Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
30. jan 2010

zuzi 🙂

mne skripanie zubov nevadi, skor mi vadi, ked sa Adamik zakusne do stolceka na stolicke na krmenie a mam pocit, ze z neho odkusne 😅

mimi21
30. jan 2010

nooooooo, ibac prestava ucinkovat, do kelu

ludka dobre fotky, Janka bola kocica 😉 aj chlopa ma symposa 😉

sirinka
30. jan 2010

zuzkad diky

kosska inac zajtra ma v cechach meniny marika... 😉

ludmilabb
30. jan 2010

mimi ako sa dalo tak som pofotila, chcela som viac vonku v snehu ale nebolo casu

monkap mne Sofia spava 2x denne po polhodine obcas si poobede pospi dlhsie max hodinu ziadna slava to nie je ale asi jej to staci

sirinka
30. jan 2010

aj magdalenka spava 2x 30-40 minut...niekedy ju dlhsie obliekam a uspavam....

zuzkad
30. jan 2010

juuuj prave mi doslo, ze dnes ma Emka meniny 🙂 🙂 🙂 tak prajem Emke vsetko naj naj k meninkaam...moze to oslavit s maminkou 😉 😉 😉 😉

iinuska
30. jan 2010

Dnes ma meniny Ema? Jeeej, tak Emuske vsetko najlepsie, hlavne vela zdravicka a nech robi svojim rodicom len radost 🙂

mystery7
30. jan 2010

ahojky kocky
poradte mi. od rana ma dost silno boli lavy prsnik, nie cely len lava strana. maly z neho normalne pije, nemam to tam ani stvrdnute. co to moze byt? nemozem ani maleho nosit na rukach, co ma to boli 😖

ladywitch26
30. jan 2010

mys, a nemohla si prechladnut?

mimi21
30. jan 2010

fuuuha, mys, no tak to neviem, mna tiez obcas pobolieva, ale nie nejako moc, nozaj netusim, ze co by to mohlo byt
no som timoc nepomohla, tak ale nech ti to aspon rychlo prejde ...

mystery7
30. jan 2010

lady: neviem, ja spim vlastne vyzlecena, lebo maly je cez noc na mne prisaty, aby som sa aspon trochu vyspala

kosska3003
30. jan 2010

siri viem viem ja som si este ako tehu dala vyhladat kedy ma Marika meniny lebo v normalnom kalendari u nas nieje ale v rozsirenom je 12 septembra vtedy oslavujeme 😀 😀 inac vo svete ma marika meniny 5 krat v roku naslo mi ju v 5 krajinach 😀

emkam vsetko najlepsie k 1 meninkam

mimi21
30. jan 2010

mystery daj si ibuprofen 😅 ja som si tiez dnes jeden dala 😉
a skus napisat annag, ci nahodou nevie poradit co by to mohlo byt...

mystery7
30. jan 2010

ono to boli hlavne ked sa mi maly vrti v naruci, alebo ked sa chce po mne plazit 😀 - teda na dotyk, inac nic. mna skor zaujima co to moze byt, ci to nie je upchaty mliekovod.

zuzkad
30. jan 2010

anoooo dnes ma Emka meniny 😉 😉 😉 aj som na to myslela, ze sa Janka vydava v den ked ma jej Emka meninky... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mys skus si spravit zabal na ten prsnik napr. repikovy zabal alebo harmancek...alebo nieco take...mozno si dat paralen a ak ti to neprejde tak skus napiset annag sem na MK ma tu forum kde jej kocky pisu, ked maju probem ...je odbornicka 🙂 🙂 drzim paste... 😉 😉 😉

mystery7
30. jan 2010

davala som si na to teply zabal asi 15 minut. uvazujem nad paralenom na noc. paralen myslim, ze mozem brat aj pocas kojenia.

