Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
28. júl 2011

@mimi21 to pocujem prvykrat. Nedavas ani kyselinu askorbovu??
@emode vy ste ake sikovne? Vodove farby u nas nehrozia. Keby bol Mirko doma trosku kludnejsi, tak by sme toho viacej poskusali, ale my nie, my musime len po vonku behat 🙄

jamaat
28. júl 2011

@sirinka Ford Mondeo, bude mať 6 rokov, 150tis. km

sirinka
28. júl 2011

@jamaat paradne...tak nech este dlho vydrzi... 🙂

sirinka
28. júl 2011

@mystery7 ani u nas vodovky nehrozia, lebo magi vzdy rozleje tu vodu na stetce 😝 takze klarka ma povolene malovat iba ked ma magdulka poobednu siestu hehe....

mimi21
28. júl 2011

@mystery7 nie, nedavam, iba trochu cukru

hoogy
28. júl 2011

matko velmi lubi malovat vodovymi,ale vzdy ho zahadne musime nechat sameho v izbe🙂 ale este nikdy nic nepokreslil a ani vody nikdy neubudlo🙂

jamaat
28. júl 2011

@sirinka Ďakujem, dúfam, že bude OK.

mystery7
28. júl 2011

@mimi21 tak ja by som sa bala, ze sa mi to pokazi

kosska3003
28. júl 2011

@mimi21 ja som tak zavarala ale nestihlo sa pokazit miji bracekovia to rychlo zjedli 😀 😀 ale inac som o tom pocula ze sa to len otoci a tak by to vicko malo chytit

emode
29. júl 2011

@sirinka predajte ho 🙂

emode
29. júl 2011

siri myslim ten telefon, hod ho na www.mobil.sk a mas to v suchu, pozri ceny, ake su, ak je to uplne novy, nebudes mat problem predat, ale ak ho niekto v rodine potrebuje, to je ine ...
ja som tiez dostala novy telefon na narodky 🙂)

co sa tyka aut, my sme tiez nase dve predali a kupili velke rodinne peugeot 5008, ale dali sme ho zatial na firmu 🙂, vzadu tri plnohodnotne sedacky s isofixom, takze uz len dalsie dve deti chybaju 🙂 a kufor hotove letisko 🙂 sme velmi spokojni 🙂 a co sa tyka cien, vzdy sa treba po internete poobzerat, byvaju nove a za ovela lepsie ceny ako na salone ...

@mystery7 kazde dieta je ine, sofia sa napriklad vonku tak nenalieta ako Mirko, ma radsej ine cinnosti, takze bud spokojna, ostatne veci pridu ...

vodovky v pohode, radsej som pri nej, raz uz vodu rozliala, ale pri frekvencii, akou malujeme, je to v pohode ... inak celkom pekne sa zacina aj sama hrat, uz nevyzaduje neustalu pritomnost, tak je to lepsie u nas 😅

jamaat
29. júl 2011

Nad vodovkami som už aj ja rozmýšľala, ale ešte som to odložila na neskôr.

sirinka
29. júl 2011

@emode no prave, ze je novy a tu hodnotu co ma, mi tazko niekto zaplati...takze radsej najdeme niekoho, komu ho dame a koho potesi...

borocka
29. júl 2011

@jamaat a spokojna s ucesom??
inak co su to tie habakuky?? uz to tu raz bolo spominane, ale vobec neviem. a budeme mat tade cestu,tak ak je to daco vhodne pre krpcov...

borocka
29. júl 2011

patko dnes od rana vybavuje vylet 😖 stale by chcel niekam chodit, autobusom, vlakom, to je jedno...auto az tak neboduje,len aby sme niekam sli. uz mu to slubujem neviem kolko, len s tymto pocasim o hovne sa nemozem odhodlat ☹
neviem co mu zasa vymyslim na cely den, ked sa ani z domu neviem vymotat a este aj varit musim 🙄 ryzu mu slubujem uz neviem kolko, stale za nu opeka.
aj vasi su taki maniaci na ryzu? najlepsie rizoto, kukurica, hrasok, mrkva, masko byt nemusi.

hoogy
29. júl 2011

matko nie je maniak na ziadne jedlo:D ale neriesim uz.matko zase od rana plavat chce ist. tak poobede asi pojdeme do plavarne. matkovi sa rano cvrklo do gati lebo sa neskoro vypytal a mm mu hovori matko do kelu pocikal si sa🙂 a matko od vtedy opakuje do kelu kaka do kelu kaka🙂 a zaklincoval to otazkou co je to do kelu :D
@borocka aj matko by stale na vlaku chodil. tak raz do tyzdna chodime tatina do roboty vyzdvihnut vlakom.

emode
29. júl 2011

@borocka u nas vzdy boduje ryza s maskom 😅 zemiaky nemusi, este tak pecene ... no a hit sezony, varena kukurica 😉

vyplody recove si uz musim niekde zapisovat: ja nechapem ... ja neviem, fakt, konecne uz pod ... a najnovsie, ocko, ty si šiši 😅 ... to ma zo skolky

emode
29. júl 2011

@borocka vygoogli si Habakuky, je to svet rozpravok na donovaloch ...

sirinka
29. júl 2011

mna nejako habakuky nezaujali...asi ze sme tam boli v septembri a ziadne akcie, animacie pre deti tam neboli, proste nuda...

