Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
19. máj 2010

martina, aj ja som planovala po prvom tak 4-5 rocnu pauzu, a trosku sa predlazila. Neplanovane 😒

dm1
19. máj 2010

martinaxyz ja to zase beriem tak ze za tych 5 rokov by isiel Matko do skoly ako prvacik a bude treba sa mu viac venovat. Ono asi v kazdom obdobi sa najde nieco

no lady to mas pravdu dufam ze aspon do stretka sa pocasie polepsi

mimi21
19. máj 2010

baby aby ste sa este na stretku nesankovali 😀
ja idem asi dnes fusak vytiahnut, ked je tu taka kosa, nanoznik nemam a deku mi Nina vzdy skope

iinuska
19. máj 2010

mimi, no veru, vcera som dala malemu len hrubu deku a mal ladove rucky, co bezne nemava.

ladywitch26
19. máj 2010

zeny, ved neblaznite s dekami, stanka ma len body na sebe, tricko s dlhym rukavom a tensiu mikinku. a teplaky, ani pancuchy jej nedavam.a ciapku som jej prvykrat dnes dala, lebo fucalo.

mimi21
19. máj 2010

inac baby podrzte sa, vcera mi jedna kocka na plavani vravela, ze jej maly 14mesacny spi spi 2krat denne!!! po 3,5 hodiny !!!
to asi nikomu tu takto dieta nespava 😕

mimi21
19. máj 2010

lady ale stanka ti uz beha, nina len sedi v kociku a ideme na dlho do mesta

ked sa zobudi tak este skontrolujem teplomer a mrknem na balkon, ale u nas je dost zima

tk som si vzala obed a Ninka je uz hore 😅

iinuska
19. máj 2010

lady, Stanka je vycvicena, Adamko ma rad teplo. Ved som otehotnela na dovolenke v chorvatsku 😎

mimi21
19. máj 2010

nina je z egypta 😀

martinaxyz
19. máj 2010

my spávame 3x do dna...do obeda 1a pol...na obed 2 a ešte pred večerom 1hod...ale vstavame rano medzi 5 a 6...

ladywitch26
19. máj 2010

mimi, to som ju tak do kocika vychystala, nenechavam ju behat len tak po ceste, to by sme sa daleko nedostali, lebo ona chce ist vylucne uplne opacnym smerom, ako ideme my.

a ako sme na sr, tak stanka mi spava tak hodku a pol raz denne. rano uz od siedmej buntosi, co je sest irskeho casu, tak dufam, ze sa potom v irsku zasa preorientuje, lebo ma svihne. a tam mi spavala bud 2 a pol hodky raz denne, alebo 2x po hodke. no a vcera si dala dokonca slofika len hodinku a potom uz vydrzala az do vecera bez spanku. a nespi sa jej nejako dobre, nadranom vzdy mrnucha.

martinaxyz
19. máj 2010

iinuska - aj nášho darka sme si priniesli z Chorvátsa...idem dať malého buvať,,,

ladywitch26
19. máj 2010

mimi, ma napadlo s tym egyptom, vacsina ludi si odtial donesie "faraonovu pomstu" 😀 😀

mimi21
19. máj 2010

neboj lady aj ta bola 😀 😀 😀

rybca
19. máj 2010

Ja som tu uz tusim pisala, ze sa tento rok nechystame k moru, ale do lesov..🙂 More mame 30 km od mesta, takze tam mozeme skocit niekedy cez vikendy, len dufam, ze Matko bude otuzili, lebo toto holandske more nie je z tych najteplejsich..🙂))

Ja to tiez niekedy s oblecenim pre Matka prezeniem, ale ked tak nechcem aby mu bola zima. Je to tazke rozhodnut co mu obliect. Hlavne teraz ked na slnku je dost teplo, ale v tieni zase zima.

