Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
18. júl 2009

no, ja som nebola vcera s malym vonku, co bolo tak strasne horuco.My byvame v rodinnom dome, tak tu je celkom prijemne

ladywitch26
18. júl 2009

pred mesiacom sme mali aj my horucavy, to som s malou chodila vonku az o osmej, ked uz sa trosku ochladilo. inak sa nedalo. aj tak mi nezaspala vcassie,kym slnko nezapadlo a zaciatkom juna zapadalo az o pol jedenastej

iinuska
18. júl 2009

No, ja uz pojdem trodku k malemu, vykrikuje aaaa, je mu smutno samemu 🙂

ladywitch26
18. júl 2009

mne spi mala na kolenach, nechcem, aby zacala plakat, ked sa zobudi a nebude ma vidiet. aby jej z toho zas nevystupala horucka....

luba142
18. júl 2009

inuska - aj u nas je vietor aj ciernava tiez len sa rozprsat

luba142
18. júl 2009

lady - chuda male ja som zvedava my mame ist v auguste ako to bude znasat so starsou sme problemy nemali len sme davali sirup Nurofen od bolesti a tym padom to pomohlo aj keby mala telotu

ladywitch26
18. júl 2009

luba, nasa asi bolesti nema, lebo neplace, len vcera, ked mala tie prdiky zastavene. ale dnes vobec. ani ked sa jej toho dotkla,tak nic. len ta horucka ma stve

luba142
18. júl 2009

lady ved ten sirup od horucky aj pomaha od bolesti tak mozno aj preto ale neboj to mozno za dva dni ustupi nez ta reakcia trva

ladywitch26
18. júl 2009

luba, ale ja som jej ten sirup dala az o jedenastej, lebo az vtedy jej stupla ta teplota. dovtedy bola v pohode, tak preto si myslim, ze ju to neboli. a ked som jej ho davala,tak uz zaspavala.keby ju to bolelo,tak mi nespi.
inak spi uz tri hodiny, to mi takto doobeda nezvykne.chudatko moje, asi jej to dalo riadne zabrat.

luba142
18. júl 2009

lady ved uvidis ako dalej ale aj do vecera mozno uz telota ustupi po ockovani to nebyva dlho

luba142
18. júl 2009

lady a ked to ma napuchnute tak jej skus dat na to obklad sudeny ked bude hore, nasu malu to asi vzdy vecer zacalo boliet pri kupani ja som davala ten sirup pre istotu aj ked nemala teplotu ale ked ti nebude plakat a bude bez teploty tak jej ho nedaj a keby plakala tak ju to boli a radsej ho daj vcera vecer este ju to bolet nemuselo

ladywitch26
18. júl 2009

my sme ju vcera ani nekupali, sa nam zachadzala od placu, tak som ju nechcela trapit este viac. tak uvidim dnes vecer, co bude.

luba142
18. júl 2009

lady tak asi ked plakala ju to bolelo no uvidis dnes ale uz to bude ustupovat pomali uvidis

sirinka
18. júl 2009

ahojte...

zuzkad velmi ti drzim palce aby ste sa zase mohli vratit ku kojeniu...ale ak zacnes s tym suplementorom, nesmies viac davat flasku a to ani caj, ci vodu...pouzivaj cisto ten suplementor.

lady daj malej na nozicku obklad s octanovou mastou.

luba142
18. júl 2009

siri uz som jej radila ze studeny ale asi s octankou to bude lepsie

lasenka
18. júl 2009

baby ahojte 😉
... si predstavte, zeby sme boli tehulky v tej pekelnej horucave 😖 😅
ale je leto ako sa patri, vsak? 😉

sirinka
18. júl 2009

las u nas zima, silny vietor a dazd 😀

luba142
18. júl 2009

las ,siri aj u nas je zima vietor a dazd
Ja som bola so starsou tehotna cez taketo horucavy a bola to hruza

ladywitch26
18. júl 2009

no baby, octanovu mast tu nemaju,takze zostavam len pri obycajnom studenom obklade. inak mala mi teraz spala 5hodin v kuse.az nechapem.a uplne pokojne, inokedy sa vrti ako diva.

luba142
18. júl 2009

lady mne mala dnes akosi malo papa

ladywitch26
18. júl 2009

luba, mne teraz este len 3x papala.inokedy o tomto case uz minimalne 5x.ale to bude tym, ze tak vela spi.dufam,ze potom nebude celu noc buntosit

ladywitch26
18. júl 2009

saaakra, akurat citam, ze na pohode sa zrutil stan, jeden mrtvy a niekolko ranenych. dufam, ze jamaat s emcou su v poriadku 😖

sirinka
18. júl 2009

lady a ani nic podobne? ved co pouzivaju oni na opuchnute zapalene miesta...

ladywitch26
18. júl 2009

siri, no to neviem...oni su ti celkovo nejaki odolni. strasne malo liekov maju.

zuzkad
18. júl 2009

ahojte kocky...to co mame pre boha vonku ??????????? 😕 😕 😕 😕 ved to je hrozne...zima, vetrisko, dazd atd atd....strasneeeeeeeeeee....aj ja verim, ze Jamaat to zabalila skor a su v poriadku...Jamaaaaaaaaaaaaaat napiiiiiiis !!!!!!!!! ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

babulky dakujem za povzbudenie, ja verim, ze to rozkojim ...ved uz od vcera som zas odsala aspon 20ml...co doposial uz bolo len o kvapkach, tak sa tesim, len nechcem predcasne 😖 😖 😖
sirinka pocula som, ze musim pouzivat uz len ten suplementor, inak maly sa mi aj teraz pekne prisaje...aj ked nic netecie com som mu vdacna...pije z flase a pri tom ked si ho prilozim pekne a trpezlivo saje a caka nakazdu kvapku 😅 😅 pomaha mi 😉 😉 😉

ladywitch26
18. júl 2009

zuzka,neboj,treba mysliet pozitivne, vsetko bude ok.

my mame zasa teplotu, takze dalsia davka sirupu. ale hadam to do zajtra prejde

dannynka
18. júl 2009

ahojte,baby pocui ste co sa stalo u nas v TN,

http://www.sme.sk/c/4939165/na-pohode-sa-zrutil...

som si spomenula na jaamat ze tam isla aj s malinkou,dufam ze su oki 😕

dannynka
18. júl 2009

este som nasla aj video muselo to byt hrozne 😲

http://www.sme.sk/c/4939165/pohodu-zrusili-stan...

kosska3003
18. júl 2009

ahojte no hruza co sa robi aj ja som si hned spomenula na jaamat no ale urcite su ok ved si urcite nedovolila riskovat ked tam je aj s malou
zuzkad aj ja ti drzim palce ja som stastna ze mam mliecka dost klop klop na drevo

kosska3003
18. júl 2009

a co vsetky vikendujete alebo uspavate moja uz spi a cakam mm kedy dojde od kamosa hodila som aj nove foto malej z dnesneho kupania pekne mi davala hlavicku hore tak som to cvakla pa