Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

borocka
7. dec 2011

@jamaat
@sirinka
@mystery7
@hoogy tak diazepam mame aj my, alebo ditiaden???? je v tom nejaky rozdiel?? doktor mi to dal v tabletkach, povedal ze pri teplotach na skludnenie, na upokojenie, ze lepsie bude spat.......ale veru maly to este nekostoval, ani neviem kam som to zalozila. mimochodom co je to FK?????? 😝

kocky, a poradte ako sa robi ta cukrova poleva na zdobenie pernikov?!?!?!! a dava sa to hned po upeceni alebo az ked zmaknu???? dikes

kosska3003
7. dec 2011

ahojte aj my mame diazepan v sirupe ale ja ho malej davam len ked strasne v noci kasle ze ju dusi na ukludnenie a mne ho dr casto predpisuje

tak dnes som nevydrzala a robila dalsi test a ciarka silnie 🙂 🙂

sssimi
7. dec 2011

@kosska3003 čo to čo to??? Môžem gratulovať? Teším sáááááááááá

sssimi
7. dec 2011

@borocka FK v čom? Futbalový klub? 😀 😉 A oboje tie lieky su na spanie, hlavný rozdiel bude asi v názve, ale zloženie bude dosť podobné.

sssimi
7. dec 2011

@borocka AHaaaa, takže FK sú febrilné krče. Až teraz spätne čítam

kosska3003
7. dec 2011

@sssimi no este to mam len testovo potvrdene v piatok zavolam dr nech ma objedna

sssimi
7. dec 2011

@hoogy Aj tebe silnááááááá gratulácia a tfuj,tfuj, tfuj pohodové tehotenstvo 🙂 Ja sa tak teším baby s vami.

Ja idem v pondelok na záťažový test 🙄 Neviem sa dočkať 😝.... A bude to na tesnotku, mám tam byť o 7mej, ale škôlka sa otvára až po 7mej a ešte aj cesta niečo trvá, zatiaľ neviem od koho si auto požičiam 😠 .... No dnes som tam volala, či ma nemôžu probjednať a že néééé-aj z takým systémom 😠 , Ale že ešte môžem najneskôr do 7:30 prísť. Tak teraz neviem či je to výhra....

sssimi
7. dec 2011

@kosska3003 To už ako by aj bolo 😀 . Mne vyšli 2 pozitívne a k doktorke som išla len kvôli mm. Aj tak mi už bývalo zle v 3-4tt a k doktorke som išla v 5tom. A mojej tete vyšli zo 4roch testov len 2 pozitívne a je to táááám. Sa vytešujem, lebo obe máme prvé deti s dvojmesačným rozdielom a teraz zase- a oboje máme neplánovane 😀 . Tak sa ma chuďatko pýtala, že či ešte plánujem deti, lebo že vždy ju nakazím 😀 😀 😀

kosska3003
7. dec 2011

@sssimi no ved aj ja uz citim prsia ma bolia aj brucho a rano ma tak vynatahovalo ked som malej parku varila ze som myslela ze aj na zachod poletim ja by som to rada mala do vianoc potvrdene aj dr a povedal mi ze mam hned prist lebo som 4 cykly brala lieky tak radsej pojdem pre pokoj mojej duse 😀

no tak ty si dobry ten nositel nakaty menom tehotenstvo hihih si jej mala povedat ze chces 5 deti 😀 😀

sssimi
7. dec 2011

@kosska3003 No a ešte by som ju musela kriesiť 😀
Veď áno, len choď. Aj vieš čo by si chcela?

kosska3003
7. dec 2011

@sssimi no tak to si neber na svedomie 😀 hihi no mm chce chalana to chcel uz pri marike a ja by som sa aj druhej babe potesila uvidime hlavne nech je to v poriadku a zdrave a este neviem ci aj dve nebudu lebo tie lieky co som brala maju ako vedlajsi ucinok viacplodove tehotenstvo tak ako este to bude zaujmave uz sa tesim na prvy utz

sirinka
7. dec 2011

@borocka FK su febrilne krce...

