Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
22. feb 2011

inak ahojte 🙂

@kosska3003 neviem skus nejaky masnejsi krem na to aj modra klasicka indulona alebo co mas doma...mne to mala na lickach aj na celom bruchu a trupe, len to skorej vyzeralo ako sucha koza taka ako exem, po par dnoch staleho natierania nam to zmizlo....neviem ake to ma Marika 😒

luba142
22. feb 2011

@emode volala si do toho Centralu? co ti povedali??

lejlocka
22. feb 2011

@kosska3003 ahoj, citam vas, prispievam veeeelmi zriedka, ale take ako si odfotila ma aj moj syn. mava to vacsinou v zime, je to taka vysusena pokozka, nic vazne, vacsinou ked to riadne niekolkokrat denne premazavam modrou indulonou tak to zmizne. ma to aj na lytkach. ale cervene bodky nemavame.

mystery7
22. feb 2011

ahojky
Tak ja som vcera zaspala s malym o 20:30 a od 1:45 do 5:45 som cumela do stropu- na porazenie!!!! 🙄 😠 a rano budicek o 6:30 🙄 som na mraky
Dnes sme boli cvicit, bolo fajne, Mirko spolupracoval. A realtivne rychlo aj teraz zaspal. Len stale prerabaju vytah, tak vrtanie a treskot je tu poriadny.
@sirinka drz sa, da sa len zatat zuby a vydrzat. A co sa tyka skriknutia v obchode- ked treba, tak treba. Ja sa niekedy pri Mirkovi citim ako hysterka 😅

@duracelko ja som mala kocik -teraz neviem nazov, ale mam ho v galerii a bol dlhy, ale uzky. Nevosiel mi tam fusak, tak maly bol v deke a hrubom overale. Vazil 14kg a dostala som sa s nim vsade, vanicka sa dala otacat. Ale moj Mirko od 3.mesiaca nechcel niaj lezat, tak som ho kocikovala vo vajci, ktore sa dalo pricvaknut na konstrukciu.

kosska3003
22. feb 2011

@lejlocka ok diky som aj myslela ci to nema zo zimi tak som jej to dnes natrela co mam niveu ochrannu proti zime a vetru no uvidim

soffi
22. feb 2011

@sirinka moja, to mi je velmi luto, viem si predstavit to zufalstvo....ja postupom casu zacinam zistovat, ze nase deti su v podstate rovnake stale, len vsetko zavisi od toho aku mame naladu my....ked s nami hormony lomcuju tak sme nervozne, tak aj deti su automaticky, to mm sa smeje ze ja mam take dni dva tyzdne pred M a potom 10 dni pocas nej, takz e vpodstate stale 😅 , verim ti , ze uz mas toho dost, treba oddychnut moja

inac my sme boli dnes u lekraky, a mala ma zapal priedusiek, takze sme prvy krat na ATB az sa toho bojim

luba142
22. feb 2011

@soffi neboj sa prezijes...ja som malej davala ATB v priemere kazde 2 mesiace, teraz uz nemame s tym problem ale zo zaciatku mi prve davky vzdy vyvratila no uzila som si svoje teraz uz sadrzime tak dufam ze sa na nas nic nenalepi zase klop klop klop 😉

sirinka
22. feb 2011

no magda uz ma vyse tyzdna sople a stale jej neprechadzaju a dnes cez obed jej vystupila teplota na 37,6°C, tak ked sa zobudi asi ju zoberiem na pohotovost, nech jej radsej zase pozru tie uska... ☹ aj tak je taka umrncana cele dni, aj tuto noc bola hore vyse 2 hodin...

