Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
25. júl 2009

Ahojte Kočky!
Krst máme úspešne za sebou. Malá ho statočne preplakala 😢 . No a bol tu na ňu riadny nápor ľudí, tak sa občas ponervačila, ale už je dobre. Guláš bol vynikajúúúci, torta super a aj zákusky. No a počasie na výýýbornúúú. Posledná návšteva šla domov 19:30... Už mám aj upratané a malá zatiaľ buvka a ja som hotová...

dannynka
25. júl 2009

sssimi krasne fotto 😉 malinka bola ako princeznicka 😵

mystery7
25. júl 2009

ahojte kocky,
co je tu nove? boli sme na ,dovolenke, na chate a som bey netu skoro 2 tyzdne

dannynka
26. júl 2009

dobre ranko 🙂

mys ja Ti moc nepoviem lebo tiez sem chodim teraz pomenej 😅

ozaj dnes sa chystame na vylet do zoo v bojniciach veru som zvedava ako malinky zvladne cestu 😅

dualcore
26. júl 2009

pekne ranko 🙂
danny my sme mali vylet minuly vikend v bojniciach.aj fotky sme si narobili.maly nam teraz spi a dufam ze mu to aj dlho vydrzi lebo musime s muzom malovat,ale sme zatial lenivy a obaja sedime za pc :D

dannynka
26. júl 2009

dual to poznam ani mne sa nic nechce,uz by som mala pomalinky aj vecy zacat balit a chyystat a uja sedim za pc 😝 planujeme ist okolo 11-00 aby sme aspon polievku zjedli a mala si pospala v aute 😉

dualcore
26. júl 2009

ked ono sa to tazko dviha od pc ked si najdeme konecne chvilku casu aj nieco napisat. 🙂 Ja dnes vobec neviem co uvarit...nie ze by sa mi chcelo 😝 A ty si niekde od bojnic-alebo prievidze?

dannynka
26. júl 2009

dual sme z TN takze to mame cez hodku cesty 😉 povodne som chcela ist do lesnej pri zlíner ale bojim sa ako by malinky zvladol cestu tak skusime najskvor niekde blizsie a podla toho sa uvidi... 😉

dannynka
26. júl 2009

no nic ideme sa teda chystat,pekny dnik prajem pa pa 🙂

dualcore
26. júl 2009

no mne maly tiez tazsie znasa cesty.a uz sa mi aj zobudil ☹

luba142
26. júl 2009

ahojte dievcata je tu niekto alebo ste po vyletoch? Ja som dnes sama s malickou doma muz zobral starsiu na chatu ja som nemohla lebo tam bude rubat drevo a ze to robi buchot a spinu tak som ostala doma ☹

sssimi
26. júl 2009

Danny ďakujem 😉

dannynka
26. júl 2009

ahojte 🙂
tak uz sme stastne spet bolo super malinky prespal celu dobu v aute,a ked sme boli v zoo tak bol v klokanke a tam prespal tiez celu dobu a aj cestu spet chvilku kukadlil a potom spal.....ale zato teraz vecer chudatko nevie ako zaspat ☹

luba142
26. júl 2009

ahojte 🙂
ja som bolas dnes u kamosky na baraku cely cas mala spinkala od pol tretej do pol siedmej ked sme isli domov este si zdriemla a teraz zaspala o deviatej

luba142
26. júl 2009

a uz krasne dvihame hlavicku dnes 🙂 🙂

sirinka
26. júl 2009

my sme dnes zase trosku grilovali, mala spinkala klasicky na rukach a v manduci, ale bolo fajne.... 🙂

mimi21
27. júl 2009

ahojte vsetci
cez vikend tu bolo celkom ticho...
ja som dnes rano dostala kramy a to ma dr presviedcal ze to nehrozi
ale vraj ked su kramy tak sa lahsie chudne, tak to sa potom tesim 😀 😀 😀
mala dnes krasne spinkala do pol6, potom mala super naladu, rehotala sa a dzavotala a potom este po 9 potiahla, tak som aj ja celkom vyspata

mimi21
27. júl 2009

a uz zase spinkame 🙂

monkap
autor
27. júl 2009

mimi: ja som tiez cez vikend dostala kramy ... uz druhy-krat 😒 ... a to mi len pred dvoma tyzdnami skoncili 😠

iinuska
27. júl 2009

monka, to aby som bola stale pripravena s vlozkami??? Moje nervy 😲

zuzkad
27. júl 2009

Ahojte kocky,

nas maly mal rekord...spinkal mi od 21,00 - 7,30 v kuse a potom ako sa napapal zaspinkal a potiahol este do 9,30 tak som si aj ja pekne pospala...uuuf ale to bolo...normalne som si to vychutnala 😅 😅 😅

Ja som kramy este nedostala od sestonedelia...ani sa nestazujem 😖 😖 😖 ...nejako sa na to netesim...som zvedava kedy dostanem a ci budem mat take bolesti ako pred tym...aj ked zacinam brat antikoncepciu, tak asi bolesti nebudu az take...uvidime 😉 😉

prave sa mi zacina zobudzat moj spachtosko, tak ideeem...pekny dnik prajem

luba142
27. júl 2009

ahojte babule 🙂 ja mam tťento tyzden v plane kontrolu po sestonedeli konecne 😒 a moj mm ma dovolenku tak sa vytesuje s malej aspon mi troska pomoze ked je doma lebo chodieval s roboty vecer a ja som za cely den unavena z dvoch deti 🙂

mimi21
27. júl 2009

no ja dnes len kojim, prebalujem a hlavne periem, lebo tento moj poklad stale nalozi nieco do pilenky a vacsinou sa ujde aj nieco pomimo 😀
uz nemam ani kde susit, balkon plny a susiak sa mi nechce vytahovat
ja som este k tomu v noci rozliala Vigantol po posteli - a on je fajne mastny, tak uvidime, ci to vyslo 😒

monkap
autor
27. júl 2009

mimi skus ine plienky 😉

luba142
27. júl 2009

mimi 🙂 aj my mame kazdy den poplach lebo mala sa tak za...az na chrbat tak tiez prezliekame ale nastastie len raz za den 🙂 , a ako sme pisali raz o tom prani tak vcera som to namocila do vody s praskom a potom som za hodinu sla prat a vobec to nezislo ani na 60 takze to musim robit ako predtym najskor hned zaprat aspon mydlom a potom oprat tak sa mi to vzdy vyperie

mimi21
27. júl 2009

monka uz som mala Happy - to robi bella a teraz mam pampersky, a stavalo sa mi to u obidvoch
ale ja plienky nekupujem, dostavam ich od svokry - ma obchod so zdravotnickymi potrebami, takze si nevyberam sama -ake ona dostane, take mi da

dualcore
27. júl 2009

ahojte.ja som bola tiez spokojna s hapy ale teraz pouzivam Fixis a su super!uplne ako pampersky ale maju krajsie obrazky 😅 Mne sa maly dnes zobudil s placom a drzi ho to skoro cely cas.bud papa alebo poplakava.asi nema svoj den :D

luba142
27. júl 2009

monka, mimi ja uz som tiez vyskusala aj pampersky aj z DM-ky babylove ale na kazdych mi to urobila ked sa riadne zakakala vyslo to vrchom na chrbte 🙂

monka ake mas ty plienky?

mimi21
27. júl 2009

lubi nam to vacsinou tecie z boku 😅