Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
9. apr 2011

@jamaat
@kosska3003 ja to tiez nekukam, lebo robko sleduje svoj oblubeny film na markize a tiez ma miss uz davno nebavi...

@jamaat och, mala bambulka, snad to bude dobre...aj nase su expertky sa obzerat v pohybe kade tade...

iinuska
9. apr 2011

babyyy, ani ja to nesledujem, len to tu mam pustene, a viacej pozeram notebooku. Ale ved v tej telke nic nedavaju, a ten film na markize som uz videla 😝
@jamaat drzim palce, aby to nic vazne nebolo, jaaaj tie deturence nase zvedave

kosska3003
9. apr 2011

@sirinka no to aj moja je strasne sidlo dnes som ju chcela pustit som jej zakasavala tricko a ona uz rozbehnuta a ja som ju drzala a samozrejme som ju nechcela pustit lebo by spadla a nedala si vysvetlit ze musi stat v klude a ja ju pustim opica asi az na 10 krat to pochopila co chcem inac by mala aj nos krvavy keby ze ju pustim

sirinka
9. apr 2011

@kosska3003 este lepsie je, ked jej budes vlasy cesat a ona sa vtedy rozhodne vystrelit... 😝

no janulka sa v postielke tvari, ze spinka...tak utekam do kupelne 😅

borocka
9. apr 2011

@jamaat juj, velmi neprijemne...snad to nic nebolo.
patovi tiez uz tolkokrat ruplo v zapasti, ked sa hrame ze ho tocim, alebo drzim za zapastia a on akoze vyskakuje do metrovej vysky...je to neprijemne ked citim ze mu tam kosti preskocia. ale zatial nezamrnkal.

kosska3003
9. apr 2011

@sirinka no to hej uz sa tesim 😀
ty kokos mame satelit skylink a zvuk mi ide po zadu ako obraz ked je nieco live tak ma to naramne uz sere ked kukam superstar alebo teraz toto super sa na to divy fakt

borocka
9. apr 2011

@kosska3003 ked pato takto vystreli, tak sa mi ho nepodari zastavit. neviem ci som slabsia ako ty, alebo ma pato viac sily ako marika...mozno aj aj 😉 uz sa takto aj z gauca do vzduchu rozbehol. ved naco by asi tak pri obliekani chvilu stal, a este v klude?????

kosska3003
9. apr 2011

@borocka to ako ja ked ju obliekam tak ju nahanam po celom dome ako sprosta ide ma urvat a Marika je dost silna az moc niekedy sa mi tak vidi

iinuska
9. apr 2011

my pri obliekani problemy nemame, Adamko si uteka vyzut papucky, potom ho v klude prezleciem, uteka si sadnut na schodiky zacne si obliekat ciapku, dnes si omotal okolo krku pulovrik 😀 a pekne na mna caka 🙂

kosska3003
9. apr 2011

hm tak nakoniec nic nevyhrala hadam aj spat pojdem som hladna uz som aj mrkvu zhryzla tak radsej pojdem

borocka
9. apr 2011

@iinuska zaverecne je uz v pohode, tiez ma svoj schodik,kde ho obujem,dame capicu,bundu. to uz vie ze tym konci trapenie.....ale obliekanie do teplakov, tielka, ponozky, papuce,....to je vecny boj, presne ako pise @kosska3003. teraz som mu kupila novy typ papuc, resp typ klasikcky ako rak, ale maju patent taky ako na damskych sandalkach, ze sa ten klincek strci do dierky a este prevlecie.....takze to nehrozi aby si sam vyzul (mozno by aj zvladol ale papuce by to asi v zdravi neprezili)
ale teraz to uz bude lepsie, ked uz nenosi pancuchy ani body nedavam.ale nech je uz leto,ze obliekanie odpadne uplne 😝

sirinka
9. apr 2011

@kosska3003 aj my mame skylink a zvuk nam pozadu nejde....

iinuska
9. apr 2011

@borocka ja som teraz zase zacala davat Adamkovi pancuchy. Ten vietor ako fukal bol studeny. A ked prideme domov neni vobec spoteny, tak ich aj znesie. Dnes mi bola zima

dm1
9. apr 2011

@iinuska aj my davame pancusky veru a nas bojuje pri boliekani neskutocne vecne je to boj

sirinka
9. apr 2011

@borocka no ja este davam aj pancuchy aj body...lebo ten vetrisko je riadne neprijemny a mam istotu, ked ma bodynko, ze ma krize vzdy chranene...

