Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
2. nov 2010

@jamaat my sme styri sestry, uz aspon priblizne viem, co nas caka 😝

iinuska
2. nov 2010

@sirinka so styrmi princeznami 😀 gratulko 🙂

sirinka
2. nov 2010

@iinuska diky

rybca
2. nov 2010

@sirinka gratulujem...🙂)))) a budete skusat do stvorice chlapca?..🙂))

rybca
2. nov 2010

@jamaat - ahoj, prosim ta, ake su to tie topanky pre deti, co nosi aj Emka? Na zimu..🙂 Lacko ide v novembri na SK, ze by doniesol, bo tu take velmi nevidno. Maju aj internetovu stranku?

ladywitch26
2. nov 2010

@sirinka gratulko k babike, my sme tiez tri baby, foter chcel strasne syna, ale ma aspon dobrych zatov. a teraz sa nenormalne vytesuje z vnuka 😀

jamaat
2. nov 2010

@rybca Aké topánky myslíš?? Či značku? Ecco?

rybca
2. nov 2010

@jamaat hej, asi tie..🙂)))) ste sa pred casom tu o nich bavili, ze su slovenskej vyroby ci co..🙂

rybca
2. nov 2010

@jamaat super, tak sme ich nasli aj tu v Spijkenisse...🙂)) len este porovname ceny, nevies po com idu na SK?

ladywitch26
2. nov 2010

@rybca ecco je danska firma. na sr do predajne sla vacsinou len 2.trieda a stali od 1000 vyssie,goretex 2000a viac. 1.trieda slla na vyvoz a to bolo tak 5 a viac tisic pred par rokmi. tu idu tiez tak 100 e minimalne. muz robil kedysi v eccu

jamaat
2. nov 2010

@rybca V Blave je predajňa, kde by mala byť prvá trieda. Priamo v Martine pri závode majú outletovú predajňu, kde je to lacnejšie. Ale ceny ti neviem povedať. Kupovala som len dospelácke a Emke som ojazdené brala.

rybca
2. nov 2010

@ladywitch26 tak to potom neboli tieto, sa tu pisalo o nejakych dobrych na slovensku vyrobenych na zimu...:(

jamaat
2. nov 2010

@rybca Vyrábajú sa na Slovensku, v Martine je fabrika. Teda aj na Slovensku, fabrík majú viac. Ale firma je dánska. ............Bavilo sa tu ešte o firme Sante, tá je asi slovenská, ale nerobí goretexové veci.

kosska3003
2. nov 2010

@sirinka a jednou kralovnou 😀 no a tu pubertu ti nezavidim hihih

rybca
2. nov 2010

@jamaat hm, ale su drahe, to mi chlap nebude chcet kupit...:( kukneme este tie Sante.

emode
2. nov 2010

@sirinka tak priezvisko asi nezachovate 😀
my sme dnes boli v poradni, mame 84cm, 11kg, samozrejme bez plaču sa to nezaobišlo ale potom sa uz rozkecala 🙂

ladywitch26
2. nov 2010

@rybca drahe, ale kvalita. mne muz kupil goretex este pred svadbou a mam ich doteraz. a teda ponosila som ich riadne, a boli by dobre dodnes, len ja tava som v nich parkrat vysla v zime na plaz a ta morska voda mi rozozrala podrazku, tak sa mi zacala rozsypat. ale zvrsok drzi, spoje, vsetko a mozem aj po kaluziach stale behat a fakt nepremoknu.
inak sante si ja objednavam cez net. resp. mrknem cislo, mama nabehne do lekarne, objednaju a potom mi ich posle. s tymi som fakt spokojna pre stanku. detske ecco nemam vyskusane este.
ale k tym ecco, kup si v pohode aj 2.triedu, do nej davali vsetko, co nebolo 100%, niekedy stacil jediny svik trosku nakrivo a uz slo do 2.triedy. oni ich vacsinou oznacovali na podrazke, ze tam vyleptali taku bodku malu. a zamestnanci niekedy ked chceli pre seba lacnejsie, tak zobrali 1.triedu, spravili tam tu bodku a usetrili polovicu 😀

jamaat
2. nov 2010

@rybca Veď preto som ja kúpila nosené pre Emku. A tá druhá trieda - potvrdzujem, ako píše lady. Stačí maličký fliačik a už je to 2. trieda. Ale to zoženieš len v Martine.

rybca
2. nov 2010

@ladywitch26 ja mam topanky do hor tiez goratexove, ale tolko mi chlap neda na topanky pre Matka, co ponosi par meisacov...:(

A co poviete na Batu? Ti maju celkom prijatelne ceny.

ladywitch26
2. nov 2010

@rybca ale neviem, kolko stoja pre deti, ja som ti povedala ceny pre dospelych

sirinka
2. nov 2010

@rybca nieeee...mne uz staci, rodenie prenecham na dalsie zienky... 🙂

rybca
2. nov 2010

@ladywitch26 u nas su 80 - 100 eur co je dost aj na mna

sirinka
2. nov 2010

@emode my nie...ale toto priezvisko je tak frekventovane, ze iste nezanikne...to skor moje rodne, ale tak mam aj brata a bratrancov, len sa zatial velmi nesnazia... 😝

sirinka
2. nov 2010

@rybca ja som ecco tiez malej kupovala z bazaru za 25 eur a su v pohode, vynosi este aj tuto zimu, minimalne zo zaciaku

rybca
2. nov 2010

@sirinka @jamaat z mimibazaru?

jamaat
2. nov 2010

@rybca Ja mám z aukcie za 16eur.

sirinka
2. nov 2010

@rybca hej, z mmb....

rybca
2. nov 2010

@jamaat
@sirinka ok, diky, budem kukat, a ked teraz nosi 22, tak tie by som kupila 23, aby sa aj ponozky zmestili a este aj nozicka asi podrastie

sirinka
2. nov 2010

@rybca obkresli si jeho nozicku na papier a zmeraj najdlhsiu cast a vyberaj aspon o 1cm vacsie topanky...teda nech ti predavajuca zmeria vnutro...to je najistejsi sposob

jamaat
2. nov 2010

@rybca Aj ja mám 23 pre Emku.