mystery7
29. júl 2011

@emode ja viem ze deti su rozne, len niekedy by mi dobre padlo byt trochu doma 😅 ale aj Mirko sa uz vie trosku pohrat sa. Postupne sa meni, tak uvidime.
Dnes je debilne pocasie ☹ raz svieti slnko, raz uplne zatiahute a potom fuci a cele dookola. Boli sme kupit redukciu na wc nech ho tam nemusim drzat.

mimi21
29. júl 2011

@emode ako sofia zvlada skolku? mali ste aj place, ze tam nechce ist?
lebo ak mi toto zacne ninka robit, tak ja budem plakat s nou, ja som taka povaha sprosta 😝

hoogy
29. júl 2011

@mimi21 neboj zvladnes...vyplaces sa za dverami skolky🙂

mimi21
29. júl 2011

@hoogy aj u nas ninka uz zachytila do kelu, minule sa ma opytala: a kde mam ist do kelu? 🙂
tiez uz ma riadne hlasky, narehoceme sa na nej teda poriadne 😉

hoogy
29. júl 2011

@mimi21 aj my na matkovi🙂 ale najviac nas zaskocilo ta otazka co je to do kelu:D a mm mu hovori to je zelenina a zostal spokojny:D

borocka
29. júl 2011

@hoogy pato jedlu tiez vela neda 😀 kolkakrat za cely den zje tanier polievky a jeden jogurt 😠 ale ryzu ozaj moze. len ju nemozem robit na 5dni v tyzdni, 6ty den halusky a 7y den placky 😕
velmi je preberavy. ale tiez uz prestavam riesit, dakedy ma to este velmi vytoci,ked stravim cas v kuchyni,vymyslam mu, nakupujem, varim...a on potom ani neochutna ze vraj ble.

no a nase zapoty: vcera sme ranajkovali sunku,tak daco ukazoval prstami a vraj ako koberec,ako koberec. kym mi docvaklo ze chce sunku zrolovat "ako koberec" 😀 😀 a mucholapka sa u nas vola zabijacka 😀 a vyrazy ako do kelu, opica-skorica, neotravuj, dam ti jednu po riti,.... su bezne.
vsetko staci pocut raz. pred par dnami pozeral s bratom akysi duchaplny film nadabovany v cestine,tak potom chodil ze "ty vole".
a zacal byt celkom sutazivy, cokolvek a kedykolvek, on prvyyyyy!!!!!!!!!! a on ma vacsie!!!!!!!!!!!!! minule ukazoval ze ma laket,tak hovorim ano patko,krasny, a brat mu natrcil svoj laket,pato pozri aj ja mam laket. a patko hned hlasi: ale ja mam vacsi!!!

hoogy
29. júl 2011

@borocka vidim,ze tiez mate doma zabavu🙂 matko to zatial nechyta,ale chlapci su viac sutazivi ako dievcata tak tiez cakam kedy ho to chyti.

borocka
29. júl 2011

@hoogy kazdy den mi niecim spestri 😲 niekedy usmevne a niekedy s placom. dnes napr santil na pohovke, teda ani neviem co presne robil, zliepal sa tam........a zrazu plac. tak som ho pritulila nech mi povie co sa stalo,ked tu kuknem a pohovka krvavymi bozkami skraslena, moje tricko tiez..........tak si spodnu peru rozhryzol 🙄 vrazil totizto do steny

hoogy
29. júl 2011

@borocka och to sa aj nam stava. minule tri krat za den tak padol na spodnu peru uz som myslela ze ma porazi. tak niekedy je lepsi den niekedy horsi. u nas je najlepsie ked je tatino doma lebo s nim sa vie najlepsie vyblaznit.

borocka
29. júl 2011

@hoogy pato odzaciatku je velmi nepozorny,nedockavy, velmi vela pada. aj na ocnom sme boli, na jesen mal dvojky dioptrie, do blizka nevidel 🙄 , vela to vysvetlovalo. pomaly sa to zlepsovalo,ale mam pocit ze sme tam kde pred tym. sice lepsie vidi,ale je rychlejsi, silnejsi takze aj tie urazy su skaredsie.
a najlepsie den je ked sa obaja dobre vyspime a obaja vstaneme s dobrou naladou 😀 😀 vyblaznit sa vieme aj samy, len bohuzial materska mi uz pekne lezie na mozog. a pato od rana do vecera zhana spolocnost, vzdy zistuje ci ideme na vylet, ci niekto pride k nam, alebo pojdeme k niekomu my. kazdy bozi den sa musime s niekym stretavat

hoogy
29. júl 2011

@borocka toto aj matko ma rad ked niekam chodime ked nas deti pridu pozriet aby ke mi ideme knim. nastastie mame teraz susedov ktori maju tiez majoveho chalapceka dvojrocneho a dievcatko 3,5 rocne. s tymi sa vzdy vyblazni dositosti. ale ked sme boli an slovenkus tak sme mali kazdy den program. moj muz chodil na dlhodobe sluzobky takze aj 3 mesiace nebol doma. to bolo na nervy. stale sama s malym. takze viem ako to mas. ale mali sme taku partiu a kazdy den iny program. plavanie, hudobna, dva krat anglina(to som ja ucila take male deticky a matko bol so mnou) a jeden den sme mali volno:D inak by som to asi nevydrzala.ja som aj dost spolocenska a strasne aktivna takze aj teraz stale nieco vymyslam.