Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
27. aug 2010

@rybca stanka sa od neho nemohla odtrhnut, normalne plakala,ked ju bral muz do obchodu a potom do vane.si myslela,ze jej ho zoberieme. zatial mame doma chaos, lebo ho chodi stale pusinkovat, hladka ho, samozrejme neopatrne a uz mu aj roztek pchala do pusy. no ale zlata je.

@pipussa 3200g a 53cm. drobucky, stanka mala presne o kilo viac,ked sa narodila

inak stano hned skonstatoval, ze vobec nie je po nom, ze je do nasej rodiny. aj prsty na rukach ma po mne, aj tvar, ale oci ma hnede po nom. tak to mame podelene, stanka ma jedine po mne modre oci, inak je po stanovi a fabien ma iba hnede oci po stanovi a je na mna. 😀

ladywitch26
27. aug 2010

@nikanika28 no tak bolesti som mala, a teda riadne, hlavne ked som si musela z pohotovosti peso prejst na 3.poschodie na izbu.a to som stanovi vravela, ze sice som bola proti epiduralke, ale ze teraz ju chcem. no a nakoniec ani len ten paralen, co mi dali, nemal sancu zabrat. v karte mam zaznacene, ze prva porodna doba 5h 39min, druha porodna doba 5 minut 😀 to placentu som rodila dlhsie ako maleho. 😀

pipussa
27. aug 2010

@ladywitch26
a to si tak skoro doma ?? ked syn ma len 1 den...

rybca
27. aug 2010

@pipussa to v cudzine tak, sa neparu s mamickami...🙂))

dm1
27. aug 2010

@ladywitch26 gratulujem!!!! a fakt skoro vas pustili si to neviem predstavit tak skoro byt doma

rybca
27. aug 2010

@dm1 ja uz teraz aj ano, ale po prvom by to bola katastrofa...🙂)) ale tak tu sice tiez pustaju skoro, ale sestricka chodi priamo domov a aj nejaku pomocnicku mozes mat...🙂

dupinka
28. aug 2010

@ladywitch26
GRATULUJEM!!! nech ste s Fabienom zdraví, nech rastie do krásy a robí Vám spolu s Stankou radosť 😵 😵

zuzkaprofant
28. aug 2010

cafte mi noc ako tak malemu ide az spusi krv tak sa mu stolicky prediera vonku 😀

ako tak citam skoro kazda majovka uz caka druhe 😀 😀 to mate asi vela casu na tutky mutky🙂 😉 😉

Vonku porodis a ides domov ked je vsetko oki , nenechavaju ta v nemocke ved kto by to platil🙂) ja som sa tiez pytala ale ako prvorodicku ma pustzili az po 2,5dni ked maly ako tak sa prisal, ale pri druhom budem chceit ist hned domov, popripade aj doma mozes porodit ak chces moja suseda tak rodila a aj kamoska vo vani co je odvaha poradna 😅

kodada
28. aug 2010

no uvidim po 6.9 ked idem na sono, zatial mam tehu potvrdene len prehmatom maternice, ale tehu som 🙂

rybca
28. aug 2010

@kodada tak gratulujem....🙂 my sme uz teraz zacali, aby som stihla porodit do skoncenia rodicovskej dovolenky..🙂))))

sssimi
28. aug 2010

@ladywitch26 jaj až sa mi slzi tisnú. tak to bol riadny extrém 😀 Ešte raz gratulujem 😉

kosska3003
28. aug 2010

@ladywitch26 tak to bol riadny porod si ich tem precvicila riadne ale gratulko stanka musi byt zlata strasne pri nom

tak mi uz spime a tu leje leje leje a dnes sa mi kamoska vydava a chcem ist pred kostol a neviem neviem asi necham malu svokre a pojdem sama ako to tak vidim musim kuknut radar

