Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
20. okt 2009

no ved to je terazu o nicom, nemozes s takym nababusenym babom behat von a dnu z obchodu
v lete to bola pohoda

luba142
20. okt 2009

monka a co je mala chora alebo po ockovani?

monkap
autor
20. okt 2009

lubka: neviem ... dako ma posledne dni zvysenu teplotku ... tak 37,5-38 ... inac nic ... mozno len zubky ...

sirinka
20. okt 2009

ahojte...aj my sme mali lblbu noc, isla som do postele az o polnoci a to sa hned zobudila najprv klarka dva krat po sebe, sice hned zaspala ale o jednej uz buntosila mala a stale sa vykrucala v postielke az do druhej, tak som ju nakoniec zobrala k sebe....este ze sme spali rano do deviatej.... 😝

monkap tak snad to budu iba tie zubky...a uz sa ti pretaca?

jamaat vsetko naj tvojim dievkam!

jamaat
20. okt 2009

Ďakujeme.

O chvíľu ideme na plávanie, len Emka je omrachtaná. Vo vode ju to hádam prejde.

monkap
autor
20. okt 2009

siri: aj patko ma teraz take teplotky ... teraz mal 38,2 ... ale jemu sa tiez prerezava stolicka ....
nie, este sa nepretaca .. iba na bok a koniec 😝 ale ako zaba skace stale 😀

ludmilabb
20. okt 2009

Janka tak uzite si obidve plávanie

sirinka kebyze mam ja riesit dve male deticky uf uf uf 😝

ludmilabb
20. okt 2009

monkap presne to iste robi aj Sofia na brusku dviha zadok a nohami sa odraza 😀

mimi21
20. okt 2009

aj moja to robi, ked je na brusku, zaprie sa do noziciek, ale odraza sa hlavou, az sa niekedy bojim, este nepochopila ze rucickami to bude lepsie
teraz mi spi uz 1,5 hodiny, len tymto padom mi to vychadza, ze zase by mala spinkat akurat ked budeme na plavani 😒

monkap
autor
20. okt 2009

ludka: mne to robi na chrbatiku 😅 zdvihne ritulu, vzoprie sa na nozicky a hop-hop skace 😀

monkap
autor
20. okt 2009

moje deti su nejake lenive sa pretacat ... patko sa zacal ked mal 6,5 mesiaca ... takze to ma lenka este cas 😀

mimi21
20. okt 2009

kebyze uz nemame zimnu bundu, tak urcite zabojujem :

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1433518

sirinka
20. okt 2009

monkap no nam sa klarka zacala pretacat az ako 8 mesacna...tak uvidime ako to zvladne magdalenka...najprv mala naznaky na pretocenie uz velmi skoro a teraz je taka zlenivela....

ludmila nic neboj, zvyknut sa da na vsetko a najme ked viem, ze raz aj to prejde a budu spavat dobre...

mimi bundicka pekna, no ja preferujem u deti do roka overaliky.... 😉

luba142
20. okt 2009

nasa sa pretaca aj na brucho aj nas5 ale niekedy jej to nevide a prehne sa v chrbatiku alo luk a obe rucky vystrie dozadu za chrbat a kriciiiiiiiiii, skrieka. teraz najnovsie trieska hrkalkami o podlahu chudaci susedia 😀

dm1
20. okt 2009

siri ja som tiez za overaliky preto nemame zimnu bundicku

monkap
autor
20. okt 2009

my tiez nemame zimnu bundu, iba overaly ... su super 🙂

nikuska19
20. okt 2009

ahojte co dnes papate na obedik?

mimi21
20. okt 2009

ja varim zemiacik 🙂

nikanika28
20. okt 2009

ja som chcela povodne rizoto, len sa mi nexcelo ist do obchodu, nasla som tam bravcove..to sa mi nechcelo robit a kuracie stehna...tak sa teraz pecu..a ryza bude tiez za chvilu..
Gulas este z nedele a Klarke sa vari mrkvicka 😀
Klara sa tiez nepretaca..resp. aj nervaci docela, ked je na bruchu..musi mat naladu, aby bola dlhsie na brusku...ale ked ju dam na fitloptu, tam vydrzi na brusku aj polhodku 😕

mimi21
20. okt 2009

a ja mam od vcera pecene masko s knedlickou 😝 a kapustickou 😝 😝 😝

nikuska19
20. okt 2009

mne zemiacik nechce.skeri sa a aj ho napinalo.....tak rozmyslam,ze dnes zeleninkova kasicka miesana.
A dospelaci co budu papat

sirinka
20. okt 2009

ja zapekam bravcove, vcera som ho dala do pomarancovej horcice z lidlu, opiekla som ho a zapekam s kuriatkami, cibulkou a smotanou...

nikuska19
20. okt 2009

ja som varila vcera ryzoto.dnes este zatial nic vsetci su prec a ja varene nemusim mat.....Bravcove ja ee nechuti mi.tak neviem 😠

mimi21
20. okt 2009

no tak zemiacik velky uspech nemal, predsa mrkvicka je sladsia...

siri to znie supeeeer 😝 😝 😝

ludmilabb
20. okt 2009

ja mam obed uz od vcera a je to zemiakovo-kapustovy salat, som sa aj bala co Sofia a ziadna reakcia 🙂

zuzkaprofant
20. okt 2009

uz ste po obediku ja som akurat navarila granadir taka rychlofka dnes a malemu som urobila domace zemaciky s mrkvickou som to vymixovala snad mu bude chutit 😀

nikuska19
20. okt 2009

Mne drobcek spapal akurat pol maharika mix zeleninky.waw pokrok

saskarisko
20. okt 2009

Ahojte,
prisla som ku Vam kuknut, ako sa mavate. 😉 ja net moc nestiham, a ked tak len rychlo prebehnem nejake temy, a uz ma nie je. predsa len dve deti su vacsi zaberak.

nam Sasenka rastie, a sem- tam uz vala sudy. na obed papava zeleninu, odskusali sme uz zemiak,mrkvu, pastrnak, kalerab, cuketu a dnes aj spenat. v podstate teraz robim kombinacie mrkvu+zemiak+nieco. a ak je zelenina vyraznejsia ako napr. spenat, tak dam mlieko aj do jedla. a po zeleninke je "dotlacena" mliekom. od nedele som zaradila uz aj ovocnu desiatu, zatial len presnidavku (pretoze napr. Risko sa mi po jablku vyhadzal)., no a podvecer mava kasu, ktora Saske asi najviac chuti. a na nas ma kasa pozitivny vplyv, pretoze potom spi v noci lepsie.

sssimi
20. okt 2009

Ahojte!
My sme po poradni. Sarah má 6500g a 65cm. A vraj ju už mám učiť papať... Ani nie prikrmovať, ale skúšať jej dávať tuhšiu stravu, aby sa naučila pregĺgať... Tak dnes večer skúsime zemiačik s MM... Som zvedavá ako to dopadne 😀

Monkap ani moja sa ešte nepretáča. Z bruška na chrbátik jej to občas ide, ale naopak nie... Len sa vykrúti a keď dovidí na čo chcela tak jej to stačí a spokojne sa vráti do pôvodnej polohy.

sssimi
20. okt 2009

Jamat Emke gratulkooo 😉