Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
17. jan 2010
sirinka
17. jan 2010

dm no hej, my si sami kurime...tak si to viem zregulovat.

jamaat
17. jan 2010

siri, na noc jednorazku. Tá býva riadne ťažká, precikaná. Aj do lavóra ešte dosť vyciká. Len cez deň je to také čvrkanie, kedysi viac vycikala.

to zaspávacie video je bohové, to by u Emky nehrozilo. Ona by začala vrieskať. 🙂

dm1
17. jan 2010

jamaat mne bolo praveze toho zaspavaceho luto ze ho nedaju pekne spinkat nech uz ma pokoj 😉

aj nas kedysi viac vycikal ale podla mna je to aj preto ze uz sa tolko nedojci ako kedysi ale je tam aj tuha strava. dojcim ho sice po kazdom prikrme ale asi uz ma dost tak pije menej a preto aj menej cika si myslim

sirinka
17. jan 2010

nasa opica furt rovnako cika...a najradsej vzdy, ked je hola na puzzle kockach...to mi urobi radost nenormalnu 😠 😝

sirinka
17. jan 2010

inac baby uz ste rozmyslali nad nejakym masovym stretkom majoviek?

jamaat
17. jan 2010

dm, asi to bude tak. Lebo ani ten moč nie je žltý, hustý. Len ma viackrát prekvapilo, že som ju šla prebaliť a plienka úplne suchá. No a ešte tá fontanela k tomu. Možno ju začnem častejšie dojčiť cez deň.

dm1
17. jan 2010

sirinka uz sa to tu spominalo a padlo to na leto a tusim vacsina bola za trencin ze to je tak "v strede" s cim samozrejme kocky okolo BB nesuhlasili 😀

dm1
17. jan 2010

prenajmime nejaku chatu v lete na vikend a detvaky sa vyblaznia spolu 😀

sirinka
17. jan 2010

dm aha...nuz, tak do trencina by som sa nejako dostala aj ked ja by som radsej na jar...v lete mame vacsinou nabity program...vyse polovica rodiny ma vtedy narodky 😝
no ale aj tak sa budem tesit...

sirinka
17. jan 2010

dm to by bolo dobre...kto je z trencina a okolia?

rybca
17. jan 2010

jamaat - my sme tiez maly zmietajuce obdobie pred spanim, ale nejak sa to ustalilo, teraz ho jednoducho dame do postele a odideme a do 15 minut spi, tak mozno sa to aj u vas o chvilu zmeni..🙂

dm1
17. jan 2010

siri no to sa ale este ten trencin nejako neodsuhlasil...

z okolia TN - ja, dannynka, nika, kvetinka, a uz ma nenapada nikdo

zuzkad
17. jan 2010

nooo nezabudnite aj na mna Bratislavcanku 😅 😅 ...rada by som vas aj ja spoznala na zivo 😉 😉 😉

emode
17. jan 2010

ja navrhujem maj ... ved mame majovky ... 😀

jamaat aj sofia menej cika cez den, ale uz sme nasadili pitie aj z flase, len si musi zvyknut, ze treba pit a casto ...

dm1
17. jan 2010

emode dobry napad s tym majom suhlasim 😀

nas nechce pit vobec ani z flase ani s naustkom. lyzickou trochu da ale nie moc

nikanika28
18. jan 2010

Cafte, tak mame za sebou uzastnu noc...Klarka sa zobudila o 23,30 a zaspala az o pol tretej 😒 😒 Tak som vyspata uzastne... A vcera sme mali letecky den, spadla mi z postele ☹
A nemam uz skoro vobec mlieko... 😢 same skvele spravy..ale jedno pozitivum, uz mi pije z flasky caj a dnes trosku dokonca aj mlieko...tak aspon cosi 🤐

jamaat
18. jan 2010

Dobré ráno.
Ja som mala Emču od druhej pri sebe a od šiestej sme hore. Tak som trochen aj zlostná vstávala. Ale najedla som sa a je mi lepšie. No a cvérenka už aj spí zas. Dokonca iba s minútovým nerváčením. Po dlhom čase som jej pustila kolotoč, tak sa tešila.

Ja som tiež rozmýšľala ohľadom stretka nad termínom v máji alebo júni, lebo cez leto bývajú aj chaty obsadené, aj sú ľudia po dovolenkách rozlezení. A do TN by sme sa my od BB ešte dotrepali, ale pre východniarky je to riadne ďaleko. Však dáme si nejaký termín a podľa toho, kto sa prihlási, sa potom vyberie miesto. Alebo ak niekto vie o dobrej a lacnej chate, tak aj tomu sa môže miesto prispôsobiť.

