Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
14. mar 2012

@sirinka môžem len cca glg vody za hodinu 😢 A ja som taká zvyknutá raňajkovať 😔

@kosska3003 to leto budeš mať najhoršie. Ja si teraz ako mi býva strašne teplo neviem predstaviť, že by bolo ešte 30 stupňov vonku. Ja zvládam teploty tak do 25 stupňov. Dnes je 10 a je vonku fantastickýýýý

sirinka
14. mar 2012

@sssimi no to je uzasne a potom sa cuduju, ze zeny nevladzu tlacit... 😠 uz dopredu pocitaju s CR...aspon hroznovy cukor si zabezpec a cmulaj kolko mas chut...

sssimi
14. mar 2012

@sirinka To môžem? Nejaký doma určite mám 🙂

zuzkaprofant
14. mar 2012

@sssimi preco nemozes jest ja som jedla aj pocas porodu neviem preco robia take rozdiely

kosska3003
14. mar 2012

@sssimi toto nejedie poznam to som mala 3 dni pred porodom nejecte nejecte a nakoniec ma aj rezli
no na to leto sa uplne tesim sa roztopim asi ale tak nieko to zvladnem a dufam ze nebudem prenasat

hoogy
14. mar 2012

@sssimi jaj drz sa od rana na teba myslim 🙂

hoogy
14. mar 2012

jaj toto je tak na figu ze zakazuju jest. mne zakazali jest na obed ked som prisla do nemocky a potom mi nalozili tabletku nic sa nerozbiehalo tak mi dali veceru asi o 7. o pol 9 mi odtiekla plodova voda a maly bol za tri hodiny vonku. takze vobec im nepomohlo ze mi nedali na obed jest.

sssimi
14. mar 2012

@zuzkaprofant ja som tiež čítala, že v zahraničí sa môže jesť aj počas pôrodu. Malo by to byť kvôli tomu, že by sa musela robiť sekcia, a tam potom niečo hrozí. Ale ako sirinka písala, veľa žien by aj normálne porodilo, ale nemajú silu vďaka vyčerpaniu z hladu.

@kosska3003 To naštve. Nechápem čo ťa toľko naťahovali 😠

hoogy
14. mar 2012

@kosska3003 neboj zvladneme v juli bude prsat to som uz objednala :D a bude chladno. jaj toho prenasania sa bojim aj ja.

sssimi
14. mar 2012

@hoogy Veď to je smiešne, že vlastne pred sekciou nesmieš jesť a ani piť 6 hodín, ale keďže plánovanú sekciu nemám, tak neviem čo ma mordujú. Keby aspoň blbé jablčko môžem.... Ale vydržím radšej, len nech to mám už za sebou....

hoogy
14. mar 2012

@sssimi presne nevladzu tlacit. davaj si aspon ten hroznovy cukor. v zahranici ti dovolia aspon lahke jedla jest. aby si mala energiu.

zuzkaprofant
14. mar 2012

@hoogy podla mna preto zakazuju jest lebo ti daju klistir ta vycistia a keby si sa najedla tak vies co by sa mohlo stat a nechcu sa tym zapodievat podla mna viete ako myslim 😀 tak zakazu jest pit a hotovo

sssimi
14. mar 2012

@hoogy vyhrabala som Sárkine lízatká 😀 Idem si dať 😀

hoogy
14. mar 2012

@sssimi podla mna ovocie by si si mohla dat. ako ti pisala sirinka ten hroznovy cukor urcite mozes. nech to mas co najskor za sebou 😉

zuzkaprofant
14. mar 2012

nas kiko ma od rana sopel a to ideme v sobotu na kurz plavania hruza 3 dni sme doma a on ma sopel je taky vodovy ale aj tak co stym lebo sme uz zaplatili ten kurz ja som to cakala to stale tak ked niekde mame ist hruza akuraz sme v sobotu boli na zapis v skolke jedine ze by tam nieco chytil :(

