Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
28. okt 2009

moj muz bol dnes v novinach...v sportovej casti, rozoberali zapas jeho tymu,ale on v ten den nehral,sedel na lavicke ako nahradnik, no a ked padla lopta za plot, tak muz ho preliezol a siel po nu. a reporter ho cvakol akurat ked bol zaveseny na plote,ze moment dna... 😀 😀 😀 akurat ze mu poplietli meno, namiesto stanislav ho premenovali na somi...ale to bezne, jeho spoluhraca stale pisu ako valdo, nie vlado 😀

jamaat
28. okt 2009

lady, tak to je mediálna hviezda! 🙂

ladywitch26
28. okt 2009

jamaat, ani nevrav, to som ho este riadne zdrbala,lebo ten plot bol taky s tymi ostrymi zeleznymi hrotmi, asi dva metre vysoky a on v kopackach. no nech sa mu noha v tom smykne, tak je uz rozparany. 😠

kosska3003
28. okt 2009

lady no to si ho mala zaco zdrbat ved sa snazite o potomstvo a taky plot to je nebezbecne 😉
dm a kde si ten program stiahnem ja som s taky veci antitalent by som si to dala braskovi stiahnut

dm1
28. okt 2009

kosska http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Conten... tu je nieco k tomu a aj ten program sa tam da stiahnut

dm1
28. okt 2009

ale to mozes robit aj klasicky vo photoshope ak mas

stija
28. okt 2009

ahojte, hovorili ste o menzese - tak u mna zatial nic a nestazujem si. ani muzik 😉

a k prikrmom, my sa zatial iba kojime, ale dokt. na poradni povedala, ze mozem zacat davat mrkvicku, jablkovu stavu a vecer ryzovu kasu. ale zatial jej staci mliecko, tak este asi pockam nejaky ten tazden. uvidime, ak zacne papat casto, zacnem. a v noci papa dva krat - okolo polnoci a medzi tretou a stvrtou.

lady mas doma opicku, ked sa stvera po plotoch 🙂

ladywitch26
28. okt 2009

stija, rozmermi skor gorilu 😀

stija
28. okt 2009

lady a evidentne sikovnu, ked ten plot preliezol a neublizil si 🙂

sirinka
28. okt 2009

dm neviem, to som neriesila 😉

ladywitch26
28. okt 2009

no hej, on sa vzdy musi hrat na hrdinu...niekedy ma ide porazit z neho.

jamaat
28. okt 2009

dm, zase sa idem na niečo namotať?! 🙂

kosska3003
28. okt 2009

dm diky zajtra sa na to kuknem uz je neskoro dneska dobru noc uz idem do hajan 🙂

ladywitch26
28. okt 2009

jamaat, a to jak ze este nemas kalendar? ja som sa namotala uz pred mesiacom, v piatok akurat nasim dosiel postou 😀

dm1
28. okt 2009

jamaat ja som sa to dozvedela v teme Dubnica a tiez my netrvalo dlho aby som sa namotala... sak ma poznas ja som za kazdu takuto "srandu" 😀 . inak z toho sa daju robit nadherne upravy fotiek - ze "scrapbook" sa to vola

dm1
28. okt 2009

baby ja padnem - prave si ma na FB pridala moja prva laska medzi priatelov 😲 😲 😲

ladywitch26
28. okt 2009

dm, fiiiha a co na to manzel? 😀

sssimi
28. okt 2009

Ja som dala už kalendáre dávnejšie porobiť. Teraz už čakajú schované na vianoce. Dostane, svokra, dedko a prababka a aj pohladnice s malou som dala spraviť a malé kalendáre do peňaženky no a magnetky. Perfektné je to.

