Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
9. júl 2009

Zuzkad ja som chcela chodiť plávať zo Sarah, ale práve teraz sa po 10tich rokoch rozhodli, že začnú rekonštruovať strechu a vraj to vizerá tak na 2 roky-to dokončenie 😢 😢 😢

A inak ja len kojím a zostala som stáť na váhe 65-66kg. Pôvodne 60kg. Ale nechcem to siliť. Malej veľmi chutí a konečne sme asi aj krízu prekonali, lebo mam dosť naliate prsia.

luba142
9. júl 2009

ahojte baby aj ja som zostala stat na 56kg povodne som mala 50kg aj ked sa moc nehnevam aspon niesom vychudnuta ale nieco musim s bruchom urobit este ho mam nafuknute 🙂

luba142
9. júl 2009

a stava sa vam ze ked dojcite a rozpravate sa s niekym babo vam place? Mnesa to stava nemozem sa moc s niekym rozpravat malej to vadi ked papa

zuzkad
9. júl 2009

sssimi tak to nemate moc dobre 😒 😒 😒 skoda ☹ ☹ mozno niekde kusok od vas v inom meste ?? hmm ??

ja som pocula, ze pri tvoreni mliecka si telo berie tuk prave z nas ...a tak sa vlastne chudne...ale bohuzial u mna to moc realne nie je kedze mam malicku tvorbu mliecka ☹ ☹ ☹ ale ja som rada za kazdu kvapku 😉 😉 😉
kamoska mi poslala teraz aerobic s brusnym tancom Zamba ci ako sa to vola....je to sranda a mozno to aj skusim cvicit 😉 😉 😉 😉

sssimi
9. júl 2009

Luba asi sa hnevá že sa jej nevenuješ 😀 Moja malá sa tak rozplače keď sa rozprávam s ňou a potom sa otočím a kecám s mm. Začne vykrikovať a potom sa rozplače...

Lady a neskúšala si sa pri oblečení radšej zamerať na dupačky? Tam nie je žiadna gumička okolo bruška, tak by si sa tým nemusela trápiť...

zuzkad
9. júl 2009

luba142 to brusko trapi aj mna ☹ ☹ ☹ ale ty mas aspon peknu vahu ja mam stale 70kg a nie a nie schudnut ☹ ☹ ☹

ked kojim maly skor brbloce mne, cize je to u nas naopak 😉 😉 😉 ale ked rozpravam nevadi mu to, skor ked s nim pohnem...ked si ho napravam, to mu vadi...no co uz chcu mat pohodlie 😉 😉 😉

emode
9. júl 2009

Ahojte
hlasim nas rekord 😀 mala spinkala od stvrt na devat do stvrt na styri 😀 😀 u nas je to uplne super, lebo zatial vydrzala tak okolo 4 hodiny bez papania ... potom sice dobiehala kazde dve hodiny ale nevadi 😅 😅

luba142
9. júl 2009

emode to my sme zaspali vecer o osmej a o deviatej uz bola hore a jedla zase ale potom uz spala az do pol stvrtej

luba142
9. júl 2009

emod a teraz uz spi od deviatej

luba142
9. júl 2009

rano o pol osmej sme mali budicek tak sa pri kojeni dokadila az mala veci spinave a cely chrbat tak rovno sme sli pod sprchu ale sa jej pacila 😀

mimi21
9. júl 2009

bre ranko vsetkym 😎
baby aj mne ostalo tak tych 6 kg navyse, dole by mohlo ist aj viacej, by som sa nenahnevala, lebo ma je dost 🤐
a zuzkad ja plne kojim a mala ma tiez uz skoro 2 mesiace a vaha mi zastala na jednom mieste a uz dlho sa s nou nic nedeje

plavat chcem chodit aj ja, len neviem ci sa da aj od 3mes. lebo potom na zimu sa mi to nie velmi paci - musim pozistovat ako je to u nas

konecne som sa odhodlala k tomu, ze si zafarbim vlasy, lebo uz som vyzerala katastrofalne 🤐

baby kolko vam babetka vydrzia cez den medzi jednotlivymi spankami byt hore?
lebo ja zistujem, ze mala mi doma tazko zaspava, keby sme boli vonku v kociku, tak uz spinka, ale sme doma a ona nie a nie zaspat a to je hore uz 2 hodiny
teraz tu lezi vedla mna na posteli a kukuckuje
aj vcera ja som zaspala a ona ma strazila, ani oka nezazmurila 😀

mimi21
9. júl 2009

emode to je super ze ti mala tak dobre spinkala

som pozerala teraz to plavanie pre babetka, su tam aj kaskady, za mesiac, 8 vstupov je cena 93 eur ...
vo ZV je to 66, je tam rozdiel, sice som dlho nebola u nas na plavarni ale kaskady su kaskady

kuknite www.babylook.sk

a co ma prekvapilo vo ZV sa da s babom plavat aj doma - do 6 mes.

sirinka
9. júl 2009

ahojte...ja sa s malou chystam plavat od 3 mesiacov v pezinku alebo v trnave, kde nas zoberu... s klarkou som chodila do alvy v ba a uz tam nechcem...

sssimi
9. júl 2009

Mimi mne Sarah vydrží byť cez deň hore aj od papania do papania... A aj keď ju dám do kočíka tak sa šula na niečom a brbloce alebo len tak ležká a kukučkuje. Cez deň mi niekedy spí len 2-3 hodiny po 20-30 minút... to hlavne keď je teplo.

