Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
24. apr 2011

ahojte, tak u nas zlialo, ladovec napadal a vetrisko nenormalny...my sme tentokrat dobre obisli, ale teraz zase susedom veliku trampolinu odnieslo, na dvoch domoch skridle pobila a nakoniec sa rozplestila na ceste 😕

sirinka
24. apr 2011

a ludia ta babovka vsekym nenormalne chutila az jej malo bolo...takze od teraz uz iba bez kypriaceho prasku robim hehe

iinuska
24. apr 2011

@sirinka aj u nas bol na vecer riadny lejak, ale nefukalo az tak. A stou trampolinou ani nehovor 😕

My sme boli poobede na prechadzke cela tlupa, potom sme isli na jedno pivko. V tom podniku maju vonku pekne sedenie, a pre deti ihrisko, tak bolo prijemne. Pekne nedela za nami

borocka
24. apr 2011

Ahojte,
pato uz zaspal. sam 😅 musim mu este dozdobit korbac,lebo som v hipke kupila a taky o nicom, len nejaky krepovy papier na nom navesany 😠 zajrta pojde s ocom a bratom popolievat, tak sa ho aspon na pol dna zbavim 😝 😀 hura 😎 aj si sladkosti vyoblieva, mozno aj mesiac nebudem musiet nic kupovat 😅 to som ale uzitkarska, co 😕

iinuska
24. apr 2011

@borocka aj u nas tak. No ale hlavne u starsieho 🙂 . Adamko cokoladu nejedava vobec. dnes si uz v predstihu nieco vysibal, tak ze mu dam ochutnat, ale po prvom hryze zahlasil ''maminka nechuti mi'', no ze ako dobre 😅

borocka
24. apr 2011

@iinuska nema rad sladke????

iinuska
24. apr 2011

@borocka no ja mu nedavam cokoladu kvoli atopickemu ekzemu. Drzi sa pekne, tak nechcem pokusat. Myslim ten ekzem. A ani cukriky mu nedavam. Pokial nepyata, tak naco aj. Ved sa sladkosti naje este dost 😲

borocka
24. apr 2011

@iinuska tak tak, ten moj bohuzial vypytuje, ale ma rad aj slane a teraz najnovsie stavu (šťaveľ), rastie to u starkej na zahrade, v podstate burina, jedla.....dost kysla. tak sa za nou ide zabit. vela vitaminov.

luba142
24. apr 2011

ahojte baby
dnes sme boli u nasich, decka sa vyblaznili na dvore,juj ako som zavidela teraz ze nemame dom 😒 , okolo piatej nas zahnal lejak donutra co trval az do nejakej pol siedmej,ale uz sme ostali vnutri aj tak lebo bolo riadne mokro a domov sme sli taxikom lebo sa nam uz nechcelo ist pesi 😀, prisli sme o deviatej a mala uz chrni

luba142
24. apr 2011

kukate superstar šeps spieva tu peknu pesnicku co spieva taky tlsty cierny chlap a celkom dobry je tusim

borocka
24. apr 2011

@luba142 taxikom?? kolko vas vysiel?, mate to daleko? a ozaj, vzal vas aj bez sedaciek pre baby?!?!?!?!??!?!?!?

Ozaj, nemate niekto auticko- odrazadlo ale aj s pedalmi?? nejake recenzie??

kackabrcka
24. apr 2011

@sirinka ja mam tiez dobry recept na babovku robievam z nej aj cesto na tortu dokonca no ide tam kypr. prasok

ja som sa sobotu skusobne nudila nazvyme to tak - chcem sa pokusit o tortu pre sophie k narodeninam 😀 tak skusam

luba142
24. apr 2011

@borocka no ked sme isli k nasim doobeda tak nam cesta trvala 3/4 hodinu s kocikom, vzal nas bez sedaciek aj s kocikom po meste jazdi za 2€ takze celkom v pohode. Inak nam v meste jazdi aj autobus ta 40 centov dospelacky listok ale cez sviatky nie tak to potom je horsie a kedze uz sa nam nechcelo ist peso lebo bolo vela hodin tak nastavajuci svagor nam dohodil taxi 🙂

kackabrcka
24. apr 2011

@emode nespi ti sofka celu noc ?

