Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
18. mar 2011

@iinuska A dačo užitočné? Už teraz vieš, ako na to? 🙂

iinuska
18. mar 2011

@jamaat no jasne oddnes to bude malinovka 😀 Nic nove som sa nedozvedela. Ze je treba s dietatom komunikovat a dolezita je dovera. Toto u nas funguje

soffi
18. mar 2011

ja milujem bryndzovu polievku, este som ju nevarila, ale mamka ju robi, ninka uz jedla bryndzove halusky, no teda jedla-ona v posl. dobe zasa malo je a min, sobotu sme ich robili tak asi 3x dobla, inac ja som dnes totalne unavena, o 6.15 som bola obj. k ocnej a tak som hore od 5.00, lahla som teraz k malej, ale radsej som vstala, lebo som hrozne hladna 😅 , oci ma z tych vysetreni neskutocne palia, a bolia , akoby som nespala tyzden 😒

emode
18. mar 2011

Ahojte,
Sofiu mam doma, zas mame dost neprijemnu nadchu, ta posledna viroza oproti tejto potom ani nebola 😅 ale naladu ma, zlostit ma vie priam ukazkovo, kazdu misku, ktoru vidi, vysype, je jedno, co je v nej a pozbierat ani nahodou ... tak som ju statocne ignorovala, kym sa vyzurila a bola ochotna to ist so mnou pozbierat ...

mne sa next paci, samozrejme nie vsetko a z nextu aj objednavam, ceny su vyssie, ale viem, ze v normalnom stave to nosene predam este za polovicu, a lahko predam znackovu vec, tiez som to dlho prepocitavala, ale vychadza ma to potom fakt dobre, ponosime a posuvam dalej 😉

sirinka
18. mar 2011

u nas sa trosku vycasilo, tak hadam ideme na chvilku von...dnes ani magdulka poobede nechcela spat...

borocka
18. mar 2011

@jamaat ja bryndzu ani nemam rada, aj halusky jedavam len syrove pripadne s vajcom.
@sirinka a do halusiek zasa pridavam sladku smotanu na slahanie a trochu rozpustenej bravcovej masti, aby sa nezlepili ked aj vychladnu. tak mi to maximalne chuti. potom ani mlieko k nim nepotrebujem pit

borocka
18. mar 2011

@emode predavas veci po malej? na akom portali? alebo cez noviny? tiez som si vsimla ze do nazvu inzeratu musim dat ze vec je znackova a hned to vsetci okukuju, hoci je rovnako pekna ako kupena v obyc taku alebo cherokee. dnes su ludia znackami posadnuti.

@sirinka u nas prsi od vcera skoreho rana a vraj cely vikend bude. tak som nam aspon bundy oprala a pato si potom taku mokru obliekol ze " idem vonku" chuda, nie a nie pochopit ☹

sirinka
18. mar 2011

@borocka ved aj u nas, teraz ale uz neprsi, ale stale dost fuka...no na pol hodky sme boli von, lebo baby uz su ako z divych vajec...
ja bundy a oteplovacky kazdy tyzden periem skoro...

borocka
18. mar 2011

@sirinka tak my oteplovacky uz daaavno nepouzivame, odkedy je nad nulou. a kedze bundy ma teraz perchodne 3,tak mu to prestriedam a hlavne na dedine ked viem ze aj tak po prvom pouziti od opratia je zasa spinava, tak to nema zmysel.
pato sa teraz pol hodinu prebavil, lezal na gauci a zuzlal retiazku na cumel, samozrejme ze bez cumla!!! stacila retiazka, tu si poskrucal a tlacil na dasna. lezal ako pecuch. musi ho to boliet, ale na to vsetko sa s nim da celkom Ok pracovat, klop klop. teraz sa mi tu hra a vysuva zasuva CDromku. ideme si dat nejaky olovrant,len neviem aky

sirinka
18. mar 2011

@borocka tak samozrejme oteplovacky teraz uz ani my...ale dnes som jej dala hruby overal, lebo riadne fucalo, aj rukavice si vypytali...
ja zase raz za tyzden preperiem ich bundy a overaly...lebo na ruzovej vsetko vidno a nemusia chodit ako prasiatka...

