Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
16. júl 2009

las ja mam tiez este brucho bo som ho mala aj velke a teraz tiez ako pise DM ako v piatom mesiaci
a mala sa stale uklada zatvori oci a potom za 5minut otvori stale jej vypadava dudel potom krici no hrozne ja este pecem kolac a aj to som sa nervacila lebo cesto mi nekyslo 😠 , tak som to tam dala aj tak uvidime co z toho bude 🙂

klomi
16. júl 2009

ahojte,tak aj mi pekne buvkame v noci.Dnes od 21 do 4.Ale cez den je to horsie, aj vcera aj dnes buvkame horko tazo po polhodinke, je jej chudatku teplucko asi ☹

Aktomu bruchu:mi papameuz len UM, bohuzia,l a kila stale ostavaju,ale uz to moc neriesim 😉

lasenka
16. júl 2009

baby byvajuce na zapade - neprsi u vas? 😠 u nas sa zacina mracit, tak dufam, ze poriadne zaprsi 😉

sirinka
16. júl 2009

las u nas bola burka vecer....teraz su oblaky nad karpatami, u nas nic...

ladywitch26
16. júl 2009

siri, nasa musi spat ako dudok, aj keby nechcela. ona ma totiz priezvisko dudek 😀 😀 😀

lasenka
16. júl 2009

siri - dufam, ze pride ten dazd aj k nam 😉

... tiez akosi nemozeme zaspat ☹
inac - moj Kubko je velky fanusik Michaela Jacksona... kazdy vecer zaspava pri jeho pesnickach 😀

sirinka
16. júl 2009

lady 😀

lasenka aj my sme jacksikovi fanusici....ja si ho casto pustam v aute a detickam sa paci....

lasenka
16. júl 2009

siri - ako sa inac mas? v zahrade vsetko rastie? tento rok som nesadila nic, kedze prerabame dom... no uz tesim na buduci rok 😉

luba142
16. júl 2009

las aj unas vcera vecer prsalo a bliskalo sa od Moravy a dnes to vyzera tiez vseliako sem tam sa zamraci moja mama so starsou dcerou sa vybrali na kupko tak dufam ze sa mala okupe lebo so mnou sa tento rok nikde nedostane jedine s tatom ato len cez vikend. A k tomu este zavreli kupko v meste a je otvorene len v Zlatnickej doline cize v Skalickych horach takzvanych co je od mesta 7km

lasenka
16. júl 2009

luba - no, ved to mi je tiez luto, ze Matusko sa kvoli Kubkovi nikam so mnou nedostane... minule leto sme rajzovali kazdy den na kupko, uizvali sme si prazdniny naplno... a tento rok sa caka len na vikend, vlastne len na nedelu, kedy s nim pojde ocko... a chudak ocko, kazdy den do prace, potom k domu, v sobotu cely den na dome a v nedelu s malym na kupko ☹ toto je nevyhoda mat velky rozdiel medzi detmi, ked tie starsie este nie su uplne samostatne ☹

luba142
16. júl 2009

las to aj u nas tak je ze tatko v robote potom pride a uz sa neopali ist a cez vikend tiez nie je bohvie ake pocasie alebo mame inu robotu je to naprd a neviem ako to budem riesit za rok ked tu to kupko neotvoria ☹

lasenka
16. júl 2009

luba - planujete este babätko? napriklad chlapceka 😉

luba142
16. júl 2009

las daj pokoj 🙂

lasenka
16. júl 2009

luba - preco? 😅

luba142
16. júl 2009

las- ako to robis ked chces vedet ci niekto odpisal ja klikam na predchadzajucu stranu a potom spät lebo same mi to nenaskakuje

luba142
16. júl 2009

las ja si myslim ze 2 deti stacia no ale keby sme mali dom tak mozno lenze byvame v 3-izbovom byte a tu 2deti stacia aj financne este neviem ako to budeme zvladat

lasenka
16. júl 2009

kliknem hore na Domov a sledujem... ak nemam cas, vyhladam v casti Spolocny termin

luba142
16. júl 2009

a kde to sledujes?

lasenka
16. júl 2009

aha, no to mas pravdu... ale musim priznat, ze "plne" brusko mi niekedy chyba 😉

sssimi
16. júl 2009

Ahojte.
Luba aj ja tak robím, lebo aj keď hodím domov, tak mi to tam priebežne neaktualizuje stránku.

Baby o koľkej chodíte s deťmi von keď sú takéto horúčavi?

ladywitch26
16. júl 2009

luba, stlac klavesu F5, sa ti obnovi stranka

lasenka
16. júl 2009

sledujem to v casti Detske prispevky... a ked baby pisu rychlo, tak to ani nestihnes sledovat... tak kliknem na Spolocny termin a podla nicku zistim, ktore pisala posledna...

sssimi - moj spinka vonku od siestej rana do siedmej vecera... aj teraz sme vonku, hoci hrmi 😉

sssimi
16. júl 2009

Las ja som momentálne v štádiu averzie voči veľkým bruškám... Aj keď som bola hrdá tehuľka v týchto horúčavách mi príde až ťažko keď vidím tehotnú 😅

lasenka
16. júl 2009

sssimi - ja som asi trosku ina 😅

sssimi
16. júl 2009

Las mne malá vydrží vonku tak pol hodínu... Kočíkovať ideme najskôr o 17tej ☹

lenand
16. júl 2009

ahoj las ako sa mate

sssimi
16. júl 2009

Las to je v pohode.... Len mňa to dvoj týždňové prenášanie proste zmohlo... Moja psychika si riadne vytrpela...

lasenka
16. júl 2009

sssimi - to vazne? kvoli horucavam ci vobec nema rada kociar

luba142
16. júl 2009

Baby diky za rady mala teraz akotak spi ale mrvi sa stale no uvidime ako dlho

sssimi
16. júl 2009

Las kvôli horúčavám, lebo keď je pod mrakom, tak vydrží dlho...