ludmilabb
28. aug 2010

@ladywitch26 akčné akčné inak sa to nedá opísať 😀 a teším sa na fotočky drobca 😉

ladywitch26
28. aug 2010

@pipussa oni ta tam nechaju, dokedy chces. ale ja som sa pytala hned. akurat 24h po porode dieta pridu skontrolovat dvaja pediatri. mozes ist aj skor domov, ale na reverz. ja som pockala na tu kontrolu, maly ze je v poriadku, tak co tam budem kvasit. chybala mi stanuska.
inak v noci sa zobudila o tretej, lebo fabien bol hladny a ona plakala spolu s nim, ze baba place. stale chcela byt pri nom, tak sme ju nakoniec museli zobrat ku nam do postele, az potom zaspala. a rano hned prve najskor mama, a potom nakukla do postielky, ze baba.
maly sa budil celu noc, kazdu jeden a pol hodky som ho kojila, tak som sa na to vydlabla, rano som odstriekala a dala mu z flasky. vypil a uz spi tri hodky v kuse. inak by bol nacucnuty stale a ja by som hadam aj vykrvacala. lebo mi aj chceli zakazat ho kojit, lebo som pri tom strasne krvacala. a v noci som sla skapat, ked stale sosal, to sa mi nonstop maternica stahovala. tak zatial budem striedat flasku a prso, kym sa nedam trochu dokopy.

ludmilabb
28. aug 2010

@ladywitch26 to je strasne mile ako Stanka vnima braceka z jej pohladu babu
mas toho dost ani oddychovat velmi nemozes 😝

ladywitch26
28. aug 2010

@ludmilabb ludka, mam toho dost, ale mam super aupairku teraz. ta baba fakt jak keby 5 deti uz odchovala. nema problem s nicim. a to si vezmi, ze je este o pol roka mladsia ako ta prva. tak som nakoniec rada, ze maly pockal do prichodu tejto. normalne ked stanka cosi vyvadza, tak sa este vcassie postavi ako ja a dobehne ku nej.

rybca
28. aug 2010

@ladywitch26 to je krasne...🙂)) ked ta tak citam, sa neviem dockat kedy to budem sledovat na vlastne oci...🙂))) najradsej by som hned skocila na chlopa a nech uz rastie fazulka..🙂))))

kosska3003
28. aug 2010

@rybca aj ja sa tesim ale ja nemozem skocit na chlapa lebo je v praci vlastne ty ho mas blizsie ako ja ked ze robi v Belgicku 🙂

rybca
28. aug 2010

@kosska3003 jaj, no ale nic by mi to teraz nebolo platne, ovulka este v nedohladne..🙂)))))) teda za ucelom fazulky a s mojim chlopom..🙂)))))))

kosska3003
28. aug 2010

@rybca no ani ja nemam teraz hihihhhi tak uvidim kedy mi mrsko dojde lebo ja to mam tak pravidelne ze amen tma

ladywitch26
28. aug 2010

tak tu je nas drobcek

pipussa
28. aug 2010

@ladywitch26
no, inac super, ze mas uz mlieko...

luba142
28. aug 2010

@ladywitch26 ESTE RAZ VELKE GRATULKOOOOOO...teda rychlovka riadna 😀 a mala som pravdu ze porodis este som ti to pisala 😀

ladywitch26
28. aug 2010

@pipussa nemam, odstriekavam kolostrum zatial

luba142
28. aug 2010

@ladywitch26 krasny je naozaj 😉 😉

rybca
28. aug 2010

@ladywitch26 nadherny je a fakt asi cela mamina..🙂))))))))

luba142
28. aug 2010

@ladywitch26 co by Stano chcel sak Stanka je cela on tak aspon maly moze byt po tebe nie? 😀 😀 😀

ladywitch26
28. aug 2010

no my to mame podelene. stanka ma po mne jedine farbu oci a zasa fabien ma po stanovi iba farbu oci. v ich rodine nemaju vnucku, v nasej vnuka, tak sme to vybavili takto 😀

sirinka
28. aug 2010

@ladywitch26 supeeeer, nadherne babatko...aj moje mali take porodne vahy...zdaju sa byt taky drobnucky, ale uvidis, co nevidiet naberie...drzte sa!!!

dm1
28. aug 2010

jeeej @ladywitch26 maly je krasny!