Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
20. nov 2009

zuzka inac toto ochucovadlo sa potom moze davat babatkam, ked uz pekne papaju vsetky prikrmy...
http://www.solcanka.sk/
u nas sa da kupit jedine v bille.

mystery7
20. nov 2009

emode
nie spolu maso s ovocim, ale ked davam maso mam uz davat aj ovocie. Ona mi to poradila podla nejakych zasad
tiez vravela, ze ked uz raz zacnem davat prikrmy, tak sa postupuje po 2tt.
zelenina 2tt maso 2tt potom uz mozem pridat zltok (1/2 zltka 2x do tyzdna) 2tt a potom .... nepamatam 😅 ale asi mucne veci - piskoty
dnes ideme na ockovanie tak sa chcem opytat. Snad tam nebude zase brutalny naval. V stredu som bola pre recept a musela som cakat 20 minut, vsetko prekurene, maleho som nechcela na chodbe vyzliekat nech nieco nechyti tak tam nervacil 🙄

sirinka
20. nov 2009

mys ja viem tak, ze WHo odporuca skor zavadzanie po mesiacoch...
http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=450901

nikanika28
20. nov 2009

No tak drobci pekne papaju, Klarka zacala bojkotovat aj zeleninu uz...nechapem...a co sa tyka toho, ze nemixovat, tak akonahle najde v pusem sebemensi kusocek, tak to automaticky vypluva..predtym ju teda najprv napne.. 😕
A ake ovocie davate? Surove, dusene, ci kupovanu vyzivu? Mne tie vyzivy vobec nechce jest..uz som mala hadam vsetky druhy.... 🙄

mystery7
20. nov 2009

siri, vdaka za clanok. musim podrobne prestudovat.
ja budem postupovat po 2tt, malemu chuti, tak to chcem vyuzit 😉

iinuska
20. nov 2009

nika, ja som este ovocie neskusala.Ale zacnem asi dusenym jablckom.Kupovane budem davat len ked niekde pojdeme.Doma skor cerstve

juska3
20. nov 2009

ahojte, ja davam zatial len prikrmy, kasu som este neskusala, a ked davam na obed maskovy, tak na olovrant dam este ovocie

zuzkaprofant, moj maly tiez vrieska, ale straaasne nahlas 🙂 vcera som mu dohovarala, ze ho bude hrdlo boliet,ak
s tym neprestane...

zuzkad, akaze Tabulkova mamicka, ked mi moja mama rozpravala co mi davala jest, tak som nestihala...podla mna cisty vyvar nemoze uskodit 😉

sirinka
20. nov 2009

mys my sme sa po tyzdni prikrmovania zatial nikam nedostali, tak som zvedava, ako budeme postupovat my... 😝

baby a odkedy budete davat drobcom kukuricne chrumky?

zuzkaprofant
20. nov 2009

ja davam rano okolo6 mliecko ale to vypije tak 80ml potom o 3 hodky kasa bud cisat alebo s vyzivou, potom ide zeleninka zapije to mlieckom potom bud vyziva cista alebo kasa s vyzivou podla toho ako chce a tak cajik a zase mliecko vsetko tak po 3 hodkach niekedy ked mi jeme a on velmi pozera tak mu dam co mam po ruke nech papa 😀
na dalsi tt zaciname s meskom ale zacnem s kupovanim od hipp lebo neivem ako mam rozmixovat uvarene mesko

sirinka
20. nov 2009

zuzka nemas ten tycovy mixer? ja som s tym...

zuzkaprofant
20. nov 2009

sirinka mam stym to ide=? Musim potom vyskusat

iinuska
20. nov 2009

Adamko po kratkom boji zaspinkal

Vcera zacal maly skusat dvihat hlavicku akoby si chcel sadnut.

siri, ja postupujem podobne. 🙂

iinuska
20. nov 2009

baby a po zeleninke davate hned mliecko? Ja vacsinou az tak za pol hodinku.A niekedy dam len vodicku

nikanika28
20. nov 2009

Jani....hehe, akeee nausnicky 😵 😵
Inac poctivo trenuje pretacanie, nic ine teraz nerobi, len sa pretaca a potom ju to hneva 😀 ..uz si ani rucicku nezabuda pod sebou..
Ja som sklusala tiez dusene jablcko a vyprdla sa mi nan....nechcela ani bohovi, akurat, co ju to nastvalo riadne a zacala rucat... Rozmyslala som nad bananom, ale sa bojim, ze ju zapece.. 😕 Dnes jej dam klasiku len mrkva a trochen zemiak...akonahle je tam viac zemiaku, tam mi to nechce 😝

sirinka
20. nov 2009

zuzka ide, len masko uvar naozaj dobre

monkap
autor
20. nov 2009

zuzka, ja som masko tiez tycovym rozmixovala

sirinka
20. nov 2009

iinuska v pezinku je pekne? lebo u nas nenormalna hmla... 😠

iinuska
20. nov 2009

siri, slniecko svieti 😎 .Idete plavat?

zuzkaprofant
20. nov 2009

dievcata moze ist mojemu maleho horny zubok lebo na hornom pravom ma taku bodku bielu nie je to lopatka ci ako sa to vola ale hned druhy zubok lebo ked sa zasmejej taka biela bodecka tam svieti 😀

sirinka
20. nov 2009

iinuska hej, ideme na 13:45...

mystery7
20. nov 2009

kocky keby ste poculi aky ma moj maly hlas.... my sme uz uplne hluchi, si neviete predstavit. sak gott, pavarotti a matuska su o nicom 😅

zuzka, to tolko krat za den davas kasu???

iinuska
20. nov 2009

mys, aj my sa pripajame do spevackej skupiny 😀

mystery7
20. nov 2009

skusim dat poobede nejake video na facebook - nech pocujete 😀

neda sa niekde na facebooku pridat prezyvka? nech vieme kto je kto, lebo ja vas mam totalne popletene 😅

sirinka
20. nov 2009

mys ja uz na FB ani nerozmyslam kto je kto...niektore spoznavam podla babatiek a niektore vobec netusim, kto je... 😅

iinuska
20. nov 2009

siri, podobne 😀

mys, to nie je zly napad

jamaat
20. nov 2009

Ja som integlent, všetky vás na FB poznám 🙂

iinuska
20. nov 2009

jamaat, tak teba asi kazda tiez 😵

sirinka
20. nov 2009

jamaat coze to si??? 😀 😉

iinuska
20. nov 2009

siri, ja som napriklad nevedela, ze ty si nam FB. 😨