Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
19. máj 2010

Adamko ma dnes spaci den. Uz hodiu spinka, a doobeda 3 😔 . Tak to som zvedava, co zase bude v noci 🙄

mimi, ja mam Adamka zapisaneho v mojom pase

lubi, pekne miery. Adamko ma vonku 8 zubkov a nejako sa mu to prerezavanie zastavilo. Ale biele kopceky v puse ma

rybca
19. máj 2010

Mimi - nas Matko ma samostatny pas uz od mesiaca tusim, dali sme ho robit na tu 30 dnovu lehotu, ale do 2 tyzdnov bol hotovy, ono to asi zalezi aj na obdobi, v ktorom davas pas robit

mimi21
19. máj 2010

no tak my mame zuby len 4
ale dalsie 2 sa uz tlacia

Ninka jedla hrozno, isla sa s nim zadusit, rozpolila som ho, vybrala jadierka, osupala a pokrajala na male kusky, pekne si to brala a papala
a kupila som aj broskyne, tak vyskusam, co na to povie

a iinuska v kauflaci mali melon za 60centov, aj pekne dunel, tak som rozmyslala, ze si kupim, ale nakoniec som zabudla 😅

ladywitch26
19. máj 2010

mimi, malu ti zapisu do pasu na pockanie, staci len rodny list. ja mam stanku len v muzovom pase, lebo ja pas nemam, len obciansky preukaz.

mimi21
19. máj 2010

no ja pas mam, lebo sme si ho museli davat robit ked sme si sli po Ninku do egypta 🙂

u nas sa uz spinka, mm je na fuciku, takze som sama, ked odchadzal, tek mi len zakrical, ze "pravdepodobne" pojde aj na pivo
len on vzdy upratuje hracky a bordel co je v obyvacke kym ja kupem a ukladam Ninu, a teraz si to musim vsetko urobit sama, ach jaj!!!
a hlavne v kuchyni mam strasny bordel 😒

ludmilabb
19. máj 2010

ahojte
dm tak uz aj vy bezkate 😵

ja som to dnes so Sofiinim spanim pos...a 😅 teda zaspala mi neplanovane v kociku, zacalo fasa liat a ja bez igelitu bez dazdnika som len ku kamoske zbehla tak som prisla domov ze malu prelozim a figa borova, prebrala sa s revom tak som ju nakojila cez den zaspava na prsniku ale ona sa este viac nabudila takze za cely den spala prosim pekne 10 minut 😅 😅 😅 a zaspala az teraz a vobec nebola zla uz len poslednu polhodinu mrncala, ona si asi fakt vsugerovala ze spala dve hodky 😝

mimi21
19. máj 2010

ludka to je aj u nas tak, ze je jedno ci spi 2 hodiny, alebo 10 minut , efekt je stale taky isty 😅

ludmilabb
19. máj 2010

uf len niekedy sa uz aj tak do blba pozerala no bolo vidiet ze poriadne nespala

fakt a co je so zuzkad???

jamaat
19. máj 2010

čafte ženičky.

Ja si musím dať urobiť nový pas ohľadom vydaja. A bola som teraz večer pracovať, podpisovala som zmluvu s majiteľom Babysvetu v OCA. TAk som mu povedala, aký má neochotný personál a bol dooosť prekvapený. No a vraj u nich platí, že ak nájdete na nete niečo lacnejšie, tak sa treba ozvať a oni sú ochotní dohodnúť sa o cene. Napríklad autosedačky. TAk sme aj riešili autosedačku, vravela som mu, že sme chceli z Čiech brať, ale vraj sa mi ozve, keď im prídu Be Safe nová zásielka a že sa určite dohodneme. A mám povedať aj kamoškám, tak Vám hovorím 🙂

Dnes som mala celkom dobrý deň zatiaľ, tak dúfam, že sa to neposerká ešte do polnoci 🙂 .....Emka nespí, bojuje, tak ich idem pozrieť, čo s tatom stvárajú, prečo nespia.

