Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

martinaxyz
28. okt 2009

Dobré ránko...to bola zase noc...ja neviem, čo sa malému robí, ale od 3.00 býva hore do 6.30 a potom si pospí...ja som taká unavená z toho ☹ ☹ ☹

monkap
autor
28. okt 2009

dobre ranko ... ja by som este spalaaaaaaaaaaa

jamaat
28. okt 2009

Dobré ráno. U nás už lepšie, o pol šiestej po papaní znovu zaspala. Aj keď teraz som si nie istá, lebo o siedmej som sa zobudila na jej gagotanie a už o pol ôsmej sa mi zdalo, že chce spať. Žeby som od tej 5,30 spala len ja?? Hmm....sa mi nezdá. Teraz spinká a ja idem vysávať, budem musieť každý deň teraz psie chlpy odstraňovať, lebo už sa gúľa po celej izbe. Včera sa odgúľala najskôr ku gauču gaučovu nohu opravovať a potom zase na druhú stranu ku skrinke svoje nohy si vyložiť.

ludmilabb
28. okt 2009

mne zaspala na prsniku presne na polhodniku
ju ten casovy posun uplne rozbil do kelu
tiez neviem kto ho vymyslel a naco, poobede sme zvykli aj o piatej kocikovat a teraz sa kde budem s nou motat 😖

ludmilabb
28. okt 2009

Janka mne sa Sofia negula mavam ju len na gauci alebo dole pod hrazdickou
taketo aktivity zatial nevyvija nato aka je vystrelena sa normlane aj cudujem

jamaat
28. okt 2009

ludka, nerozbil Sofiu, ale teba 🙂 ........A len raz sa začne gúľať a potom už nebudeš stíhať. 😀 .........Mne už zliezla bokom aj z prebaľováka, a to mám s tými vysokými okrajmi.
A čo sa týka vystrelenosti, tak len čakám, kedy sa v kresielku podpáli, lebo tak šibrinkuje nôžkami a pätičkami o sebe kreše, že čakám, že aj iskru vykreše. 🙂

iinuska
28. okt 2009

dobre ranko,
ludka, no ten casovy posun nevyhovuje ani mne...Maly zaspinkal.Bol hore od 7.

jamaat, tak ja uz som prave dnes hovorila, ze neviem, ako dlho ho tam este budeme davat, lebo uz ma urcite 9 kg, a myslim to kresielko je do 9.Paticky mu uz z neho trcia 😀

mimi21
28. okt 2009

bre raneckoooo

lady ty si si uz do profilu dala ze snazilka 🙂 no tak drzime paste

mne sa mala zobudila o 11 mala v nose sople, tak sme jej takej polospiacej odsavali, to som ju aj nakojila, potom okolo pol2 som to zakamuflovala cumlom a o pol 5 som ju nakojila a spala do pol 7 - takze klasika, to dieta asi zhltlo hodinky, lebo presne ako odbije pol 7 tak je hore...

ludmilabb
28. okt 2009

joj a zase je mrzuta
co toto ma byt?!!!! cely den to budem pocuvat a uz sa mi nechce
prisli mi dnes dva balicky z MMA a aj som zabudla
toto som minule vyhrala

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1436571

jamaat
28. okt 2009

iinuska, my máme kresielko do 20kg.

Mne Emka ťahá viac ako svoju klasickú 3/4 hodinu. Asi potrebuje dospať rána.
ludka, asi je niečo v lufte, veľa mamičiek píše, že sú detičky nepokojné - v BB téme som čítala. Ale u Emky mi to zase vychádza tak, že by som teoreticky mala mať krámy, tak asi ju hormóny znervózňujú.

