Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
12. jan 2012

@zuzkaprofant kamoska ma 2,5rocnu dceru a ta vazi 9kg 😉
@luba142 nie je to nahoda 😉 ked uz, tak nech sa vyuziju aspon nejake veci

sssimi
12. jan 2012

@mystery7 Ja som bola dnes v meste pokupiť posledné veci (teda aj prvé 😀 ). A aj to skôr do pôrodnice-vložky, podložky pod chorých, 1 flašku do pôrdnice a cumlík. A kúpila som podložku na prebalovanie, nejaké homeopatiká pre seba na ukludnenie 😀 A už by som mala mať všetko 😀

mystery7
12. jan 2012

@sssimi pozeram, ze uz mas 30tt, zbehlo to neuveritelne rychlo 🙂 asi mne 😉 ale este 2mesiace vydrz 😉

No dnes poobede aky bol Slavko zarevcany.....len na rukach a rukach. O 18:20 isiel na nocny spanok a to sa zobudil o 16 🙄

sssimi
12. jan 2012

@mystery7 aj mne to ide veľmi rýchlo. Teraz by som bola aj za pomalší priebeh 😀 Veru sa budem snažiť vydržať.
Aj Sarah je dnes urevčaná. Reve za každú blbosť. Idem ju nachystať do postele.

ludmilabb
13. jan 2012

@mystery7 fakt ze devat kil, u nas sa na Sofiu pozeraju v rodine ze je prilis chuda a to ma cca 11 a pol kg, tak im mozem aspon oznamit ze jesto aj stihlejsie deti v tomto veku

zuzkaprofant
13. jan 2012

@ludmilabb to je potom ako kiko chuducky ze az len to ho zachranuje ze ma okruhlu tvar po mne inac suchotinka🙂uz neviemco mam varit vsetko je ble neviem kde to pocul ja 2kg som pribrala co vkuse jem aby som mu chute narobila🙂

luba142
13. jan 2012

@ludmilabb ale mystery myslela,ze mladsi tolko ma 😀

sssimi
13. jan 2012

@ludmilabb Veru ona myslela Slavka, nie Mirka 😉 . Moja má nejakých 12-12,5kg, pribrala len teraz niekedy čo viac sedíme doma. V lete mala máličko cez 11kg, tak sa celkom teším 😀 Akurát neviem či teplejšími dňami a dlhším pobytom vonku nepôjde zase niečo dole. Lebo to bude nezastaviteľná zase 🙂

ludmilabb
13. jan 2012

@luba142
@sssimi aaale vy ste to nepochopili 😀 ona tam spominala aj jednu kamosku co mala take dva a pol rocne dieta, hned prvy prispevok na tejto strane 😉

sssimi
13. jan 2012

@ludmilabb jaj tááák 😀

mystery7
13. jan 2012

hej hej kamoska ma taku dcerku. Chuducka je a aj drobnucka.

luba142
13. jan 2012

@ludmilabb ja som potom na to prisla, ale uz som to mala odkliknute 😀

Nasa ma 15 kil 🙂

borocka
14. jan 2012

vy tu o vahach, o sa nezapjim ale dnes som krpca premerala 🤐 len ho obliekam stale do triciek 98 a sa mi zdalo posledny tyzden ze ma rukavy nejake vyskackane. tak zrejme ho vytiahlo do vysky si vravim. opriem ho dnes o stenu tak ma 96cm minus podrazka papuc. narastol 2cm od leta. 98ky su mu stale az takmer pod ritku dlzkou,len tie rukavy akesi kratke 😲 😠 tak sa v tom clovek vyznaj 😠

mystery7
14. jan 2012

@borocka aj Mirko ma v poslednom case kratke rukavy na vsetkom, asi sa im zbehli 🙂

U nas v noci nasnezilo a doobedu riadne sypalo, ale vsetko sa to topi ☹ skoda.

Moji chlapi spia, tak relaxujem, len neviem dokedy im to vydrzi 😉

jamaat
14. jan 2012

Aj Emke sa všetko "zbehlo" v poslednom čase. Tak som ju odmerala a má 98,5cm.