mimi21
19. máj 2010

jamaat no u mna to neplatilo, povedala som im ze na nete som nasla lacnejsi fusak a mali to na haku 😠
strasne nerada tam chodim,ale aj teraz sme tam boli obzriet golface a tej predavacky som sa v kuse ja musela vypytovat, amx. neochota a to sme pozerali golfac za 160e
asi nas prekukla a hned vedela, ze ho nekupime, 😀 , lebo mam vyhliadnuty pouzivany z bazaru tu na MK 😀

ludmilabb
19. máj 2010

na mna zase cumeli ze kde sa hrabem s kocikom ci nevidim ze maju tie regale naschval tak aby kocik nepresiel a ja blba sa tam rutim hlava nehlava ale od detskeho obchodu cakam ze bude baby-friendly 😠
Jani my este stale riesime tu autosedacku, nekonecny pribeh

mimi21
19. máj 2010

a hlavne ta kratkovlasa blondata predavacka sa so mnou tak bavila, ze ja truba ako som si mohla vybrat casualplay kocik, ze ci som uplne na hlavu
a ona ked jej povies ze ides kupovat kocik tak prva otazka je rozmery vytahu a kufra v aute a predpokladam, ze ziadna neskusena mamicka nevie, ze by mala vediet aj taketo veci, sice je to fajn ze ona na to mysli, ale ten sposob a ton akym to povie je katastrofalny 😒

iinuska
19. máj 2010

baby ja som uz hotova. Adamkove zaspavanie sa uplne otocilo, to ako vedel sam zaspinkat, teraz len na ruky, akonahle ho polozim do postielky, tak sa preberie a rev. A to nocne budenie, to je katastrofa. Aj som si ho skusila dat k sebe do postele, to sa este viac prebral, zacal vymyslat. Ja uz fakt neviem. aj som ho nehala plakat, ale to bol az hysak, cely spoteny

mimi21
19. máj 2010

iinuska aj u nas bolo taketo cosi, ked sa ninka naucila vstavat v postielke
teraz je moje jedine stastie, ze je vecer taka unavena, ze zaspi pri kojeni a ja ju potom len prelozim do postielky
inac neviem, neviem, co by u nas vecer bolo 😒

a ja neznasam stav, ked nie som vyspata, ja proste vtedy nefungujem ...
... no tak si drzim palce, ked budem mat 2 male deti 😀 😀 😀

jamaat
19. máj 2010

mimi, ludka, presne na tú blondínku som mu aj ja povedala, aká je protiva. A bola tam aj teraz, už zatvárali a keď ma videla s majiteľom, tak zrazu vedela aj pozdraviť pekne prvá, keď odchádzala domov. Bol inak dosť vďačný, že sa to dozvedel.

Neviem, či to neplatí len na autosedačky, lebo tam majú na regáloch, že garantujú najnižšie ceny.
ludka, keď sa rozhodnete a budete chcieť novú, tak môžeme skúsiť tiež cez neho. Je to sympaťák.

rybca
19. máj 2010

Jamaat - babysvet je ten na Hustaku? Ak hej, tak my sme tam kupovali par veci este pred porodom a zdali sa mi v pohode, ale to bolo davno..🙂 vyse roka dozadu..🙂

mimi21
19. máj 2010

rybca ano ten na hustaku je to

dm1
19. máj 2010

ja mam maleho v pase ale ja som si kvoli tomu musela daj aj pas robit. Lebo my chodievame na Moravu sestre a isli sme uz ked mal Matko mesiac a samotny pas by mu nespravili lebo by ho nemali ako odfotit sak rozkaz par tyzdnovemu babu aby bol hore a kukal do fotaka. Tak sme to takto vyriesili a plati to do jeho 5 rokov

mimi21
19. máj 2010
rybca
19. máj 2010

Nas Matko bol dnes cely den na dvore, mam aj video, dam na FB o chvilu, a vecer som ho ledva stihla osprchovat, polozila do postielky, len sa otocil, nohy skrcil pod brusko a spal..🙂)))) ani kocikovat sa nemusime ist..🙂

