Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

emode
26. máj 2010

ahoj 😀
nechybala som vam nahodou? dlho som nebola, trochu som pocitala, ale nestiham a hlavne sa mi pri Sofii vobec neda, notebook okamzite zatvara a mame dost rozbehane dni, stale nieco no a v pondelok letime na dovolenku tak uz toboz ... a vyzera to tak, ze na stretko nem prideme preto 😖

vsetkym dvojnohym osamostatnencom gratulujeme a aj tym, co rocik oslavili 🙂

zuzkad
26. máj 2010

tak nie som sama ako vidim 🙂 🙂 je to boj strasny a kedze mam na pracke prebalovaciu podlozku mam co robit, aby nespadol, ten krik co vie spustit je hroznyyy keby to tak niekto pocul, mysli si, ze ho asi bijem 😒 😒 dnes som mu dala do ruky teplomer do pusinky a tam je tlacitko s cim sa zapina a vzdy to pusti nejaky zvuk a displej zozelenie, tak to zapina jedna radost a dnes som vecer mohla aspon v klude prebalit a obliect ho do pyzamka 😅 😅
dnes mi pred spanim stiahol az 300ml na sup kase medovej s kakaom normalne som bola v soku, lebo do teraz stiahol cca 200ml uz sa mu prerezal stvrty zub hore, tak asi sa zase rozjedol 🙂 🙂

zuzkad
26. máj 2010

emode no ahoj 🙂 🙂 🙂 tak na dovolenkuuuu hmmm zavidim a kam idete ?? 😎 😎 😎 😎

nikanika28
26. máj 2010

Erika, ty nejdes???? 😨 ☹ No a veru dlho si sa neukazala...ja som tu sice tiez tak striedmejsie, ale citam furt furt furt 😀

jamaat
26. máj 2010

No super, ďalšia odhlásená. Takže predpokladám, že keď nepôjde Erika, nepôjde ani jej kamoška. Ale aby som pravdu povedala, tušila som to, lebo inak by už prišla skôr na výzvedy.

dm1
26. máj 2010

emode skoda......

kolko nas vlastne nakoniec bude?

mimi21
27. máj 2010

bre ranko vsetkym 😉
emode a kam sa chystate na dovcu???
my uz ideme konecne zajtra tu nasu zaplatit, uz ju mame zarezervovanu, tak sa tesiiiiim 😎 😎 😎

mala mala nejaku nepokojnu noc, spala so mnou v posteli, mm som vystahovala do obyvacky, lebo prisiel neskoro z krcmy a po pive strasne chrape, tak som aj ja celkom rozbita, hadam si pospim doobedu s malou 😵

emode
27. máj 2010

jamaat ona chodila na vyzvedy len nepisala 😉 aj som ju informovala ... ale odhadla si presne, nejdem ja, nejde ani ona, ale sme rozmyslali, ze prideme aspon z piatka na sobotu len nam to leti uz o polnoci tak to by nebolo dobre ...

no, asi budu mat viaceri vyhrady ale nakoniec sme vybrali Egypt 😝 zvazovali sme dlho pre a proti ale ideme aj so svagrovcami tak hadam si nejak poradime ... a dolezite je ze my tam ideme uz 3x a vybrali sme 5ku hotel fakt kvalitny tak dufam, ze budeme ok 😀

dani som sa na vas vsetky tesila aj my luto bude, ale dovolenka len teraz prichadza do uvahy ... u nas

emode
27. máj 2010

no, idem sa ja rozhybat, cvicit, potom co to pre tu nasu firmu a zehlit a prat a balit a nakupovat ... brrr
pekny dnik prajem 🙂

luba142
27. máj 2010

ahojte

emode sak si pisala ze letite v pondelok tak ten piatok si mohla prist nie🙂

jamaat
27. máj 2010

Ženyyyyy! My sme spali do ôsmej!!! To je paráda!!! Aj Emka sa zobudila v lepšej nálade, žiadne revanice na posteli, kým sa ja poriadne k životu preberiem. Ešte sme sa polhodiny vyvaľovali, to inokedy nehrozí. 😀

emode, tiež nerozumiem, kedy teda letíte a prečo aspoň ten piatok -sobota neprídete.

luba142
27. máj 2010

jamat tak to je supert my vstavame o 6 ☹

mimi21
27. máj 2010

jamaat tak super, my sme mali neviem preco taku nervoznu noc, aj ja som bola z mm nervozna, atk asi sa to prenieslo aj na malu 😅
teraz som si hodku zdriemla s nou, ona este spi, ja sa idem rychlo najest

mystery7
27. máj 2010

ahojky
A mame vonku 5.zub 🙂
Dnes sme mali na ranajky krupicovu kasu, Mirkovi chutila, zjedol a neprotestoval. Tak snad mu bude chutit aj na pitie. Musime vyskusat.
@zuzkad aj u nas je kazde prebalovanie riadny boj. Vobec si nechce lahnut na chrbat, rad kope nozkami (brucho mam samu modrinu), rad sa pretaca a snazi sa sadnut si.
Dnes noc celkom ok, budicek o 7, ale ja som sa vobec nemohla prebrat.

