj 2010

rybca dikes 😉 , ta torta je milucka 😵 😵 😵 ...tak ale to by si zvladla aj ty, ked uz mas skusenosti, nie? 😉 Pridaj sa k nam s Dankou do klubu 😀 😀 😀 😀

mimi21
5. máj 2010

baby neviem cim to je ale ja chudnem 🙂 a to som aj cvicit prestala 😀

rybca krasna torticka 😉

rybca
5. máj 2010

ja viem, ze by som to zvladla, ale takto sa mozem zamerat na ine z priprav oslavy..🙂))) a tiez po prestahovani este som poriadne nepiekla, takze nemam odskusanu novu ruru..🙂 nechcela by som nieco pokazit..🙂 predsa su to 1. narodeniny 1. dietata..🙂

nikanika28
5. máj 2010

mimi, tusim ti to tehotenstvo prospieva 😵 , zeby som to aj ja vyskusala? 😀 😀 😀 😀 KECAAAAAAM 😀 🤐 🤐 🤐 🤐 . A co ti nechuti papat?