iinuska
18. mar 2011

ahojte
my sme vyuzili chvilku, ze neprsi, tak sme vybehli von, ale riadne studeny vietor fukal. Som prisla riadne premrznuta. Veru
@sirinka aj my sme mali rukavice.

nikanika28
18. mar 2011

tak my sme boli vonku aj ked prsalo 😝 , ale bolo celkom fajn, hlavne sme sa trosku odreagovali. A stale prsi a prsi..a este asi aj dlho bude, riadne sa mraci zo vsetkych stran 🙄 .
Ale dnes vecer sa idem vyvencit po dlhej dobe ja 😀 😀 😀 ...aj daky drink si urcite dame 😝 😀

soffi
18. mar 2011

my sme vysli len na chvilku von, kedze prsi, len do obchodu a spat, ninke som dala gumaky a prsiplast tak sa vytesovala ze moze chodit po vode, a uz ako som klucik strkala do vhcodovych dveri-otocim sa a moja niny sedi v tej najvacsej mlake!!!!!caplo tam snou, takz esranda, ale zlate to bolo , ako sa tvarila, lebo ona neznasa ked je mokra, aj ked sa pocika 😀 😀 😀 , tak sme sli hned domov, hlavne ze vsetko ciste som jej dala, mozem zasa prat, ty kokos niekedy uz cakam ze ma susedia zastavia a sa ma opytaju ze co tolko periem ke du nas skoro kazdy den pracka ide, niekedy aj 2x

iinuska
18. mar 2011

@soffi tak pekny vecer 😉

@soffi a coze tolko peries ? My sme styria a periem tak maximalne 2x do tyzdna 😅

soffi
18. mar 2011

@iinuska no ved to, raz do tyzdna sa peru manzeliove veci z prace, raz do tyzdna biele, raz farebne, do toho malej cez tyzden aspon raz este extra periem vetrovky, uteraky, mala sa teraz uci cikat, takze ju aj 3x prezliekam, kedze nie vzdy to vyjde hehe, no sice to preperiem v rukach, alevzdy sa mi to zda nie ciste, takze to hadzem do pracky, minimalne 6x cez tyzden periem urcite

luba142
18. mar 2011

pomoc nejde mi FB nemozem sa prihlasit ☹ ☹ ☹ a Barborka teraz mala 38,3 mam obavy ze to na nu preslo od Kiki ☹ ☹

sirinka
18. mar 2011

aj ja periem tak 2x do tyzdna, niekedy iba raz...ale zato potom otocim 3 - 4 pracky....

sssimi
18. mar 2011

@nikanika28 mne dnes Sarah zjedla jablko celé, zostala len kostrnka. Aj jadro spapala. Ale ona je ovocno-zeleninový maniak.

My sme včera a dnes robili skriňu vstavanú. A krááásne sa nám podarilo drevenú plávajúcu podlahu poškriabať. šlaka..... taká ryha je tam-neviem čo s tým. Asi to len prelakujem priesvitným lakom nech sa to moc nezasiera.... Do kelu... Nechceli sme si to dať robiť firme práve kvôli tomu, aby nám nedohúkali podlahu a nakoniec sme si ju samy zničili, že až....

iinuska
18. mar 2011

@luba142 u mna fb ide. Mne to blblo tak pred mesiacom zhruba

borocka
18. mar 2011

@sirinka tak ale ani v ruzovej chodit nemusia 😉
toto ja moc nemam rada, ked sa dievcatka furt len do ruzovej trepu, v najhorsom pripade do fialovej. aj sestra tak svoje baby oblieka, az su ako lentilky. ked mne to az oci trha. ved ktore dievca aj v modrej nie je pekne???????
ja patovi okrem fialovej a ruzovej kupim kazdu farbu. najlepsie ked jeden kus ma na sebe viac farieb.

