Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

emode
30. mar 2011

Dobre rano,
aj Sofia sa obcas takto zobudi a tazko sa utisi, musim ju nechat ani dotknut sa jej nemozem ...
no, my mame jednu z tych poslednych stoliciek prerezanu a trvalo to takmer 2 mesiace ... idu dalsie, ale to obdobie, kym sa nieco prereze je fakt dlhsie ...

iinuska
30. mar 2011

dobre ranko
dalsia prespata noc, aka parada, slniecko svieti, no co si viacej priat 🙂
Adamko hned od rana spomina trampolinu, teraz som mu pustila spievankovo, vcera ani telku nepozeral, boli sme do pol 7 vonku, co som ho nemohla dostat z tej trampoliny 😅
Navarene mam, dorobim len nejaku polievku pre Adamka

ostrovanka
30. mar 2011

Kocky, ani radsej uz necitam, ako pekne doma, slniecko a teplucko, s deturencami furt vonku. U nas zas katastrofa, od nedele nasnezilo 25 centi a dnes rano -4. Uz nevladzem.
15. letime na Slovesnko, dufam, ze si uzijeme teplucko.

jamaat
30. mar 2011

@ostrovanka Ak ťa to aspoň trošku uteší, my tiež musíme ráno autá od námrazy škrabať. 🙂 ...Ale cez deň je už potom teplo, po snehu ani chýru, ani slychu.

ostrovanka
30. mar 2011

@jamaat Zlata si 😀

emode
30. mar 2011

@jamaat co ty vstavas o siestej do roboty??? 😅

iinuska
30. mar 2011

@ostrovanka no hold, ale v Norsku to asi tak ma byt. Tam je ako teplo v lete? Myslim kolko stupnov tak maximalne ?

ostrovanka
30. mar 2011

@iinuska No to zalezi velmi, kde zijes, Norsko je obrovske.... U nas v lete max teploty okolo 20-22, ak viac, to je totalny sviatok. Najhorsie, ze to nie je stabilne, a tych 22 je tiez zriedka. Bezne klesa teplota aj na 13 stupnov v lete.

iinuska
30. mar 2011

@ostrovanka juuuj, tak toto by nebolo nic pre mna Ako dlho tam uz byvate ?

ostrovanka
30. mar 2011

@iinuska Ja som tu tri roky, ale asi rok z toho sme precestovali. A poviem Ti, nie je to ani nic pre mna ☹ ... hlavne to pocasie.

jamaat
30. mar 2011

@emode Ja nie, ale muž ano 🙂

Posledné dni je nejaký problém so zaspávaním. Aj dnes som musela ísť k nej. Najnovšia finta, čo na ňu zaberá, je, že jej zboku položím ruku na hlávku tak, že zakryjem rukou aj pol tváre a tak pomerne rýchlo zaspí.

mystery7
30. mar 2011

ahojky kocky
Vcera mi blbol MK v mobile, stale som sa len prihlasovala a nevedel ma prihlasit, tak som sa na to vykaslala.
U nas otrasna noc 🙄 ja som sa zobudila o 3 a potom som uz nijako nevedela zaspat. Mirko sa zobudil o 4-tiez plakal zo sna ☹ a tocil sa, osahaval ma, puinkoval, sem-tam predriemol na par minut a cele dookola az do 5:30 🙄 nejako sme zaspali, Mirko este o 6:15 plakal zo sna, ale utisila som ho. Ani budik nas nezobudil, spali sme do 8:30 🙂 potom sme boli vonku 3h- ihrisko+nakup. Tak sa vysantil do sytosti 😀 boli sme sa doma najest a teraz spi v kociku v parku. Doma by mi isto nezaspal, tak som skusila kocik na oblbnutie 🙂
Poobede mam rande s kamoskou v meste, tak domov uz nepojdeme. Sm zvedava co bude vecer.
@inuska vdaka 😉
@sssimi tak to si ma nepotesila ☹
@ostrovanka nechcem prookovat, ale dnes je tu naozaj uzasne 😉 teplo, slnecno a modra obloha
@jamaat vy skrabete okna na kociku 😉 sorry, ale sibe mi z nedostatku spanku

jamaat
30. mar 2011

@mystery7 Veď vtipne ti šibe 🙂 😉

sirinka
30. mar 2011

@jamaat tato finta fici aj u nas...ja jej dlanou zakryjem usko a ona do 5 minut spinka...