borocka
22. feb 2011

@sssimi ved ja sa nebojim, myslim ze ziadna z nas nie je este v takom veku aby sa ho hanbila priznat 😀 😀 a my dve uz vobec nie 😉
nam tiez na 40ky teploty nezabral nurofen, tak som dala obklady a ked som zrazila na 38 tak siel pod sprchu, velmi nam to pomohlo. a pre jedlo sa netrap. pato tiez vtedy dopar dni nic nic nezjedol a teraz dohana a zerie ako odtrhnuty z retazi. telo ma zasobi, urcite ti od hladu nezomrie 😉 hlavne vela trpezlivosti s nou!!!! skore uzdravenie

luba142
22. feb 2011

@sirinka no tak toto ti nezavidim, ja uz by som ich asi vycapala aj po zadku, niekedy mam pocit ze ked revem tak je to este horsie Kike som uz povedala,ze ma rozum a nebudem po nej vrieskat,ze jej dam rovno facku...keby som to raz urobila mozno bude klud, lenze som taka ze radsej zarevem...teda vonku malokedy 😅 ,ale doma stale a stale slubujem ze dostane...no co uz. Snad bude lepsie, hlavne ty sa co najmenej vytacaj teraz 😉

luba142
22. feb 2011

@sirinka a s tymi uskami to poznam doverne, ked nastupila Kika do skolky tak sme boli s usami doma skoro kazde 2 tyzdne ☹

mystery7
22. feb 2011

@sirinka aj ta choroba robi asi svoje.

@luba142 ked Mirko vystraja, dostane po zadku aj vonku. Mm mi hovori, ze ma raz zavru ☹

borocka
22. feb 2011

@sirinka tak to ti nezavidim, viem si zivo predstavit ten hum buk v obchode, a kopec ludi na teba civi a kruti hlavami ze s dvomi detmi si nevies poradit a este aj tretie v bruchu nosis 😖 😖 uz len dako vydrz, mm sa da dokopy, sestra ti nepomoze s babami? aspon klarku vyvencit?? ved aj to sa rata!

luba142
22. feb 2011

@mystery7 aj ja capnem malej aj vonku ked uz je toho vela,ale nastastie vonku je poslusne dievcatko zatial, drzi sa za ruku a ideme 🙂 🙂

mystery7
22. feb 2011

@luba142 u nas sa obcas vystraja aj vonku 🙂 a minule sa tak vykrucal v kosiku na nakupe, ze som ho musela podplatit kindercokoladou 🙄

soffi
22. feb 2011

@borocka mm je skratka moj manzel 😉

ostrovanka
22. feb 2011

Ahojte, nasla som velmi peknu stranku, tak sa chcem podelit. Versiky, pesnicky, hry...
http://www.pekarikova.szm.com/fantazia.html

sirinka
22. feb 2011

@mystery7 ja im nedavam na zadok, lebo to nema ziadny ale vonkoncom ziadny ucinok...

@borocka sestra uz sa zacna chystat na statnice, kazdu chvilu maju nejaku seminarku, takze momentalne k nam velmi nechodi...

mystery7
22. feb 2011

@sirinka u nas pomaha 😉

jamaat
22. feb 2011

Mám dobrú náladu, boli sme sa vyvenčiť, hore je všetko biele, tak sme sa bobovali, aj Deny pekne ťahal Emku na boboch. Nebolo žiadne hodenie sa o zem, len pár zamrnčaní, ale v norme.

borocka
22. feb 2011

@soffi ja viem co znamena mm....asi sme sa nepochopili. siri pisala ze manzel ma teploty, tak jej nepomohol s dievcatami. preto som pisala ze " mm sa da dokopy, a bude lepsie".

@mystery7 u nas po zadku nepomaha, to len chyti krpec vacsie nervy a pod ho dalej vyvadzat. ani mne to nepomaha, potom mam len vycitky ze som situaciu mala inak riesit.