@soffi tak teplacky na doma jej kupuj v tmavsej farbe. ja doma pata necham aj 3 dni v tom istom. ved mne sa paci aj vo vreci a doma ho nepotrebujem za modela obliekat. tiez u nas plati zakon schvalnosti, hned ako mu obleciem ciste a vonave, tak pri prvom jedle sa zabaga.

luba142
18. mar 2011

@iinuska pise mi to ze koli udrzbe stranky,bola som u mm a tiez mu ide

jamaat
18. mar 2011

@borocka Myslím, že @sirinka je akurát z tých, čo si na ružovú nepotrpia. 😀 ....Ja teraz rýchlo kupujem aj iné farby, nielen klasické dievčenské, lebo viem, že o rok-dva si už bude sama vyberať a just si bude vyberať ružovú. Tie dievčence to už majú v sebe. Ale vydražila som pred pár dňami ružové plátené nohavice a kúpila som fialovú kvázi koženú bundu 😀

iinuska
18. mar 2011

juj a som zabudla, rano Adamko va hlaska, ako zbadal Petka'' Petko co bolo v skole ?'' 😀 😀

@borocka presne, aj ja Adamkovi nechavam teplaky a tricko aj 3-4 dni.

luba142
18. mar 2011

@borocka ja malej necham tiez teplaky aj tyzden, len tricka menim bud za den alebo 2 podla toho ako je spinave
Tiez periem pre nas 4-roch tak raz za tyzden alebo niekedy 2 razy ale to je malo kedy

luba142
18. mar 2011

@jamaat no to poznam ked idem s Kikou nakupovat tak tmave veci sa jej nepacia,vsetko chce bud do ruzova,alebo do fialova ide ma rozhodit niekedy ked ma modre alebo sede nieco to je chalanske a oduva sa..a pritom su to dievcenske tricka,alebo veci 😅 😅

kosska3003
18. mar 2011

ahojte

tak ja som sama mm isiel na pivo a aj tak mame akusi tichu domacnost tak nech si ide zajtra mu musim povedat uz cosi lebo on je schopny cusat aj mesiac a to mi akurat tak adrenalin stupa 😀 😀

ja malej kupim aj ruzove ale malo strasne vela veci ma skor v tmavsich farbach alebo zelene to je moja farba zas 😀 😀 a periem raz za tyzden ale tak 2-3 pracky

soffi
18. mar 2011

@borocka no ved v tom je problem, z eona sa vkuse zaspini, podbradniky odhadzuje, a vsetko utiera do seba, takze na konci dna je ako prasiatko a to niekedy ju dokonca musim uz pooobede prezliect, niekedy sa stane z enie, ale to je fakt malokedy

borocka
18. mar 2011

@jamaat jani, ale ja nevravim ze dievca nema vobec nosit ruzovu, ale doslova neznasam ked je furt oblecene len a vyslovne len v ruzovej. aj patovi kupim modru, no len preto ze mu robi este krajsie oci.

@soffi a ozaj, to asi peries len take polovicne pracky, lebo ozaj tolko nemozete zaspinit. u nas sme 6 a operieme tych 6plnych praciek tyzdenne + nejake vynimocne prania (periny, deky, bundy, zaclony,....) ale to je raz za mesiac.

borocka
18. mar 2011

@luba142 ja to nechapem. co si pamatam ja som ruzovu neznasala vzdy, radsej som mala tyrkysovu a azurovu....az potom po 15tke prisla na mna taka faza svetlo ruzovej, ale dnes ak si daco kupim tak staroruzovu tmavu. inak skor tyrkysove. skus kupit modre, zelene ale s babskym obrazkom, ze tam bude dora alebo take daco.

@soffi tak samozrejme ze aj pato sa zaspini, ale da sa to vydrzat, doma ho fakt nemusim mat vymodelkovaneho. aj sebe nechavam domace oblecenie dlhsie. aj ked hned prvy den ma pato zacape,alebo sa dacim obtriem.....tak co to budem prat?? ked viem ze druhy den si aj to nove ciste zasa zaspinim?? ved to jeden kolotoc....fakt ze aspon 3dni chodime tak isto obleceni, ved je to len na doma, nik nas nevidi.

jamaat
18. mar 2011

@borocka Jasné, veď som pochopila. Mne sa tiež nepáči, keď je furt všetko ružové. A koľko krát pozerám na chlapčenské veci, že aké pekné! A dievčenské robia skoro všetko do ružovo-fialova. 😠

@luba142 Aj mne blbol FB a teraz sa mi nedajú fotky nahrať.