Ľudia, a huba sa jej nezavrie! Karol Polák šuviks oproti nej! Všetko komentuje, všetko musí všetkým oznámiť, všetko musí zopakovať. Už mi uši puchnú!

jamaat
14. jan 2012

A zle jej je rozumieť, lebo ona nedelí slová normálne, ale hocijako. Napríklad: Ja máms - ope - l.

sssimi
14. jan 2012

Kočky aké máte skúsenosti s týmito vrchnými nohavičkami?
http://www.peluskovo.sk/latkove-plienky/disana-...
Do nich ide aj klasická plienka a aj babmbusovu vložku môžem do nej šupnúť? Nehýbe sa to moc? A čo impregnovanie? Oplatí sa to? A to vetranie mi nejde moc do hlavy. Nepáchne to močom? Niekde som sa došítala, že prať v intervale 2 až 7 týždňov 😅 . Páčia sa mi, ale nemám odskúšané.

sssimi
14. jan 2012

Sarah má 94cm 🙂

@jamaat Emka je riadne vysoká, ale zasé má byť po kom. My sme v rodine dosť krpatý a ani mm ne je veľmi, veľmi vysoký. Išlo im to nejako v rodine postupne 😀 Od najnižšieho po najvyššieho 😀

kosska3003
14. jan 2012

@sssimi no poskusaj ja tiez rozmyslam nad latkovkami len akosi nemam cas to studovat ale musim sa k tomu dokopat teraz v zime lebo potom uz nebude vobec kedy

Marika ma 98cm aspon tak mala naposledy ked som merala a vazi oblecena mala 18,5kila skoro ma vystrelo ked som tu vahu zbadala a pri tom neni taka tucna ma len brusko ale tazka je riadne sused co je o rok starsi ma 12kil nensi o pol hlavy a nohu o 3 cisla mensie sa smejeme lebo teraz porodila druhe a sused hovori ze tretie musime lepsie zladit nech sme naraz tehu ja ze no my sme vam dali naskok 8 mesiacov lebo aj tak vas dobehneme ale tak oni su obaja malicky maju max 1,6m obaja rodicia

mystery7
14. jan 2012

ja musim tiez Mirka zmerat. On je tiez riadne ukecany a ked mu nahodou poviem teraz bud ticho, tak konieeec. Najviac keca. A aky je nervozny 🙄 🙄 nervy na nervy ma, jaci, vrieska, hadze hracky 🙄 my s mm sme z neho uz uplne vystaveny.
Jeden priklad: ideme z obchodu, nasadame do auta, mm zoberie Mirka, ze ho posadi do sedacky. Zrazu krik, mm krici od bolesti. Ako vzal Mirka na ruky, tak ten mu hned zatal nechty do tvare-ale do krvi!!! Dal ho na zem a zvysenym hlasom sa pyta co si to urobil?preco si to urobil? Mirko zachvat revu, poriadneho a este aby sme my jeho zachranovali.
Najnovsie chce jest len hrozienka. V posteli po vypiti mlieka stale reve, ze ho boli brucho od hladu, ked donesiem nieco zjest, tak raz zakusne. Pred spanim ide vzdy na wc-ko, ale po pol hodine v posteli ide vzdy este raz 🙄
A kopec dalsich drobnosti, ktore sa stale opakuju a nic si neda vysvetlit. My si nemozeme ani na chvilu sadnut na zadok a posediet, aby on hned nieco nevyrevoval. A neexistuje, aby sa trochu kludne pohral. Ja uz nechapem co ho tolko chvalia v skolke. Uz mi to aj na nervy lezie, lebo doma trapenie.
A Slavkovi stale len ruky stiska az sa rozplace. Minule mu svihol autom do tvare-neviem ci som to tu pisala. A neexistuje, aby nas pocuval.
Jaaaj som sa trochu vypisala. V poslednej dobe je tu mrtvo, nemam sa ani komu postazovat 🙄 🙄