ladywitch26
18. jan 2010

caute, tak my tiez hroznu noc... 😝 prisla som z roboty o jedenastej, kym som sla spat bola polnoc. o jednej budicek, stanka zacala plakat. asi jej prestal ucinkovat sirup. aj sople mala, tak sme jej ich najskor odsali, potom som jej dala sirup a muz siel spravit mlieko. pila ho ako keby cely den nic nejedla. zaspala o pol tretej, aj to s tazkostami, lebo sa len mrvila a prevracala ako prasiatko na razni. a o piatej zasa plac. to uz som jej ani sirup nemohla dat, lebo este bolo zavcasu po predoslej davke, tak sme ju len na rukach nosili.ked sa napapala, tak este na chvilu zalomila, ale od siedmej uz definitivne hore.idem o chvilu do roboty, spala som ledva 4 hodiny, tak sa im tam asi niekde sklatim na zem. a poobede s nou skocime ku doktorke, lebo tie vyrazky ma stale. a uz aj po hlavicke, vo vlaskoch, na cele, trosku na lickach, za usami a kompletne cely chrbatik, hrud a brusko. ☹

ladywitch26
18. jan 2010

inak k tomu maju, uplne suhlasim, v maji chceme ist na slovensko, tak len hodte termin, nech mozem trajekt zabookovat

mimi21
18. jan 2010

ahojteeeeeeeeee
no ked nie mala, tak mm - tak chrapal celu noc ze az 😅 😅 😅

mala na to ze zaspala az o 9 spala celkom fajn, o pol 5 kojenie a spala do 8

s tym stretkom suhlasim aj ja, kedze som v strede, tak v podstate mi je jedno, ktorym smerom sa vydam 😀

mimi21
18. jan 2010

lady, podla toho co pises to moze byt kludne ta siesta choroba, mozno ma stanka nejaku virozu, preto je taka nepokojna a vyrazky su uz koniec tej virozy, my sme ich mali presne tak ako pises...
no ved uvidis, co ti dokina povie...

mimi21
18. jan 2010

no a kde ste vsetci??? nebodaj len neodhadzujete sneh ??? 😀 😀 😀

ja som prave doriadila mikrovlnku, lebo uz bola taka za.... ze az!!!
dnes mame 8 mesiacikov 😵 😵 😵 gratulko aj ostatnym oslavencom - vsak sssimi 😉

ludmilabb
18. jan 2010

ahojte, lady mate to perne 😢

boze a ta moja tiez vyvadza, prebalovanie horooor uz jej ani velmi latkovky nedavam lebo nie je sanca to na nu nahodit, hned sa zvrtne a ide prec ked ju chytim tak reve, v satke mi take nervy robila, ze ma uz slak triafal, aj ma fajne doskriabala na hrudniku ale zaspala...noc celkom ok, nemozem povedat 4x hore ale vzdy zaspala
a okrem krcov ma uz aj hlava zacala boliet a to je len zaciatok dna

ja neviem, ale nic nestiham 😖

jamaat
18. jan 2010

Ja som tu, tiež robím niečo užitočné, aj keď by som najradšej spala. A vyzerá to tak, že zajtra idem pracovať a budem musieť ísť do Žiliny. Tak hádam nech už prestane snežiť.

dupinka
18. jan 2010

Ahojte!

Co sa tyka stretka, tak mne by Trencin celkom vyhovoval..... maj by bol v pohode, nie jul, vtedy ideme na vychod k rodicom a dovolenka.

My sme mali pokojnu noc. Kedze vcera spal cez den malo, zaspal uz o 19:30 a spal do 2h. a potom do siestej. Tak fajn. 😉

dupinka
18. jan 2010

baby, jedna pani mi ponukala plienky:

Huggies:
1 Newborn / 2 - 5 kg / - 28 ks - 6,00 E....
2 Newborn /3-6 kg/ - 90ks- 12,65 E....
3 Classic /4-9kg/ -78 ks - 11,21E. .....3 Premium /5-9kg/- 86ks -12,65 E....
4 Classic /7-16kg/- 68 ks - 11,21 E...... 4 Premium/8-14kg/ - 72 ks - 12,65 E....
4+ Premium /66 ks} - 12.65 E...
5 Classic / 11-22 kg/- 58 ks - 11,21 E...... 5 Premium / 12-22kg/ 62 ks - 12,65 E....
6 Premium / / 22+ kg/ 46 ks - 12,65 E....

ma aj Pampersky, len cenovu ponuku mi neposlala. Nemate niekto zaujem?

jamaat
18. jan 2010

No ci pana, Emka spí 2 hodiny. 😲 ........No keby som to vedela, či by som si nezdriemla aj ja?

iinuska
18. jan 2010

ahojte, ja uz noc ani nespominam 😨

uz som stihla pozehlit, trosku podlahu poumyvat, varit nemusim, mame zo vcera. Chcela som ist do Pezinka, ale v takomto case nejdem nikam.

stretko v maji by mohlo byt super 😉

iinuska
18. jan 2010

baby, ja mam pocit, ako keby sa mi uz prsia ani poriadne nenalievali. Rozmyslam, ze pre istotu kupim nejake UM