Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

borocka
7. apr 2011
soffi
7. apr 2011

@borocka urcite nebudes lutovat ak kupis tie cinske, apson ja som bola uplne spokojna, a mam pocit ze aj lepsie dria ako moje, ved skoro cele leto ich nosila, a to este len prve krociky boli , ja osm sa bala ci jej to nebudenestabilne na nozke a ona si ich tak oblubila ze uz ine ani nechcela, este jedny penove sandalky rada nosila, teraz su podobne v aukcii mrkni -ale su c.24 http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=3277718

borocka
7. apr 2011

@soffi tak tie 4eura by ma ozaj nerozplakali 😉 neterka ich ma, pato jej zavidi tak som mu ich dnes supla na hodinku na dvor....aj ked su ruzove, ved nik nevidel. som bola zvedava ako v nich bude fungovat a prekvapivo dobre. aj po schodoch hore dolu presiel, aj po trave, aj do kopca. tak ma presvedcil ze mui ch mozem kupit.

emode
8. apr 2011

Dobre rano,
ja som kupila crocsky Sofii v Tescu tiez za 4 Eura 😀 a tiez ich nechce dat dolu, nieco na tom bude ... 😅

iinuska
8. apr 2011

dobre ranko
U nas strasny vetrisko fuka, v noci som mysela, ze nam skridly povyletuju 😕
Ja som kupila Adamkovi taketo crocsy

jamaat
8. apr 2011

Ja som v Tescu nebola už asi 3 mesiace, ak nie aj viac 😅
Dobré ráno. Aj tu fučí. A ja idem k doktorke. Včera mi bolo lepšie, ale dnes ma už zase močová rúra páli.

emode
8. apr 2011

@iinuska mile 😝 ako 20 Eur za krocsky by som pre dieta tiez nedala, asi ani pre seba 😅 a tie srandicky jej asi dokupim, i ked, nechyba jej to tam 😀

aj u nas priserny vietor a ja som vcera sadila nejake kvety, tak som cakala, co z toho prezije a dnes som chcela pokracovat, no neviem, ci sa von vyberiem ... Sofia odcupitala do jasliciek ... maju nove deti, tak je tam rano placu a placu 😝 a Sofia sa len tak nechapavo po nich pozera 😕 😕 😕

iinuska
8. apr 2011

@emode ja uz si presne nepamatam, ale tusim stali 11 eur. A tie srandicky tam uz boli. Ale zase ja by som za ne pre seba tolko dala, ved nam zase vydrzia viacej sezon, teda aspon by mali 😅
No a ako som ich fotila, tak Adamko si ich hned obul, a teraz tu v nich pobehuje 🙂

soffi
8. apr 2011

ahojte, aj na vychodze fuka jak dziveeeee 😀 😀 😀 😀 , od utorka som na atb, vcera sme ale mali sluzbu-umyvanie schodov v bytovke, tak som musela ist, a este som sa aj rozhodla ze okno umyjem, co som asi nemala, lebo mi je dnes totalne zle, na oci nevidim, chystala som sa vysavat a stierat podlahu, ale asi sa aj na to vybodnem, esteze som vcera dovaril atu nekonecnu polievku, aspon to mam z krku , nech uz je dvanast-da malu spat a ja si tiez lahnem 😨

jamaat
8. apr 2011

Mám dilemuuuu! Toto kvietkové tričko sa mi veľmi páči, ale Emka už má tričiek na mraky a tie ostatné dve mi budú na prd! http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=3279995

sirinka
8. apr 2011

@kosska3003
@dm1 no preto ja deckam kupujem sahary a nepodporujem tychto zdieracov 😀

borocka
8. apr 2011

Ahoj, my sme boli rano v meste, som chcela malemu tie crosky kupit, a ani v deichmane nemali jediny kusok, za to v kkiku ano, ale len babske!!!!! to co uz ma byt??? snad sa len dievcata rodia, tak som si to aj ak nahlas tam poznamenala, aby predavacky zachytili nespokojnost! ruzovych a kvetinkami od vymyslu sveta, ale chalanske len tmavo zelene a tmavo modre (take nepekne farby) a aj to len vo velkost 33/34 po jednom kuse!!!!!! tak som napajedena prisla domov. musim mu to cez net kupit.

