Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
4. okt 2009

emode tak na peknom mieste máte druhý domček 😉 sme si včera fotili aj také staré domčeky váš si momentálne neviem vybaviť, viacero tam bolo pekne porobených
jasličky v prírode heh to by som brala aj jamaat nie?

emode
4. okt 2009

ludka sme to kupili viacmenej na biznis tak uvidime, ale aj my si ho chceme uzit 😀
moja mala normalne "zerie" superstar 😀 😀

ludmilabb
4. okt 2009

emode a kedy Sofia pozera superstar ked ju opakuju?

emode
4. okt 2009

no teraz pozerame a nejdem ju otocit k prsniku 😀

ladywitch26
4. okt 2009

caute zeny,tak my uz konecne doma. uz som mala aj dost toho humbugu vsade.mala putovala z ruk do ruk,dedo, babka, jedna moja segra,druha segra,suseda...no este tyzden dlhsie,tak mi ju aj rozmaznaju 😀 a najhorsia bola mama, stanka len trosku zamrncala,uz bola pri nej,ze co moje zlaticko,co plackas. a ked som jej povedala,ze vsak nech si porumazga,ja nebudem zakazdym skakat,ked sa jej cosi nepaci,tak hodila pohlad na mna,akoze som krkavcia mat. no ako keby ona sama nevychovala tri deti... 😠 len uz asi zabudla,naposledy mala mimino pred 17timi rokmi.
inak cesta celkom usla,na lodi super,nosila som ju v klokane a doslova si to uzivala.usmievala sa na vsetky strany. ked ju mam tvarou k sebe,tak sa mece a nechce tam byt,ale ked si ju otocim chrbtom,tak moze pozerat dookola a vydrzi aj dve hodiny. dlhsie som uz neskusala,ma predsa len sedem a pol kila a na moj chrbat je to dost 😀 inak mali sme trosku problem na zaciatku cesty, kym si zvykla v autosedacke. ona uz chce stale sediet,no a tam je v polosede.tak sa stale sponovala do sedu,ale tie popruhy ju vzdy vratili nazad, tak nam ringovala hodinu v kuse. potom pochopila,ze s nami nepohne,tak rezignovala. a uz som jej vcera davala zemiakovu kasu. cele tri tyzdne doma si pytala castejsie jest,uz sa mi budila aj v noci,co ona nezvykla a ked pred nou niekto cosi jedol,tak doslova slintala a pozerala mu az do krku. tak som vcera uvarila zemiacik, popucila som ho,zmiesala s materskym mlieckom a mala kasicku. a tak jej to chutilo,ze normalne chytala lyzicku a sama si ju chcela pchat do ust. inak neviete,kolko by toho malo take babo zjest na prvykrat? ja som jej dala 4 lyzicky,ona chcela aj viac,ale radsej som jej viac nedavala.

jamaat
4. okt 2009

ludka, siri, nebolí ma nič. Len sa pre istotu spytujem. Po prvom pôrode mi všetko prešlo za pár týždňov. A sex som vtedy neriešila, lebo som bola sama bez chlapa. Až po dvoch rokoch sa také vyskytlo. 🙂 ...Ak mi to neprejde za pár dní, skúsim aspoň zavolať doktorke, ale tam sa dovolať je problém.

emode, ludka, aj hneď by som šla niekam na chatu, chalupu. Ja som tvor prírodný. Ale inak aj mňa už napadlo, že by sme mohli potom na jar alebo v lete zorganizovať nejaké veľké koníkové stretko.

A čo robia s Donovalmi, to je už katastrofa. Nemám rada to stredisko, je to strašne prekomercializované, prestavané. Ale chodíme tam lyžovať, lebo je to blízko a na Novej Holi je dobrý svah a sú tam sedačky, ktoré potrebujeme, keď sa učíme snowboardovať.

lady, vitaj doma.

ludmilabb
4. okt 2009

lady a tvoj mm nevadi ked mu mala ringuje za hlavou???

vcera sa moj mm stazoval ze sa nevie riadne sustredit na cestu ked mu mala huci za usami a aj kvoli tomu ze este auticko je nove a treba si nan zvyknut...

