Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
23. apr 2011

@sirinka hmmm uvidis,ale snad bude dobra 🙂

jamaat
23. apr 2011

@sirinka spľasnutá bábovka 🙂

sirinka
23. apr 2011

no, splasnuta nie je, ale ani vyskocena...ostala taka akasi zaskocena hehe...ale jest sa bude dat...

sirinka
23. apr 2011

este na nu chcem dat ruzovu polevu...ako sa to robi??? viete niektora?

jamaat
23. apr 2011

@sirinka Povaríš ruže, kým sa nerozpustia, a poleješ tým tortu. 🙂

borocka
23. apr 2011

@jamaat
@sirinka jani, zasa vtipkujes?? 😀 nemala siri nahodou na mysli ruzovu farbu klasickej polevy potravinarskej??? 😕 ci? ale to by asi vedela ako sa robi.......

luba142
23. apr 2011

@sirinka aku ruzovu polevu myslis?

soffi
23. apr 2011

@sirinka nuz neviem co bude z babovky bez kypriaceho prasku, mate aj prasiatka ? 🙂 , my sme uz po veceri, boli sme svatit, mala bola sladucka s tym kosickom 🙂

sirinka
23. apr 2011

@jamaat 😀 len mi este nekvitnu



@soffi celkom je v pohode 😉

sirinka
23. apr 2011

no ta dievcata ja uz nacisto okrepievam. bola som si cervenu farbu na tu polevu kupit a asi som ju tam nechala, lebo na listku sice je zaratana, ale neviem ju najst... 😠 aj vcera som takto kdesi cesnak zapotrosila, ale ten pre istotu so mnou ani ku pokladni neprisiel, asi som ho komusi do vozika vlozila... 😅
ale moj zlatucky mangel uz vyrazil do tesca...

luba142
23. apr 2011

@sirinka no tak to je teda pekne, to uz z tych troch deti,zeby taka skleroza? Tak to aby som sa na tretie ani nedavala 😀 😀 😀 ,ale uz nehrozi aj tak 😕

soffi
23. apr 2011

@sirinka nic si z toho nerob, u mna mas uz velky obdiv ze vobec pri troch detoch urobis volajaku babovku 😉

iinuska
23. apr 2011

@sirinka tak vies co raz stalo mne ? Veselo si nakupujem v hypernove, kosik uplne plny, a pred pokladnou som zistila, ze penazenku mam doma 😀 😀 😀

sirinka
23. apr 2011

@iinuska no ja by som asi chytila paniku, kde ju mam... 😅

a ta ruzova poleva....robila som cukrovu no naprd, sa to rozteka... 😠 tak ma jemny ruzovy nadych ta babovka, dufam, ze aj tak potesi klarkine srdiecko...

iinuska
23. apr 2011

nieco pre chlapcov https://www.modrykonik.sk/bazar/detske-sortky-t...
@sirinka Klarka ma nejaky sviatok ?

luba142
23. apr 2011

@sirinka tak snad Klarka aspon maminu snahu oceni 🙂

sirinka
23. apr 2011

@iinuska nie, to ja len tak...asi pred dvoma tyzdnami videla taku babovku v kauflande na obrazku a pytala sa ma, ci jej taku urobim a ja ze nie, lebo nemam na to formu. tak sa tak lutostivo rozplakala a muz ked to videl, hned kupil formu...
a na druhy den bola u nas svokra a upiekla jej babovku, ale klarka bola sklamana, ze nie je ruzova... 😎
no a zajtra cakame navstevu a som upiekla babovku a chcela som, aby bola ruzova, nech ma klarka radost...ale sa mi kua nevydarila, aj ked chutovo je dobra... 😝

sirinka
23. apr 2011

@luba142 tak to aj ja dufam

iinuska
23. apr 2011

@sirinka podla ,mna sa Klarka potesi, ved je aspon trosku ruzova 😅

luba142
23. apr 2011

@sirinka tak povedz ze druhy pokus bude lepsi 🙂

luba142
23. apr 2011

@sirinka tu som nasla recept tak skus polevu podla toho, teda ak nemas recept na inu polevu
http://www.labuznik.com/recipe.php?ID=15831

sirinka
23. apr 2011

ved zajtra ju odfotim a hodim na FB...v chladnicke ako stuhla, tak vyzera trosku lepsie