@jamaat mne sa popravde ani to kvetovane nepaci 😝

iinuska
8. apr 2011

@jamaat je mile, viem si ho na Emke predstavit. No, Adamko ma tusim len 2 tricka s kratkymi rukavmi. Este som nebola na love, ale chystam sa

borocka
8. apr 2011

@iinuska ja tiez len zacinam, ma par klasickych farebnych tielok, tie posluzia ako tricko. a par mu kupim s kratkym rukavom, len by som chcela aj nejake kratasove supravy a to je vecny problem. tricko mu sadne a kratasy ma do pol lytok, hruza

sirinka
8. apr 2011

@iinuska my mame tolko triciek, ze nemame sancu ich ani vsetky ponosit... 😝

iinuska
8. apr 2011

baby, ja neviem, ale Adamko ma take nejake zlte nechty na nohach a take akokeby zhrubnute. Asi budem musiet zajst k doktorke, nech mu na to pozrie

iinuska
8. apr 2011

@sirinka Janka este vynosi 😉

sirinka
8. apr 2011

joooj u nas tak hnusne fuka...ani vonku sa velmi neda byt...

@iinuska vsetky? a na rukach?

sirinka
8. apr 2011

@iinuska no ved hej...ma kto drat... 😀

iinuska
8. apr 2011

@sirinka na rukach ma pekne biele, ale na naohach ma vsetky take nejake nepekne

jamaat
8. apr 2011

@iinuska Len teraz som prišla, aukciu som nestihla, tak mám po dileme. 🙂 ...Emka má od malička také nechty na nohách, zle sa jej aj strihajú. Na rúčkach normálne, na nôžkach hrubé a žltkasté a na palcoch také nejaké poprehýnané, či hrboľaté, či ako to mám opísať. 😒

dupinka
8. apr 2011

@iinuska a nedávaš mu veľa mrkvu jesť?
Adamko má tiež také zlé nechty na nohách, hlavne na palcoch, ohnuté a tvrdé, nepekné.

iinuska
8. apr 2011

@dupinka nemyslim si, zeby jedol vela mrkvy. Len ked ma v polievke
@jamaat ano, take nejake ma aj Adamko

mystery7
8. apr 2011

ahojky
@sirinika Tak za crosky by som tolko nedala, aj ked su naozaj nadherne
@borocka aj ja som dnes bola u deichmana a v kik-u a nic pre chlapcov ☹ tak som mu kupila aspon velky a maly bublifuk 😉
@soffi ja som Mirkovi skusala u cinana, ale priserne smrdeli a nesedeli mu. Mirko ma vysoky priehlavok a nemohol vopchat nozku dnu
@iinuska a kde si ich kupila? Su pekne.
@kosska3003 ja som kupila gumaky v tescu za 8,5€

iinuska
8. apr 2011

@mystery7 v rakusku som ich kupovala

mystery7
8. apr 2011

Mirko ma pekne biele nechtiky. Od narodenia mal na nozkach na velkych prstoch nerovne, hrbolate nechty, ale sa mu to pekne upravilo

A aj u nas fuci ako besne, dnes sme sa len trosku povozili na aute 😉

kosska3003
8. apr 2011

@mystery7 no hej ale ja som kupila take trozku vyteplene su nie moc ale nebudu ju chladit a to som kupovala tu u nas nepojdem koli gumakom do tesca a nechala by som tam aj tak 50 eury minimalne ako sa poznam 😀

mystery7
8. apr 2011

@iinuska skoda ☹ pre mna nedostupne. Snad nieco najdem az zacne sezona

borocka
8. apr 2011

@mystery7 ja som mu kupila aspon ruksacik, co bol teraz v letaku,malinky ale tak na flasu a nejake chrumky mu na leto bude dobry 😉

@iinuska
@jamaat patko ma nechtiky pekne, teda kostrbato ostrihane 😝 ale OK. my mame s nozkami inu vec.....a co poviem, aj tak ich ma najkrasjie ake som kedy videla 😔 patko ma zrastene prsteky na nozkach, vlastne 3 a 4 prstek na nozke ma zrasteny, ale len do polky, ma vlastne na kazdej nozke 4,5 prstu 😀 tvoria mu take Yny 🙂 su krasne, tak som si uz na ne zvykla, ze ked vidim dieta s "normalnymi" tak mi to pride az divne. ale je na ne velmi haklivy....to ani chytit nemozem, ani spinky medzi prstami mu vybrat nesmiem... no nic.

mystery7
8. apr 2011

@kosska3003 aj tieto su take teplejsie zvnutra