Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
21. jún 2011

@dm1 Tak to určite by bolo lepšie bez plienky kvôli stehom.
Inak Emka máva občas zaparenú ritku, hoci je bez plienky. A to ju umývam 2-3x denne. Ale asi to je z tých debilných zubov.

dm1
21. jún 2011

@jamaat no ved prave... skusim ho objednat potom az najskor na september nech dovtedy stihneme byt bez plienky aspon cez den

jamaat
21. jún 2011

@dm1 Len aby to nebolo tak, že vás objednajú o rok. Tu je všetko možné. 😅

dm1
21. jún 2011

@jamaat 😀 sak ja by som sa akoze vobec nenahnevala veru keby to este pockalo. Ked mal 3 m tak mi nas doki povedal ze to robia po roku, druha doki ze to treba hned a urologicka ze to robia az po 2 rokoch.... tak si vyber teda. MM to mal tiez ale jemu to operovali az ked mal tusim 10

jamaat
21. jún 2011

@dm1 Tak hlavne nech to dobre dopadne, ja verím, že bude v pohode.

borocka
22. jún 2011

@dm1 veru dobre ze mu to ambulantne nerobila. nie je urologicka,a dokonca ani pipisik jej nenarastol. nechcem podcenovat, to si clovek mysli ze ved je to blbost malickost. ale velmi sa dokaze uskodit ked clovek nevie presne co a ako moze. ja to patkovi tiez len opatrne, len potial, pokial to ide. nechcem mu to natrhnut co sa velmi casto stava ked to prakticky doktor spravi na jeden nasup.
oni to na urologii potom dokazu za sekundu uvolnit. uvidis co ako bude,
no v kazdom pripade ta poprosim o info. netusim co a ako sa s patom este v tomto smere vyvinie ale mat info navyse nebude isto na skodu.
a obom vam drzime palce, nech to matko dobre zvldne. ved je chlap 😉

dm1
22. jún 2011

@borocka ona je urologicka ved to na urologii sme boli 😉 . Ja som tiez doma nie nasilu hlavne preto ze som citala ze mozu vzniknut trhlinky a tie narobia viac paseky aj v dospelosti ako nepretiahnuty pipik

a dakujem za podporu! uz nech je to za nami

iinuska
22. jún 2011

dobre ranko
@dm1 drzim palce, neboj vsetko dobre dopadne 😉

nikanika28
22. jún 2011

@dm1 Dani, kedy mate ist na ten zakrok? Inak toho pipika napriklad v zapadnych krajinach vobec neriesia, tam to nechavaju vsetko na prirode ..no neviem, nam doktorka vzdy len kazala pri kupani pretiahnut, ale nie na silu, dlho to mal zrastene, asi len v 3-4 rokoch mu to ako tak povolilo, ale ked nie su ziadne problemy, tak to vobec nevadi. Ked uz nejake problemy ozaj su, tak sa to vacsinou robi ambulantne, takou akoby ihlou tenkou sa prejde okolo ...au-au ...Kazdopane drzim palce, nech vam to dobre dopadne 😉

dm1
22. jún 2011

@nikanika28 az za 3 tyzdne tam mam volat a objednat sa tak neviem na kedy nas daju

borocka
22. jún 2011

@dm1 jaj, a ja som cely cas myslela ze to s praktickou riesite. tak to je potom ina vec.

🤐 🤐 🤐 😨 inak som vam vcera ani nepovedala. robili sme okolo domu ked poobede prisiel sused cely rozklepany, policia ho doviezla. 😕 tak vraj bol svedok nehody. predbiehalo ho auto, brutalnou rychlostou. ale mlady sofer si zle vyratal, vybehlo mu auto z protismeru. parkrat sa prevratili, isli z priekopy do priekopy.......tak slecna spolujazdkyna vypadla na ceste. tej pomohol do travy sadnut, vraj mala len par skrabancov ale stazovala sa ze nevidi. a mlady soferko 🤐 .....tak toho hladal sused dlhsie. nikde ani stopy len odtrhnuta noha sa valala po ceste!!!!!!!!!!!!!! 😲 😲 🙄
takze nas sused zachranoval, pohotovost volal. na mieste este dost dobre zareagoval, ale potom to nanho dolahlo tak ani domov si sam nevedel odsoferovat a to ostavali snad len 2 km. vraj ani do zapisnice sa im nevedel podpisat.

luba142
22. jún 2011

ahojkys 😀
My sme mali vcera stretavku zo zakladky, bolo super 🙂 🙂

@dm1 mojej kamosky malemu operovali pruh ked mal 3 roky, myslim,ze sa nemas coho bat a ked mu pri tom aj pipika pretiahnu tak to aspon bude mat pri jednej bolesti 🙂

ludmilabb
22. jún 2011

@borocka ja som na kratsie vzdialenosti vyuzivala Manducu takze trojkolku som nepotrebovala, mozno teraz coby trochu pedalovala aj ked deti maju s niektorymi trojkolkami problem lebo tie pedale nie su vzdy najstastnejsie umiestnene
uf to mal sused riadne zazitky b som asi odpadla pri pohlade na otrhnutu nohu, minimalne mrakoty by ma obchadzali

