Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
22. jún 2010

@kosska3003 vidis, a kedy sa vacsinou ludia miluju v ponozkach? ked sa potrebuju rychlo obliect, keby cosi, cize v strese. nieco na tom bude 😀 😀
@iinuska no a nestresovali ste sa pred tou dovolenkou?

kosska3003
22. jún 2010

@iinuska tak uvidime ci to aj teraz tak bude

kosska3003
22. jún 2010

@ladywitch26 hihihi no ja ten stres nemam teda len ked sa mala zobudi

iinuska
22. jún 2010

lady, jasne, ze sme sa stresovali. Ved kto sa uz v dnesnej dobe nestresuje 🙂

zuzkaprofant
22. jún 2010

a co mame robit ked chcem dievcatko 🙂 😀

ladywitch26
22. jún 2010

@iinuska no ved v dnesnej dobe ozaj nikto, vsak preto aj vsetky tehu kamosky,co mam, cakaju chlapcov 😀 ale pred dvoma rokmi som nemala ziadne stresy, muz mal super robotu, mne sef pridal, akurat sme z dovolenky na sr prisli oddychnuti, a vtedy sa nam stanka zadarila. a teraz fabien bol v riadnych stresoch. to akurat siel muz do manchestru na ten zapas, co ma ta spolocnost tak riadne obabrala, som to tu aj pisala, ake stresy mam, no a vidis, pride muz z manchestru, tiez dostresovany a hned chlapec z toho 😀

ladywitch26
22. jún 2010

@zuzkaprofant v prvom rade naucit christianka spat celu noc. 😉 a ked nebudu stresy, tak bude baba....

paaani vam tu radim, ako keby som mala 10deti a pri kazdom som vedela dopredu urcit pohlavie 😀 😀

sirinka
22. jún 2010

mne podla kalendara nevyslo...magda mala byt chlapec...ale take krasne dievcatko je, by som ju za ziadneho nevymenila 😝

ladywitch26
22. jún 2010

aj stanka mala byt podla kalendara chlapec, fabien mal byt dievca a moja mama mala mat troch synov. ma tri dcery. tak neviem, u niekoho ten kalendar ide uplne naopak

iinuska
22. jún 2010

no, esteze su len dve moznosti 😀

zuzkaprofant
22. jún 2010

lady mi nemame stresy len to spanie 🙂)) Ale teraz muz spi snim ja spim do pol desiatej poobede 3hodky si schrupnem je mi zit ale len do konca mesiaca 😠

ladywitch26
22. jún 2010

ta moja divozienka este stale lieta vonku pred domom a nevypada, ze by sa uz chcela ulozit do postele....esteze zajtra idem do prace az poobede

sirinka
22. jún 2010

ale u vas je dufam o hodku menej xixi...

kosska3003
22. jún 2010

@ladywitch26 ze beha pred domom tu tma ako v rohu a mala mi uz 3 hodiny skoro spi 😀 cakam kedy sa zobudi a bude chciet cicik

sirinka
22. jún 2010

kosska to moja uz sa dva krat zobudit stihla 😉

ladywitch26
22. jún 2010

hej, o hodku menej, ale vidno bude este nejaku hodinku.
a teraz dosla domov, dohladovana, stiahla mi 150ml mlieka, a z flasky. az sa divim. 😨 asi konecne prestala strajkovat a ide pekne papat z flasky. hadam mi teraz za hodku zaspi a mohla by pospat do osmej aspon

kosska3003
22. jún 2010

no super tak mala sa uz zobudila je nakojena a spinka dalej tak idem aj ja dobru nocku zajtra nam pride konecne tato tak musim byt svieza

sirinka
22. jún 2010

@kosska3003 tak doruzovkasta sa vyspi...ten moj az vo stvrtok pride...

martinaxyz
23. jún 2010

Ahojte...
dnes je u nás pekne tak pôjdeme s malým konečne von...tak sa teším...musíme sa pochváliť, že posledné 4 noci sme spali celú noc a budíme sa o 7.00 alebo po 8.00...klop klop klop 😎 😎 😎 😎 😎

ladywitch26
23. jún 2010

halooo, no kde ste,tu je dnes nejako mrtvo

iinuska
23. jún 2010

ahojte, ja som sa pred chvilkou vratila z nakupu. Az som zhrozena. Tak kase, co davam malemu vecer stoja raz tolko, co v rakusku.Asi zacnem s nimi obchodovat 😀
ahoj lady 😉