Tá papacia súpravka sa aj mne páči, chystám sa vyslať chlopa do IKEA, keď pôjde do Blavy.

martinaxyz
28. okt 2009

ludmila- velmi pekna jedálenská suprava 🙂 🙂 🙂
jamaat- to ozaj znervóznujú hormóny deti?...lebo aj ja mám momentálne krámy...žeby to bolo vtom?

borocka
28. okt 2009

ahojte, vidim ze rozoberate tak strasne prijemnu temu kramov:P.... ako dlho po porode ste dostali??lebo ja uz po 4 mesiacoch a take silne a dlhe som v zivote nemala. toto jedine mi chyba na tehotenstve🙂

ludmilabb
28. okt 2009

ja som ale menstruaciu este nemala, skor si myslim ze jej mlieko nestaci
lebo sa hneva ked jej uz pomaly tecie a mam pocit ze mi zacina pomaly tiect o dost skor ako predtym 😖

mne sa v Ikei pacia viacere veci, skoda ze nemaju online shop iba taky zoznam na prezeranie tovaru
ja som v BA nebola ani nepamatam

iinuska
28. okt 2009

my sme boli v Ikei v pondelok, kupila som malemu vak na spanie, manzel si kupil stojan na vinko a ja paprad v kochliku.Bolo tam strasne vela ludi.A to bolo okolo 11.Ja to nechapem, co nikto nepracuje???

ja som mala menzes uz tusim 3x, teraz cakam

iinuska
28. okt 2009

jamaat, tak to je super.Ja potom neviem kam ho budem davat, dubacika maleho kym este sam nesedi.To kresielko je podla mna super vec

jamaat
28. okt 2009

ludka, ona vie mocnejšie sať, takže je logické, že ti skôr prestane tiecť.

Ja mám po prvom tehotenstve slabšie krámy, tak som zvedavá, ako to bude teraz. Keďže druhé tehotenstvo aj pôrod nieslo so sebou oveľa viac problémov, tak nebudem prekvapená, ak aj v tomto sa to poseriká.

Emka už zase cestuje, opravuje, olizuje 🙂

emode
28. okt 2009

cafte 😀
my sme hore od pol siestej 😒 predtym vzdy zaspala, alebo ja? jamaat presne ako pises, dnes ale total 😔
teraz som ju kojila v obyvacke a normalne sa ulozila na spanok a zaspala na gauci, ja ziram, ale dokedy??? v obyvacke mi nespala od dvoch mesiacov ... 😔 ... a uz je hore celych 30 minut 😝

kasu som mala od nestle ryzovo mliecnu, jedna baba mi to poslala v baliku co som vydrazila, tak sme skusili, ale zje tak asi dve velke lyzice ked jej zarobim ... ale kupim aj kasu co sa miesa s mm len cez den budem musiet odsat ... myslim ze mala to znasa dobre

mimi vcera sme dali kasu okolo siestej a o pol siedmej sme kupali ... ale predtym sme dali okolo siedmej po kupani a potom som este dokojila ... ale vplyv na spanie to naozaj nemalo, zobudila sa po troch hodinach pre svoju davku mm 😀

vcera som jej vecer zabudla dat homeo na tie zubky tak bola do poljedenastej hore 3x sice hned zaspala ale mrncala, predtym spala aspon tie tri hodky bez zobudenia ☹

inak ja uz neviem dokedy sa toto potiahne ... ludka uprimne s tebou citim 😵

ludmilabb
28. okt 2009

Janka ja Sofiu nebudem musiet ucit ani Lindaj Lindaj Lindajdaj
sibrinkuje nohami ostosest a cim je mrzutejsia tym viac
pri kojeni ma skriabe ako kocur a to jej striham nechty casto ale jej stvrdli ci co
kebyze sa aspon sama prebavi ale dam jej hracku, spadne vedla nej a rev spusti a kludne by si ju mohla zobrat
ale naco ked moze mna zavolat, som sa dostala do ulohy asistentky, spevacky a sasa, najnovsie piskam aby som ju rozosmiala 😝

jamaat
28. okt 2009

ludka, tak to škriabanie dôverne poznám, teraz ale viac prešla na šklbanie vlasov z ofiny.