zuzkad
9. júl 2009

mimi mne maly spinka cez den asi hodinku alebo dve....a potom je hore aj dve tri hodiny...a potom zase spinka na hodinku alebo dve...a tak dookola...teraz napriklad o pol desiatej isiel spinkat a teraz pred par min. sa zobudil, nakrmila som ho a spinka dalej 😉 😉 😉 😉 a potom ked sa zobudi...prebalim ho, nakrmim a ideme von a tam bude spinkat tiez hodku a potom bude hore...ja ho cez den nechavam aj dlhsie hore....lebo uz vnima viac a tak ho davam ku mna na postel a hrame sa s hrkalkami, hrazdickou...potom len spolu kecame, potom s nim tancujem a spievam mu a potom chuda padne od unavy 😉 😉 😉 😉 mama ho nici 😉 😉

u nas som nasla jedno plavanie a tiez je od 3 mesiacov...tak by som aj sla 🙂 len ta cena bude asi pestra dost 😵 😵 😵

sssimi
9. júl 2009

Ja som tak moc chcela chodiť s malou plávať ☹ ☹ ☹ ... Doriti to sa len mne môže stať,že práve teraz rekonštruujú 😠 😠 😠 ...

Babuľky čo dávate detom na homporu? Sa mi zdá že sa malej začína robiť.

emode
9. júl 2009

mimi dostavas sa tam kde sme my 😉 doma mame problem zaspat uz aj v kociku na terase a okrem ineho uz su nase babetka proste dlhsie cez den hore 😅 😅

sofia je tiez leniva dvihat hlavicku na brusku ona si ju da nabok a vegeti preto na brusku aj dobre spinka maximalne ju pretaca zo strany na stranu uz som ju zacala aj ja dvihat pod hrudnikom a cvicit s nou lebo sa mi to dako nepozdava ... ked je na pleci hlavku si celkom pekne drzi ...

mimi na Kaskady by som isla, je tam aj lepsia hygiena a tak 😀 😀 ale je to tam organizovane vyslovene pre babetka??

zuzkad
9. júl 2009

sssimi a co je hompora ?? 😅 😅

emode
9. júl 2009

babule hore hlavu ... ja uz mam tiez iba 6kg navyse ale uz je to tak asi 2 tyzdne zastalo to ... ale nemozeme cakat hned po dvoch mesiacoch zazraky, pojde to dole ale postupne a do polroka sme na povodnej ak vahe ... ak nezacneme jest blbosti 😅

sssimi
9. júl 2009

Zuzkad neviem či je plávanie aj niekde v okolí, ale najbližšie mesto je aj tak vzdialené 30-40 minút cesty autom od nás... No a keby si spočítam náklady za plávanie + cesta hore dole ☹ ... To by višlo až moc draho...

sssimi
9. júl 2009

Zuzkad robí sa to na hlavičke-také žlté "chrasty". Detičky to mávajú bežne.

Babuľky kto sa to mal v sobotu vydávať? Som to aj hladala len som to nenašla a neviem si spomenúť 😅

sirinka
9. júl 2009

sssimi natri olivovym olejom po kupani a jemnym hrebencekom vyces 😉

dupinka
9. júl 2009

ahojte!

ja mam este +4kg a dalsich pat by som este casom chcela zhodit. Mam otrasne ovisnute brucho a celkovo by som potrebovala spevnit svaly, len sa bojim posilnovat, ked dojcim. 😒

zuzkad
9. júl 2009

ahaaa tak uz viem sssimi co to je 😉 😉 😀 😀 tak to este nemame...ale ani neviem co je na to dobre davat 😖

aj ja sa v sobotu vydavam, len neviem este ktoru 😀 😀 😀 ale naozaj ma tu niekto svadbu ????

emode tak pekne povzbudivo si to napisala, len skoda, ze u mna to nie je 6kg ale 10kg a este aj to jedenie je u mna pestre...cez den jem malo a nie moc casto kedze nie je tolko casu, ale za to ked vecer maly zaspinka dohanam to a to je najhorsie podla mna...musim to nejak zmenit, len neviem ako 😒 😒 a sladke tak luuubim, tazko sa odolava...aj ked si vzdy pripomeniem aka som tucna...ale chut na sladke je tam stale 😖 😖

ladywitch26
9. júl 2009

simi, moja ma tie chrasticky medzi obocim, na vlaskoch nema nic. 😒

inak ja mam este +5kg, ale uz sa zmestim do gati pred tehu. sice sedi sa mi horsie, lebo to tlaci na ten spek, ale hadam to pojde dolu 😀

luba142
9. júl 2009

simi-- moja mala ma v hlavicke vo vlaskoch zatial len biele supinky ako suchu kozu a rozmyslam co s tym ci jej to po kupani premastim olejikom

luba142
9. júl 2009

lady aj ja sa uz zmestim do gati alelen do jednych aj uz mozem v nich sediet ale do kratkych sa este nezmestim a co som kupila pred mesiacom uz musim mat opasok a padaju mi aj tak moje nervy nemam co nosit ☹

emode
9. júl 2009

zuzkad ja si tiez dm sladke len som si povedala ze raz za den nieco 😖 a v jedeni sa neobmedzujem kvoli dojceniu len nejem vyprazane veci ... hadam to bude stacit a casom cvicenie ...

aj my mame kde tu n hlavicke supinky zatial s tym nerobim nic

monkap
autor
9. júl 2009

ahojte,
tak lenka uz ma nausnicky 😅 bola statocna, iba trolilinku plackala .... dr. povedala, ze sa spravala na jednicku 😵 taka je v nich zlatucka ... take dievcatko 🙂

emode
9. júl 2009

monkap gratulujem 😀 my sme vymenili nausnicky lebo sme dostali ku krstu nové 😀 krajsie 😀 😀
zas sme pribrali 200g za tyzden 😀