Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

monkap
autor
24. jún 2009

ja mam este 7kg ☹ pri patkovi to slo lahsie dole ... mozno aj tym, ze som ovela viac kocikovala 😔

bambi7
24. jún 2009

ssimi parada 😉 nasa mala 4.6 3980kg tak uvidime kolko ma teraz ale je tazka 😀 ideme 17.7 tak uvidime

bambi7
24. jún 2009

mon ja 8 😀

monkap
autor
24. jún 2009

bambi ale mne by bolo treba zhodit ovela viac ako tych 7 😝

bambi7
24. jún 2009

mon neboj to sa casom spravi snad ja si tak rozpravam stale 😀 ale uz som vcera zacala cvicit 😅

monkap
autor
24. jún 2009

fuha bambi 😕 ja som daka leniva cvicit, a nechcem moc aj kvoli mliecku .. ale dnes ho mam nejako malicko ...lenka pyta aj po 1,5hod, tak neviem co sa deje ☹

bambi7
24. jún 2009

mon ja uz nemam ziadne 😒 tak aspon som zacala cvicit.....no ale je to tazke 😀dostat sa do formy

monkap
autor
24. jún 2009

bambi dolezite, ze si zacala cvicit ... to sa ja neviem prinutit ... 😖 ale kaslem na to ... snad nebudem ako slon vecne 😀

bambi7
24. jún 2009

no zaciatok je hroza prinutit sa 😉 ale ked necvicim myslim len na zmrzku a cokoladky a tak 😀 a ked uz cvicim potom si nedam 😀

monkap
autor
24. jún 2009

cokoladu ani nespominaj 😎

bambi7
24. jún 2009

no mnam taku milku alebo twix,rafaelo......jaj 😝

no idem babulky tak sa majte dnes krasne

zuzkaprofant
24. jún 2009

dievcata ja mam este asi tak 10kg na zhodenie ale mohla by som aj takych 15kg 😀 takze musim vela kocikovat a vela cvicit , ked vam poviem ze od rana sa motam po byte a nic som neurobila ani som nejedla teraz si varim obedik tak mi neuverite 😀 😀
a cvicenie ja som cvicila od kedy som porodila asi 5krat ale len take lahke cviky ale spotena som bola ako slon 😀

jamaat
24. jún 2009

bambi, šikulka nie som, lebo do cvičenia som sa ešte nedokopala, samé to šlo dole. Ale zišlo by sa spevniť brucho a chrbát, lenže čas na to by bol až večer, keď malá zaspí, no a to už mám aj ja dosť.

sssimi, je to dosť. Pohodička. Ja ani neviem, koľko mi narástla, lebo najskôr mi pred 3 týždňami odmerali o 1cm menej ako pôrodná dĺžka 🙂 .... Teraz má o 1,5cm viac ako pri narodení. Tak ktovie, kde odmerali zle. Ale doktorka má teraz na záskok takú starú sestričku, tak ktovie, či dobre meria.

sssimi
24. jún 2009

Jamat a nekúpeš ju v moc horúcej vode, keď sa ti scvrkuje??? 😀 😀 😀 😀 Ale nie!!! Super že je to dosť. Veď už je to aj pekne cítiť ako pribrala... Hlavne chrbát to pociťuje...

Inak mne malá nechce byť v Babyvaku ☹... Taký vreskot spusti a nič nepomáha iba keď ju vyberiem...

jamaat
24. jún 2009

V horúcej vode nie, ale potom ju vždy ešte prežehlím. 🙂
Sssimi, máš ten originál babyvak? Lebo sa tie názvy používajú kadejako. Moja napríklad nechce v tom mať hlavu, musím ju dať tak, aby videla von alebo mala hlávku celú von. Potom je už spokojná.

sirinka
24. jún 2009

jaj baby ja este tiez potrebujem dat dole asi tak 8-9 kg...ale teraz sa to zase trosku posunulo, tak snad to pojde...

monkap nasa magdalenka sa cez den bezne koji kazdu hodinu az hodinu a pol...malokedy pospi dlhsie. ale zato v noci si robi dlhsie pauzy...nastastie 🙂

sssimi treba skusit rozne polohy a jemne sa s nim prechadzat alebo pohupovat...najlepsie pre take male babo je, ked moze byt pevne privinute k tebe.

zuzkad
24. jún 2009

Juuuj zase pisete o chudnuti a mne to pripomenie, ze mam co chudnut este a nie malo 😝 😝 😝 som teraz taky chodiaci slonik 😉 😉 😉 ale ja verim, ze to pojde dole 😅 😅 😅 😅

My sme boli v poradni v pondelok a maly pribral po 2tt z 4150g na 4700g 😉 😉 😉 a meria uz 57cm 😅 😅 sa tesime, lebo ked sa narodil bol malunkyyyy mal len 2970g a 48cm 😅 😅 😅 a aky chlapisko uz z neho je 😅 😅 😅 dokonca som dostala recept na Bebu, lebo som alergicka a mam narok na hypoalergenne mliecko 😉 😉 tak som sa potesila, lebo Beba nie je velmi lacna.

