Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
24. jún 2010

nika ano, na spicke, tak zboku...
boliet ju to asi neboli, lebo ona uz za polhodku normalne jedla, len si chvili studovala jazycek, ze je nejaky iny, ale inac bola uplne v pohode

iinuska
24. jún 2010

ahojte
Adamko spinka, a u nas zase fici futbal . Poobede som bola s Adamkom v BA v Avione, pokupila som mu nejake letne veci, dufam, ze uz sa to pocasie konecne umudri a aj ich vynosi

nikanika28
24. jún 2010

no dnes som futbal pozerala aj ja 😀 a mama si zobrala obidvoch k sebe domov....to bol vegetiiiik 😵 😵
Mimi, to si teda musela riadne kusnut, co robila?

mystery7
24. jún 2010

no tak my sme cez obed potiahli 2,5hodky uff keby tak bolo furt 🙂
Potom sme boli vonku 2 hodky, aj na nakupe v tescu. Kupila som mu 2 rifle, opat maju zlavy, tak za par supiek.

My mame tolko letneho obleck, ze ani nevynosime. Museli by hned nastupit 30' teploty a trvat az do septembra 🙂 babka sa vysantila
Mirko zaspal o 20:40, som zvedava dokedy.

iinuska
24. jún 2010

mys, prave Adamko nemal vela letnych veci, musela som dokupit aby mal uz aj na dovolenku 😎

mimi21
25. jún 2010

dobre ranko
nejaky je tu klud, u nas v noci, teda nadranom prsalo, tak dufam, ze cez den bude pekne

nika, mala stala pri lehatku a nejako sa jej podlomola nozicka alebo co a buchla si pusu o kraj lehatka a ona ma stale spicku jazyka vystrcenu z pusy, tak to ani inac nemohlo skoncit 😒
no som zvedava na hysak dnes u dr. ako jej to pozrie, lebo Nina bude urcite vyvadzat ☹

martinaxyz
25. jún 2010

Ahoojte....
@mimi21 - držkajte sa u dr. 😉 😉 😉 😉
@jamaat - dík za peknú súpravu....prikladám aj foto aký je malý fešák...a ešte príde súpravička od mimi21....taký bude malý fešák 😀 😀 😀 😀

ladywitch26
25. jún 2010

no ja som dnes kompletne rozbita. stanka sa s revom zobudila o druhej a do tretej nie a nie spat. zobrali sme ju k nam do postele, tak az potom zaspala. no ale pri nej ani otocit na druhu stranu, tak sa clovek bohvieako nevyspi. 😖
asi sa jej nieco snivalo, lebo sa posadila v postielke a zacala kricat havo, havo.

martinaxyz
25. jún 2010

práve nám prišla adidaska od mimi...je nádherná...

iinuska
25. jún 2010

ahojte, za nami super noc, Adamko sa zobudil o 1, o 6, a to som si myslela, ze uz ani nezaspi, a potiahol este do 7.15 😵

mata, maly modelko 😉 pekne vecicky. taka teplak. suprava by sa aj nam hodila

ladywitch26
25. jún 2010

tak stresy este neskoncili, aupairka musela doplacat za batozinu, nezostali jej prachy na autobus, tak este aj toto som musela riesit. esteze uplnou nahodou, susedom idu rodicia tym istym lietadlom. nemaju sice volne miesto v aute, ale aspon jej daju peniaze na cestu busom. no ked sa dari,tak sa dari.

mimi21
25. jún 2010

martina tak Darko je riadny frajer 🙂
som rada, ze je supravicka dobra 😉

u dr som nic nevybavila, lebo ma dovcu, tak pojdeme v pondelok

mala sa naucila pouzivat nie-nie a nechcem v spravnej chvili, aj teraz ked som ju volala buvat, tak predo mnou utekala a kriclala Necem, necem 😀 😀 😀 ale samozrejme do 5 minut zaspala 😅

no a vecerny pokus s mliekom zase skoncil fiaskom, vobec ho nechcela 😝

jamaat
25. jún 2010

@mimi21 Skúšala si zase ten Nutrilon? Ja Emke rozrábam kaše s normálnym mliekom a raz som jej skúsila dať banánový koktail - len som rozmixovala mlieko s banánom - a chutilo jej to.

sssimi
25. jún 2010

Lady čo si vy vytrpíte kým príde operka... Dúfam, že aspoň bude stáť za to a Stanka aj vy budete moooc spokojný.

mimi21
25. jún 2010

jamaat skusala som teraz Hipp - lebo ten jediny som nasla malu krabicu (okrem Nutrilonu)
a bola na nom nakreslena vanilka, tak som myslela, ze je ochuteny, ale asi nebol...