@luba142 no mne ta poleva hrozne rychlo stekala, babovka bola pritom uz celkom vychladnuta, ale keby bola este hustejsia ta poleva, uz by to bolo veeelmi cukrove...
ale podla tohto, by mohla byt na babovku dobra aj bielkova poleva
http://www.receptyonline.cz/recept--cukrova-cer...

borocka
24. apr 2011

Ahojte, tak krpec este spi, tak som sa bola dat aspon do pucu lebo na obed ideme ku starkej gratulovat 😎 sa zasa napapkame 😀
Vecer sme boli samy, tak sme ostali v obyvke a pozerali sme chipmonkov 😀 😀 kukli ste dakto? pato az po druhej reklame zaspal (on je zvyknuti, vzdy zaspava pri telke...........proste lezi a zrazu je v bezvedomi 😝 ). non stop maly nieco komentoval, smial sa, tancoval, asi si ju stiahnem. a to som povodne chcela zapnut dobu ladovu.

@iinuska vy uz take velke nosite?? patovi su teraz akuratne kratasy cherokee na velkost 6-9m, tie su mu akurat nad kolena. a aj 3/4 nam stacia 80kove

iinuska
24. apr 2011

dobre rano, alebo uz den, u nas urcite. Adamko dnes buntosi od 6, ale za to spinkal celu noc vkuse. 😵 😵 😵

@borocka my pozerame teraz dobu ladovu, opakuju to 😉
To som len tak hodila sem tie kratasky, ja este neviem, ake bude mat cislo teaz, lebo este kratasy nemal oblecene. Ma jedny z minuleho roka, boli mu trochu vacsie, tak dufam, ze mu budu dobre, lebo sa mi strasne pacia 🙂

borocka
24. apr 2011

@iinuska ja som mu potrebovala odskusat z minuleho roka, aby som vedela co a kolko mi treba pokupit a vsetko je mu dobre......a myslim ze kludne aj dalsie leto bude nosit. len to co mal supravy predavam, lebo tricka su mu uz male. dobu ladovu ja mam uz kuknutu Xkrat, a toto videl uputavky na tie veverky, tak som mu to pustila ze mozno sa mu zapacia a aj tak bolo.
teraz sme dosli z kostola, spinavy ako prasce. boli sme dnuka asi 5minut ked zrucal na cely kostol CIKAME! tak sme bezali von a uz sme sa nevratili. oteplilo sa, dnes je sviatok tak tam bola hotova skolka od 2mesacnych az po 6-7rocne decka. sa vybehal, vylietal,.....cely zlty od pupavy prisiel 😠 a ja s nim 😕

mystery7
24. apr 2011

ahojky kocky
My sme stale rozbehani a v byte kopec mechov nevybalenych 😝 Mirko spi sam v izbe, zvycajne okolo 1 v noci pomrnci, poplacka, tak mu idem chytit rucku a on opat zaspi a spi az do rana. Dufam, ze takto bude nastalo 😅 ani vo sne ma nenapadlo, ze by to bolo take lahke.

ludmilabb
24. apr 2011

@mystery7 tak to sa ako dobre cita 😉 drzim palce nech Mirko pekne spinka tusim aj iinuska pisala ze jej Adamka tiez lepsie spava, my sme od celenocneho spania veeelmi daleko ale aj kojenie robi svoje

jamaat
24. apr 2011

@mystery7 Tak super, držím palce, nech to vydrží.

emode
24. apr 2011

@ludmilabb nam sa uz tiez stalo, ze SOfia prespala celu noc, ale je to vynimocne, no a sama? to si teda ani ja neviem predstavit 😉
u nas dnes boli nasi, mamina mi cez jej sefa vybavila zajtra u jedneho chirurga na zajtra stretnutie, nech sa na ten pruh ci co to je pozrie a navrhne co dalej ☹ tak mi prosim drzte palce ... 😖

iinuska
24. apr 2011

@mystery7 no ved uz si to aj konecne zasluzis. 😉
@emode drzim palce. Neboj, pojdete na dovolenku a potom si to das do poriadku 😉