my sme boli dovolenka 25.3.-8.4. a pekne mi chodila cikat, dokonca sa pytala na plazi a od kedy sme doma nehrozi ani wc,nechce sa jej zubky umyvat.. ale idu jej posledne stolicky - mozno to bude tym 😒

iinuska
25. apr 2011

sibi ryby mastne ryby... 🙂 🙂
dobre ranko
chlapci isli sibat, a ja si vychutnavam kavicku

borocka
25. apr 2011

@iinuska joj, veru klud a pohoda 😅 pato si dokonca vysibal prvu dvojeurovku 😀 som vsetkym vravela ze nechcem aby mu davali korunky, ze len nejake vajicko alebo cukrik.......chcem len aby si navykol na tu tradiciu, aby to nerobil pre zisk ked bude vacsi..... ale aj tak prisiel od susedy taky stastny ze dostal korunky aj balicek so zajacom 😅

borocka
25. apr 2011

Tak uz mam maleho doma, ani spat nechcel taky je vykolajeny. doniesol plnu velku billa tasku sladkosti, tak hadam aj dva mesiace nebudem musiet nic kupovat 😅 😕 len skoda ze stale si chodi vypytovat nieco 😖 a nevysvetlim ze uz nemame a musime zajtra kupit (to je obvykla vyhovorka a vzdy potom v obchode sa zaobide s dzusikom).
Inak je u nas hnusne pocasie, iba 15stupnov a 5 minut prsi, 5 minut svieti slnko. a dost fuka. no o nicom. tak sme si kukli nema na prime, decka sa parkrat aj pobili (mame tu aj neterku). idem mu skusit dat jest, uvidim co povie. a uz aby isiel spat. taky je naladovy a podrazdeny aj bez spanku aj z pocasia. ze mi to ide na nervy 😒

mystery7
25. apr 2011

ahojky,
U nas dnes nervy a revy. Mirko je opat v stadiu, ked si mysli, ze vreskotom nieco dosiahne. Ked ho aspon jeden z nas neustale nesleduje, nevenuje sa mu, tak hned spusti. Neviem ci je to zo zubov, alebo z noveho prostredia?? Uvidime.
Dnes doobedu isiel sibat babku a uz tam s mm ostali, aby som si mohla v klude potriedit oblecenie.
Teraz sedim v nemocke a cakam na monitor. Moja dr ma sluzbu na gynekologickej ambulancii, tak si ma objednala na kontrolu. Som zvedava co povie, ked mam za sebou teda dost fyzicky narocny tyzden. Sa mi zda, ze mi aj brucho casto tvrdne, aj ma jazva svrbi.

borocka
25. apr 2011

@mystery7 neboj neboj, vsetko bude v poriadku, teda bolo..uz by si aj doma davno mala byt. ako ste dopadli?? ozaj, nemala si predtym vypisany termin porodu na 15teho maja? sa ti posunul?

kosska3003
25. apr 2011

ahojte tak mi sme dnes neboli sibat kedze mame dievku 😀 😀 tak dievka cakala pekne doma na sibacov bolo zopar niektoryh sa hanbila hlavne dospelych neviem posledy tyzden sa mi tak strasne boji ludi ze hruza ani sa na nich nekukne nic len na mne nalepena neviem to ako sme z tej Blavy dosli z tej ZOO je taka dufam ze ju to dlho nebude drzat

borocka
25. apr 2011

@kosska3003 vidis, ja som sa prva "stazovala" ze pato je ako zarezany pri cudzich, ze je strasne hanblivy.....vsetky ste ze no a co. a preco si to vsimam, a pomaly jedna za druhou pribudate do skupinky 😀 a ziadna sa z toho netesite 😉 preskaceme si tym, hadam len vyrastu z toho decka. nas to drzi uz zo tri mesiace ale dnes bol na navstevach vraj v pohode. ja uz som si zvykla, ze nikdy nikoho nepozdravi, len sa mi skryje za chrbat pripadne odide na potulky kym ja vykecavam

emode
25. apr 2011

Ahojte,
tak dalsi narocny den za nami, rano som bola u toho chirurga na urgente, povedal, ze to, co ma tam tlaci je zacviknuty tuk (hrca), ale uz sa tam vytvoril aj pruh ... dovolenku podla neho absolvovat mozem, ze nemam vela plavat, tak som sa kukla na neho 😕 ... ze co sa robi na dovolenkach??? tak upresnil, ze neplavat prsia, snorchlovat by sa mi malo dat, a ked sa vratim, tak idem pod skalpel, povedal tiez, ze tam mam nejake zrasty po cisarskom 😖 ... no horsie je, ze citim, ako sa to pomalicky zhorsuje, tak celkovo este uvidime do piatku ... najradsej by som nikam nesla, ale nedokazem to mm a Sofii urobit 😝
u nas dievcata dostali vajicka 😀 boli sme u nasich v ZV, tak so sesternicou vyvadzali 😉

jamaat
25. apr 2011

@emode Fuu, to sa ti tam nejako toho nahromadilo! 😕 A Sofii by bolo jedno, že by ste nešli. Mužovi už asi nie. 🙂

