Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
21. feb 2011

@ladywitch26 taki to ma mrziiii ☹ ☹ ,mozno sa to este nejako zmeni a pojdete

luba142
21. feb 2011

@sssimi z akeho cesta robis perky? Neotvaraju sa ti vo vode? 😉

sssimi
21. feb 2011

Ahojte kočky.
Ďakujem za priania k skorému uzdraveniu. Boli sme aj u doky, tak zatiaľ len horúčkuje, dýchanie má čisté a ani hrdlo nemá zapálené, tak som zedavá čo sa z toho vykluje. Spí každé 2 hodiny, teraz už ťahá nejako strašne dlho a ja som hotová. Ide mi hlava prasknúť.

@luba142 kúpila som mrazené 😉

luba142
21. feb 2011

@sssimi no teda 😎 😎

soffi
21. feb 2011

tak my uz spime, hotova som, chora je a ma aj zvysenu teplotu tak sme nai von neboli, tento den mal hadam 50hodinnn, vsetky rozpravky dookola, ona len murci, a mnauci, ved ja aj chapem ze je chora, ale aj na mna daco asi lezie, no teda super zabava... 😒

kosska3003
21. feb 2011

tak my uz spime ja som doma zo zumby bola sranda bolo nas tam strasne vela tak sme sa tam fackali kopali u nas to tu bolo prvy krat tak bolo vela som zvedava za tyzden ako bude zajtra idem do susednej dediny

borocka
21. feb 2011

@jamaat pato tiez nebyva na deti zly, len obcas ked sa mu hracka velmi zapaci tak si o nu zabojuje. ale v takomto velkom kolektive este nebol, tak som zvedava ako sa predvedie a ako zapadne.
v aute zvykne spat, tak cca hodinku.... a inak zvykne prostestovat. tiez dlho neobsedi....ale hadam sa spolu trochu prebavia, vezmem nejake knizky a skladacky, mozes nejaku decku hudbu? spravime im prestavku, tak snad hlavne my v dusevnom zdravi docestujeme 😕

borocka
21. feb 2011

@kosska3003 aj u nas na dedine v telocvicni iekto precvicuje zumbu, ale vraj vekovy priemer je tam 15 rokov, tak sa nepojdem strapnovat ja stara vykopavka 😀 😀

kosska3003
21. feb 2011

@borocka no u nas su aj deti ale aj omnoho starsie odo mna ako ty by si medzi 15tky isto zapadla myslim vzhladovo

borocka
21. feb 2011

@kosska3003 toto neviem ci brat ako kompliment 😀 😀

sirinka
21. feb 2011

@borocka jaaaj ty sladka mladica....tiez si myslim, ze by si tam mohla chodit v pohode... 🙂

kosska3003
21. feb 2011

@borocka no a ze ako komplimet co mas 50 ved ty si tu snas skoro najmladsia ako ani ja niesom stara ale raz telia z teba takze by si tam isto zapadla a aspon si odychnes od maleho a kostru natiahnes

borocka
21. feb 2011

@sirinka lebo ty si kysla babka 😀

@kosska3003 musim daku partacku na to pozhanat, lebo sama tam sunky natriasat nepojdem. a je tu vlastne niekto mladsi odo mna???

sirinka
21. feb 2011

@borocka no tak uz som prekrocila magicku 30 😝 tak uz sa zacinam radit skor k strednemu veku...a to nehovorim o tom, ze v tvojom veku mi ludia po tridsiatke pripadali uz dost staro a fadne.... 😅

kosska3003
21. feb 2011

@borocka no ako ja tiez nechodim sama a ty mas kde tie sunky prosim ta 😀 sssimi je rovnako stara ako ty co viem

luba142
21. feb 2011

@sirinka no ved to aj mne a teraz ja mam 33 a ked niekde sme s babami tak medzi nasim spravanim a spravanim sa nejakych 20-tok nieje az taky velky rozdiel 😀 😀

borocka
21. feb 2011

@kosska3003 neviem, simi nema uvedeny vek.... treba jej dat indiskretnu otazku 😝 a sunky by si chcela vidiet??? no vsade sa mi slachy hompalaju........moje najlepsie roky v tomto smere su uz daaavno prec 😠 neni to este take zle, ze by som dupla a stehno sa mi bude dalsich 5 minut hompalat, ale teda taky biceps mi nenahmatas 😀 😀

@luba142 a teraz mi povedz, ci vy baby 30nicky sa spravate primlado, alebo tie 20ky zasa velmi dospelo??? 😉

kosska3003
21. feb 2011

@borocka ona je tvoj rocnik isto

sirinka
21. feb 2011

@luba142 tak ja uz som davno nebola v takej spolocnosti...ale teda moje sestry dvatsiatnicky ma vedia obcas pekne rozosmiat... 😀

luba142
21. feb 2011

@borocka no ja si myslim ze my sa spravame primlado 😅

@sirinka no ved ani ja ale obcas vybehneme len tak vecer na chvilu von raz za pol roka 😀 😀 , tak to potom vyzera ako keby sme medzi ne zapadali 😀 😀

kosska3003
21. feb 2011

@luba142 ako ja strasne rada sedavam z rocnikom nad 3é ajnad 40 to je taka sranda ja sa sulam smiechom terza idem na svadbu sa tesim tam budeme taka partia

sirinka
21. feb 2011

@luba142 no hlavne je, ze este nezapadame naozaj 😀

luba142
21. feb 2011

@kosska3003 akoze sedavam so sebe rovnymi sice ale tak sa sulame od smiechu ze az sa po nas vsetci kukaju 😀 😀 , teda nie uplne ale je tam par rokov rozdiel ci hore ci dole

@sirinka to je hlavneee 😀 ...a este ked nas aj casnicka oslovize kocky co vam donesiem 😀 😀 😀

kosska3003
21. feb 2011

@luba142 ved aj ja ako sedavam tak v mojom veku ale sranda je hlavne ak si rozumieme a na veku nezalezi

sssimi
21. feb 2011

@borocka a šak sa neboj opýtať 😀 Mám 23

Sarah stále horúčkuje. Večer zase 40ka. Ani Nurfen nezabral, tak som ju osprchovala a dala som jej na hranie vodu s citrónovou šťavou... Vyzerá že zabralo. Už tu beha a aj kinderko zjedla aj keď nie som nadšená, ale aspoň niečo.

kosska3003
21. feb 2011

@sssimi no krasa skore uzdravenie hadam to klesne do rana

luba142
21. feb 2011

@sssimi ak horucka neklesne po 3 hodinach ja striedam panadol a nurofen 😉

a na mna ide kasel tak si idem nieco aj ja nasadit ☹

luba142
21. feb 2011

@kosska3003 presne tak na veku nezalezi 😉 😉

sssimi
21. feb 2011

@kosska3003 Už si kreslí, som zvedavá kedy pôjde spať. Dnes prespala polku dňa. No dúfam, že aspoň 7 hodín v kuse potiahne, lebo ja som už hotováááá.