Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

atima
28. júl 2009

ahojte
naš malý je na tom podobne su dni ked len po driemkava a su dni ked vkuse prespi už som si myslela že ho niečim nevedomky dopujem ked nespi 😀 .
My použivame huggys a som ovela spokojnejšia ako s reklamovanými pamperskami, no použivala som bella a nikdyy viac hotova katastrofa, tie plienky su hrube a teraz v tých horučavach to musi byť strašne a to už nehovorim o tom že nielen že mi prekakaval ale aj prečuraval tie plienky, takže to čo som ušetrila na plienkach minula som na prašok, vodu a elektrinu. 😀 😀 😀 .
My mame s cumlom opačný problem naš cumel nechce ani citiť a to niekedy by mohol hlavne ked mu nemožem dať hned papať ked chce.

iinuska
28. júl 2009

Ahojte maminky, chcem sa opytat ake mate kolotoce nad postielkou. Neviete o nejakej dobrej www stranke. Co som pozerala vsetko okolo 50 eur, co sa mi zda dost

zuzkaprofant
28. júl 2009

ahojte co mate nove mi sme etse do piatka na slovensku maly mi tu poriaadne narastol a opalil sa ako ciganca 😀 😀
napiste co je tu nove lebo ja to neprecitam co ste popisali za 3TT

sssimi
28. júl 2009

Zuzi ahooooj. Ako sa mávate a ako je doma?

Mne malá cumlík môže, ale len v ležmej polohe a pri zaspávaní. Inak na stojaka len ručičky 😀 ...

iinuska pokukaj mimibazár. Kúpiš tam aj nové kolotoče a aj použité-lacné.

Zuzkááád kde si toľko??? Kojííííš? Ja som zvedavá ako na tom ste. Či si už začala používať tú zázračnú vecičku a či sa mliečko rozbehlo?

sssimi
28. júl 2009

Inuska do kategórie názov si hoď "kolotoč"... Neviem prečo link nehodil práve na to.

sssimi
28. júl 2009

inus tento je chutnučký: a je tam super zlava.

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6267347

dualcore
28. júl 2009

baby mna dnes uz porazi.neviem uz co s malym.stale vrieska ako zmyslov zbaveny.aj na rukach aj na posteli. a pritom je vidno ze mu nic nieje a len vymysla.ani vyplakat ho nechat nepomohlo.aj teraz len vresti.na klboch budu az od druhej tak si este pockame.

dupinka
28. júl 2009

ahojte!

dualcore, mne maly vrieskal, ked chcel spinkat. Vtedy som mu privierala viecka a po par minutach zaspinkal spokojne,...
Alebo ho boli brusko, hm???

sirinka
28. júl 2009

ahojte baby...u nas maly zazrak..magdalenka spi spokojne v kociku uz asi 20 minut 🙂

dualcore
28. júl 2009

dupinka nic nezabera.brusko ho neboli. to je vidiet.proste ma svoj den a ja skoncim na psychiatrii 😒

sssimi
28. júl 2009

Dual hrkalku si skúšala? Ak nezaberie tak chce spať.

dualcore
28. júl 2009

simi ani ta ho netankuje. spat sa mu nechce dal si slofika 10min na mne a opat ma energie za kona.ja uz fakt ma dost a ked som to spominala doktorke aky byva tak mi povedala ze to len vydrzat ze niekore deti su jednoducho take ale ze maximalne do 3rokov sa to ukludni.skoro ma jej info zabilo! 😒

adulak
28. júl 2009

ahojte babule.

idete niektora s mimcom na dovolenku? lebo ja mam moznost ist do chorvatska, ale neviem co mam urobit. malu stale kojim, tak ju nechcem nechat doma. help help help 🙄 🙄 🙄 😕 😕 😕

emode
28. júl 2009

Ahoj, nebola som tu davno ... budte radi ze vam spi kazdy druhy den ja si gratulujem ked mala potiahne 2x po hodinke za den 😉 😉 ale vacsinou len tak po polhodke a tvari sa ze je vyspata 😀

ja davam bio feniklovy cajik len ked je velmi horuco aj to maximalne par hltov ...
kolotoč mame od FEHN kupovany v maďarsku a vyšiel na 800 sk a je podla mna nadherny s plysovymi farrebnymi hrackami

a sup ideme do mesta 😀

sssimi
28. júl 2009

Adulak a išiel by aj tvoj manžel?

luba142
28. júl 2009

Ahojte baby 🙂 aj my mame take spanie ze bud spi cely den a to bolo v nedelu a teraz 2 den uz spi len tak ze po pol hodkach a s kojenim ani nehovorim vzdy potiahne asi btak 5minut potom chce odgrgnut a potom uz nechce alebo si za pol hodky spomenie 😠

iinuska
28. júl 2009

adulak, my ideme na konci augusta do Chorvatska. Nevidim v tom ziaden problem, tiez kojim, co je velka vyhoda 🙂

adulak
28. júl 2009

sssimi, ano ide aj manzel aj Ameli. ja sa len bojim ked je taka malicka ako bude zvladat cestu a to teplo v Chorvatsku 😅

iinuska
28. júl 2009

adulak, ved aj u nas je teplo. My ideme na noc, maly je zvyknuty na cestovanie autom

sssimi
28. júl 2009

Adulak tak by som šla

kodada
28. júl 2009

babule ja vas zacnem za chvilu asi otravovat z vecickami pre babo, co vsetko treba ked sa narodi, aku kozmetiku a tak ...
aku zakladnu vybavu veciciek ...