ludmilabb
27. máj 2010

zakladat plienku po leziacky a nedajboh na prebalovaku to by mi uz davno zletela ja Sofii zakladam plienku bud posediacky alebo v stoji su to fakt uzasne polohy ale co mam robit, ani si nepamatam kedy som ju poleziac prebalovala 😅 vrti sa mi ked chcem ponapravat okraje okolo noziciek alebo suchace tak niekedy sa namordujem a to ani nelezi 😝
jamaat krasny cas spankovy ste si dali 😉
ja som ako zbity pes, hlava ma boli... v noci sme boli hore tak ryjem nosom do zeme by som spalaaaa vypijem Caro a trosku si lahnem na gauc

mimi21
27. máj 2010

ani ja uz prebalovak dlho nepouzivam
my sa prebalujeme celkom v pohode akurat teraz bol boj, lebo zbadala moju penazenku a ona sa s nou strasne rada hra, tak bol rev ako svina, ale prebalit som ju musela, lebo bola pokakana
a teraz je uz klud, uz ma penazenku a bude sa s nou aspon polhodinu hrat 😀

rybca
27. máj 2010

Ahojte, dufam, ze mi pomozete, hlavne sa spolieham na Ludmilu a Jammat..🙂)))

S nasim krpcom to v noci uz je na nevydrzanie. Ani nepamatam, kedy prespal celu noc.Citala som, ze by mohol pomoct caj z rumanceka praveho. Co vy na to? Alebo nieco ine? My sme uz skusili vsetko mozno, ale tak ci tak sa o 23.00 (+-par minut) zobudi a potom kazde dve hodiny je hore, dnes to bolo kazdu hodinu a o styroch uz ani zaspat nechcel. Potom plakal a nesla som ho utisit, som mala chut mu naplieskat, ale namiesto toho som sa rozplakala s nim. Uz tie noci nezvladam.

nikanika28
27. máj 2010

cafte ... no penazenka je asi vseobecne oblubena hracka....sak aj pre mna 😀 😀 😀 😀 My tiez vstavame o siestej, Jani, tisko zavidim 😵 ...Teraz som Klarku supla na balkon, tak snad co-to potiahne. a ja sa idem najeeest 😅

mimi21
27. máj 2010

rybca s tym rumancekom ti neporadim 😒 nepocula som o tom

tak u nas je momentalne v tieni 25stupnov, tak normalne rozmyslam, ze idem v 3/4 gatiach na plavnie, toto pocasie ma uz stve, kazdu chvilu inac 😠

jamaat
27. máj 2010

no hádajte, s čím sa teraz Emka hrá? Môžete raz. 😀

rybca, ak myslíš bylinky na dobrý spánok, tak to skôr medovka. Ale aj harmanček môže byť, ten je vlastne aj v homeopatikách na nervozitu. Len nečakaj od toho zázraky.

mimi21
27. máj 2010

jamaat ze by penazenka??? 😀 😀 😀

mne Nina minule u znamych zahodila 50e a vkladnu knizku pod ich stolik, tak som sa jej spytala, ci chce ist na dovolenku a ona akokeby rozumela, hned to isla vyberat 😀

bambi7
27. máj 2010

cafte babule

aj my stavame skoro okolo 5,30 h a je jedno ci ide spat skor ci neskor......no ranne vtaca 😀

a co je tu nove ako sa maju tehulky?

sssimi
27. máj 2010

Rybca možno sa len chce ku vám pritúliť. Zober si ho k sebe do postele. No a existujú aj nejaké homeopatiká na spinkanie pre drobcov.

rybca
27. máj 2010

sssimi - no cak keby sa len chcel pritulit, tak v poho, cak ja si k nemu laham, ale on nespi, chodi z jednej strany postele na druhu a aj ked si lahne, tak sa toci ako ventilator a ked sa aj upokoji, tak o chvilu si uz sada.

jamaat - dik, aj tak skusim a uvidime

jamaat
27. máj 2010

rybca, aj Emka má také obdobia. Skúšala som sirupy, homeo, kadečo a efekt takmer žiadny. Potom to samé prešlo. To je všetko asi tými nešťastnými zubmi. Najviac znervózňujú, keď ich ešte ani nevidno, keď sa hlboko v ďasnách hýbu.

rybca
27. máj 2010

jamaat - vsak to, ze to je asi zubami, aj ked som mu dala najprv gel a ked to nezabralo tak aj paralen a stalebol rovnaky

jamaat
27. máj 2010

rybca, ani u nás to niekedy nezaberá. Asi to nie je vždy bolesť, ktorá sa dá utlmiť, ale taká celková nervozita, tú sirupom proti bolest nepotlačíš. Ešte je sirup Sedalia, ten môžeš skúsiť. U nás jednu noc zabral (ak to nebola náhoda), ďalšie noci už potom nie. A ešte je sirup Junior Relax myslím, ten mi lekárka odporučila, ale neskúšala som ho ešte.

jamaat
27. máj 2010

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2166478 Tú pásikavú mikinu by som chcelaaaa, ale nebudem kvôli tomu celý balík dražiť.

iinuska
27. máj 2010

rybca, co sa tyka spanku, sme na tom podobne. Dnes bol Adamko hore tusim kazdu hodinu. A to neprehanam. Tiez mi byva do placu. Ale uz som sa s tym aj zmierila, proste je to tak. Co uz. Musime vydrzat. Podla mna chcu byt tie nase deti pri nas. Ale spanie spolu v posteli u nas nefunguje. Preberie sa este viac.

iinuska
27. máj 2010

@jamaat tu mikunku aj s teplackami mal Adamko ked bol malicky. Je to z nextu 🙂