Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
23. jún 2009

baby nahmatala som malej za uskami take hrcky, ma ich na obidvoch stranach
netusite niekto co by to mohlo byt? alebo nemate s tym niekto skusenost?
som sa tak vystrasila, ze som si uz aj poplakala...

monkap
autor
23. jún 2009

siri ako klarka?? uz zaspala??

mimi: netusim 😔

zuzkad
23. jún 2009

mimi 21 moze to byt aj zabka soor...to co maju babatka a dava sa ta fialova vodicka https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... takto to moze vyzerat
http://povodna.rodinka.sk/user/view_page.php?pa... tu je nejaka rada od dr. ....samozrejme, ze to nemusi byt ono...ale je to dost caste u babatiek ...drzim paste 😉 😉 😉

mimi21
23. jún 2009

no uz som aj tu nasla temu, ze to byva, su to uzlinky alebo tukove hrcky
byva to ked ma dietatko nejaky zapal v tele, napr. aj vyrazky na tvaricke - a to my teraz mame

ze vraj je to celkom bezne a mava to dost deticiek

emode
23. jún 2009

mimi neboj ziadny stres keby jej nieco bolo, tak je nespokojna a placliva a nepapa 😕
ako si k tomu prisla? ja som tam malej ani nepozerala 😕

nasu malu sme riadne unavili s kamoskou 😀 najprv sme boli v meste zhanat nejake oblecka na krst (nechcem ziadne vycackane saty) a potom sme presli do nakupneho centra, tam sme sa aj napapali a nakupovali dalej. Domov sme prisli o osmej, okupali sme sa, napapli a spinkame 😀

mimi21
23. jún 2009

emode, no nejako pri kojeni som ju pohladkala po hlavicke a nejako som to tam nasla...
najprv som si myslela ze to ma len za jednym uskom ale potom som to nahmatala aj za druhym

tvoja v europe spinkala? nasej sa tam vobec nepacilo, asi tie svetla a klima avelky priestor...
vobec tam nevedela zaspinkat...

jamaat
23. jún 2009

Ahojte.
Emode, zohnala si niečo?

Mimi, moja Emča tiež v Europe v pohode spí.

Včera sme boli na kontrole klbov a ujo doktor povedal na jeden, ze je krasny a na druhy ze nadherny a ze uz ju nemusim trapit balenim na siroko. Ibaze ja som ortopedicke nohavicky ani nepouzivala. 🙂
Dnes u doktorky jej brali krv, tak to bola mensia tortura. A zacina jej hnisat pupak po ockovani. 😒

sirinka
23. jún 2009

monkap oni len o osmej dorazili k nasim...takze neviem, zatial nemam dalsie info...

emode
23. jún 2009

mimi v europe nespinkala akurat ked sme tam prisli tak sa zobudila a isli sme sa nakojit a potom uz bola hore, kamoska ju aj ponosila na rukach, kym sme jedli pekne lezkala v kociku a obzerala si svoju opičku Žofku čo má od Lamazze 😀

emode
23. jún 2009

jamaat kupila som nakoniec biele body s takym modrym lemovanim k tomu leginy a kabatik, ziadne vycackane volanikovske saty s celenkou ... brrr ale kazdy mame iny vkus 😉

v europe spi len ked tam prideme a uz spi potom uz tiez nezaspi ... ale ani velmi nemrnci
myslis ockovanie proti TBC? my to mame riadne cervene a daco sa jej tam tiez robi 😖

mimi21
23. jún 2009

my mame od lamazze slonika na kociku, uz ho mala riadne obzera 😕 😕 😕
ja som minule chcela ist do tej miestnosti na kojenie v europe a bola tam brutalna zima a spina...
som jej chcela aspon plienku vtedy pozriet ked bola taka nepokojna, a bola som zhrozena z toho ako to tam vyzeralo

mimi21
23. jún 2009

kedy ste sa ockovali proti tbc?
mojej sa tam nic nedeje a to uz sme skoro mesiac po ockovani

dm1
23. jún 2009

nam tiez po ockovani TBC az po mesiaci vystupila chrasticka a doki povedal ze sa to objavi 90%-tam deticiek ze je to normalna obranna reakcia na ockovanie - zevraj je to dobre ze sa to objavilo vidiet ze telo uz reaguje a tvori si protilatky.