Dm možno aj mňa si raz dá moja prvá láska do priateľov, ale to by sa musel mm zaregistrovať 😀

dm1
28. okt 2009

lady nevie, spi.... ale on FB nerozumie moc! no ale ako tak pozeram na tie jeho foto a prispevky tak sa moc nezmenil a nemyslim tym vyzor.... esteze som sa vtedy rozhodla pre mojho mm 😀

sirinka
28. okt 2009

moja prva laska zrejme netusi, ako sa teraz volam... 😝 a mozno by ma ani na ulici nespoznal...

jamaat
28. okt 2009

lady, ja nechcem kalendár. Myslela som úpravy fotiek. Mala som Photoshop, ale nejako som to nepochopila dobre.

sssimi
28. okt 2009

Dm 😀 😀 😀 😀

Siri možno.... 😉

ladywitch26
28. okt 2009

inak ja som v lete zistila,ze moja najmladsia segra chodila s mojou prvou laskou. ja som s nim chodila,ked som mala 16,nejake tri mesiace a aj segra mala 16, no ale on uz zostarol medzitym. mamca jej to hned zatrhla,ze na 28rocnych ma este casu dost... 😀 no ale vsak vkus mame rovnaky 😀

a zas prostredna segra kedysi pokukovala po mojom muzovi. ja som ho zbalila na diske a po tyzdni sme sli do kina a segra nas videla v meste. no a ked som prisla domov, tak este medzi dverami na mna spustila, ze ty krava,vsak to je ten chalan,co sa mi uz rok feeest paci. a najlepsia bola mama, zehlila akurat a len tak flegmaticky prehlasila, no a co, vsak to zostalo v rodine... 😀

sirinka
28. okt 2009

lady hehe...to sa vam pacia vsetkym trom rovnake typy asi... ja mam podobny zazitok s mojou najmladsou sestrou (o 10 rokov mladsou)... niektory chalani sa zaseknu na urcitej urovni a dalej ani za boha...furt len po 16tkach pokukuju... 😝

ladywitch26
28. okt 2009

siri, len je horsie, ze tento sa zasekol aj na mentalnej urovni...stale je ako 16rocny pubertiak,on ani seberovnych kamaratov uz nema,len takych pubertakov. 😝

a s tym vkusom neviem, segra sa sekla.vydala sa za 120kiloveho chlapa,ktory do roka po svadbe pribral este dalsich 30kg. segra kocica, skoro modelka a take hovado si vzala. akurat vcera bol tomu rok,co sa rozviedli. aj to som do nej hucala dva tyzdne v kuse,co tu bola u mna na dovolenke. chlap jej rozflakal 700 tisic behom roka a ona slepa,hlucha....az potom jej to doslo. ale teraz ma konecne normalneho chlapa,taky sympos, tak dufam,ze im to vydrzi

sirinka
28. okt 2009

lady no tak som to aj myslela...oni sa zaseknu tak celkom, ako ked v rychliku zatiahnes rucnu brzdu 😀

ladywitch26
28. okt 2009

no, idem ja asi uz zalomit. teda najskor muza zobudit,lebo zadrichnal na stankinom matraci v obyvacke, tak nech sa ide presunut do postele... 😀

ludmilabb
29. okt 2009

Dobre ranko, zase prva 😀

dm mne sa scrap paci ale kedy by som vyrabala neviem, den by musel mat viac ako 24 hodin.
V noci sa mi zdalo ze mala horsie dycha ze jej sopliky behaju, tak neviem ci jej idem kvapnut ten Liberal alebo materske mlieko ci co, nechcem aby bola chora ale ked ona sa furt odkope doprcic, spaci vak nemame, v zavinovacke jej trcia nohy 😕 ale ked ona inak nezaspi len v nej.

nikanika28
29. okt 2009

ahojte...a ja druha 😀 😀
tak Klarka spala od siedmej do 6.30... 😕 okolo 5-6hod. som jej davala papat, ale zalomila som pocas kojenia a Klarka tiez 😀 .
U nas prsi...skvely den pred nami 😒

monkap
autor
29. okt 2009

dobre ranko,
my v noci kazde 2,5hod hore ... citim sa nejako divne, snad na mna nelezie daka choroba 😖