Brat tam tiez kupoval, lehatko pre Matka, a nespominal, ze by tam nieco nebolo ok, ale on ma sarmu tolko, ze skoro secia su na neho mili...🙂

iinuska
19. máj 2010

Ved aj Adamko je stale v pohybe, po schodoch do podkrovia dnes vysiel aj 15x. Ved mna uz nohy bolia

ludmilabb
19. máj 2010

mimi torta korytnacka 😉

nikanika28
19. máj 2010

Cafte, dnes som vas cely den len citala, akosi som nemala cas pisat. Klarka toho dnes moc nepospala, stale sa len na mne liepala a mrnuchala. Samozrejme prsalo, tak sme ani von nesli 😝 😖 .
Jani, s tou sedackou beriem na vedomie...mozes na oplatku vybavit dobru cenu 😀 😀 , sedacku tiez stale nemame...ako pise Ludka..nekonecny pribeh.
Dnes som robila majovkou polievku, mnamkyyyy 😵
My Klarku tiez este nemame zapisanu v pase a to uz zaciatkom jula ideme na dovcu...asi by sme mali poriesit uz. Lukasko ma svoj vlastny pas...ale teraz tak nad tym rozmyslam, ci ho ma este platny ??? 😕 Ejha, idem to hned kuknut 🤐

iinuska
19. máj 2010

nika, aku polievku?

nikanika28
19. máj 2010

inus, z majoviek 😉 , taku len so zemiakmi, majovkami a drobky do toho

nikanika28
19. máj 2010

teraz pozeram, ze som to jak madar napisala ... 😀 😀
No, pasy skontrolovane...tak je platny do 6/2011 😎 ...ale aj tak ho mame obidvaja zapisaneho v pase...takze pohodaaa 😀 . Len Klarku musime poriesit.
Zajtra idem robit lievance, uz teraz mam na ne chut 😅 . A pre Klarku netusiiiim.. 🤐

ludmilabb
19. máj 2010

majovkova polievka, dala by som si 😉

zuzkad
19. máj 2010

ahojte kocky 🙂

tak kooonecne idem aj sem nieco napisat, lebo som to tu dost zanedbala, ale nejak teraz ani nesedim za PC, len sem tam nakuknem 😉 😉
ja som uz z toho pocasia zufala...stale fuci, prsi a je zima, potom ma boli hlava, maly je mrzuty a ja uz tiez...chodime aspon na chvilku von, ale kedze som nejaka chorlava tak sme naozaj len na chvilku. Dnes sme boli aspon troska na ihrisku, pohojdala som maleho, troska sme sa pojasili a zase sme isli domov 😝 😝 najviac ma jeduje, ze si zobral drahy teraz cely tt dovolenku, aby bol s malym a isli sme niekam a zatial sme moc jeho dovcu nevyuzili 😠 😠 stale sme doma 🙄 🙄 aspon dnes sme boli pobehat avion a kupili sme slnecnik na kocik, tenisky malemu a ja som dostala rifle a paradne sportove nohavice, kedze tie co som mala do teraz su mi velke 😅 😅 tak som sa tesila, ze si potrebujem kupit mensie a normaaalne som sa tesila, ked som zo 42 isla na 38 jupiiiiii...ale aj tak som nespokojna, lebo ked som videla v satni v zrkadle ako mi brucho "plava" a stehna atd ...musim si jednoznacne spevnit telo 😝 😝 je cas makaaat na sebe 😠 😠
ja som sa zalubila do trojkolky co som dnes videla, ale stala 139€ 😖 😖 musim popozerat na nete istotne najdem lacnejsie, musim hladat 😉 😉

ladywitch26
19. máj 2010

zuzkad, tak to si dobra, ja idem opacnym smerom. z 38 som sa dopracovala na 42. akurat dnes som si kupila tehu rifle, najskor hovorim predavacke, nech mi 40ku donesie na vyskusanie, ale nejaka vypasovana ako jaternica som v nej bola...no co, uz mam 68kg 😖

zuzkad
19. máj 2010

lady ale ty si tehuuuuuuu 😀 😀 to je take zdrave priberanie 😉 😉 ja som si myslela, ze ked budem nosit 38 budem spokojna, ale stale to nie je ono ☹ ☹ stale to niekde trci to sadielko ☹ ☹ musim zacat cvicit poctivo 🙂 🙂 Ja som mala cca 77kg ked som rodila pred tehu som mala 57kg zatial som schudla na 64kg ale este stale chcem ist na povodnu vahu, ale uz nie dietou, lebo to ma len rozculuje ...mala by som dat sladke uuuplne bokom 😝 😝