zuzkad
30. jan 2010

mys tu je ta annag https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... kludne jej napis do IP a urcite ti zajtra odpise...popis jej vsetko ako ta a kedy boli a uvidis pomoze ti...ona ma aj svoju stranku ale neviem presne ako sa vola jej strannka

zuzkad
30. jan 2010

mys paralen mozes urcite to mi aj v nemocke po porode dovolili ked sa mi mliecko spustalo...ale pri velkej bolesti podla mna mozes aj jeden ibobrufen...viem, ze si to tu par kojacich mamiciek dalo raz za cas sa zevraj moze...nedavno to tu riesili 😉 😉 😉

mystery7
30. jan 2010

dobre vediet, vdaka 😉

zuzkad
30. jan 2010

mys drzim paste ...hlavne si sleduj aj teplotu ci nemas..v co dufam, ze nemas 😉 😉 😉

mystery7
30. jan 2010

nie, teplotu nemam, nastastie 😉

mystery7
30. jan 2010

mne neide facebook, tak foto kuknem az zajtra
na dnes koncim, dobru noc vsetkym

ludmilabb
31. jan 2010

ahojte my od 7:00 hore, a klasika na rukach sa nanasat ale o chvilku uz sa jej nepaci a v akejkolvek polohe vydrzi chvilku a uz musim ine vymyslat

mys dufam, ze uz ti je lepsie

emode
31. jan 2010

😀 ludka si ma predbehla
uz som isla pisat ze som prva ked mi to tu sofia zrusila ...
ludka krasne fotky a este krajsia bola janka 😀

mys no ako?? mozno je to upchaty mliekovod to nemusis mat teplotu

my sme hore od siestej a nepomohlo ani skryvanie pod paplon kojenie ani hracky tak sme tu v obyvacke mm sme nechali spat hoci si to nezasluzi a dnes sme chceli ist na boardy lenze spala som asi 5 hodin s dvomi zobudeniami tak to vidim blede ☹ sofinka je samozrejme plna energie 😅

iinuska
31. jan 2010

dobre ranko, do tretice vsetko dobreeee 😀 . U nas noc plna splnu 😀

mys, tak nech ti to rychlo prejde

zuzkad
31. jan 2010

dobre raaanko...prve vstavanie hlasim o pol siedmej a druhe teraz 🙂 🙂 🙂 ...nic nie je krajsie, ako ked sa rano zbudite pri hladkajucom muzovi, hned na to aj maleho som dala k nam a este aj pes sa pridal k nam...tak cela rodinka sme sa ranko mojkali a naozaj to bolo kraaasne 😅 😅 😅 vtedy mi vzdy pride, ze nemame sice vela penazi , ale mame stastie, ze sa mame a lubime a to je na nezaplatenie 🙂 🙂 🙂 🙂

inak ja stale kycham smrkam...dufam, ze to coskoro prejde 😝 😝

jamaat
31. jan 2010

Ahojte, hlásim sa živá a zdravá. Emka sa hrá a ja vás idem prečítať, kým pôjdeme obe zaľahnúť. Tato nám ešte spí a ja mu dosť zááávidím!

juska3
31. jan 2010

caute kocky 🙂

my sa v noci budime viackrat uz asi tyzden a neviem si to vysvetlit lebo spava celu noc, bud to bude kasou, ze mu vecer nepasuje alebo zeby tym splnom? ale to by mal kazdy mesiac potom taketo moresy a to nemava

ludka, super fotky, Janke to pristalo, bola pekna nevesta 🙂

iinuska
31. jan 2010

zuzka, to si pekne napisala. Ale manzelik by ta mal asi skor zakryvat 😀 A nech ti to rychlo prejde

jamaat
31. jan 2010

No dočítala som. Ďakujeme za gratulácie k meninám. Najlepšie na tom je, že len úplnou náhodou vyšla svadba na Emkine meniny. Pre svadbu sme sa totiž rozhodli asi pred mesiacom a že má Emka meniny, som zistila len pred 2 týždňami 🙂

Mám chuť na maliny. 🙂

zuzkad, chute na koláče si si robila, ale my sme mali svadbu bez koláčov. Len mama doniesla nejaké z cukrárne, ale dobre padli aj tie 😀