kosska3003
9. apr 2011

@sirinka no ja neviem preco musim si chytit toho chalana co nam to robil lebo uz mi to lezie na nervy ako filmy idu v pohode ale to co je live ako spravy particka tiez ja neviem ale len niekedy to robi a hlavne v tedy ked sa chcem divat
@iinuska aj ja som jej dala lebo ako dnes mi bola strasna kosa ani ked bolo minus 5 tak mi taka zima nebola to ten vietor sprosty

borocka
9. apr 2011

@iinuska tieto posledne dva dni mal aj moj, ale to iba tak kratkodobo. uz dnes sa mi zdalo ze bolo lepsie ako v piatok, tak hadam od pondelka uz bude normal. mne tiez bola zima,to len patovi nic nevadi. on by aj holy isiel 😀 po dvoch hodinach bol rev ze on nechce ist dnu,a ja som mala pocit ze mi odfuklo vnutornosti. oci aj usi ma boleli.

kosska3003
9. apr 2011

@sirinka ja pouzivam len body nic ine a teraz musi mat hole nohy ked ide spat sa tak naucila ponozky ani puncochy co som jej davala na spanie nechce a to nosievala aj tie overaly s tesca co si bavlnene ani to nechce tak len pyzamo nohavicove nosi este ze sa uz oteplilo a nemrzne vonku lebo mi sme mali kosu nad ranom kedze sme nekurili

borocka
9. apr 2011

@sirinka my nemame vonku plienky,takze body by bolo prelazkou ked ide polievat kvetinky 😉 alebo robit potoky 😀 😀 ale inak som v zime bola velky fanusik bodyniek. mam ich este zo 15 v skrini.

kosska3003
9. apr 2011

a to najnovsie ma moja taku zabavu chodime okolo 7 dole ku svokre nech sa tam pohra lebo doma by len bambulku kukala a spievankovo a tam jej musim dat dolu plinko aj tricko a chodi holata hore pancuchy ma lenze ked za niekedy pocika ako dnes tak behala len v papucoch inac holata a stastna ako blcha vsak papuce mala a zima ide od noh nie 😀 😀 a toto ma kazdy den tak ritual

borocka
9. apr 2011

@kosska3003 marika spavala v pancuchach a na to este nohavice pyzamove??? patovi som uz dala kratasove pyzamo s dlhym body, spaval odkopany,bolo mu teplo. ale chrbat aby mal aspon zakryty,tak za to body. inak u nas velmi pyzama nefunguju, a overalove uz vobec nie,hadam od minulej zimy nemal

sirinka
9. apr 2011

http://www.shmu.sk/sk/?page=1&id=meteo_num_mgram
no este sa nam pocasie tak skoro nezlepsi...

sirinka
9. apr 2011

@kosska3003 no na spanie aj nase maju hole nohy...

sirinka
9. apr 2011

@borocka no u chlapca sa to v tomto pocasi lahsie vykonava...ja este s treningom pockam...popravde, teraz ani nemam energiu ju do toho tlacit, lebo od samej seba este zaujem nema...

borocka
9. apr 2011

@kosska3003 no aby ti nprechladla. predsa este nie je teplo, ked si dade sadne, cupne, atd.....

iinuska
9. apr 2011

@borocka Adamko spava v tych overaloch z tesca a v spacom vaku. On ma rad teplo. Asi po mne 🙂 A super, Patko je sikovny, ze uz ste takto bez plienok. U nas stale nic nove. Vysvetlujem mu dokola, ale asi este nenastal ten spravny cas

@kosska3003 o 7 rano, ci vecer ?Ani Marika uz nenosi plienky ?

borocka
9. apr 2011

@sirinka lepsie??? blaznis??? este necika na stojaka, to by mi fukol vietor rovno do tvare 😀 😠 pekne ako baba, takze prave je to tazsie,lebo musim gate celkom stihanut a este aj pipisa skontrolovat ci mieri na zem a nezasekol sa medzi stehnami 😠 dnes sa aj ocikal, moja vina.

sirinka
9. apr 2011

@borocka a co ty blaznis...sak sa s nim postav po vetre a nie proti vetru a uz si ho mala naucit na stojaka davno.... 😀 ved to mas ovela jednoduchsie potom...

iinuska
9. apr 2011

no, baby, tak sa blaznite 😀 , idem si ja lahnut, dobruuuu

borocka
9. apr 2011

@iinuska ja sa tiez zvyknem zachumlat, ale patov oco aj v zime spaval len v spodkoch, a pato bude asi rovnaky. cely sa odkope. paplon si zhuzve pod seba, tak nanho uz len deku zvyknem prehodit. mam blby pocit ked ho tak vidim,ale asi keby mu bola zima tak sa zobudi, nie?
a tie plienky, tak napr vcera sa ukazkovo pytal cely den, a dnes sa aj pokakal do gati. ja fakt enviem co mu je. mozno aj prechaladol od spodu. ze neciti ked to nanho ide, lebo dnes kazdu pol hodinu behal cikat, a inokedy ma cca 2hodinove intervaly. ale neriesim to nejak brutalne. plienky mu dam len na spanie, aj to ma dve noci jednu, lebo ozaj uz len tak cvrkne do nej. no nechcem ustupit aj ked ho 5x za dnes musim prezleict, lebo zasa spohodlnie. ked ma plienku tak sa uz vobec nevypyta. ved na co?? 😠