Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
9. feb 2011

...nickelodeon malo byť.

soffi
9. feb 2011

@jamaat mi frcime na jim jam a samozrejme barney, ja ked toho fialoveho debila vidim tak ma az vystiera 🙄

luba142
9. feb 2011

@jamaat nasa mala ma dvd a je tzam aj slovenska aj ceska verzia nejakych viacej dielov to je, nam osobne sa paci viacej ceska 😉

iinuska
9. feb 2011

@jamaat Adamka rozpravky vobec nezaujimaju. A niekedy by mi tak bodlo, keby aspon 10 minut kukal do tej telky 😅

luba142
9. feb 2011

@iinuska to ani nasu nie, minule si velice sadla ze jej pustime krtecka no vydrzala asi max 5 minut a hotovo uz vymyslala dalej 😅 😅 😝

luba142
9. feb 2011

idem ja uz spat akasi som unavena dnes, dobru noc 😉

nikanika28
9. feb 2011

@jamaat my takisto frcime na rozpravkach dabovane v cestine na Jim-Jam, disney chanel, minimax... vecernicky uz ani nepustame, lebo su tam fakt debilne rozpravky...Ked bol Lukasko maly, pozeraval Krtka, A je to, macka Pu a neskor si oblubil Bambulku...tam je jedna cast o pozdravoch..tak ked sme boli na poste a Lukas ma tam cakal, zdravil vsetkych ludi, co isli okolo 😀 😀 😀 a to ich tam bolo teda hoooodne 😀 . Teraz maju obidvaja oblubenu rozpravku UP ..klara mi vzdy poda dialkove a krici aaaap aaaaap 😀
@soffi 😀 😀 😀

soffi
9. feb 2011

@nikanika28 no s bambulkou je to u na spodobne ako s barneym....kukame ju skoro cely den, mame vsetky casti, a musi to ist aj ked mala to nepozera, ale musi to ist, inac je nervna 🙄

sirinka
9. feb 2011

no ja uz rozpravky nepustam, lebo klarka bola skoro zavisla na nich...
takze rano pozrieme na CT1 kuzelnu skolku, po nej vcielku maju a vecer vecernicek, teraz davaju celkom v pohode....a koniec, dvd len vynimocne pustim a kanal s rozpravkami vobec, lebo mi je na grcanie z tych reklam, co tam chodia....

sirinka
9. feb 2011

ale zato citame kazdy den...

sirinka
9. feb 2011

dnes som dost soferovala, pochodili sme obchody a aj magdu som trochu viac nosila, prechadzka dlhsia na slniecku a teraz vecer uz som mala riadnych poslickov, az ma maternica zacala boliet...tusim si uz radsej zacnem chystat aj tasku do porodnice....

nikanika28
9. feb 2011

@sirinka ejha, nie za nam do rana porodis 😅

soffi
9. feb 2011

@sirinka no tak sa len setri moja, este mate cas 🙂 ale tasku si pre istotu zabal

dm1
9. feb 2011

@nikanika28 nas teraz fici na ovecke shaum. Tiez pozerame na CT kuzelnu skolku a potom vcielku maju. nejake som aj stiahla z netu lebo pri nich zial "jeme" alebo sa o to aspon pokusam takze mimo jedenia pozera rozpravky vynimocne

sssimi
9. feb 2011

@nikanika28 Mna by si si nechcela adoptovať. Ja mám vysokú spotrebu 😉

sssimi
9. feb 2011

@sirinka Ty neblázni. Veď tebe sa obe kočky narodili trošičku skôr. Len ešte kinderkuj 😉

mystery7
10. feb 2011

ahojky, prva?
Vcera som zaspala s Mirkom o 20:30, tak som sa obudila o 2 v noci cumela do stropu. Ked som uz zaspavala tak nam nejky debil o 3:47 zacal vyzvanat na zvoncek a zobudil vsetkych. My by sme este aj boli zaspali, ale Mirko ai myslel, ze je uz rano, chcel pozerat toma a jerryho v tv a nijako nemohol zaspat az o 6. teraz este spi. To zas bude den.
A prave niekto zacal vrtat hahaha 🙄

mystery7
10. feb 2011

u nas je na prvom mieste masinka tomas a chunnington a potom barancek timmy.
Bambulka, krtecek, maja...nic moc zaujem ☹

borocka
10. feb 2011

Ahojte,
ja som od dnes chora.....uz vcera mi bolo blbo, ale este to ignorovala ale dnes sa uz neda. v noci som nespala,chvilu mi bolo zima potom teplo........patka prisla vziat starka, snad to nejako zvladnu, predsa len uz ma 72 rokov. a ja sedim, pijem caj a pustam si film.