@jamaat aj u nas je zatial fajn, doobedu sa pato vyblaznil s bratrancom v dielni, majstroval, pomahal......potom sme varili, a teraz tu kuka z okna na nejakeho psa.

sirinka
22. feb 2011

tak som sa nakoniec rozhodla neist na pohotovost, ked sa zobudila nemala teplotu, bola som kupit usne kvapky, dala som jej nurofen, pre jeho protizapalove ucinky a zajtra zavolam nasmu usnemu, ci si najde cas ju skontrolovat...

luba142
22. feb 2011

@sirinka a ty si nedavala usne kvapky doteraz? To si mohla preventivne uz na zaciatku 😉 😉

mystery7
22. feb 2011

@borocka zase nedostava po zadku kazdych 5min 😉 ked uz vyvadza a neda si nic vysvetlit, nijako sa motivovat, a ked ani ruku neda, proste vyskusam vsetko, tak nakoniec capnem po zadku, uz vie, ze je to krajne riesenie

borocka
22. feb 2011

@mystery7 neboj, neboj, ved socialku na teba nebudem volat 😀 😀 viem, ako si to myslela...ver ze aj u nas dostane po riti, a kolkokraaaaat. ale nepomaha to, najprv napominam, potom pokricim, potom aj po zadku alebo po prstoch dostane......ale cim viac som ja vytocena tym viac je on uspokojeny a provokuje dalej.

inak sa divim ze este socialka neprisla na kontrolu ku nam. parkrat sa stalo ze mlady pan musel hned z obchodu odist s plnou pusou. este v obchode v pohode a vydeme von, a on ako tur musi dostat hned to co som kupila (nevadi ze som kupila len nejake konzervy alebo zeleninu, co sa proste neda jest len tak). on to musi dostat hned a okamzite. a ked som mu odmietla dat, tak spustil rev a krik, hodil sa o zem, zatinal sa a nepohnem s nim. a ludia vidia len to ako decko reve a vzpina sa, mna ako som vytocena a taham ho za ruku domov, tak si moooozu mysliet. a pritom len on mlady pan musi mat vsetko hned a okamzite. 😕 🙄

soffi
22. feb 2011

my sme dnes mali taky vybuch v obchode kvoli lopte, zbadala lotpu a nechala som jej nech ju drzi pocas nakupu, ona je maniak na lopty, -ze aspon v klud enakupim, a potom som ju chcela vratit, vystrajala nehorazne, vrieskala, nato jej sople tiekli az na krk kokos, a ja balila veci pri pokladni, ludia kukaju ze chjuda dieta ani spole jej neutrie a ja som nevedela co skor, ci platit, ci ju utisovat, ci nakup skladat, ci sople utierat, nakoniec som ju v lekarni podplatila ahroznovym cukrom hehe 😝

mystery7
22. feb 2011

@borocka ja len nech nevyzeram ako netvor-mlatic deti 😀
@soffi pozname, ja nosim v taske kindercokoladky, ked cakame v rade pri pokladni tak mu dam a ja rychlo vykladam, skladam, platim a utekam 🙂

Dnes sme boli v meste hladat darcek pre moju babku a uja-budu mat teraz obaja narodky. Isla s nami aj svokra, tak Mirko dosiel domov s novym vlacikom, hubkou na kupanie (zlty pes) a ja s kabelkou 😝 ale darceky ziadne ☹ tak zajtra pokracujem. A u nas aka kosa, vetrisko ako nejaky orkan....paradne sme vymrzli

soffi
22. feb 2011

baby mylsite ze sa moze chodit so zapalom priesusiek vonku? ja s malou nikam nechodim od piatku,....nema sice vysoke tepltoy no ale viete....ja som nazoru ze nema chodit von mm vravi ze sak na chvilu, co myslite? zajtra zasa cely den doma, no htuza to bude 😖

jamaat
22. feb 2011

U nás už druhý deň za sebou bez hysáku. To je polahodaaaa! Večer bola besná ako 100 čertov, ale napodiv sa nechala bez kriku vychystať do postele. No a už asi 4. deň zaspáva sama len s fľašou v ruke. 🙂 ....Ale ešte nespí. Takže ešte sa to môže zvrtnúť.

jamaat
22. feb 2011

@soffi So zápalom priedušiek do zimy podľa mňa nie.