kosska3003
23. jún 2010

@iinuska no mozes zacat

lady ja som tu je tu pekne pocasie tak preto je tu mrtvo mne akurat mala zaspala tak idem doumyvat okienka oprat zaclonky a cosi zjest aj hadam
martina to spanie celu noc ti ticho zavidim ja 3 krat kojenie a o pol 8 vyspata teraz spi tak som zvedava do kedy

ladywitch26
23. jún 2010

@iinuska a teraz si predstav moje zhrozenie, ked nielen kase, ale aj plienky, umele mlieko a detske oblecko stoji dvakrat tolko ako na sr.
inak pomoooc, uz nech pride aupairka. najskor som spalila stankin obed, lebo sme boli spolu vesat pradlo na dvore a pri nej to trva dvakrat tak dlho. tak som narychlo vybrala z mrazaku, nech mi nehladuje. no a potom som spalila aj nas obed, lebo bola strasne ospala uz o jedenastej. aj som podliala to maso, ale kym som ju ulozila, tak voda stihla vyvriet. prehodila som to do ineho hrnca rychlo, tak sa to este da jest, no ale fakt akosi nestiham dnes.a o pol hodky idem do prace, tak uz kaslem na ten bordel v obyvacke, aj tak tie hracky stanka porozvlacuje zasa, ked vstane.

juska3
23. jún 2010

ahojte, Alex sa dnes zobudil prvykrat o 6 🙂 , nakojila som a spal do osmej, no ale teraz na obed problem uspat ho
ludka, este my sme tu taki, ze len raz cez den spime a to na obed, resp. od pol12 do pol2 a vecer chodime teraz najnovsie o deviatej, pol desiatej

inus, a aku kasu kupujes? ja davam na veceru uz len gris, teda krupicnu

iinuska
23. jún 2010

juska, rozne , striedam mu ovocne, alebo tie na dobru noc a tak. A ty robis krupicnu z plnotucneho mlieka, ci ako? A sladis?

mystery7
23. jún 2010

ahojky
Teraz sa rodi vela chlapcov. Neviem, ci je to stresom, alebo su take roky... Mne by nevadilo, keby aj druhy bol chlapec, nemusela by som dokupovat oblecko.
U nas sa teraz spi, doobedu sme boli 2 hodky vonku. Tu fuci taky vetrisko... Kvetinac mi zhodilo z okna, hlina po celom balkone.
U nas je spanie o nicom, som zvedava kedy sa to upravi, snad do 15 rokov 😅

iinuska
23. jún 2010

mys, neboj, polepsi sa aj spanie 😉
Aj u nas fuci uz treti den. Ale konecne svieti aspon svieti slnko

mystery7
23. jún 2010

aj my spime uz len raz denne, vecer chodi spat medzi 20-20:30 a budicek mamemedzi 6-7
Ja tiez davam na veceru gris z plnotucneho mlieka, lyzicka cukru, nastruhany banan alebo jablko, alebo lyzicka pudingu.

ladywitch26
23. jún 2010

ja malej tiez robim niekedy krupicu, ale zarabam jej ho z umeleho. inak konecne sa mi za posledne dni rozpila. lebo to bol problem do nej dostat tekutiny. ale rano stiahne 100ml z flasky mlieka, cize uz ziadna lyzicka 😀 cez den pocucka trosku z hrnceka caju, tak 200 niekedy aj 300ml a na vecer zasa cuca z flasky mlieko. vcera stiahla 200ml, tak za cely den mala 500ml tekutin, co je u nej uspech. predtym som ledva 300 do nej dostala, aj to som bola rada. ale aj sa dost rozjedla, v kuse chodi vypytovat odo mna, ze ham mama. 😀
a tiez chodi spat tak okolo dvanastej a do druhej, aj ked dnes vynimocne zalomila o jedenastej a vcera spala az do stvrtej,aj to som ju musela zobudit. hadam aj dnes tak dlho pospi,ked je po ockovani. aj ked vobec na nej nic nebadam. doktorka sice vravela, ze moze dostat vyrazky a horucky, ze je to dost bezne, ale ju asi ani nohy nebolia, lebo lieta stale ako predtym

mystery7
23. jún 2010

bud rada, ze tak dobre znasa ockovanie.
U nas cucanie mlieka z flasky nehrozi. Vobec nechce mlieko pit, len v kasi mu davam. A kojim, to je nekonecny pribeh.