sirinka
28. júl 2009

adulak mi ideme do HR v polovici septembra... a ideme vsetci aj mala...

dupinka
28. júl 2009

Ahoj Kodada!

co sa tyka kozmetiky, tak ja som mala kupene z DMky krem proti zapareninam, do kupela a este olejcek.
A nakoniec nam doktorka predpisala: na zapareniny SUDOKREM, ma lepsiu vstrebatelnost ako rybacia mast, na suchu pokozku novorodencov EXCIPIAL LIPOLOTION (je aj Hydrolotion) a do kupela davame OILATUM, to je roztok na suchu pokozku.
Pouzivam akurat mydlo Johnson ´s a teraz sme zacali masirovat s olejcekom Oil od Nivey.

Zoznam sme predsa mali v albume, nie? 😉 Ale vela toho oblecka pre babatko nekupuj, lebo drobcek rastie rychlo. Radsej si dokupis postupne. 😉

kosska3003
28. júl 2009

ahojte
tak mi uz spime som zvedava dokedy lebo mi spala od siedmej do pol 8 a o stvrt na 9 zaspala uz do rana tedy dufam lebo tuto noc sa mi zobudila o 2 ale najedla sa a spala dalej
dneska som aj vyprevadila mm do prace tak zase som 3 tyzdne sama juj ale niako to uz zvladneme

kodada ahoj ja moc kozmetiky nepouzivam aj ked som jej nakupila akosi hodne na ritku sudokrem ten je najlepsi lebo ako jediny mi pomohol ked mala mala zaparenu ritku olej od nivey ako dupinka a aj sampon mam od nivey ozaj a do kupela som davala len kamilky nic ine zatial nepouzivame
a veciek mam ako nakakanych a stale jej obliekam to iste lebo ked to operem dam to navch a zase len to vytiahnem ale uz som zacala aj od spodku vytahovat

emode
28. júl 2009

kodada
maju pravdu kup si oblecenie tak, aby si mala len na zaciatok zopar body s dlhym rukavom alebo kosielky, podla toho ci si tradicnejsia tak dupacky, ale ja som mala skor take teplaciky malinke a rozne nohavice a postupne zistis co ti chyba a v com sa drobec citi dobre ja som mala napr. len polodupky aj to len dvoje a vacsinou cherokee z tesca to som dokupila lebo mi napriklad chybali kabatiky mame dva a obidva stale nosime ... a na spanie su podla mna najlepsie celotelove overaliky na zapinanie vpredu tych som mala sest kusov a stale sa pohybujem pri spotrebe tych sest kym sa neoperu a neozehlia ...

kozmetika mam kopec olejcekov a kozmetiky nakoniec pouzivame len ten EXCIPIAL, mydielko sebamed, sudokrem a na tvaricku specialny krem od Avene to mame ale predpisanie od koznej ...

kup si hlavne pre seba cajik pre kojace mamy, aby sa ti rychlo spustilo mliecko, kremik na bradavky, ale nam skor v porodke kazali nechat zaschnut mliecko ... inak potom viac ku Zvolenskej porodnici ak budes chciet ...
ja som sa tam citila super 😀 😀 😀

mimi21
28. júl 2009

ahojte
ani ja v poslednej dobe nejako nestiham sem chodit

kodada ja mam kozmetiku Bubchen a malicka mi potom nadherne vonia 😵 😵 😵 stale by som ju len bozkavala
a ten excipial mam aj ja - je super, lebo mne sa mala velmi supala po narodeni - aj prsteky na rukach 😀
s tym obleckom maju baby pravdu, vela ti na zaciatku netreba, ja teraz zistujem, ze niektore veci sme mali len parkrat oblecene a uz mi je ich luto vyradit ☹ ☹ ☹

baby nechceli by ste ist na taky nejaky pobyt spojeny s plavanim babetiek? dame stretko 😵 😵 😵
lebo ja nad tym vazne uvazujem, segra bola a vraj je to super

emode
28. júl 2009

Inak babenky, zahajila som chudnutie ... ale ci spravne 😀 dostala som od manzela na narodky kolieskove korcule ... ja ze chce nasu malu vychovavat sam 😀 😀

pred domom nam totiz spravili tak 400 metrov uplne novej cesty a v zivote som na kolieskovych nestala, iba na lade ked som mala tak 14 rokov 😉 😉

mame za sebou druhy den zakladov, obrnena chranicmi sa pomalinky ucim ... no zadok ma uz boli ale nastastie nie od padov ale od brzdenia 😀 😀 len tie brusaky keby sa mi chcelo robit cez den na fitke 😖

emode
28. júl 2009

mimi ja som uz pisala taky navrh ja sa pridam ... najdeme nieco vhodne 😀

sssimi
28. júl 2009

Mimi kde a kedy 😀 Ja sa hlááásim