ludmilabb
25. jún 2010

@martinaxyz zlatučký je malý v tej kapucke ako dospelák 🙂))

ludmilabb
25. jún 2010

@ladywitch26 vy tiez nemate klud , dufam ze je to posleda motanina a dievcina docestuje ok 😉

ludmilabb
25. jún 2010

@iinuska Adamko ti robi radost aj ja chceeeem 😝

mystery7
25. jún 2010

@jamaat prosim ta, kde si kupila ten bananovy kokteil??? Kamoske to kupuje svokra a maly jej pije mlieko jedna radost, ja to neviem pozhanat ☹

mystery7
25. jún 2010

@mimi21 som zvedava co vam povie dokina. S tym um je to tazke, a jogurty papate? Kamoska sa vykaslala na mlieko a malemu dava jogurty.

mystery7
25. jún 2010

@martinaxyz to je ale fesny modelko 😉 moze ist robit reklamu

mystery7
25. jún 2010

no uzasny monolog mam. Mirko spinka, ja si robim nechty a kuk tv.
Dnes mame 13 mesiacov 🙂

sirinka
25. jún 2010

caute...mys myslim, ze jamaat mala na mysli taky domaci koktejl...ze zmixovala banan a klasicke mlieko...

mimi a ty uz nemozes kojit alebo nechces? niektorym detom chutia aj acidofilne mlieka...

iinuska
25. jún 2010

@ludmilabb a mala Ti v noci zle spava? Mne sa zdalo, ze uz je lepsie a ze spi sama v postielke

siri, ja davam malemu obcas plnotucne biele acidko. Ale davam mu ho s lyzickou ako jogurt a pekne papa. Zje tak polovicu z toho najmensieho balenia

sirinka
25. jún 2010

iinuska no ved to je super, ja malej davam rovno z poharika pit...

iinuska
25. jún 2010

siri, on ho pit nechce, pripomina mu to asi UM, ked som mu skusala davat a to sa mu nepacilo. Tak mu ho davam ako jogurt, ten lubi, tak to mu nevadi

jamaat
25. jún 2010

@mystery7 Ako píše sirinka, len som zmixovala mlieko a banán. Nič viac. A dala som jej to piť z pohárika.

mimi21
25. jún 2010

sirinka mala zacala sama od seba odmietat kojenie, teraz ked sme boli na dovolenke, ja som ju chcela este kojit, ale odstavila sa sama

zuzkad
25. jún 2010

ahojte maminky,

prisla som vas pozriet ako sa maju vase ratolesti a samozrejme aj majovky 🙂
ja mam dnes zmatok, lebo pri tom vsetkom strese a trapeni som uplne zabudla, ze dnes ma moja svokra narodeniny, tak na poslednu chvilu idem kupovat nejaky darcek a kvety. Cakam na kamosku a utekame do obchodov, len svokre som musela povedat nieco ine, lebo nesmie tusit, ze som zabudla aj s Petom ☹ ☹ to by jej bolo luto. Najhorsie je, ze uz je dost hodin a kamoska musela utekat so synovcom do nemocnice, lebo si rozbil bradu a museli mu to sit, tak cakam kedy pride 😖 😖

Nicolasko je inak v pohode, je to moje slniecko stastne a to mi dava energiu. Maminka mala krasny pohreb a mala aj vela ludi, co nas milo prekvapilo, este aj kolegovia z prace prisli, pricom mamina bola cca 8 rokov z roboty uz. kazdy den mam nutkanie jej volat pre nieco, lebo u nas to bolo vzdy tak, pri vareni poradit, povedat, co nove vie Nicolasko, postazovat sa atd...vzdy ma tikne zavolat jej a potom mi pride, ze uz nemam kam, tak sa rozpravam s jej fotkou co mam doma. Ucime sa zmierit s tym, ze mamina nas pocuva len z neba uz ☹ ☹

strasne by som inak isla na dovolenku prec, ale nie su peniaze, tak pockame do buduceho roka, ale poprosila som znamu, co mali ist spolu do Grecka este tento rok s maminou, ze nech cast popolu zoberie a hodi do mora, lebo mamina milovala more, tak nech cast z nej bude navzdy v mori...

no nic utekam kupovat darcek, pozdravujem deticky, pridem nakuknut a napisem co som kupila 🙂 🙂

pekny dnik papa

sssimi
25. jún 2010

Ahojte.
Zuzkad už je cítiť, že sa pomaly ale isto dostávaš do normálu. To je fajn. Som rada.

My máme hotovú spálničku, tak sa idem pochváliť 🙂