sssimi
14. jan 2012

@mystery7 ja už ani neviem čo ti na to napísať. Mne je to úprimne ľúto. Je síce úžasné, že je zdravý, ale toto je moc aj na viac ľudí, nie len na vás dvoch. V škôlke môže byť dobrý, ale tým pádom sa tam dostatočne nevyblázni. Moja je skôr pojašená v škôlke a doma je zväčša dosť kludná. Aj sa mi zahrá sama, veľmi mi pomáha, rada sa pritúli. Samozrejme, že má svoje dni, ale aj tie sa dajú zvládať. Napr: umyselne mi ešte neublížila. Neviem ako to bude keď sa narodí Lianka, ale zatiaľ sa na ňu veľmi teší, hladká mi brucho, pusinkuje a aj malinkým deťom sa začína veľmi prihovárať a ide na ne opatrne.
Ešte máš šťastie, že Slavko je taký anjelik. Aj keď si pri Mirkovi vytrpí, tak aspoň si môžeš byť na istom, že sa navzájom nepohlušia.
Ja ti zo srdca prejem maximálne pevné nervy a dúfam, že je to u Mirka "len" obdobie vzdoru a čo najrýchlejšie ho to prejde.

mystery7
14. jan 2012

@sssimi dakujem za optimisticku odpoved 😉 ja verim, ze z tohho vyrastie, len netusim kedy 🙄 🙄
Na Slavka davame max.pozor, lebo sa onho bojime. Je to taky dobracisko, smejkac, rad sa tuli a hladka.

sssimi
14. jan 2012

@mystery7 V Slávkovi sa ti vrátila všetka dobrota, škoda, že si to nepodelili 😉 . Ja fakt verím, že je to len obdobie vzdoru.

jamaat
14. jan 2012

@mystery7 sssimi ti napísala odpoveď aj za mňa. Ja si ani neviem predstaviť, ako by som to zvládala.

borocka
15. jan 2012

@mystery7
@jamaat tak jazyk ma podrezany aj pato, ale to uz dlhsie spominam, ze sa mnu huba nezavrie. najme ked ma jest alebo spat. amen tma,vtedy najviac potrebuje informovat okolie. vsetko opakuje, komentuje. spytuje sa kym nedostane uspokojivu odpoved ( co uprimne nebyva casto) a hlavne nas vsetkych papagajuje. aby som s nim uz vobec nehovorila radsej, lebo vsetko sa mi od neho vracia ako bumerang. hocikedy mi zapili: "maminka, nechaj mi to auto! nechci aby som k tebe prisiel!! " alebo " okamzite pod sem ked ti to hovorim", " tu sa postav a cakaj kym prides na rad" ........ a podobne hlasky,ktore pocuje odo mna ked uz som vytocena.
boze a aky vie byt vtipnyyyyyyyyyyyy, ze koniec.
ale inak oproti mirkovi je to este anjelik. fakt mi vie strasne liezt na nervy a prekazat, dakedy uz len stikam paste aby som nespravila nieco,co budem lutovat. ale ty to teda zvladas, ze sanka dolu sefe. myslim si ze mirko to ma v povahe, ale ako bude rast tak aj zmudrie a nauci sa lepsie ovladat. hlavne by som ho casom urcite dala na nejaky sport, vybije si energiu a ak to bude bojovy sport,tak by sa mal naucit ovladat hnev. proste len vela trpezlivosti s nim

iinuska
15. jan 2012

@mystery7 ja kolko razy na teba myslim, ked Adamko vymysla, ale Mirkovi nesiaha ani po paty. Fakt, treba len verit, ze to prejde. Obdivujem Ta

saskarisko
15. jan 2012

Ahojte,
@mystery7 - skus dat Mirka na nejaky sport (plavanie, lyzovanie) popr. na nejaku tanecnu, proste nech da ten prebytok energie zo seba prec.

mystery7
15. jan 2012

ahojky
Tak Mirko je medzi vasimi detickami riadna hviezda 😅 ja som dufala, ze ked vyjdu zuby bude vsetko lepsie.
On ma niekedy aj svetle chvilky, ale nervy su nervy. Vzdy sa najde nieco na vyrevanie.
Dnes sa super vyreval, lebo sa rano nechcel vyzliekat z pyzama.

mystery7
15. jan 2012

@saskarisko uz som pozerala, ze by somm ho dala na tanecnu, ale vsetko je od 3-4 rokov ☹

mystery7
15. jan 2012

nemate niektora doma dvd zumba?