hoogy
14. mar 2012

@zuzkaprofant nie ze preto lebo by si sa mohla pri anesteze pozvracat a zadusit keby museli riesit akutny cisarsky. no zuzi a ja viem presne co myslis mne klistir nestihli dat 😀 😝

kosska3003
14. mar 2012

@hoogy hej tak je to vybavene vravis to som rada
@sssimi no natahovali ma riadne skusali ci sa mi spusti porod potom zistili ze asi nie ked sa uz po 3 vyvolavacke nespustil no ale tak uz to mam za sebou teraz to budeme zase riesit uz sa tesim

sirinka
14. mar 2012

@hoogy ma netrap s tym julom haha...ja som si klarku porodila v juli, vonku 40°C...ale ako bolo fajne malej, nemusela som riesit ako ju obleciem...

@sssimi hej,ten hroznovy mozes...ja som vzdy mala zo sebou zasobu...aj po CR mi ho dovolili cmulat bez problemov...

sirinka
14. mar 2012

@kosska3003
@hoogy ako prepacte baby, ale kvoli par tehotnym hadam si nedame pokazit leto...uz aj pisem staznost na planovane pocasie haha 😀

sssimi
14. mar 2012

@sirinka našla som doma 2 lízatká a 2 cukríky. Musím si to rozdeliť 😀 A po ceste sa ešte asi zastavým v obchode.

kosska3003
14. mar 2012

@sirinka no neboj aj tak just bude teplo uz to vidim a ja som nic nevybavovala to @hoogy 😀 😀 ako ja to niako zvladnem mm pride na zaciatku augusta tak ja budem doma pri ventilatore a on sa bude venovat pekne malej

hoogy
14. mar 2012

@sirinka 😀 😀 😀 no dobre tak budu uprsane a studene len oblasti v okoli nas tehotnych 😉

hoogy
14. mar 2012

@kosska3003 no mne nasi beru maleho na tyzden na dovolenku potom pride neter ona sa postara a potom ide na tyzden k druhej babke a potom sand uz aj rodit budem a ked nie pridu moji rodicia sem. ja zapnem klimu a budem vegetit 😉 haha teraz si to pekne predstavujem a viem ze to bude uplne inak

hoogy
14. mar 2012

@sssimi aj mas uz nejake pocity?

sssimi
14. mar 2012

@hoogy mám slabé bolesti, ale ešte si ani nesledujem rozpätie. Typujem to tak na 10 minútové intrevali, dúfam, že budú zosilňovať a nestratia sa 😅 O cca 2 hodiny budeme vyrážať. Dúfam, že hneď zliznem klystír a vyvolávačku, nech je mm večer doma pri Sárke a ja mám odrodené.

hoogy
14. mar 2012

@sssimi jaj tak nech mas rychlo odrodene 🙂

zuzkaprofant
14. mar 2012

@sssimi drz sa nech ti to zbehne co najrychlejsie

dievcata co myslite moze kiko ist plavat ked ma sopel a nema teplotu

luba142
14. mar 2012

@sssimi no tak teraz to tu citam, myslim,ze ak mas 10 minutove tak to uz aj pomaly bude, len ak neprestanu, ale myslim,ze uz ani nie 🙂....ja som isla do nemocky zo 7 minutovymi a bola som na 4 prsty otvorena 🙂 Pri Barborke mi ani klystir nerobili a ty ked nejes tak asi ani nebudu co ti cistit 😀

A akurat s tym jedenim to nechapem, ved nie kazda ma napalnovyny cisarsky a zena ktora normalne cez den fungovala a aj jedla a chytilo ju to a musela mat nahodou akutny cisarak tak co vtedy, ved jedla asi nie?

sssimi
14. mar 2012

@hoogy
@zuzkaprofant Ďakujem baby. Zatiaľ mi je dobre tak si tu tancujem na fitlopte 😀

iinuska
14. mar 2012

@sssimi juuuj, tak za chvilku budes mat Lianku v naruci. Drzim paste 🙂