nikanika28
22. jún 2011

@borocka fuha, neprijemna skusenost 😨 ....ja netusim, ako by som reagovala v takejto situacii 😕
@luba142 ake bolo vcera u vas pocasie? neprsalo? mna uz cuka, ze zavolam ucitelkam, ako sa tam maju 😅 ..ale tak snad to vydrzim do piatku, uz zacinam byt nervozna ...ale tak je mi jasne, ze by urcite volali, keby bol nejaky problem 🤐

luba142
22. jún 2011

@nikanika28 bolo celkom dobre,teplo,mnracilo sa a po 16 bola taka 5 minutova prehanka a potom horko uz 🙂

mystery7
22. jún 2011

@borocka no toto by som nechcela nijako zazit. Sa divim, ze tam skor nejako neskolaboval. Chudak.

Tu bola doobeda neskutocna palava, uplne mokri sme dosli z prechadzky. Teraz sa len zatiahlo a poprcha, hrmi. Som zvedava ako bude poobede. Vcera sme ostali doma, lebo sa take divne mraky tocili dookola a nakoniec naozaj sprchlo.

luba142
22. jún 2011

@nikanika28 a dnes je uplny hic,sice zacalo pofukovat,ale myslim,ze oni tam ked su niekde po lese na prechadzke maju dobre.....kam to vlastne sli na aku chatu? AMOR, ci SKALICAN...?

borocka
22. jún 2011

@mystery7
@nikanika28
@ludmilabb a povedal ze to boli mladi, tak max 25rokov im tipoval. ze mali nejake dobre nove auto. to naozaj uz by mali lepsie premakat vydavanie vodicakov. alebo daco ine vymysliet.
a ja by som asi tiez dade tam pri pohlade na tu nohu odpadla

luba142
22. jún 2011

@borocka myslim,ze to premakanie vydavania vodicakov nepomoze, to je v tych ludoch proste,mam faro musim sa ukazat...ty si davas pozor a ked ide nejaky debil tak aj teba stiahne zo sebou a si v prdeli, je to hruza na tych cestach 😠

mystery7
22. jún 2011

@borocka mali by ich davat az po psychotestoch. ale kde je napisane, ze aj my by sme nepridali plyn, keby sme mali silne auto?

borocka
22. jún 2011

@mystery7 tak pridat plyn je jedna vec, ale rubat zakruty a sprosto predbiehat ked nevidis na viac ako 5metrov cez vysoku travu v ostrej zakrute! tie psychotesty vraj budu, ale tymi prejde kazdy.
hlavne vodicak by nemali vydavat uz v 18tich.

nikanika28
22. jún 2011

baby to mate za jedno, kedy ten vodicak dostanu ....ak je raz blbec a mysli si, ze je majster sveta, ze ma silne auto, tak nepomoze ani odsunutie vodicaku a ani psychotesty 😒

sirinka
22. jún 2011

no aj na mna sa dnes chuj vyrutil, ja som cuvala z parkoviska na cestu a on ma z dialky videl, letel v meste a brzdil naozaj na tesnotku...tak som ho potom nechala za mnou ist na jednotke....

mystery7
22. jún 2011

@sirinka no uzasne 🙄 blbec za volantom, clovek aby sa bal vyjst z domu

sirinka
22. jún 2011

@mystery7 najhorsie, ze mam tmave skla, takze nevidno, ze veziem deti....

dm1
22. jún 2011

@sirinka to by som radsej nerobila takto brzdit debila. Lebo ja som raz takto na dialnici obiehala auto isla som urcite tak 140 a za mnou uz nervozny na medaku tak som sa radsej rychlo zaradila a potom som videla ako ho jeden nechce pustit a sme neriesili a zachvilku dalej ideme a vsetci sa vlecu 60-tkou a my ze co sa deje a to ten pako na medaku vytlacal toho co ho nepustil z cesty normalne na bok 😕 . Ten mu v poslednej chvili bez smerovky zdrhol na vyjazd z dialnice ale chlapik sa nastval a strhol to do protismeru ako je zase prijazd na dialnicu a hajde za nim... ktovie ako to potom dopadlo. Preto si radsej uz davam bacha

iinuska
22. jún 2011

@dm1 tak veru, aj ja si davam bacha. Uz radsej ani nevytrubujem, lebo nikdy nevies, na koho natrafis.
@sirinka

mystery7
22. jún 2011

@sirinka jemu je jedno ci mas deti, sa ponahla 🙄
a ako vozis deti? Vojdu ti dozadu 2sedacky a vajicko?? Ake mas auto?

sirinka
22. jún 2011

@dm1 na dialnici ani ja neprovokujem, toto bolo v strede mesta a sla som cca 15km za hodinu...potom ma uz obehol, ked sa dalo a siel het....

@mystery7 zmestia sa tam aj tri sedacky vedla seba, ale zatial kvoli pohodlnosti vozim janku vpredu, mam vw touran....kocik do kufra dam v pohode na stojaka bez skladania a este je tam furt miesto....vrelo odporucam....

mystery7
22. jún 2011

@iinuska @dm1 veru dnes aby sa clovek bal aj ked je v prave