Ja sa dnes necitim moc dobre, boli ma cele telo, hrdlo, hlava a aj som zaspala strasneee na dve hodiny..samozrejme, ze svokra sa mi starala o maleho, lebo ja cez den nespavam od kedy mam maleho 😉 😉 tak dufam, ze budem ok, lebo prave ked som bola v poradni s malym sedela pri mne mlada kocka, co mala anginu hnisavu 😝 😝 viem to, lebo doki mi to hovorila ked som isla dnu ☹ ☹

didi83
24. jún 2009

Cafte kocky,

dlho som sa neozvala, konecne som si nasla cas. My sme boli na poradni 15.7 a mala ma uz 5100 a 58 cm, tiez bola na zaciatku malicka, tak som stastna, ze nam rastie a pribera a to vdaka mojmu mliecku - zatial prikromvat nemusim. Neriesila som, ci mam dost mlieka alebo nie, ale ked mi niekedy aj vyteka - tak snad ano? a hlavne ked takto pribera 🙂.
V sobotu sme boli na svadbe, a mala bola ukazkova. Obrad sme sice nestihli - to sme kojili, ale o piatej zalomila, vstala o osmej , nakojila som ju a hned zaspala a spala do pol druhej -tak sme sa s manzelom mohli aj zabavit, tak sme jej vdacni.
Avsak teraz ma take divne stavy, cez den mi prespi tak pol hodinku, maximalne hodinku. Som z toho dost unavena..lebo s malou sa pekne hrame, nosime, rozpravame, potom zacne mrnkat, tak ju prebalim, dam do kocika a kolisem, mala zaspi no o chvilu je hore.. Vase babence ako spinkaju? ma to niekto tiez tak ako ja? A vy uspavate tak, ze len babo polozite do postielky a zaspi? bez placu? lebo to by som ja asi nevydrzala... ked mala zaplace, tak sa ju snazim nejakym sposobom utisit a zaspava vacsinou v kocari a najnovsie vzdy vecer si snou lahnem a zapsi na ciciku, niekedy ho len tak dudle aj pol hodinku a zaspinka vecernym spankom.
A co sa tyka tych kil, ja musim zhodit este 6 kg - a ak by som chcela mat super postavu - tak aj dalsich 6. 😖 Ale manzelovi sa zatial pacim, stale objima a lubi, tak zatial prilis nechudnem. Uz som nieco schudla a snad pojdu aj dalsie kila dole 🙂

sssimi
24. jún 2009

Jamat, Siri mne sa zdá malá v tom Babyvaku taká zastrčená. Taký kúštičok malý. A asi sa jej nepáči, že na mňa nevidí. Súsim to ako Jamat spraviť...

jamaat
24. jún 2009

Sssimi, mám aj fotku v albume.

ladywitch26
24. jún 2009

no mam dost. dam si inzerat,ze hladam au pairku, a zatial sa mi ozvali len sami chalani 😀 😀 😀

zuzkad
24. jún 2009

lady 😀 😀 😀 😀 😀 nooo casy sa menia 😉 😉 😉

dannynka
24. jún 2009

ahojte co preberate 😅 ,ja sa chystam akurat hranolky s tatarkou mlsat 😀 😀 😀

ladywitch26
24. jún 2009

danny, to je dobre na dietu 😀 😀 😀 my sme mali na obed 😝

zuzka, k polrocnemu dietatu si chlapa aupaira neviem predstavit

dannynka
24. jún 2009

lady no veru.sa ukludnujem lebo nam doniesli papiere ze od buduceho mesiaca platime o 20-eur viac za byt...vrrr a to kvoli tomu ze isla voda hore 😠 😠 😠
veru ani ja si neviem predstavit chlapa ako au pair 😀 😀 😀

ladywitch26
24. jún 2009

danny, nezavidim. my naopak platime o 100 menej.kvoli krize isli najmy dolu. odislo kopu poliakov,co stratili pracu, tak je vela domov volnych,preto agentury znizuju ceny,aby udrzali aspon tych,co zostali

dannynka
24. jún 2009

lady-tak aspon budete mat viac koruniek na malinku 😉

ladywitch26
24. jún 2009

danny, hlavne na plienky. taku mame spotrebu,ze az.velke jumbo balenie, 140 ks tak na dva tyzdne vydrzi.

dannynka
24. jún 2009

lady mi hovor 😀 este ze v noci neprebalujem,lebo Domi kakava az rano 😉 ale zato Gabika ma plienku este na nocne spanie 😅

dannynka
24. jún 2009

idem hajat.bruu 😔