Ja by som tiez chcela stihnut druhe kym sa mi skonci rodicovska.

iinuska
19. máj 2010

tak nakoniec prideme na to, ze mame same zahranicne detusky 🙂

inak Adamko uz spinka od 10 a to tu mily sused piluje drevo. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Ja ze si lahnem k nemu, ale vzdala som to. V noci sme boli totizto od 1-3 hore

martinaxyz
19. máj 2010

drobec už spí a ja si idem pozrieť dámsky magazín a dovolenky na nete....navnadili ste ma na cestovky....

mimi21
19. máj 2010

kua, u nas zacalo prsat, slahne ma 😠 😠 😠

ladywitch26
19. máj 2010

mimi, mna slak triafa z toho pocasia odkedy sme prisli. stanka je naucena tak, ze proste musi ist vonku uplne kazdy den aj doobeda, aj poobede. inak je nervna a az sa hadze po dverach. takze ked sa spusti, tak koniec. este tri dni vydrzala dnu, lebo to tu nepoznala, ale uz stihla obehat cely dom, vsetko si uz ohmatala, do kazdeho rohu nakukla, tak sa zacina nudit ☹

mimi21
19. máj 2010

no mne sa to za posledny tyzden stalo uz druhykrat, ze sme sa poobliekali a potom som zistila, ze vonku prsi
akurat segra vcera spominala, ze takto pred rokom bolo strasne teplo, lebo ked som jej zavolala, ze uz som v porodnici, tak akurat isli s deckami do senca do aquaparku

no nechcem to zakriknut, ale snad zajtra sa uz dostanem s mm do BA, v senci mam vyhliadnuty golfac, tak chceme ist kuknut aj ten
a rano mam poradnu

sssimi
19. máj 2010

Inuska Sarah je domáca 😀

Mne už tiež preskakuje z toho počasia.

Dnes som dostala mrchu a tak som sa odhodlala na tú Danu a doki mi povedala, že nemám spravenú cytológiu... Sakrááá... Takže až o mesiac zase... To sa zas budem odhodlávať...

mimi21
19. máj 2010

mna uz fakt porazi, prsi furt 😠 😠 😠
a to som okrem ineho chcela ist do tej cestovky a nejake ovocie si pokupit 😝
mam chut na jahody a hrozno 😝

martinaxyz
19. máj 2010

u nás je pod mrakom a fúka veľký vietor...my sme si dali jablko a na večer si dáme hrušku...

iinuska
19. máj 2010

ani my nejdeme von, Adamko potiahol 3 hodiny spanku. Tak som zvedava, ci bude spinkat poobede

mimi, aj ja by som si dala jahodky. Minule som kupila a len tak sa po nich zaprasilo 😝 A na melon uz mam pekne dlho chut

mimi21
19. máj 2010

tu stale prsiiiiiiiiiiii 😠 😠 😠 😠
uz som fakt na nervy, chcem ist vooooooooooooooooon
hnusny dazd!!!!

ha, 3 hodiny spanku sme my uz pekne davno nemali 🤐

rybca
19. máj 2010

Tak to je pekne, skoda, ze to postvovne je tak drahe...:(

bambi7
19. máj 2010

cafte babulky co nove?no to pocasie otras u nas este neprsi tak pojdem von aspon na chvilku.....aj doobeda sme boli aspon na 1,5 h.....

no a neviete co je zo Zuzkou d chyba tu......

mimi21
19. máj 2010

no tak ja som aj cestovku obehla, len kamoska tam mala vela ludi, tak si len zobrala zakladne udaje a najde mi nieco, dohodli sme sa na piatok
ale povedala mi, ze najradsej robi s rakuskymi cestovkami, ze su aj lacnejsie(spominala som jej ten hotel cez tiptravel co som nasal) a aj sluzby lepsie

inac baby uz mate drobcov zapisanych v pase? alebo im idete davat robit vlastny?
uz by som to mala zacat riesit, pri nasich uradoch clovek nikdy nevie kolko to bude trvat, len neviem co je lepsie...

luba142
19. máj 2010

ahojte babenky 🙂

Dnes som bola s Barborkou v poradni a vazime 10 kg a meriame 80 cm, a uz mame jeden kopcek stoliciek hornych vonku a dolne budu uz co nevidiet