emode
25. apr 2011

@mystery7 ved ty uz rodit ides 😉

ludmilabb
25. apr 2011

@borocka mne sa Sofia tiez hanbi cudzich ked sa jej sami prihovoria ale ked ona prva zacne komunikovat tak je v pohode, bezne zacne kyvat a posielat pusinky okoloiducim ked si ona sama vyberie nejakeho sympatickeho cloveka tak nema problem a zdravenie? mne staci ze zakyva pri odchode
@emode joj to ma mrzi s tym pruhom si viem predstavit aku mas dilemu 😒
@mystery7 ja mam Sofiu stale pri sebe, fakt si vyzaduje neustalu pozornost, mm zvacsa odmieta, ja ju musim obliect, robit jest, kadejake rutinne cinnosti co zvycajne robievam ja nemoze ani bohovi robit niekto iny a dnes isla spat o desiatej tak som celkom vycerpana, inak v poslednej robe riesime take nenormalnosti ako ze krici ze chce ist na nocnik, donesiem nocnik nech si sadne, zacne jacat ze chce plienku akonahle ju vezmem a idem davat plienku tak obordovie a jaci este viac ze chce ist na nocnik a ked ju jej podam nocnik ze dobre tak zacne pistat ze chce plienku a toto mi zopakuje kym nechytim totalne nervy 😠 😠 😠 , dnes dostala po holej lebo to nemalo konca 😝

emode
25. apr 2011

@jamaat no co uz, vsetko v tej spravnej chvili 😠 ta tukova hrcka pravdepodobne tlacila na to slabsie miesto az sa vytvoril pruh, ak je to teda ono, to, co povedal ... ale snad by si to nezobral na zodpovednost, zeby mi blud povedal, a tiez rozmyslam, ze ked som vtedy na zaciatku bola na gynde, mala som tak tuto hrcku, robili mi aj test na onkomarkery, tak hadam by sa to tam vtedy bolo ukazalo 😕 😕 😕

ale tak snad bude okolo Sofii behat konecne aj moj mm 🙂 mozno to vyznieva sebecky, ked sa nechcem citit na dovolenke ako poloinvalid co sa nemoze spontanne ani otocit 😝

hoogy
25. apr 2011

@borocka tym autickom s pedalmi si myslela take slapacie? matkov bratranec take ma a matkoci ho poziciava a celkom sa mu to paci a mne tiez lebo to nie je tae pasivne ako tie na elektropohon. aj ked pri matkovi sa neda povedat ze by bol pasivny :D sem tam zaslapne ale este nema taku silu. tak ako na trojkolke tiez nema na to este silu ale ked ho tlacim tak toci pedalmi. u nas aj tak teraz najviac fici kolobezka🙂

my sme dnes prezili na velkom rodinom obede. matko vacsinu prespal takze fajne bolo. a vysibal si kopu cokolad a euraciky nejake,ale tie babky odovzdali mne🙂 tak mu pokupim nejake veci. nastastie matko chape ze moze len jednu cokoladku a nepyta,to mam na nom rada,ze nedranka veci inak by ma asi porazilo🙂 pekne pochopi,ze si to odlozime a dame si niekedy inokedy.

emode
25. apr 2011

@ludmilabb keby mi toto spravila Sofia, staci jedno kolo, zvrtam sa na pate, a od nej odchadzam ... potom ta mala liska ku mne pride akoby sa nechumelilo a povie "ahoj" 😀 ale nezavidim Ti, obcas chytim hysak, ked sa mame niekam vychystat a ona nie a nie spolupracovat pri obliekani ... u nas nastastie zvlada vela veci aj s mm 😅

jamaat
25. apr 2011

@ludmilabb
@emode U nás tiež najlepšie funguje, keď začne byť priečna, že od nej odídem. Trebárs keď sa nechce obliekať ráno, alebo do pyžama chystať... Nechám ju v spálni, privriem dvere, odídem, ona tam chvíľu revčí a potom príde, zoberie ma za ruku a už sa nechá obliecť. Akurát teraz to býva až tak na tretí pokus, lebo cestou do spálne si to zase rozmyslí a vzprieči sa. Ale zjavne ju zase zuby omínajú. Ešte jej však vôbec nič nevidno, tak bohvie, kedy konečne vylezú. 😠

ludmilabb
25. apr 2011

@jamaat ja tiez odchadzam ale to jaci uteka za mnou a zliepat sa chce po mne, poviem jej ze ak bude revat tak pojde do spalne, popripade ju tam dam ale nezatvaram dvere, mna len stve ze sa to opakuje viackrat za den a to uz penim