mystery7
30. mar 2011

no dnes je tu ale mrtvo ☹ zeby pekne pocasie?? 😉
Poobede sa Mirko pekne vynervacil, vybehal v meste a este aj doma. Ked som robila mlieko vsimla som si, ze ma kruhy pod ocami. Dufala som, ze rychlo zaspi-hahahaha nic take. Nasledoval tradicny suboj. Konecne spi. Ja si v klude dopijem kavu a odpadnem tiez.
@jamaat sibe mi, sibe. Dnes bol zase tazky den ☹
@sirinka u nas neexistuju finty ☹ ine deti by uz davno zaspali od unavy a ten moj duracelko nic ☹

jamaat
30. mar 2011

Asi sú vybehané nielen deti, ale aj rodičia, tak už večer len polihujú pri telke, preto tu nikto nie je 🙂

luba142
31. mar 2011

caute 🙂
za posledne dni som akasi unavena asi na mna prisla jarna unava 😀 😀
vcera sme boli u sestri, Barborka prvy krat odkedy ma macku,ta sa nevedela vynadivat a stale za nou behala a kricala "macicka sa kovala, kovava sa jeeeeeeeeeej" akoze macicka sa schovala a schovava sa macicka 😀 😀 a jeeejkala stale dokola a aj do granuli a piesku jej vliezla, lopatkou prehadzovala piesok a potom chodila a ze hotovo 😀 😀 ,ale ja asi budem mat alergiu lebo ked som tam tak smrkam a kaslem ☹ ☹

kosska3003
31. mar 2011

@luba142 no aj ja som unavena k.o este aj mrchu cakam a furt nist tak neviem na com som test negativny no neviem uvidim sobotu

jamaat
31. mar 2011

Dnes zjavne doobeda zase všetci po vonku behali 🙂 .....Emka musí zásadne všetky kvety ošklbať, čo vidí, a mne to potom dáva držať. Ale aj skaly, konáre...proste stále chodím s plnými rukami a vreckami 😀

luba142
31. mar 2011

@kosska3003 podla toho kedy si ju mala dostat...mne vysiel test uz po tyzdnovom meskani pozitivne a to som len tak skusala lebo sme sli na oslavu a nevedela som ci mozem pit alebo nie 😀 😀

luba142
31. mar 2011

@jamaat no to mi hovor...ohyba sa pre kazdu blbinu,ale nie ja ale ona ma plne ruky potom a nechce to zahodit 😅 ,a Kika mi kazdy den prinesie kyticku fialiek zo skoly 🙂

kosska3003
31. mar 2011

@luba142 no ako ja som mala naposledy 4 februara mrchu moja tak ale mam to nepravidelne ja som si robila utorok vysiel negativne a vcera som si dala zo par kalistekov tak neviem no ale tak mala som narodky a navstevy tak som si dala

luba142
31. mar 2011

@kosska3003 no tak ja si myslim nakolko uz je koniec marca tak dlho ti asi meskat nebudu len tak, 🙂 🙂 tak kto vie

mystery7
31. mar 2011

ahojky
@kosska3003 oslavovat treba 😉 drzim palce, nech ti to vyjde
U nas pocasie super, nalada nic moc ☹ hnevy a revy pre vsetko. Ale co uz, nejako prezijeme.
Dnes Mirko sedel na trojkolke a ma tam taky telefon. Dal si ho k uchu a hovori:"Babi, kde si?" chvila ticha a pokracuje:"Tu som."
Z tych par slov co vie, poskladal otazku a aj odpoved.

mystery7
31. mar 2011

to myslite vazne, ze tu uz nikto nechodi???

jamaat
31. mar 2011

Ako by sirinka napísala - jarné mámenie. 🙂

sirinka
31. mar 2011

@jamaat pravdu pises...my uz sme fakt cele dni vonku, je to nadherne pocasie, konecne tu je aj kopec deticiek, takze ziadna nuda sa nekona...
a uz mi dnes rozkvitla magnolia dievcata 😵

jamaat
31. mar 2011

@sirinka No veď vám teraz riadne závidím domy a dvory a záhrady. Našťastie my tiež nie sme v meste, ihrisko tu máme, lúku za panelákom, takže celkom sa dá. Ale aj tak je to iné, keďže musím byť stále s ňou.

Inak v Emke sa prebudil súťaživý duch. Keď vidí nejaké dieťa, hneď uteká ku šmýkačke, aby ju náhodou niekto nepredbehol. A všetko sa snaží opakovať. 🙂

iinuska
31. mar 2011

ahojte
aj my sme teraz stale vonku, doobeda ihrisko, poobede behame po dvore, po zahrade, po ulici, skaceme na trampoline,...Dnu sme prisli o 18, teraz pozera spievankovo, lebo uz ani to nestihame 😅

@jamaat Adamko sa zase zacal hambit, ked je vela deti na ihrisku, tak len vsetkych okukava, sleduje situaciu. No vyzera to byt taky kludny chlapcek 😀

sssimi
31. mar 2011

Ahojte.
My dnes ďalší deň strávený vonku. Domov sme šli len spať. Je to super, lebo konečne stíham aj knihu čítať a krížovky lúštiť po troške. A už mám aj pehy pekne vylezené. Sarah už má totálne opálené ruky-večer som jej ich totálne drhla, kým mi docvaklo, že ich nemá špinavé 😀 Už natierate decká opalovákmi?