Donovaly teda prerobili poriadne, my sme sa boli prejst v tej kludnejsej casti aj ked stvorkolkarom sme sa nevyhli a isla by som na tu drahu com tam je, neviem ako sa to vola, Blazika ked videla ze sa tam nieco rychlo hybe medzi travou sa rozbehlaaaaa ledva sme ju odvolali!

jamaat my mame skialpy, sme chodili na Polanu si zaslapakovat, NT nemame prelozene ani svahy ja sa ale tuto zimu nepolyzujem a ty snowboardujes,

jamaat
4. okt 2009

ludka, skialp sa mi páááči, len ten výstroj je drahý ako fras! Ja lyžujem a pred 2 rokmi sme Monike kúpili snowboard, tak aj ja skúšam.
Tak nabudúce sa dohodneme, chlapi budú strážiť deti a my pôjdeme na dráhu. 🙂 A prečo by si nelyžovala? Ja sa teda chystám aspoň pár krát. Kúpime jeden lístok a pri malej sa vystriedame a na svahu tiež.

jamaat
4. okt 2009

A ty dáš Sofiu tiež manželovi a vyšlapeš s nejakou kamoškou/kamošom....ak teda nelyžujete aj "normálne" 🙂

ludmilabb
4. okt 2009

my sme chodili aj na svah len tie šory na vlek (20 minut čakáš na kotvu a za 5 minut to zjazdíš dole 😒 )
išla by som to je jasne, vsak uz minulu zimu som sa len pozerala ked mm slapal no a ja som ho fotila 😝

no máš pravdu, výstroj bola drahá ale to sme si s mm uleteli po príchode z UK keď sme od rana do vecera makali, žiadny oddych, relax a ked sme prisli na Slovensku mm kamarati si isli kupovat lyze ci sa nepridame tak sme si povedali a prečo nie, mm stal 1x na lyziach a teraz lyzuje lepsie nez ja!!! mali sme riadnu zlavu pri kúpe, lebo nás bolo 6 ľudí a vyšli mi k tomu kvalitne treckove tenisky zadara 😀

ludmilabb
4. okt 2009

kde chodite zjazdovať? Šachtičky, Králiky...

jamaat
4. okt 2009

a ja som veru aj lyžovala túto zimu. Až dva krát. Ale neužívala som si to, bála som sa, že niekto do mňa vrazí a bola som nemotorná, aj keď som brucho ešte nemala, tak mi tie dva razy stačili.

jamaat
4. okt 2009

Najčastejšie som chodila na Šachtičky, lebo to som si vybehla cez pracovný deň na 2 hodiny a keďže tam skoro nikoho nebolo, tak som sa za tie 2 hodiny aj urobila.
Chodievali sme radi na Mýto, ale odkedy urobili sedačku, tak zdraželi a tá sedačka je o ničom. No a odkedy máme snb, tak na Donovaly.

ladywitch26
4. okt 2009

ludka,muz si uz zvykol.a na dialnici nemusel tak davat pozor,tam nemas semafory a krizovatky,tak sa dalo.
inak ked uz spominate tie lyze,ja som na nich nestala dobre tri roky.a uz mi to aj chyba. asi sa vyberieme domov nejako vo februari,marci,to hadam este bude sneh. a so strediskom u mna nie je o com, jedine jasenska dolina. otec je vlekar,tak sa vozim zadara 😎

mimi21
4. okt 2009

cawte
sme uz doma od svokry

tak na lyzovacku sa tesim brutalne aj ja kedze som minulu zimu nelyzovala a rok pred tym sme boli v alpach a bolo uuuuzasne, na FB mam aj fotky celych 5 dni len slnko svietilo a lyzovali sme na svahu, kde sa jazdi svetovy pohar, tak som lyzovala tam kde aj Bode Miller 😀 😀 😀
aj my sme sa minule s mm rozpravali, ze kupime jeden listok a prestriedame sa pri malej aj na svahu

emode beriem ta za slovo, donovaly ja mozem 😉 😉 😉

inac tu snoopy tuniku sledujem aj ja 😀 😀 😀

emode
4. okt 2009

babenky dako sa pomestime 😀
jamaat ja som lyze predala mam uz iba board a ucila som sa na novej holi 😀

jamaat
4. okt 2009

emode, tak ty si nejaká odvážna! Ja pekne na somárskej lúke. 🙂

iinuska
4. okt 2009

Ahokte, aj my sme chodili pravidelne kazde jarne prazdniny lyzovat, naposledy sme boli v Taliansku, bolo super. Ked som bola tehotna manzel bol s Petkomv Rakusku a tak idu aj partia tento rok. Ale na buduci rok ideme urcite vsetci spolu.