borocka
10. feb 2011

tak u nas sa telka vobec nepozera. obcas by som aj prijala keby sa mu rozpravky pacili, ale zasa na oci to nie je ktovie co. pristavi sa pri peknych reklamach. a ked prepinam tak kde su zviertka ho upozornim. inak nic, ani len znelku vecernicku nedokaze obsediet. a dobre mu tak, este sa nazavislaci dost 😉

jamaat
10. feb 2011

Dobré ráno.
Koľko vám trvá, kým sa ráno aj s krpcami prezlečiete, vycikáte..., nachystáte raňajky a najete? Mne to s nachystaním raňajok trvá vyše hodiny a jeme potom asi polhodinu. Kým sa spamätám, zrazu je 10 hodín. Kým sa potom vyhabeme von, tak je 11. Pred jednou sa vrátime, psa osprchovať, Emku uložiť, obed navariť a 3/4 dňa je za mnou. 😕

jamaat
10. feb 2011

@borocka Aspoň že ti mal kto Paťa zobrať. Tak rýchle uzdravenie prajem.

emode
10. feb 2011

@jamaat aspon sa nenudis 😀 nam ako kedy, niekedy pol hodinka a niekedy aj hodina, u nas si k tomu este pridaj zakurenie v krbe ... len my asi ranajkujeme nejakych 15 minut 😕

inak caute, konecne mam aspon par hodin pre seba 😉

tri dni sme do polnoci hore, co pripomienkujeme papiere k tej kupe, este sa nam aj ina robota nakopila, tak je to o drzku, zastavim sa vecer, ked sofia zaspi a pokracujeme dalej 😒
v utorok som bola v BA, chcela som si kupit nejaku zimnu bundu na lyze ale nic moc 😒 zato sofii sme nakupili 😅

a teraz si vas idem precitat 😅

emode
10. feb 2011

a k tym rozpravkam ... sofia ich sice odsleduje, ale ako je starsia tak pri tom musi skakat, hadzat sa, mykat a pod. momentálne vláčik Tomáš, Macko Pu ju už veľmi nebaví, JimJam občas, ale nepúšťam jej to stále ... a Barnyho tiez nemusim 😖

emode
10. feb 2011

@borocka skoro sa uzdrav a vela oddychuj, ak sa ti da ...

borocka
10. feb 2011

@jamaat a o kolkej rano vstavate?? a co chystas na ranajky??
mne sa to zda celkom dlho, my vacsinou medzi 10 a pol11 sme uz vonku, a to maly vstava az o osmej. a ranajky mame 5 minutove, len upratovanie kuchyne dlho trva, lebo vzdy surodenci nechavaju za sebou binec

luba142
10. feb 2011

ahojte 🙂
@jamaat no tak ja vstavam o 6:45 vychystat Kiku do skoly, potom sice mala uz je hore od 7:30 tak ale lahnem si este aspon do pol deviatej, a do 10-10:30 stiham aj ranajky aj sa umyt prezliect, mala ranajkuje iba mlieko z flase takze pohoda, ked tak si zobne z mojich ranajok nieco, mezi tym ked nemam tak postavim varit a okolo tej pol 11 ideme von a pred 12 sa vraciame, dame obed a ide spat....ale niekedy doobeda nevarim ked myme z druheho dna, tak sme vonku uz o 10 😉 😉

soffi
10. feb 2011

@jamaat u nas rano hned ako vstanem usteliem a poupratujem spalnu a obleciem malu, zo spalne ideme rovno do kupelne, umyjeme zuby, tam
sa ja prezleciem, hodim provizorny make up, sup do kuchyne kde umyjem po mazelovi riad-lebo ten si na ranajky hadam svedske stoly robi hihi, malej zalejem caj, urobim ranajky, a ideme k susede na kavu, alebo suseda pride k nam, vstavame o pol osmej o desiatej uz nemame co robit 🙄 , ak idemem von tak ideme, ak nie tak sa hrame, u nas to ide zasa pomaly, lebo ja neznasam ked mam bordel a tak hned rano vsetko upratujem-inac to je choroba normalne, aj u psychologa som s tym bola, nastastie mi tak nesvitori ako kedysi 😅 ,

nosia vase deturence este dudel? mne mala pred spanim a ked sa niekde silno udrie alebo spadne tak pyta, neviem ci uz nato nieje velka 😕

jamaat
10. feb 2011

@borocka
@luba142 Budíme sa medzi 7 a 8hod, kým sa ja preberiem, vstaneme okolo 8-8,30. Na šerblíku si posedí nejakých 10 minút, síce je vycikaná hneď, ale chce si čítať. Na raňajky chystám vždy chlieb alebo pečivo s maslom a trebárs šunkou, syrom, lekvárom..., urobím nám obom čaj. Keď raňajkujeme, tak vám sem zvyknem napísať, lebo ntb mám v kuchyni na stole.
A ozaj neviem, ako by som stíhala urobiť obed tak, aby o 10,30 už bol hotový 😨

luba142
10. feb 2011

@jamaat ja postavim napriklad najskor nejake maso, nech sa dusi a potom robim ostatne, umyvam sa a ranajkujem, napriklad o nejakej 9 postavim maso, vacsinou je na kocky takze je aj rychlo hotove a ked robim ryzu, lebo cestovinu tak to staci pred 10 postavit na sporak, no je pravda ze mi to nevide vzdy ale snazim sa aby ano ,ale poriadok v kuchyni uz nestiham tak uplne 😀 a to dorabam az ked prideme, nez sa mala naobeduje tak ja poriadim kuchynu 😉 , ja uz som prebrata tym ze som hore s Kikou 🙂