Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
4. feb 2011

ahojte
ako si tu nazivate???
ja net moc nejako nestiham, som rada ked stihnem deti a domacnost, a dnes som nejaka leniva a nic sa mi doma nechce robit
emka este stale po veceroch plackava ale tak nejako pol hodku, po kupani uz nechce papat, minule mi jedla o 17 a spala potom az do pol2 v noci 😕
ale to bola skor vynimka, este stale nema nejaky pevny rezim, budi sa kadejako

ludmilabb
4. feb 2011

@jamaat nespala, vstali sme o siedmej a hned sme so psom isli, potom sme dostali navstevu takze som ani pocitac nezapinala 😉

mystery7
4. feb 2011

ahojky
U nas bezny den, nic vynimocne sa zatial nestalo a snad ani nestane.
Dnes mame cesnacku s opecenym chlebikom, Mirko jedol jedna radost. Davate detom cesnak??

mimi21
4. feb 2011

@mystery7 mnaaaaaaam, cesnacka 😝 😝 😝 ako by som si dala
inak ja mam normalne problem, ze ake polievky varit, aby malu nezduvalo, stale len vyvar, pripadne nejaka zeleninova ale uz mi dochadza fantazia 😒

luba142
4. feb 2011

@mimi21 ve vyskusaj aj cesnacku, a uvidis co by spravila 😉

luba142
4. feb 2011

@mystery7 ja som veru cesnak ako tyky nedavala ale cesnacku uz papala tiez, a normylne polievky kam sa dava cesnak, fazulova, sosovicova...ale surovy nie

kosska3003
4. feb 2011

@sssimi ja som brala Euru kedze tabletky som nemohla preto lebo mi robili zle na pecen to mas 3 nalepky a kazdy tazdne menis v pohode dalo sa nodliepalo sa mi to len raz ked som to mala na zadku najradsej som to nosila na pleci alebo bruchu no ja ziadnu antiku neriesim my sa snazime ale akosi nist furt zase mi dosla teraz mrcha je to napr stale ked mam plodne dni je mm v robote a ked je doma mam kramy no na nervy
mala mi nie a nie spat urve ma

luba142
4. feb 2011

@mimi21 ja si myslim ze ta csenacka je setrnejsia ako nejaky surovy cesnak, ja som ju jedla normalne a malen nebolo nic, a polievky podla mna hoci ake, musis vyskusat a ked nic tak v pohode, kojenie je o tom ze mozes papat vsetko, len musis davat pozor ak to bude malej robit zle tak to uz nebudes jest, mozno za mesiac zas vyskusas 🙂

iinuska
4. feb 2011

No a je po srande. Svokra je na ceste domov 😒

sirinka
4. feb 2011

ja v pohod pridavam cesnak do jedla...aj cesnakovu polievku...a surovy nie, to nechcu...

luba142
4. feb 2011

@kosska3003 jaj to mas teda problem, teraz len nahoda pomoze uz alebo az bude mm dlhsie doma, alebo si nasadit na pol roka antiku a potom to bude supú sup 😀 😀

luba142
4. feb 2011

@iinuska ako domov, k vam?

sssimi
4. feb 2011

@kosska3003 a nemala si žiadne vedľajšie účinky-napätie v prsiach a pod...?

iinuska
4. feb 2011

@luba142 no, my byvame spolu. Teda ona je v pristavbe, vsetko ma svoje. Len teraz bola od nedele s mojou maminou v Podhajskej. Dostali vianocny darcek

luba142
4. feb 2011

@iinuska aha 🙂

mystery7
4. feb 2011

@iinuska myslim, ze to bol aj darcek pre teba 😉
Dnesne uspavanie asi len 50min ☹ ale vyreval sa. Kopal nohami a nechcel si dat pekne povedat, tak dostal jednu po zadku :-\

iinuska
4. feb 2011

@mystery7 ved som ho aj vymyslela. 😅 Uz druhy rok . A hadaj, co dostane nasledujuce Vianoce 😀 😀 😀

sirinka
4. feb 2011

baby co ste tu z BB...poznate dr. Jendrusaka?

jamaat
4. feb 2011

@sirinka No krásne a výstižne si to zhodnotila s tým domácim sexom, vidno, že už máš čo-to za sebou 😀
Jendrušáka nepoznám.

kosska3003
4. feb 2011

@luba142 no on dlhsie nebyva doma neviem a antiku moc nechcem

@sssimi no nie nemala som ziadne problemy aspon si nepamatam

sirinka
4. feb 2011

uf...nalozena piata pracka...potom vecer uz iba peluchy...a uz toho mam plne zuby....este aj tie blbe kosele vyrabaju s tych najhorsich materialov na zehlenie....

kosska3003
4. feb 2011

@sirinka v tomto som stastna ze moj mm nenosi kosele ale len tricka koselu len tak na svadbu si da alebo na oslavu nieku inac ho do nej nenavlecem on len tricko a teplaky a rifle ma len jedny

sirinka
4. feb 2011

@kosska3003 mne sa ale pacia chlapi v koseliach a nohaviciach...aj v oblekoch...a aj nahi....mam siroky zaber 😅

soffi
4. feb 2011

no caute, dnes som mala celodennu navstevu, sestra prisla s dcerkami, jedna 4, druha mesiac a pol....no poviem vam riadna zaberacka, tie dve tu lietali a ta malinka plakala lebo nemala klud, nuz klobuk dole sirinka ....ja by som to asi nezvladla, inac mm tiez nenosi vobec kosele...nastastie 🙂

sirinka
4. feb 2011

@soffi ale zvladla...to je nieco celkom ine, ked su tvoje ako ked ich mas iba na navsteve...

kosska3003
4. feb 2011

@sirinka no mas fakt siroky zaber 😀 no aj mne sa to paci ale moj mm to neda na seba on by sa najradsej aj v teplakoch zenil

soffi
4. feb 2011

mm si ani teplaky neoblecie, doma lieta v boxerkach a ked niekto pride tak prinajhorsom si da na seba kratasy, on je taky letny typ 😉 , ale kosele vobec nenosi, len na svadbu a pod. , jednu som mu kupila taku z mechovej latky, aby aspon v lete k nejakym nohaviciam, ale nemozem ho prinutit aby sme kupili aj tak enohavice k tomu, lebo on tiez len bud kapsace alebo maskace tmave....proste metalista 😅

soffi
4. feb 2011

kde ste kto&?

sirinka
4. feb 2011

@soffi a pritom metalisti nosia super kosele.... s roznymi potlacami....

soffi
4. feb 2011

@sirinka no pravdupovediac este som metalisti v koseli nevidela 😵