Príde mi sesternica, tak musím trošku poriadiť. 🙂 .......a Emka sa zase tvári na spanie. 😲

sirinka
28. okt 2009

ahojte...aj my dnes mame taky urevany den, aspon ze klarka dnes nehneva....a dufam, ze na plavani sa to otoci a poobede bude lepsie...

ludmilabb
28. okt 2009

ja nemam nastastie ofinu to si uz neviem predstavit lebo taha vsetko, moje oblecenie, prsnik chce natahovat to jej hned paprcky chytam 😝
este som jej aj dasna pozerala ci jej zubok nejde ale bohvie aj sa mi zda ze tam vidim nieco biele ale hrbolcek nema ako tu baby pisali

ladywitch26
28. okt 2009

ludka, moja stanka nemala ani hrbolcek, ani opuchnute ani cervene dasna. len straaaasne slintala a take tahave sliny mala. a tiez jej asi dva dni predtym, ako jej vysiel zubok ako keby take biele presvitalo. takze nemusi byt nic poznat na dasnach... nam uz takto druhy lezie.

sssimi
28. okt 2009

Lady moja malá slintá také ťahnce od 3 mesiacov a ešte furt nič, ale šak mne to aj vyhovuje 😀

Čítam, že viac vás malo divoku noc. Mne malá zaspala o 21hod. O 23 sme išli aj my ale mne sa nedalo zaspať a Sarah sa o pol.1nej zobudila a do 1:45 sa hrala 😠 .... Ešte keby si len blabotala, ale stále si vyťahovala dudel z úst a potom plakala... No a keď som zažala tak sa na mne strašne rehnila.... Nakoniec som hu čapla na cecok, lebo som už nevládala ku nej vstávať a po 5 minútovom hryzení zaspala. Cecok ma ešte teraz bolí...

zuzkaprofant
28. okt 2009

cafte co nove mi plackame asi uz vazne nam zubik ide lebo vcera som videla taku bielu bodecku v dasienku

mi sme mali aku taku dobru noc len mna dako brucho bolelo som dostala menzes uz 2 po porode a vam poviem ze nehorazna bolest a to mi kazdy vravel ze po porode uz tak brucho neboli som nevedela co mam robit tabletka doma zadna tam len aspirin som si dala 😖

jamaat
28. okt 2009

Mne sa ani nedá pozrieť, či nejaký zúbok ide, lebo mi tam furt jazyk pchá. Ale nechala som ju hrýzť do prsta a nič som necítila, hoci riadne silno hrýzla. 🙂

ludmilabb
28. okt 2009

ja som sa jej dnes pokusala pozerat ale jasne ze sa jej nepacilo
ked jej dam prst tak mi tak silno stlaci hanku ze koniec
lady Sofia neslinta dako extra a tahave uz vobec nie

iinuska
28. okt 2009

ahojte, maleho som dala do postielky, zdal sa mi unaveny a teraz tam vykrikuje.No, neviem ci zo spania nieco bude

Adamko je uz zubac od polky semptembra.Som sa cudovala, ze tak skoro sa mu prerzali zubky.Petkovi vysli az okolo 8 mesiaca

monkap
autor
28. okt 2009

lenka neslintala vobec a zubok ma vonku 😉

luba142
28. okt 2009

ahojte

neviem kde zacat na co reagovat 😀

tusim inuska pred menzesom robi poriadky?? ja by som asi od narodenia malej vobec nic neurobila lebo som ho este nemala a voooooooobec mi nechyba 😅

jamat o tom gulani mame to iste doma uz je vsade zagulana aj mne uz mala nohy otrcene z prebalovaka ze keby som nebola pri nej uz je dole

inuska aj nasej vysli zubky uz ked mala 4,5 mesiaca a dokonca sme boli v poradni ked mala len spicku vonku a doktorka ze to neni zubok to je hnisavy vacik 😀 a az to oprobovala usudila ze je to zub. Ja co mam druhe dieta presviecam dokinu na dochodku ze malej idu zuby 😀 😀 😀

sssimi
28. okt 2009

Avojte!

My sme sa práve dovalili z prechádzky. Fajn je vonku. Sarah už začína zámerne vyhadzovať hračky z kočíka a dnes aj 2x dudel letel. Raz dokonca mláku trafila 😠 Jediná mláka v celej ulici.... Našťastie nosím stále zo sebou flašu s vodou, tak som jej ho poumývala lebo som druhý nezobrala.

Luba ani ja som ešte nekráááámovala 😀 😀 😀 Keď nerátam lochie tak už je to 15 mesiacov 😀 😀 😀 ...