Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
17. aug 2009

no my sme mali vcera prvý potápkový deň
keď som malú kúpala a mala som ju na brušku tak už asi bola unavená a padla jej hlavicka, tak si ju trochu namocila ale neplakala len sa trochu zlakla

este k tym svokram, aj nasi svokrovci nam davaju dost co sa tyka financnej stranky ale ak by som si mala vybrat kam dam malu, tak jednoznacne k mojej mame, lebo ked vidim ako niekedy "vychovava" svagrove deti, tak mi vlasy dupkom stavaju

bambi7
17. aug 2009

cafte babulky citam ze mate temu svokrovcov 😀 no ja mam super svokrovcov malu miluju ,svokor kupuje plienky a tak 😀 😀 😀 a nasi su tiez super ale som rada ze byvame sami sukromie je sukromie.....aj teraz je mala u svokrovcov ja som si zatial navarila ,upiekla babovku poliala ju cokoladkou,pozehlila a rano som bola z malou vonku.....je strasne zlata dostala od nasich tu podlozku hraciu a tak sa na nej hra tie hracky co su tam tak ich drziii a nechce pustit a rozprava im 😀 je podarena a ako sa mate?

jamaat
17. aug 2009

No tak my si musíme vystačiť sami aj finančne, aj s opaterou.

bambi7
17. aug 2009

co sa tyka financnej stranky mame to ok klop klop moj je sikulka 😉 ale sa namaka.... nasi a svokrovci kupuju malej to hej co ich napadne....

bambi7
17. aug 2009

a co ste dnes robkali?

luba142
17. aug 2009

bambi ahoj my sme dnes boli vonku ale bolo tam priserne teplo uz som povedala ze uz nepojdeme cez take teplo von ale starsia dcera chcela slapky na doma lebo stalechodi naboso a ze ona ponozky nechce ze chce hole nohy 🙂 , ale uz nepojdeme ked bude takto radsej az navecer

luba142
17. aug 2009

baby ked ste vyhrali aukciu treba sa tej predavajucej ozvat alebo sa ona ozve sama????

bambi7
17. aug 2009

ahoj lubka to chapem to je az moccc teplo 😒 ja sice mam rada teplo ale na dovolenke ale toto je uz moc aspon na mna a to nehovorim o drobcoch co je to pre nich....ja chodim rano von a potom az tak okolo 16 h zalezi ako je vonku

luba142
17. aug 2009

bambi ja ked sa rano vymotam tak uz je teplo este driememe tak do 9 alebo 8 ako kedy a potom s 2detmi le to uz horsie 🙂 ,a tento rok mi teplo vyslovene vadi lebo sa nechodim schladit k vode 😀 ,predsa sa mi echce takat na kupko kocik keby mala aspon pol roka uz je to ine ale takto, viem ze chodia ale mna to nelaka teraz, radsej na chatu sediet v chladocku a odpocivat 😅

bambi7
17. aug 2009

ja som na tom tak isto 😀 tiez som milovala horucavu ale teraz je to ine 😀

luba142
17. aug 2009

aspon toto leto na buduce uz snad bude lepsie aj s detuchami k vode a basta 🙂

luba142
17. aug 2009

davas malej na hlavicku caipocku v takomto horku? Ja uz ani nie lebo nemam aku mala taky cepcek s dierkami a uz je maly a neoplati sa mi kupovat este nova nejaka ciapocka alebo satka asi

bambi7
17. aug 2009

ked je v kociku nema nic ak ju vyberiem v tieni alebo tak ma taku satku 😉

sirinka
17. aug 2009

ahojte...my sme sa vratili s kupaliska v cize...bolo tam super, akurat som ta skoro klarku utopila na tobogane... 😝

luba142
17. aug 2009

siri no teda taku malu beries na tobogan 😀 ,aky to bol?

jamaat
17. aug 2009

Pozrela som tie kúpele na nete a vyzerá to celkom fajn.

luba142
17. aug 2009

jamat ty si tusim vyhrala aukciu? Mam sa ozvat predavajucej alebo sa ona ozve sama??

dannynka
17. aug 2009

ahojte,
dnes sme boli na 3-mesacnom ockovaní a Domi ho zvladol celkom ok,dr nas aj zmerala takze uz mame 66-cm a 6560g 😀

luba-ja na Tvojom mieste by som sa ozvala 😉 Ja to tak robim vzdy 😉 ked vyhram aukciu,a aj naopak ked niekdo vyhra moju tiez mu hned pisem 😉

luba142
17. aug 2009

danny diky idem jej napisat

dannynka
17. aug 2009

luba neni zac... 😉

dannynka
17. aug 2009

inak aj ja akurat teraz spizujem jednu aukciu 😀 😀 😀 zachvilku konci 😀

luba142
17. aug 2009

dany aku?

jamaat
17. aug 2009

Luba, mne sa vždy ozvali sami.

danny, a ktorú? Nech ti tam niečo prihodím. 🙂

jamaat
17. aug 2009

Monike sa podarila super fotka Emky. Kuknite https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

dannynka
17. aug 2009

ked vyhram tak hodim link este 6-minut...... 😀

dm1
17. aug 2009

ja tiez cakam na aukciu ale na ceskom MMB!

Ja mam dobru svokru nemozem sa stazovat ale byvat by som s nou nechcela. Ani s nasimi. S tymi sme byvali rok lebo sme kupovali byt od nich a oni zase za to prerabali chalupu. Neboli sice ziadne problemy ale najlepsie je ked je rodina sama a nie dve gazdine a tak.

jamaat - aj mne sa ten druhy program pacil ovela viac ale co uz ked tu je to take lacne... Uz som urobila aj zo svadby, svadobnej cesty a este z jednej dovolenky. Este musim tu drobcovu dorobit tam sa s tym moc hram aby sa to aspon trochu podobalo na ten druhy program... Ozaj nevies ked budem objednavat 4 rozne knizky daju mi 4x postovne alebo nie? Lebo tam sa to da dat do kosika len priamo z tej knizky tusim.

dm1
17. aug 2009

jamaat pekna foto! ma tiez modre ocka ako ten moj sibal. Inak kedy sa detom meni farba ociciek? Ja by som chcela aby mu zostali take modre...

jamaat
17. aug 2009

Hej, vyhrala som aukciu tak, že som potvrdila vyvolávaciu cenu. A keď som potom pozrela do albumu tej inzerentky, tak tam ponúkala tú bundičku napriamo cez MMB len o 50 centov drahšie. Asi by ma švihlo, keby som s niekým prihadzovala a bila sa a v aukcii to kúpila drahšie. 🙂
No a keď som už v tom jej albume bola, tak som objednala ešte ďalšie štyri veci. 🙂

luba142
17. aug 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1237336 som vcera vyhrala, nie moc lacno no co uz 🙂

jamaat
17. aug 2009

dm, do pol roka sa vraj môžu očká zmeniť.

Neviem, ako je to s poštovným. Ja som to nevedela ani z toho tvojho programu objednať viacero naraz. Tak neviem, či by mi ten poplatok za spracovanie zarátali len raz, alebo je to za spracovanie každej knihy.