ladywitch26
23. jún 2009

a kde to ockuju proti tbc? ja ani neviem, lebo mne ju zobrali v porodnici na zaockovanie a ani neviem,kde ju pichali. ostatne deti tam strasne plakali a nasa ani nepipla, spala si dalej. a nikde som jej ziadnu chrasticku nenasla.

emode
23. jún 2009

mimi este je skoro ja som si to vsimla tak tyzden dozadu len a tiez som uz bola tak ze sa nic nedeje ze budeme musiet ist na preockovanie a ten kutik pre mamicky v Europe je fakt otrasny ale nemala som inu moznost, jedine niekde v kaviarni a tam sa skoro vsade este fajci

😠

monkap
autor
23. jún 2009

lady: ockuje sa hore do rucicky ...

mimi: miesto vpichu zacne reagovat az niekolko tyzdnov (4-6 tusim ci tak nejak) po ockovani ...

emode: ja som malej kupila na krstiny cisto biele body, dupacky, ciapocku ... a bola zlatucka ... aj patrik tak bol, mne sa to tak paci ... v jednoduchosti je krasa 🙂

monkap
autor
23. jún 2009

siri: nas patrik zaspal o 22,30 😝 ... to uz vasa klarka isto spinkala 😉

dm1
23. jún 2009

my planujeme ist do laugaricia v Trencine s malym a tiez som rozmyslala kde nakojim. Pochybujem ze je tam dojciaci kutik a ked tak dufam ze krajsi ked je to nove ☹ . Prinajhorsom skusim nejaku "zabudnutu" lavicku v detskom kutiku a svete alebo zoberiem aj MM vo flaske a dam to.

sirinka
23. jún 2009

monkap ani nie...zaspala v podobnom case 😝

dm ja kojim na hocijakej lavicke co najdem, ale zo zaciatku som sa hanbila, kym som si zvykla. niektore dievcata si davaju pri kojeni na verejnosti plienku cez prsko a hlavicku babatka.

sirinka
23. jún 2009

http://shop.bebeaulait.com/nc
toto je tiez pomocka na kojenie na verejnosti, len netusim, ci sa da zohmat u nas, pripadne si nieco podobne vyrobit...

monkap
autor
23. jún 2009

siri ale klarka spi prvy-krat bez vas ... kdezto nas patrik zaspal o takom case doma 😖 ale nie je to prvy-krat

dannynka
23. jún 2009

ahojte 🙂

ako vidim tu sa este nespi 😅

sirinka
23. jún 2009

monkap no ved hej, ale aj ona v poslednom case trucuje so spankom...a najhorsie je, ze sa budi ked zacne vonku svitat 🙄 no ale nejako vydrzime...

dannynka
23. jún 2009

siri,moni-mne uz Gabika cez obed pre istotu prestala celkovo spat a vecer chodi spvat az okolo 21-30 a ja vyflusnuta idem do postele 😒

sirinka
23. jún 2009

danny a rano kedy vstava? mne klarka predvcerom tiez nechcela poobede spat, ale uz o siestej vecer bola total unavena, podrazdena...

dannynka
23. jún 2009

no nic rozbolela ma hlava tak idem do hajan,neviem aka ma caka noc kedze Dominika stale boli brusko 😒

bruu 😔

sirinka
23. jún 2009

najhorsie je, ze obedny spanok by jej vyhovoval tak okolo druhej tretej zalahnut a spat dve hodky...a potom vecer aj do polnoci by skakala...ale bez obedneho spanku zase tazko vydrzi...tak neviem, co mam robit, lebo to uspavanie je unavne a niekedy mam z toho riadne nervy...

dannynka
23. jún 2009

siri-ako kedy ale vacsinou okolo 8-00 az 8-30 😅

dannynka
23. jún 2009

siri mne to Gabika tiez napodobne,to uzpavanie aj na dve hodky tak som to vzdala 😅 a vecer zaspava bez slov... 😉

ale teraz uz vazne bruuu 😔

ps-kvetinka ozvi sa ako sa darí ked bude cas 😉 myslime na Teba aj s Domim 😵 😉

sirinka
23. jún 2009

dany dobru...ja mam tiez uz druhy den migrenu...dufam, ze zajtra sa to uz umudri...