emode
4. okt 2009

ok, musim upresnit, bola som predtym asi 3x na somarskej, ale mala som vtedy len tvrdy board, potom som si kupila makky a mm ma vytrepal na Novu Holu isla som dole prvykrat asi hodinu a pol a padov okolo 80 😅 ale obavam sa, ze ked som minulu sezonu vynechala, teraz to uz nebude take jednoduche 😝 inak ja nie som az taky odvazny na boarde, napr. ja strme kopce ako sachty nemusim 😖

tak mi chceme od Kollara vydrankat celosezonne skipassy lebo nam tam huci pri tej nasej chajde jeden stlp tak ako odskodne 😉

ludka to je bobova draha ... no jasne ze pojdeme 😀

ludmilabb
4. okt 2009

aha jasné bobová dráha 😵

mimi21
4. okt 2009

no ja sachty tiez nemusim 😝 😝 😝 vzdy ked sme tam boli, tak pocasie katastrofa ...

jamaat
4. okt 2009

Keďže ja z okna pozerám priamo na Šachtičky, tak vidím aj to, aké je tam počasie. Mne sa ten svah páči, ešte keby to bolo dvakrát také dlhé, tak paráda.

jamaat
4. okt 2009

A začala som aj bežkovať, roky som sa na to chystala, až som si konečne kúpila bežky a páči sa mi to. Bola som aj tehotná na bežkách, ale v tej nemotornosti ma dva razy švaclo na zem, tak som si trtáč narazila. 🙂

mimi21
4. okt 2009

jamaat a ty si sa nebala lyzovat tehotna?
mna to strasne trhalo na lyze, ale odvahu som nenasla, velmi som sa bala
lebo ja ked vidim tych debilnych madarov, co ledva stoja na lyziach a deru si to susom dole tak mi je na grc
a este nemam rada snopwboardistov co si sadnu v strede kopca alebo idu dole tak ze suchaju kopec
baby dufam, ze vy to nerobite !!! 😀 😀 😀

ludmilabb
4. okt 2009

baby spievaju oooovela lepsie ako vcera chalani 🙂

idem kukat

mimi21
4. okt 2009

ale na chlapov sa lepsie pozera 😀 😀 😀

jamaat
4. okt 2009

mimi, ešte som nemala skoro vôbec brucho a ono zase to bábätko je v bruchu dobre chránené. A nezvyknem padať. A ak mám spadnúť, tak spadnem aj doma na schodoch...ako toť rybca. Takže som skúsila, chodila som opatrnejšie. Ale ako som písala, bola som dva razy, nemala som dobrý pocit z ostatných lyžiarov a hlavne som zistila, že som už aj bez brucha nemotorná. Tie dva razy mi stačili, aby som mala dobrý pocit, že som neprišla o lyžovačku. 🙂
Kopec šúcham len vtedy, keď sa bojím urobiť oblúčik 🙂....ale to bolo hlavne zo začiatku.

Veru o dosť lepšie spievajú dievčence.

emode
4. okt 2009

ja som sa tiez bala ale chodila som sa s mm aspon prechadzat na Donovaly ... a strasne ma to tahalo na dosku ale co uz stale dost padam tak som to nemohla riskovat ... ale jami vidis aj na schodoch sa da fajne strepat 😅

mimi nerobim to 😝 a nikdy som tak nerobila lebo tak sa nikdy nikto nenauci na snowboarde ... je lepsie zastat a urobit obluk takmer bez rychlosti ... i ked je to tazsie ale bezpecnejsie ...

jaj bezky, skoro vsetci ujovia a vsetky tety z otcovej strany bezkovali zavodne a ja som take nemehlo 😕

sirinka
4. okt 2009

baby skuste pozriet www.lacnyskialp.sk 😉
ja nelyzujem, bojim sa toho, ale bezky som skusala a to je super...budem sa musiet zdokonalit...

dm1
4. okt 2009

no ja som prave dozehlila taku kopu drobcovych veci ze az... mm ma dnes nenapadne ohovaral pred svokrou a mojou mamou tak som uz musela