sssimi
7. dec 2011

@kosska3003 😀 tak možno sa vám splní prianie obom 😉

kosska3003
7. dec 2011

@sssimi no uvidime ako ja keby ze mam mat dvojcata zase by som chcela jednovajecne jedneho pohlavia nech su rovnake 😀

luba142
7. dec 2011

@kosska3003 tak asi budem teda aj ja uz gratulovat, ze konecne mas 2 ciarky 🙂....mne bolo blôbo ked som este ani nevedela ze som tehu, len som nedostala kramy a mala som nocnu, byvalo mi nezvyklo zle cele dni a noci, ked som si potom urobila v sobotu test tak som mala len tien,ktory som mimochodom videla len ja 😀, v pondelok mi to nedalo a urobila som si dalsi a to uz boli kolaje ako svet .......púrajem teda tebe aby to bolo to co si myslis,ze to je 🙂 😉

kosska3003
7. dec 2011

az teraz kukam a rozmyslam ja nemam diazepam ale promethazin ale tiez je to na ukludnenie tak asi preto som si to pomylila

luba142
7. dec 2011

@kosska3003 no ja som kukala,ze co to pises, zabudla som reagovat a presne na ten promethazin som myslela,ked si to napisala, aj ja som ho davala malej na kludnejsi spanok, pri kasli, alebo aj pri angine na odpuchnutie sliznic

mimi21
7. dec 2011

ahojte, no mna ide slahnut, dnes som bola s emkou u dr, samozrejme ze sa nakazila od ninky, ma zelene sopliska a katastrofalny kasel, zatial sme bez atb, uvidime po zajtrajsich vysledkoch z vyteru z nosteka
ale aspon nema teploty
v skolke u ninky su vsi, vcera sme ju preventivne zmyli tym samponom, stale ich pozeram, mm pozera aj mna, uz ma chudak nervy, lebo mna skoro stale svrbi hlava, mam dost lupiny, budem to nejako musiet riesit - nemate nejaky tip na dobry sampon?
idem si lahnut, lebo som hore od 5.23 😅 emka vtedy vyhlasila budicek, nedalo sa jej chudatku dychat 🙄
@kosska3003 tesim sa s tebou, mm uz vie?

sirinka
7. dec 2011

@mimi21 moje maju sopel vsetky tri...dr. mi tvrdi, ze je to udajne nasledok ATB...kedze sopel sa dostavil na 5. den uzivania...okrem toho magda ich nema a tiez ma sopel...tak neviem, neviem....

sssimi
7. dec 2011

@mimi21 ja keď to čítam, tak si tiež škriabem hlavu 😀 Mne pomáha Miox-je to 1 a 2. 1ka je cca na mesiac (na zbavenie sa lupín) a 2ka ako pokračovanie (aby sa nevrátili). Kúpiš ho iba v lekárni. Je drahší, ale ak ti nezaberajú tie volnopredajné (ako mne), tak musíš siahnuť po týchto. Nevoňaju vábivo, skôr by som povedala, že vôbec, ale bez toho škriabania sa žije lepšie 😉 . Ja mám teraz nejaký obchodový šuvix, tak môžem ísť zasnežovať namiesto perinbaby 🙄

sirinka
7. dec 2011

@mimi21
@sssimi mojej mame pomaha Kerium od LRP, je na suche aj mastne lupiny...

sssimi
7. dec 2011

@sirinka vidíš, ten som neskúšala a mamča to predávala. Nejak som tej kozmetike neprišla na chuť.

jamaat
7. dec 2011

@mimi21 Môjmu mužovi pomáha Nizoral. A keď to nie je nejaké chorobné, len obdobie suchšej pokožky, tak pomáha aj umyť hlavu odvarom z materinej dúšky.

sirinka
7. dec 2011

@sssimi kde to predavala? ved to sa predava iba v lekarnach...?

sirinka
7. dec 2011

@sssimi ja zas LRP kozmetiku mam rada, mne velmi pomaha aj lipikar a aj pre deti pouzivam na umyvanie mydlo aj olej do kupela lipikar

sssimi
7. dec 2011

@sirinka Tak to bolo potom len LR-aloe vera kozmetika

sirinka
7. dec 2011

@sssimi lr aj ja mozem predavat, zvyknem odtial brat aloe vera gel na pitie a colostrum tekute...to je najucinnejsie. sprej prvej pomoci, ten je vynikajuci a obcas detsku kozmetiku...

mimi21
7. dec 2011

jupiiiii, u nas sneziiiiiiiiiii 😵 😵 😵

kosska3003
7. dec 2011

@mimi21 všade snezi len u nas prsi 😀

mystery7
7. dec 2011

u nas uz cca hodinu leje ☹ 🙄
Dnes som v lekarni nasla colostrum od firmy barney's, tabletkove. Uvazujem ci kupit Mirkovi.

@kosska3003 super spravy, drzim palce, aby ti to dr.potvrdil 😉