Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

soffi
8. apr 2011

@jamaat
@sirinka no takz edalsia dilema na svete.... 😵

sirinka
8. apr 2011

@jamaat aj my sme ho dostali 😝

mystery7
8. apr 2011

@borocka pekne kroksy si vybrala, aj mne sa pacia a cena je super. snad aj ja nieco zujiave najdem. ale topanky musim kupovat nazivo.
@jamaat asi boli nejake blbe, preto smrdeli, ale ani mu neboli dobre.
@soffi Mirko sa rad hra v domceku ked chodime do MC.

borocka
8. apr 2011

@soffi myslela si taky latkovy domcek, s plastovou-kovovou kosnstrukciou? taky dostal pato na prve narodky a uplne o nicom. on sa uz vtedy bavil tym ze ho furt rozoberal, a vliezol dverami a vybehoval von oknom. takze soffi v tomto veku by ho rovno zdelomolovala. ale pokial viem, stoji to len nejakych do 10eur, takze ak aj uspech mat nebude, tak to zasa taka palka nie je. ale na vonku to urcite nepouzivaj

@mystery7 popozeraj si tie co som hodila,tak od toho predajcu cely album, ma tam vela farieb a velkosti vsetko v tejto cene. za 4erua ked kupis aj dvoje, ostanu mu potom ako papuce ak by boli v lete este velke 😉

emode
8. apr 2011
jamaat
8. apr 2011

@emode Krásne sú. Podobný štýl robí aj Nike.

iinuska
8. apr 2011

@emode tie su krasne 🙂

jamaat
8. apr 2011

U nás sa zase začína obdobie blbého zaspávania, poobede som musela byť pri nej a uspávať, teraz večer už zase revy. No teším sa, ak to ide byť takto dlhšie. 😠

borocka
8. apr 2011

@emode velmi pekne, ale fakt len pre baby take origi robia 😠 a len taku malu nozku mate??? 😲

borocka
8. apr 2011

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10686743&tab=1 aj tieto su pekne, zive
a pre dievcatka: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9187412&tab=3 no uznajte, OK podme ich paradit ale toto je uz moc!§ opatky?, platforma? pre dvojrocne babule???

borocka
8. apr 2011

@iinuska http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6037208&tab=0 tieto sa mi pacia viac, su veselsie... ale na sandalky este pockam, aspon mesiac. uvidime kolko zasa laba narastie

iinuska
8. apr 2011

@borocka aj ja zatial este len pozeram 😉

borocka
8. apr 2011

A ozaj, nemate link na dospelacke velkost 38/39?? ale za takuto normalnu cinakovsku cenu??

iinuska
8. apr 2011

ozaj, a hlaska dnesneho dna : ''Maminka, posuskaj mi nieco " 😵

emode
8. apr 2011

@borocka a este ma viac ako 1 cm rezervu, ale ja som kupila 24ky ... nosi momentalne aj 22ky este ... tieto boli podla mna za perfektnu cenu, ako poznam znacku roxy 🙂 maju super veci a moj styl 🙂

@borocka tie crocsky biele so slnieckom su nadherne, keby sme nemali, tak nevaham 😀

@jamaat ja dost vazne uvazujem nad tymi tvojimi sandalkami, co si sem nedavno dala link ... skus urobit viac foto 😕 nohu mam ale 39ku

borocka
8. apr 2011

@iinuska a co mu zvyknes suskat??
u nas taka bezna hlaska je ze : haaaad!!!!! prvykrat sa pokakal do nocnika, postavi sa a kuka kuka a potom krici haaad (velky sulok-hovienko) 😀 😀 😀 a raz dosiel v plienke s komentarom ze urobil hada, tak mi trvalo kym som pochopila, a odvtedy uz na hovno ani inak nepovie

emode
8. apr 2011

@jamaat u nas som tiez zaznamenala celkovo horsi spanok a druha zadna stolicka napoly vonku 😝

sssimi
8. apr 2011

@borocka na crocsi si dávaj pozor. Ja by som to ešte pre dieťa nekupovala. Poti sa im v tom nožička a bola som svedkom riadneho vyvrtnutia členka. Aj keď decká už behajú pekne, tak stále pri chôdi vymýšlajú. Radšej nech majú pätu pekne pevnú.

borocka
8. apr 2011

@emode pekne boli, pekne tie jankine, ale ja skor nieco jednofarebne chcem....dnes som kukala v deichmane a mali strasne vela druhou aj farieb, hlavne prirodne farby, hnedu, medenu. tak od tych 16-20eur, takze myslim ze aj cena OK

jamaat
8. apr 2011

@emode Ktoré myslíš? Tie kvietkavé plátenky na slamenom opätku?

borocka
8. apr 2011

@sssimi uz pozde, uz som vyplatila 😉 viem viem, ze je to taka obuv,prechadzkova, ale maly si to otestoval hore dole po schodoch, po trave, do kopca, tak hadam to zvladne. a zatial to vsetci chvalia, najme ze sa v tom noha nepoti vdaka tomu vetraniu. ved uvidim. 4eura nie je vela. ma ich neterka a pato strasne ziarli, furt by jej ich bral, no tak nekup mu

borocka
8. apr 2011

@jamaat myslim ze emode myslela tie gladiatorky

martinaxyz
8. apr 2011

Ahojte babenkz idem k Vám nakuknúť ako sa máte...chcem sa opýtať či Vám detičky nečaptajú...nám yačal Darko na ľavú nožičku čaptať, tak sa chcem poradiť, či to mám ísť riešiť hneď?

emode
8. apr 2011

@jamaat nieee 😅 ja opatky eeee, tie remienkove ...

emode
8. apr 2011

@martinaxyz ako ste na to prisli? velmi to vidiet ? ci na topankach ?

borocka
8. apr 2011

@martinaxyz hmm, pato necapce, ale neterka trochu ano....ma nohy do X 😀 ale to celkom od zaciatku ako zacala chodit. tak neviem co by si mala a nemala

iinuska
8. apr 2011

@borocka ze ho lubim 🙂

martinaxyz
8. apr 2011

@emode hlavne na topánkach, ale aj yakladá do vnútra nohy...